راهنمای استفاده از بخش اخبار صنعتی

در این بخش اخبار صنعتی در مورد وقایع جاری مربوط به مجموعه بزرگ تدارکات صنعتی آپادانا و همچنین اخبار صنعتی ایران و جهان ارائه میشود. موضوعات مشترک خبری در مورد صنایع مختلف و قطعات مختلف مربوط به وب سایت صنعتی در این بخش نشر میشود که به صورت سالانه و ماهانه میتوانید آنها را دنبال فرمایید. دسته بندی ها به صورت اخبار صنعتی سالانه و اخبار صنعتی ماهانه انجام شده که دسترسی بهتری برای شما فراهم می آورد.

از این بخش میتوانید خبر های مهم مجموعه را دنبال کنید مانند خبر های تخفیفات، تولیدات، واردات و صادرات و ارائه محصولات جدید افتتاحیه ها و جلسات و دیگر موارد مربوطه. ماهیت اخبار وب سایت مربوط میشود به صنایع و دیگر موارد مربوط به صنعت ایران و همچنین اخبار تکنولوژی های صنعت ایران و جهان و بسیاری از دیگر اخبار صنعتی که در ادامه برای شما مثال هایی زده میشود.

 

نمونه اخبار صنعتی

اخبار پیچ و مهره و واشر | اخبار قلاب و بست | اخبار پین و خار | اخبار میخ و پرچ | اخبار درپوش | اخبار رولپلاک و تمام موارد دیگر که ارائه شده در ادامه میتوانید مشاهده فرمایید.

اخبار تجارت پیچ و مهره / اخبار واردات پیچ و مهره / اخبار صادرات پیچ و مهره / اخبار ساخت و تولید پیچ و مهره

اخبار صنایع مربوط به پیچ و مهره (اتصالات پیچ و مهره ای و لوازم و ملزومات جانبی مربوط به آنها)

اخبار تولید قطعات پلاستیکی و لاستیکی و فلزی به مانند رولپلاک ها و درپوش ها و واشر ها و غیره

اخبار مربوط به قطعات خودرو و همچنین لوازم ایمنی و ساختمانی و ابزارآلات و بسیاری از موارد.

این بخش به صورت تخصصی برای صنعت و صنایع مربوطه میباشد و از لحاظ ارزش خبری مناسب میباشد چون از منابع معتبری جمع آوری و پست میشود. از دید مخاطبان وب سایت نیز برای ما اهمیت دارد که این بخش آیا برایشان مفید واقع میشود و یا خیر بنابراین مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما درباره بخش اخبار صنعتی میباشیم.

رویداد های مهم مربوط به اتصالات پیچی و غیر پیچی و ملزومات مربوط به آنها و همچنین خبرهای مهم کارخانجات، کارگاه ها، تولیدی ها، و موارد مربوطه حتما در این بخش ارائه میشود. صنعت، به تولید کالاها و خدمات در یک اقتصاد گفته می‌شود که امیدواریم کشور عزیز ما در این زمینه با همدلی و همکاری افراد پیشرفت به سزایی نمایید و تبدیل به کشور صادراتی قوی شویم مثلا صادر کننده انواع پیچ و مهره و واشرها و دیگر قطعات صنعتی ساختمانی و خودرویی.

نکاتی مهم درباره اخبار صنعتی

لازم به ذکر میباشد اغلب خبرها توسط کارکنان خبره مجموعه تهیه شده است و تحقیقات گسترده ای در مورد آن میشود و همچنین از خبر های معتبر داخلی و خارجی این رشته ها نیز استفاده شده است. زمان بسیار زیادی برای تهیه این بخش گذاشته شده است و همچنین نیرو هایی مسئولیت تحقیق و جمع آوری و انتشار خبرها را بر عهده دارند تا شما کاربران و مشتریان عزیز از یک منبع معتبر و درجه یک بهره ببرید.

لذا خواهشمندیم از رونوشت (کپی) آنها با استفاده از لینک به مطالب وب سایت تدارکات صنعتی آپادانا، ما را یاری فرمایید و در صفحات و دنیای مجازی ما را تبلیغ فرمایید تا با انرژی بیشتری پشتیبانی انجام دهیم و هر روز بهتر از قبل خدمات ارائه دهیم.

* برای دستیابی به برخی از امکانات نیاز به ثبت نام در وب سایت دارید تا بتوانید استفاده بهینه و کاملتری داشته باشید و بخشهای پنهان را نیز بتوانید مشاهده فرمایید. شما میتوانید از منوی سایت بخش ناحیه کاربری ثبت نام خود را در زمان بسیار کوتاهی انجام دهید.

دسته بندی اخبار صنعتی در ادامه به صورت جدول شرح داده شده است.

اخبار

اتصالات پیچی

اخبار انواع پیچ

اخبار انواع مهره

اخبار انواع میخ

اخبار انواع پرچ

اخبار انواع قلاب

اخبار انواع اسپیسر

اخبار انواع کرپی

اخبار انواع مهارکش

 

مشاهده جزئیات

اخبار

ملزومات اتصالات پیچی

اخبار انواع واشر

اخبار انواع اورینگ

اخبار انواع رولپلاک

اخبار انواع بست

اخبار انواع پین

اخبار انواع خار

اخبار انواع اشپیل

اخبار انواع گلپیچ

اخبار انواع درپوش

مشاهده جزئیات

اخبار

اتصالات غیر پیچی

اخبار انواع سیم بکسل

اخبار انواع مدل زنجیر

اخبار انواع مدل الکترود

اخبار انواع مدل لحیم

اخبار انواع مدل چسب

اخبار انواع مدل کاسه نمد

اخبار انواع مدل لوله

 

 

مشاهده جزئیات

اخبار

لوازم خودرویی

اخبار لوازم بدنه خودرو

اخبار لوازم جانبی خودرو

اخبار پیچ و مهره خودرو

 

 

 

 

 

 

مشاهده جزئیات

اخبار

لوازم ایمنی

اخبار لوازم ایمنی فردی

اخبار لوازم ایمنی ترافیکی

 

 

مشاهده جزئیات

اخبار

لوازم ساختمانی

اخبار لوازم آب و فاضلاب

اخبار انواع یراق آلات

 

 

مشاهده جزئیات

اخبار

ابزارآلات

اخبار ابزار دستی

اخبار ابزار اندازه گیری

اخبار ابزار برقی

اخبار انواع مته جات

مشاهده جزئیات

اخبار

دیگر موارد صنعتی

اخبار قطعات صنعتی

 

 

 

مشاهده جزئیات