راهنما

راهنمای جامع استفاده از وب سایت تدارکات صنعتی آپـادانـا

برای بهره برداری کامل و کسب اطلاعات

قبل از استفاده از وب سایت تدارکات صنعتی آپادانا حتما این بخش را مطالعه فرمایید

محصولات خدمات
اطلاعات و امکانات

راهنمایی کامل استفاده از وبسایت تدارکات صنعتی آپـادانـا

اطلاعات جامع از 0 تا 100 وب سایت

ارتباط با گروه ما

◊◊◊◊◊◊

فهرست مطالب

01 – درباره گروه تدارکات صنعتی آپادانا

      01  معرفی گروه تدارکات صنعتی آپادانا

      02  هدف گروه تدارکات صنعتی آپادانا

      03  شعار گروه تدارکات صنعتی آپادانا

02 – قوانین و مقررات وب سایت تدارکات صنعتی آپادانا

      01  شرایط و ضوابط عمومی استفاده از وب سایت

      02  شرایط و ضوابط خرید

      03  شرایط و ضوابط ارسال کالای خریداری شده ( حمل کالا )

      04  شرایط و ضوابط بازگشت از خرید

      05  شرایط و ضوابط ارسال کالای مرجوع شده

      06  شرایط و ضوابط دریافت نمایندگی

      07  شرایط و ضوابط استخدام بازاریاب

03 – امکانات موجود و قابل استفاده در وب سایت تدارکات صنعتی آپادانا

        01  جستجو در وب سایت

        02  عضویت در وب سایت

        01 مزایای ثبت نام

        02  نحوه  ثبت نام

       03  ورود اعضا به وب سایت

       04  وبلاگ ( اطلاعات – تصاویر کاتالوگ اخبار )

       05  نقشه وب سایت

       06  راهنمای خرید

       07  دریافت لیست محصولات

       08  ارتباط با گروه ما

       01  شبکه های اجتماعی

       02  پیشنهادات و نظرات

        03  انتقادات و شکایات

        04  اطلاعات شعبات

        05  اطلاعات بانکی ( واریز )

        06  درخواست نمایندگی

        07  درخواست بازاریابی

توضیحات

01 – درباره گروه تدارکات صنعتی آپادانا

به نام خداوند

    مقدمه

امروزه در تجارت ( خرید و فروش ) نیاز چندانی به حضور و از بین بردن زمان کسب و کار خویش نیست ، با استفاده از دنیای اینترنتی / الکترونیکی خریدار علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه با آرامش کامل کالا و یا کالاهای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نموده و به راحتی بدون هیچ مشکلی آنها را در محل مورد دلخواه تحویل میگیرد ضمن اینکه تمامی مراحل خرید و فروش ، انتخاب کالا ، ارسال و دریافت کالا ، مراودات مالی و تمامی آنچرا که در بحث تجارت مد نظر میباشد را میتوان به صورت مجازی و با سرعت هرچه بیشتر به انجام رسانید.

در واقع میتوان عمده ترین مزیت خرید اینترنتی را راحتی و سهولت آن دانست به این ترتیب خرید مجازی میتواند جایگزین مطلوبی برای خرید حضوری باشد .

گروه تدارکات صنعتی آپادانا برای سهولت ارتباط مشتریان محترم با خود و حمایت از این مورد اقدام به این طرح نموده است تا رضایت مشتریان محترم خود را در زمینه مشاوره و ارتباطات و انتقال اطلاعات از جمله : مطالب مرتبط کاری – تصاویر نمونه اجناس – استعلام قیمت اجناس – و غیره به طور آسوده تر و سریعتر و کم هزینه تر بدست آورد و در نهایت خریدی مطمئن و لذت بخش را برای مشتریان محترم ایجاد کند .

      01  معرفی گروه تدارکات صنعتی آپادانا

گروه تدارکات صنعتی آپادانا با بیش از یک دهه سابقه کاری از سال 1385 فعالیت خود را به صورت فروش فروشگاهی آغاز نمود و طی چندین سال همکاری با متخصصین و نخبگان صنعت ، شرکت ها ، کارخانجات و فروشگاه های معتبر کشور و خارج از کشور توانسته است سابقه درخشان و تجربه چشم گیری در بخش خرید و فروش ، واردات و صادرات ، تولید و پخش در صنعت کسب کند و در نهایت امر مهمی همچون رضایت کامل مشتریان محترم خود را بدست آورد .

این مجموعه فعلا

در بخش فروش : >>

01  اتصالات و ملزومات مربوطه ( پیچی و غیر پیچی ) | پیچ و مهره و واشرآلات و قطعات مربوط به آنها

02  ابزارآلات

03  لوازم ایمنی

04  لوازم ساختمانی

05 لوازم خودرویی

در بخش تولید : >>

01  بیشتر قطعات صنعتی و پیچ و مهره جات کمیاب و خاص و ملزومات مربوطه طبق نقشه

02  تزریق صنعتی قطعات کوچک و خاص

در بخش مشاوره : >>

01  مشاوره رایگان برای خرید و فروش و انتخاب محصولات

02  مشاوره رایگان برای افتتاح فروشگاه

به صورت تخصصی فعالیت دارد و اما در بخش خدمات و موارد مربوطه نیز فعالیت میکند .

و اما مختصر مطلبی درباره مدیریت محترم مجموعه :

جناب آقای سعید اسکندری دارای مدارک دانشگاهی در رشته مدیریت صنعتی وتجربه بیش از یک دهه در بخش خرید و فروش و تولید و پخش ، مدیریت این مجموعه را در دست داشته و برای پیشرفت چشمگیر مجموعه و رضایت کامل مشتریان محترم تمام تلاش خود را میکند تا توانسته باشد قدمی در راه پیشرفت این بخش از صنعت کشور و کار آفرینی برای جوانان کشور نیز برداشته باشد .

      02  هدف گروه تدارکات صنعتی آپادانا

اهداف مجموعه به طور مختصر به شرح زیر میباشد :

بررسی و شناسایی نیازهای مشتریان و رفع و پشتیبانی آنها و کسب اعتماد مشتریان

ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا و سرعت بالا و قیمت پایین و پایبند به تعهدات

ایجاد روابط سالم و حرفه ای با مشتریان بر اساس مشتری مداری و جلب رضایت آنها

پیشرفت چشم گیر و همه جانبه در صنعت کشور و ایجاد برندی معتبر و برتر به همراه مشتریان

تامین ملزومات مربوطه فروشگاه ها و ارگانها و شرکتهای خصوصی و دولتی بزرگ و صادرات به کشورهای خارجه از جمله همسایگان

کاهش هزینه های خرید حضوری و حذف هزینه های واسطه گری به طریق فروش دسته اول و اینترنتی

ایجاد اشتغال برای جوانان کشور

این مجموعه بعلاوه اهداف فوق همواره به دنبال رشد و توسعه مداوم و کسب دانش و تجربه و جلب رضایتمندی مشتریان هر روز بهتر از دیروز میباشد .

      03  شعار گروه تدارکات صنعتی آپادانا

شعار گروه تدارکات صنعتی آپادانا به معنای واقعی جمله زیر میباشد :

با مجموعه تدارکات صنعتی آپـادانـا

انتخاب ایده آل خرید ایده آل رضایت ایده آل

را تجربه کنیم

 

02 – قوانین و مقررات وب سایت تدارکات صنعتی آپادانا

قوانین برای راحتی شما بازدیدکنندگان و مشتریان عزیز میباشد .

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را برای استفاده بهینه از برنامه ها و امکانات ملاحظه و رعایت فرمایید .

ورود به وب سایت مجوعه تدارکات صنعتی آپادانا و استفاده از وب سایت ، خدمات ، محصولات و خرید و فروش با این مجموعه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن کامل شرایط و قوانین مجموعه میباشد .

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در وب سایت ، جایگزین کلیه توافقات قبلی با کارمندان وعاملین موثر در این مجموعه میباشد به همین دلیل کاربر ملزم به مطالعه و رعایت قوانین مندرج در وب سایت میباشد.

      01  شرایط و ضوابط عمومی استفاده از وب سایت

* وب سایت مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.

 * خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و از این وب ‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌ سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌ سایت در اینترنت ویا دیگر محیط ها ، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی ما و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است.

      02  شرایط و ضوابط خرید

برای جستجو و یا انتخاب محصول یا خدمات میتوانید از قسمت محصولات یا خدمات وب سایت استفاده کنید که دارای گروه بندی و دسته بندی مناسب میباشد و همچنین از نوار جستجو نیز میتوانید استفاده کنید به طوریکه نام محصول و یا خدمات خود را در قسمت مورد نظر وارد نموده و آن را بیابید و یا با مشاوران فروش مجموعه به صورت مجازی و یا تلفنی تماس بگیرید.

توصیه : برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای خرید وارد شوید و مطالعه بفرمایید .

* خریدار موظف است قبل از سفارش و خرید هر محصول یا خدماتی اطلاعات لازم در مورد کالا / خدمات را از وب سایت یا قسمت فروش مجموعه کسب کرده و سپس سفارش خود را ثبت کند در غیر این صورت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان میباشد.

* کاربر موظف است قبل از سفارش و خرید در وب سایت ثبت نام کند وهمچنین اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نماید در غیر این صورت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان میباشد.

* ( حتما مزایای ویژه ثبت نام را در قسمت عضویت در وب سایت مشاهده فرمایید )

* کلیه قیمت ها لحظه ای میباشد و ملاک اصلی قیمت هنگام ثبت سفارش و خرید میباشد و در صورت صدور پیش فاکتور اعتبار آن از یک ساعت تا یک روز کاری بستگی به موجودی کالا در انبار میباشد.

* شرایط پرداخت به دو صورت غیر حضوری و حضوری قبل از صدور فاکتور میباشد ، در صورت غیر حضوری به شماره حساب یا شماره کارت شخص آقای سعید اسکندری که در قسمت ارتباط با ما ذکر شده وجه مورد نظر را واریز نموده و سپس از طریق فروشندگان مجموعه تاییدیه پرداخت و ارسال اطلاعات پرداخت به حسابداری مجموعه را انجام دهید و خرید خود را نهایی میکنید.

ودر صورت حضوری با هماهنگی فروشندگان مجموعه به یکی از شعبات رفته و پس از پرداخت وجه و گرفتن فیش واریز به نام تدارکات صنعتی آپادانا خرید خود را نهایی میکنید.

توصیه : به خریداران محترم توصیه میشود تا پرداخت خود را به صورت غیر حضوری انجام دهند تا در مراحل خرید و ارسال کالا تسریع ایجاد شود.

توصیه : مبالغ کمتر از 3 میلیون تومان را به صورت کارت به کارت انجام دهید و مبالغ بیشتر را با قسمت فروش مجموعه هماهنگ فرمایید.

*پس از تایید پرداخت توسط حسابداران مجموعه ، فاکتور خریدار صادر شده و محصولات یا خدمات مورد نظر آماده سازی میشود برای ارسال و یا انجام آن ، قبل از تایید پرداخت خریدکنندگان فاکتور صادر نمیشود برای صدور فاکتور تاییدیه پرداخت الزامی میباشد.

* خریداراران محترم برای صدور فاکتور حتما مشخصات خود را در قسمت ثبت نام صحیح وارد کنند در غیر این صورت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان میباشد.

      03  شرایط و ضوابط ارسال کالای خریداری شده ( حمل کالا )

مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا در تلاش است کلیه سفارشات مشتریان عزیز را در اسرع وقت به دست ایشان برساند .

نکته : مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا برای رفاه خریداران توصیه میکند سفارشات خود را قبل از ساعت 12 ثبت کنید تا امکان ارسال در همان روز وجود داشته باشد.

* تحویل محصول یا خدمات خریداران در شعبات تدارکات صنعتی آپادانا الزام به هماهنگی قبلی با فروشندگان مجموعه میباشد.

* ارسال محصولات یا خدمات خریداران در مناطق تهران و حومه با توجه به شرایط خرید و بار ( سبک یا سنگین بودن و غیره ) با پیک بوده و برای خارج از تهران به وسیله تیپاکس پست باربری ترمینالهای مسافربری با توجه به شرایط خرید و بار ( سبک یا سنگین بودن و غیره )  به انتخاب خریدار انجام میشود.

* مکان تحویل محصول یا خدمات آدرسی میباشد که کاربر در قسمت ثبت نام وب سایت ثبت کرده است به این دلیل در هنگام ثبت نام در وب سایت اطلاعات درست وارد نمایید در غیر این صورت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان میباشد .

اگر خریدار قصد ارسال به آدرس دیگری داشته باشد حتما قبل از ثبت نهایی و ارسال کالا ملزوم به ارسال آدرس جدید به شماره موبایل هماهنگ شده با فروشندگان مجموعه و اطلاع رسانی به آنها میباشد.

* مسئولیت و هزینه و زمان ارسال کالا بر عهده خریدار و تابع قوانین شرکتها یا مجموعه های ذکر شده میباشد ( اکثر شرکتها و مجموعه های حمل دارای بیمه میباشند و انتخاب هر یک از آنها به معنی اطلاع از قوانین و شرایطشان میباشد ) و هیچ مسئولیتی بر عهده مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا نمیباشد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکام تحویل و یا تحویل نگرفتن کالا یا خدمات و بازگشت آن به قسمت ارسال شده تمامی مشکلات و ضرر و زیان احتمالی بر عهده خریدار میباشد .

* این مجموعه موظف است محصول یا خدمات سفارش داده شده را بی نقص و سالم ارسال کند و تحویل کالا توسط خریدار به منزله تایید سلامت و تعداد محصول یا خدمات طبق سفارش خریدار و فاکتور صادر شده میباشد .

      04  شرایط و ضوابط بازگشت از خرید

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت کالا تنها در شرایط زیر امکانپذیر میباشد.

* محصولات یا خدمات کم ( خورده فروشی )  به هیچ عنوان تعویض و یا مرجوع نمیشود لطفا در هنگام سفارش برای این مورد دقت لازم را داشته باشید . ( در اکثر مواقع در فاکتور قید میشود )

محصولات و یا خدمات تولید شده به هیچ عنوان تعویض و یا مرجوع نمیشود لطفا در هنگام سفارش برای تولید دقت لازم را داشته باشید . ( در اکثر مواقع در فاکتور قید میشود )

* محصول یا خدمات با محصول یا خدمات موجود در وب سایت تدارکات صنعتی آپادانا مغایرت داشته باشد ، که باید حداکثر 24 ساعت بعد از تحویل کالا به مجموعه اطلاع داده شود ، قابل مرجوعی و یا تعویض با نظر قسمت پشتیبانی مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا میباشد .

* محصول یا خدمات با مشخصات فاکتور صادر شده از تدارکات صنعتی آپادانا مغایرت داشته باشد ، که باید حداکثر 24 ساعت بعد از تحویل کالا به مجموعه اطلاع داده شود ، قابل مرجوعی و یا تعویض با نظر قسمت پشتیبانی مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا میباشد .

* کالای مرجوعی باید در بسته بندی خود باشد و سالم و بدون استفاده و بر روی بسته آن آدرس یا موارد دیگر نوشته و یا چسبکاری نشود در غیر اینصورت جزو ضمانت بازگشت از خرید ( مرجوعی ) نمیباشد .

* خریداری که قصد مرجوعی کالا را دارد الزام به ثبت نام در وب سایت را دارد تا بتواند از این امتیاز بهره مند شود ( عضو مجموعه باشد ) .

      05  شرایط و ضوابط ارسال کالای مرجوع شده

* قبل از ارسال کالای مرجوعی حتما با قسمت پشتیبانی خدمات مجموعه هماهنگ شود از ارسال کالا بدون هماهنگی جدا خودداری کنید در غیر این صورت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده خریدار میباشد .

* بعد از هماهنگی با قسمت پشتیبانی در هنگام ارسال محصول یا خدمات مرجوعی فاکتور و رسید ارسال کالا با مهر مربوطه را به هم منگنه زده و دلیل مرجوعی کالا و شماره حساب و کارت نیز پشت فاکتور ذکر شود تا بعد از رسیدن کالا به مجموعه و بررسیهای مربوطه مبلغ فوق عودت داده شود ، در غیر این صورت هزینه عودت از حساب خریدار کثر میشود .

      06  شرایط و ضوابط دریافت نمایندگی

مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا در نظر دارد در راستای سیاست اشتغال زایی جوانان و رفع موانع شغلی و هم چنین با توجه به حجم بالای سفارشات خود و عدم وجود سیستم یکپارچه ارسال مناسب در سراسر کشور اقدام به جذب افراد فعال در سطح کلیه شهرستان ها و مراکز استان کشور نماید. تا خرید محصولات پر فروش برای هموطنان عزیز آسانتر شود و هم چنین درآمد مناسبی برای نمایندگان به همراه داشته باشد .

برای اخذ نمایندگی لطفا در قسمت درخواست نمایندگی درخواست خود را ارسال فرمایید و یا با مجموعه ما تماس حاصل فرمایید و از شرایط و ضوابط و مزایای آن اطلاع پیدا کنید سپس بعد از توافق عضو نمایندگان مجموعه شوید . گروه ما نیز برای پیشرفت شما کمک خواهد نمود .

      07  شرایط و ضوابط استخدام بازاریاب

مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا این امکان را برای افرادی که قصد فعالیت و فروش دارند قرار داده تا از طریق فروش فیزیکی و یا مجازی کسب درآمد کنند و درصدی از فروش ( کمیسیون ) را برای خود اختصاص دهند .

کمیسیون بازاریابان مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا پس از ثبت نام در مجموعه مشخص میشود .

برای اخذ بازاریاب مجموعه لطفا در قسمت درخواست بازاریابی درخواست خود را ارسال فرمایید و یا با مجموعه ما تماس حاصل فرمایید و از شرایط و ضوابط و مزایای آن اطلاع پیدا کنید سپس بعد از توافق عضو بازاریابان مجموعه شوید . گروه ما نیز برای پیشرفت شما کمک خواهد نمود .

لطفا قوانین و مقررات مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا را مطالعه و اجرا فرمایید .

لازم به ذکر است که هرگونه اقدامی خارج از چارچوب فوق موجب میشود که مجموعه هیچ گونه پیگیری و حمایت از افراد مربوطه نداشته باشد .

 

03 – امکانات موجود و قابل استفاده در وب سایت تدارکات صنعتی آپادانا

        01  جستجو در وب سایت

علاوه بر دسته بندی محصولات و خدمات برای سهولت در پیدا کردن آنها و انجام خرید که در قسمت محصولات خدمات وبسایت موجود میباشد در قسمت جستجو از وب سایت میتوانید محصولات ، خدمات و یا امکانات وب سایت و تمام مواردی که در وب سایت میباشد بیابید کافیست کلمه مورد نظری که به دنبالش هستید تایپ کنید و بر کلید جستجو کلیک کنید تا به نتیجه برسید .

 

        02  عضویت در وب سایت

با افتخار میتوان گفت که تا به حال تقریبا بالای 4000 عضو در این وب سایت ثبت نام شده است که از مزایا و امکانات وب سایت  و مجموعه ما استفاده میکنند . عضویت و ثبت نام در وب سایت کاملا رایگان میباشد که علاوه بر امتیازات فراوانی که دارد باعث میشود ثبت نام کننده جزو خریدارانی قرار گیرد که امکان بازگشت از خرید کالا ( مرجوعی ) را داشته باشد .

تمامی اطلاعات ثبت نام کنندگان محترم در وب سایت نزد مجموعه به طور محرمانه باقی میماند و از افشای آن تا حد امکان مراقبت میکند و تلاش ویژه ای بر این مورد دارد . ( فقط در صورت نیاز به ارگانهای دولتی امنیتی با نامه کتبی مجاز به این کار میباشیم )

         01 مزایای ثبت نام

با ثبت نام در وب سایت می توانید از مزایای مختلف بهره مند شوید. برخی از مزایای ثبت نام عبارتند از :

01   اختصاص پنل کاربری برای شما و گرفتن کد کاربر و دسترسی به قسمت های مختلف وب سایت

02  امکان ارسال پیام به مدیر وب سایت

03  امکان ارسال پیشنهادات و نظرات

04  امکان ارسال انتقادها و شکایات

05  امکان نظر دادن بر محصولات و خدمات

06  امکان دانلود مطالب آموزشی ، صنعتی ، بازرگانی ، تجاری و غیره

07  امکان دانلود فیلمها و مقالات و تصاویر و غیره

08  ارسال خبرنامه و اطلاعات مهم ( آگاهی از امور کلی مجموعه )

09  ارسال اطلاعات تخفیفات دوره ای و فصلی و تخفیفات ویژه و محصولات جدید و غیره

10  امکان مشاوره رایگان حضوری و یا تلفنی برای خرید و تولید محصول یا افتتاح فروشگاه و غیره

11  ارسال رایگان هدیه به طور تصادفی و قرعه به خریداران

12  ارسال رایگان کاتالوگ محصولات ، تراکتهای تبلیغاتی و غیره در اوایل هر سال جدید به طور تصادفی و قرعه به خریداران

13  ارسال رایگان سررسید و ست اداری فروشگاهی تبلیغاتی و غیره در اوایل هر سال جدید به طور تصادفی و قرعه به خریداران

14  دسترسی به لیست شعبات مجموعه

15  دسترسی به لیست نمایندگان مجموعه

16 دسترسی به لیست قیمتهای محصولات و خدمات مجموعه

17  دسترسی به اطلاعات و امور مالی سالانه خریدهای خود

18  اطلاع از جذب نیرو و استخدام توسط مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا

19  اعطای خرید های اعتباری ( طبق شرایط خاص آن )

20  دسترسی به درصد تخفیفات بعضی محصولات و خدمات

 و   دیگر مزایا که در این مطلب نمیگنجد .

پیشنهاد ویژه مجموعه این است که حتما قبل از هر کاری در وب سایت عضو شوید تا از مزایا و شرایط ویژه مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا استفاده کنید .

            02  نحوه  ثبت نام

در قسمت ثبت نام در وب سایت کلیک کرده و وارد صفحه ثبت نام شوید و سپس با پر کردن گزینه های اطلاعاتی خودتان به طور کاملا صحیح و با دقت عضو وب سایت و مجموعه بزرگ ما شوید لازم به ذکر است حتما اطلاعات را به طور صحیح وارد کنید در غیر این صورت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ثبت نام کننده میباشد و با لغو عضویت از جانب کارشناسان ما امتیازات به ایشان تعلق نمیگیرد .

نکته : در حفظ شماره کاربری نام کاربری و رمز ورود کوشا باشید که برای ورود به وب سایت مورد استفاده شما عزیزان قرار میگیرد . ( میتوانید در قسمتی از دفتر کار ، رایانه ، موبایل خود و یا غیره ثبت کنید تا فراموش نکنید )

 

       03  ورود اعضا به وب سایت

با وارد کردن اطلاعات خواسته شده خود در هنگام ثبت نام ( شماره کاربری نام کاربری و رمز ورود ) میتوانید وارد حساب کاربری خود شده و از امتیازات و مزایای آن بهره مند شوید .

 

       04  وبلاگ ( اطلاعات – تصاویر کاتالوگ اخبار )

در این قسمت از وب سایت که  اکثرا به صورت هفتگی به روز رسانی میشود ( اطلاعات – تصاویر کاتالوگ اخبار ) عمومی و تخصصی مربوط به مجموعه و کسب و کار و محصولات و خدمات قرار میگیرد که شما عزیزان میتوانید از این مزایا به صورت رایگان استفاده کنید .

 

       05  نقشه وب سایت

در این قسمت اکثر عناوین مهم وب سایت به طور یکجا نمایش داده میشود تا از رزومه و اطلاعات و محصولات و خدمات در یک نگاه اطلاعات کسب فرمایید .

برای استفاده از این قسمت باید عضو وب سایت مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا باشید .

 

       06  راهنمای خرید

برای خرید از محصولات یا خدمات مراحل زیر انجام میشود .

* ثبت نام در وب سایت وگرفتن کد کاربر + کسب امتیازات آن  و مطالعه و قبول قوانین و مقررات

در قسمت ثبت نام وب سایت و گزینه قوانین میتوانید دسترسی داشته باشید

* جستجوی محصولات یا خدمات مورد نظر

ازطریق نوار محصولات یا خدمات که دسته بندی شده است و یا از طریق تایپ کلمه مورد نظر در نوار جستجو میتوانید به مقصد مد نظر برسید .

* کسب اطلاعات لازم از قسمت توضیحات محصول یا خدمات و انتخاب آن

از طریق توضیحات محصولات یا خدمات میتوانید اطلاعات کسب کنید .

* انتقال کد کاربر + کد محصولات یا خدمات به همراه تعداد آن به بخش فروش مجموعه

از طریق شماره تلفن کارشناسان فروش و یا شماره های موبایل ( تلگرام واتسپ و … ) که به شما داده میشود میتوانید کد کاربر و کد محصولات یا خدماتتان را ثبت کنید .

* بررسی کاربر و محصولات یا خدماتی که سفارش داده شده توسط کارشناسان فروش و تماس با کاربر برای ثبت نهایی سفارش .

کارشناسان فروش موجودی انبار قیمت روز و دیگر اطلاعات را به خریدار منتقل میکنند و پس از تایید و هماهنگی سفارش ثبت میشود .

* واریز وجه کل سفارشات توسط خریدار و ارسال تصویر فیش واریزی به قسمتی که با فروشندگان هماهنگ میشود .

کارشناسان فروش واریز وجه را توسط خریدار از طریق حسابداری استعلام میگیرند و پس از تایید واریز سفارشاتشان فاکتور شده و با هماهنگی خریدار ارسال میشود .

توجه : قبل از واریز وجه سفارشات و تسویه حساب کامل به هیچ وجه فاکتور صادر نمیشود .

* تحویل سفارشات توسط خریدار و اتمام خرید گزینه آخر مراحل خرید میباشد .

امیدواریم خریدی مطمئن و آسان برای شما فراهم کرده باشیم .

 

       07  دریافت لیست محصولات

در این بخش میتوانید لیست محصولات به صورت موضوعی و طبقه بندی شده را دریافت کنید برای دارا بودن از ویژگیهای این قسمت باید عضو وبسایت باشید .

 

       08  ارتباط با گروه ما

       01  شبکه های اجتماعی

این بخش به معرفی شبکه های اجتماعی و اپلیکیشنهای معتبر و تایید شده مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا میپردازد .

ارتباط با مجموعه از طریق موارد زیر با شماره همراه (  9126394862 98+  ) مورد تایید میباشد :

اینستاگرام

فیسبوک

لینکدین

یوتیوب

آپارات

لاین

واتسپ

تلگرام

سروش

وبلاگ

 

         02  پیشنهادات و نظرات

در این بخش میتوانید هر گونه پیشنهادات و نظراتی که در راستای پیشرفت مجموعه و مشتری مداری و یا هر موردی که مد نظرتان است با ما در میان بگذارید .

پیشاپیش از پیشنهادات کارآمد و نظرات متین شما سپاسگذاریم .

 

       03  انتقادات و شکایات

در این بخش میتوانید هر گونه انتقادات سازنده و به جا و شکایاتی که از هر بخش مجموعه دارید با ما در میان بگذارید که حتما رسیدگی میشود و در صورت به حق بودن انتقادات و شکایاتتان پیگیری انجام میشود .

پیشاپیش از انتقادات سازنده شما سپاسگذاریم .

 

        04  اطلاعات شعبات

در این بخش اطلاعاتی از بعضی شعبات در اختیار کاربران قرار میگیرد .

شعبه میدان قزوین            کد 001

 

شعبه میدان قزوین            کد 002

 

شعبه میدان حسن آباد      کد 003

 

       06  اطلاعات بانکی ( واریز )

در این بخش شماره کارتها و حسابهای مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا جهت واریز خریداران محترم اطلاع رسانی میشود .

نکته : تمام واریزی ها برای خرید شما مشتریان محترم باید به نام سعید اسکندری صاحب مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا باشد در غیر این صورت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده واریز کننده میباشد .

 

شماره واریـــزی   :   بانک شماره 01

نام بانـــــــک   :   بانک ملی ایران

نام صاحب حساب   :   سعید اسکندری

شماره واریـــزی   :   بانک شماره 02

نام بانـــــــک   :   بانک سامان

نام صاحب حساب   :   سعید اسکندری

شماره واریـــزی   :   بانک شماره 03

نام بانـــــــک   :   بانک ملت ایران

نام صاحب حساب   :   سعید اسکندری

برای دریافت شماره حساب و کارت و شبا به بخش ارتباط با ما مراجعه شود.

 

          06  درخواست نمایندگی

در این بخش فرم ثبت نام برای دریافت نمایندگی در اختیار درخواست کنندگان میباشد .

 

          07  درخواست بازاریابی

در این بخش فرم ثبت نام برای درخواست بازاریابی در اختیار درخواست کنندگان میباشد .


فهرست