درپوش قوطی | درپوش پروفیل (پلاستیک و لاستیک)

درپوش قوطی | درپوش پروفیل (معرفی انواع مدل با مشخصات کامل) برای خرید درپوش قوطی و یا خرید درپوش پروفیل میتوانید از مطالب ارائه شده این صفحه استفاده نمایید و در نهایت وارد فروشگاه اینترنتی درپوش قوطی و یا فروشگاه اینترنتی درپوش پروفیل مجموعه ما شوید و خریدی آگاهانه و استاندارد داشته باشید.

در فروشگاه آنلاین درپوش پروفیل، انواع اندازه درپوش پلاستیکی قوطی پروفیل ها و یا درپوش لاستیکی پروفیل قوطی، در مدل های مختلف ارائه شده است، پیشنهاد میکنیم قبل از ورود به فروشگاه آنلاین درپوش قوطی مقاله زیر را مطالعه نمایید تا خریدی درست داشته باشید.

به این مدل کپ ها درپوش قوطی پروفیل و یا درپوش پروفیل قوطی نیز میگویند. از انواع درپوش قوطی فلزی یا انواع درپوش پروفیل فلزی میتوان به برخی از موارد زیر اشاره نمود.

درپوش قوطی آهنی، درپوش پروفیل آهنی – درپوش قوطی استیل، درپوش پروفیل استیل – درپوش قوطی فولادی، درپوش پروفیل فولادی – درپوش قوطی آلومینیومی، درپوش پروفیل آلومینیومی و دیگر نمونه ها که در ادامه صفحه به آن ها میپردازیم.

فروش درپوش قوطی و یا فروش درپوش پروفیل در انواع مدل های مختلف در فروشگاه اینترنتی تدارکات صنعتی آپادانا انجام میگیرد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. همچنین موارد مهمی مثل تک تک تصاویر محصولات و قیمت درپوش قوطی یا قیمت درپوش پروفیل نیز ارائه شده تا با مقایسه؛ نصبت به کیفیت ها و دیگر مشخصاتشان خرید آنلاین خود را به راحتی و در کمتر از چند دقیقه انجام دهید.

نمونه درپوش های پروفیل قوطی شکل های مختلفی نیز دارند که به آنها خواهیم پرداخت مانند شکل درپوش های قوطی چهار ضلعی، شکل درپوش های پروفیل چهار ضلعی و شکل درپوش های قوطی دایره ای یا گرد، درپوش های پروفیل دایره ای یا گرد و درپوش های قوطی پروفیل چند وجهی و ال شکل و نبشی و غیره.

به طور مثال برای نمایش یک نمونه از مدل ها در عکس درپوش های پروفیل قوطی زیر میتوانید یک سری از مدل های لاستیک پروفیل مربع شکل، لاستیک قوطی مربع شکل را در سایز های مصرفی مشاهده نمایید. نمونه عکس درپوش های قوطی پروفیل زیر از جنس لاستیک درجه یک و رنگ مشکی هستند.

 

درپوش پروفیل، درپوش قوطی پروفیل، درپوش قوطی فلزی، درپوش پلاستیکی پروفیل مربعی، درپوش قوطی آلومینیومی

تصویر درپوش پروفیل مربعی چهار گوش

تصویر درپوش قوطی مربعی چهار گوش

در اندازه های کوچک تا بزرگ

 

از موارد مصرف در پوش قوطی یا در پوش پروفیل میتوانند به قسمت های ابتدایی و انتهایی (روکار یا توکار) آن ها نصب شوند و از لحاظ ایمنی و حفاظت برای جلوگیری از بریدگی های قسمت تیز، جلوگیری از ورود گرد و غبار و حشرات، جلوگیری از سر خوردن پایه ها و همچنین برای نما و زیبایی و شکیل تر شدن سازه ها و برخا برای آب بندی ها و دیگر موارد به کار روند.

از موارد مهم در انتخاب و خرید درپوشهای قوطی، یا خرید درپوشهای پروفیل میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

01 – انتخاب مدل یا شکل کپ یا کاور پروفیل قوطی ها

02 – انتخاب جنس یا متریال کپ پروفیل قوطی

03 – انتخاب اندازه یا ابعاد کپ پروفیل قوطی

04 – انتخاب رنگ کپ پروفیل قوطی

05 – انتخاب مارک یا برند کپ پروفیل قوطی

06 – انتخاب فروشنده یا فروشگاه مطمئن و کارشناس در این زمینه برای خرید کپ قوطی پروفیل

که در ادامه به موارد مهم و نکات خرید پلاستیک پروفیل قوطی ها پرداخته شده است که با صرف زمان اندک برای مطالعه مقاله، میتوانید خریدی استاندارد و لذت بخش را تجربه نمایید.

هرچه را که لازم است بیان میکنیم تا راهنما و مشاوره ای مناسب ارائه داده باشیم و در صورت داشتن هر گونه سوالی درباره هر یک از محصولات میتوانید در بخش نظرات آن را بیان کنید که کارشناسان فروش پلاستیک قوطی پروفیل های ما سریعا پاسخ میدهند و یا تماس برقرار نمایید تا راهنمایی شوید.

 

انواع مدل درپوش قوطی | انواع مدل درپوش پروفیل

مدل های مختلف درپوش پلاستیکی پروفیل قوطی و یا درپوش لاستیکی قوطی پروفیل گستردگی بالایی دارند که به موارد پر مصرف (مصرفی) آنها اشاره میکنیم.

از لحاظ شکل ظاهری مدل ها به دسته های زیر تقسیم میشوند:

01 – در پوش قوطی گرد یا در پوش پروفیل دایره ای.

02 – در پوش قوطی 4 طرفه یا در پوش پروفیل 4 طرفه، پلاستیک قوطی مربعی و پلاستیک قوطی مستطیلی.

03 – در پوش قوطی چند وجهی، در پوش پروفیل چند وجهی مانند لاستیک پروفیل 5 طرفه یا پلاستیک پروفیل 6 طرفه و پلاستیک پروفیل 8 طرفه که خاص حساب میشوند.

04 – سرپوش قوطی خاص یا سرپوش پروفیل خاص مانند پلاستیک پروفیل شکل L – پلاستیک پروفیل شکل Z – لاستیک پروفیل هلالی یا ناخنی و پلاستیک پروفیل گنبدی و غیره که این مدل ها نیز خاص محصوب میشوند.

منظور از طرفه (ضلع) میباشد.

سرپوش ها میتوانند پیچ دار، مهره دار، واشر دار و یا ساده باشند که بنا به محل نصب هر یک ویژگی ها و خاصیت های خود را دارد. ولی نمونه انواع پلاستیک پروفیل ساده کیپی یا فشاری پر مصرف تر و از لحاظ قیمتی نیز مقرون به صرفه تر (ارزان تر) هستند.

در دیگر نمونه تقسیم بندی ها میتوان از لحاظ مصرف نیز به نمونه های مختلف پلاستیک پروفیل ساختمانی و پلاستیک پروفیل صنعتی تقسیم نمود که برای پروفیلهای سبک و سنگین مانند انواع درپوش پروفیل سنگین و انواع پلاستیک پروفیل سبک که هر یک نمونه های مختلفی دارد.

در ادامه به معرفی اجمالی برخی از شکل های پر مصرف از انواع لاستیک قوطی پروفیل ها اشاره میشود.

 

درپوش 4 ضلعی | درپوش 4 گوش | درپوش 4 طرفه

این مدل که به نام های درپوش 4 ضلعی پروفیل قوطی، درپوش 4 گوش، درپوش 4 طرفه، درپوش 4 وجهی معروف است از نمونه های پر مصرف درپوش پروفیل ها می باشد. آن ها در نمونه های پلاستیک قوطی توکار و پلاستیک قوطی روکار می توانند مصرف شوند ولی نمونه های لاستیک پروفیل داخل رو از مصرف بالاتری برخوردار هستند.

مصرفی ترین آن ها شامل مدل های زیر است:

 

درپوش مربعی | درپوش مستطیلی (درپوش چهار ضلعی)

درپوش مربع شکل و درپوش مستطیل شکل یک مدل از کپ پروفیل قوطی ها است که در انتهای صفحه می توانید به صفحه محصولات مربوطه وارد شده و آنها رابررسی نمایید.

از ابعاد مصرفی میتوان به موارد زیر اشاره نمود که برای مشاهده مشخصات و تصاویر و انواع قیمت درپوش پروفیل قوطی های فلزی + نظرات خریداران به دسته مربوطه در فروشگاه آنلاین پلاستیک پروفیل قوطی آپادانا مراجعه نمایید.

 

پایه درپوش پروفیل قوطی مربعی

پلاستیکی و لاستیکی

درپوش ته پایه قوطی پروفیل 10*10

درپوش ته پایه قوطی پروفیل 18*18

درپوش ته پایه قوطی پروفیل 20*20

درپوش ته پایه قوطی پروفیل 25*25

درپوش ته پایه قوطی پروفیل 30*30

درپوش ته پایه قوطی پروفیل 40*40

درپوش ته پایه قوطی پروفیل 50*50

درپوش ته پایه قوطی پروفیل 60*60

درپوش ته پایه قوطی پروفیل 70*70

درپوش ته پایه قوطی پروفیل 80*80

 

و دیگر سایز ها و مدل های ته پایه درپوش قوطی پروفیل پلاستیکی و انواع ته پایه درپوش پروفیل قوطی لاستیکی:

 

پایه درپوش پروفیل قوطی مستطیلی

پلاستیکی و لاستیکی

درپوش ته پایه پروفیل قوطی 20*10

درپوش ته پایه پروفیل قوطی 30*10

درپوش ته پایه پروفیل قوطی 40*10

درپوش ته پایه پروفیل قوطی 30*20

درپوش ته پایه پروفیل قوطی 40*20

درپوش ته پایه پروفیل قوطی 60*20

درپوش ته پایه پروفیل قوطی 40*30

درپوش ته پایه پروفیل قوطی 50*30

درپوش ته پایه پروفیل قوطی 60*30

درپوش ته پایه پروفیل قوطی 60*40

درپوش ته پایه پروفیل قوطی 80*40

 

🟢🔴🔵🟡

برای مشاهده دیگر مدل ها و نمونه ته پایه درپوش پروفیل قوطی لاستیکی و پلاستیکی می توانید 🔅 (پس از مطالعه این صفحه و کسب آگاهی برای خرید کپ پروفیل قوطی) وارد فروشگاه آنلاین اینترنتی وب سایت شده و از دسته بندی های موجود در دسته ملزومات اتصالات پیچی، دسته پلاستیک قوطی پروفیل ها استفاده نمایید.

 

جنس انواع درپوش قوطی پلاستیکی | درپوش پروفیل لاستیکی

از لحاظ جنس و متریال تولیدی این درپوش ها میتوان به نمونه آلیاژهای پلاستیک و لاستیک اشاره نمود. جنس ساخت درپوشهای پروفیل قوطی از موارد بسیار مهم میباشد که در هنگام خرید پلاستیک قوطی پروفیل ها باید به آن توجه ویژه نمود.

جنسهای پلاستیکی و لاستیکی از پر مصرف ترین ها در تولید و ساخت درپوش قوطی ها میباشد.

درپوشهای پلاستیکی قوطی با کیفیت و یا درپوشهای لاستیکی پروفیل با کیفیت ویژگی های مفیدی دارند که در موارد بسیاری میتوان به آنها اشاره نمود.

طول عمر بالا / بدون ترک خوردن و پارگی بر اثر نصب یا فشار.

ابعاد استاندارد / بدون اذیت شدن هنگام نصب و دارای اندازه مناسب.

کیفیت ساخت بالا / بدون پلیسه و ضایعات و کج بودن (بعضا ناتراز بودن و جا نخوردن در محل نصب).

سازگار با شرایط جوی / کالا ترد نبوده و پوسیده نمیشود و در برابر نور خورشید و آب و هوای نامناسب مقاوم است.

و بسیاری از موارد دیگر که در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر مقاله مزایا و معایب دروپوشهای لاستیکی را میتوانید در نوار جستجوی وب سایت بیابید و مشاهده نمایید.

پیشنهاد میشود هر درپوش پروفیل قوطی ارزان قیمت را تهیه نکنید و از مراکز معتبر کالاهای خود را تهیه نمایید تا دچار مشکلات بعد از خرید نشوید (این موضوع در بازار خرید و فروش پلاستیک قوطی پروفیل ها به دفعات زیاد مشاهده شده است). لازم به ذکر است پلاستیک ها و لاستیک ها دارای متریال های مختلفی میباشند که جنس ضعیف و قوی دارند، مجموعه ما با کنترل کیفیت محصولات بهترین کیفیت ها را با قیمت بسیار مناسب ارائه میدهد.

 

سایز درپوش قوطی فلزی | اندازه درپوش پروفیل فلزی

انواع ابعاد درپوشهای پروفیل قوطی را میتوان به دو مدل رویی یا روکار، تویی یا توکار تقسیم بندی نمود و بر اساس آن اندازه گیری ها را مشخص نمود.

در تصویر زیر نمونه اندازه های مختلف را در بعضی مدل ها میتوانید مشاهده نمایید. همانطور که مشاهده مینمایید طول و عرض های مختلفی دارند و اغلبشان داخل رو و دارای لبه هستند.

 

درپوش قوطی، درپوش پروفیل قوطی، درپوش قوطی آهنی، درپوش لاستیکی قوطی مستطیلی، درپوش قوطی استیل

نمونه های مختلف درپوشهای پروفیل لوله مستطیلی و ال شکل

 

🔰 راهنمای اندازه گیری برای انتخاب کپ پروفیل قوطی های مختلف:

برای انتخاب اندازه کپ قوطی ها باید به چند نکته دقت نمود تا اشتباه رخ ندهد.

مشخص کردن برای این که روی محل نصب خواهد شد و یا داخل ( رو کار نصب میشود یا تو کار نصب میشود)

اگر قسمت داخل نصب میشود ابعاد داخل پروفیل باید گرفته شود.

اگر قسمت بیرونی نصب میشود ابعاد خارج قوطی باید گرفته شود.

بهتر است با کولیس اندازه گیری شود و اگر دسترسی نداشتید با خط کش و به صورت کاملا دقیق اندازه گیری شود.

در مدل های گرد شکل، یک اندازه باید مشخص شود و کفایت میکند و در نمونه های چهار طرفه و چند طرفه هر اندازه از سمت که گرفته شد را با علامت ضربدر از هم جدا نموده تا اندازه کلی آن مشخص شود.

 

معرفی + فروش درپوش قوطی | فروش درپوش پروفیل

مجموعه بزرگ تدارکات صنعتی آپادانا سعی میکند انواع مدل های مختلف را با اطلاعات کامل در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد تا یک مرکز فروش معتبر و قوی و متنوع از لحاظ کالا ها باشد.

ما سعی کرده ایم فروش درپوش پروفیل فلزی و همچنین فروش درپوش قوطی فلزی در مدل ها، ابعاد، جنس ها و رنگ های مختلف را با تنوع در محصولات فروشگاه آنلاین ارائه دهیم. توضیحات کامل و کلی در این مقاله ارائه شده است که با مطالعه این صفحه میتوانید آن را کسب کنید و توضیحات جزئی و تخصصی برای هر یک از محصولات در فروشگاه به صورت تک تک برای هر مورد ارائه شده است.

موارد ارائه شده در فروشگاه اینترنتی درپوش قوطی پروفیل ها در وب سایت:

توضیحات و مشخصات کامل تک تک محصولات / نقد و بررسی کالا

ابعاد قسمت های مختلف و موارد مهم / مشخصات کالا

نظر ها و راهنمای ها و همچنین پاسخ به سوالات مد نظر شما / قسمت نظرات خریداران

عکس و تصاویر و قیمت و تعداد در بسته، همچنین محصولات مشابه و دسته بندی ها

و بسیاری ازموارد مهم و جانبی دیگر که باعث میشود معرفی کاملی از تک تک کالاهای فروشی مجموعه ارائه شود. همچنین اگر هر سوال دیگری داشته باشید میتوانید پس از ثبت نام در وب سایت در بخش نظرات از ما بپرسید.

در صورت نیاز به مشاوره و اطلاع از قیمت برای خرید عمده برای ارگان ها و شرکت های تولیدی نیز میتوانید با تلفن دفتر فروش تماس بگیرید تا کارشناسان فروش ما شما را راهنمایی نمایند.

تمام این موارد برای رضایت کاربران وب سایت و انجام خریدی مطمئن و رضایت بخش برای مشتریان عزیز مجموعه تدارک دیده میشود و برای بهبود در خدمات منتظر پیشنهادات و نظرات شما نیز میباشیم.

پس از انتخاب کالای مد نظرتان در کمتر از چند دقیقه به راحتی میتوانید خرید خود را ثبت و فاکتور فروش خود را دریافت نمایید و سپس فورا در کمترین زمان کالا از انبار مرکزی تهران و یا شعبات نزدیک به محل مد نظرتان ارسال میشود.

با کلیک روی نوشته هر محصول در فروشگاه آنلاین درپوش قوطی پروفیل ها میتوانید وارد صفحه تخصصی محصول شوید.

 

قیمت درپوش قوطی | قیمت درپوش پروفیل

قیمت درپوشهای پروفیل قوطی و یا لوله ها بر اساس موارد مختلفی ثبت و ارائه میشود، به طور مثال اغلب قیمت درپوش قوطی پروفیل بر اساس موارد مختلفی مانند موارد زیر ارائه میشود:

مدل و جنس و اندازه و همچنین رنگ و مارک و تعداد خرید لاستیک ته قوطی یا لاستیک ته پروفیل (قیمت خورده فروشی درپوش پروفیل و قیمت عمده فروشی آن). به طور مثال قیمت درپوش قوطی فلزی بیست در بیست از لحاظ اندازه کمتر از قیمت درپوش پروفیل فلزی چهل در بیست میباشد و یا قیمت جنس های درجه یک که از متریال های با کیفیتی ساخته شده اند بالاتر از جنس های معمولی و یا کم کیفیت تر هستند.

همچنین قیمت درپوش قوطی پلاستیکی متفاوت است با قیمت درپوش قوطی لاستیکی و یا قیمت درپوش پروفیل استیل متفاوت است با قیمت درپوش پروفیل آلومینیوم که نشان از گستردگی قیمت ها در این نمونه کالاهای صنعتی است.

انواع قیمت درپوش قوطی پروفیل لاستیکی و پلاستیکی موجود در فروشگاه اینترنتی ما بر اساس خورده فروشی و بسته های ده عددی و صد عددی و بعضا هزار عددی ارائه شده است و قطعا برای خرید عمده در تعداد بالا (عمده فروشی) قیمت ها شکسته میشود که برای کسب اطلاع قیمت بروز میتوانید با دفتر فروش ارتباط بگیرید.

همچنین با ثبت نام در وب سایت میتوانید از لیست قیمت درپوش های پروفیل قوطی نیز استفاده نمایید. پس از ثبت نام در قسمت مورد نظر برای کاربران وب سایت فعال میشود.

شرکت تولیدی وارداتی آپادانا بهترین قیمت درپوش قوطی پروفیل چهار ضلعی و گرد و دیگر شکل ها با تنوع بالایی را ارائه می دهد.

 

خرید درپوش لاستیکی پروفیل، خرید درپوش پلاستیکی قوطی، فروشگاه درب پروفیل پلاستیکی، عکس درپوش قوطی برق، انواع پلاستیک پروفیل، مدل لاستیک قوطی
فروش انواع مدل درپوش های پروفیل قوطی درجه یک

 

خصوصیات پلاستیک پروفیل ها، کپ پروفیل | کپ قوطی

کپ، درپوش، یا محافظ و سرپوش پروفیل و قوطی بر اساس شکل و ظاهر و اندازه و جنس پروفیلها میتواند گستردگی بالایی داشته باشد و از انواع مدل مختلف کپ های پروفیلها تشکیل شود که هر یک دارای لیست مدل مخصوص خود را دارند. در مجموعه ما سعی شده است لیست انواع مدل سرپوش قوطی و پروفیل ها ارائه شود که در صورت نیاز به آن ها میتوانید با ثبت نام در وب سایت به لیستها دسترسی پیدا کنید.

درپوش پلاستیکی قوطی / درپوش لاستیکی قوطی و درپوش پلاستیکی پروفیل / درپوش لاستیکی پروفیل از پر مصرف ترین جنس های درپوشها یا سری ها هستند که میتوانید نمونه های مختلف آن را به صورت آنلاین در قسمت فروشگاه وب سایت مشاهده و بررسی نمایید. البته پیشنهاد میشود ادامه مقاله را مطالعه نمایید تا با اطلاعات بیشتری وارد آن بخش شوید.

در ادامه به مهم ترین اطلاعات مربوطه در مورد این قطعات (پلاستیک قوطی پروفیل، لاستیک قوطی پروفیل) پرداخته شده است که میتوانید آن را مطالعه نمایید.

تفاوت پروفیل و قوطی؛ ویژگی‌ پلاستیک پروفیل، پلاستیک قوطی

ته پایه درپوش لاستیکی پروفیل قوطی به درب های چهارگوش و دایره ای شکل گفته می شود که به عنوان محافظ و آب بند در تجهیزات صنعتی و غیر صنعتی اعم از لوله، میله، مفتول استفاده می شود.

کلمه های پروفیل و قوطی در بیشتر مواقع در صنعت (صنایع مختلف) به جای یکدیگر استفاده می‌شوند. اما قوطی و پروفیل با یکدیگر فرق دارند و استفاده از این دو کلمه به جای یکدیگر چندان هم درست نمی باشد!

پروفیل یک نام کلی است و به قطعات فلزی طولانی با سطح مقطع یکسان اشاره دارد. ولی قوطی در حقیقت نوع خاصی از پروفیل است که به صورت توخالی بوده و سطح مقطع آن به شکل مربع و یا مستطیل است.

از مهم‌ترین تفاوت قوطی و پروفیل می‌توان به ترکیب شیمیایی به کار رفته در ساختار آن‌ ها اشاره کرد. خواص فیزیکی مانند میزان انعطاف‌ پذیری، تحمل فشار، خاصیت کشسانی و … را نیز در بر می‌گیرد. نوع استاندارد به کار رفته در آن‌ ها نیز یکی از تفاوت‌ های دیگر است که باعث تمایز خواص و ویژگی‌ های آن‌ ها از یکدیگر می‌شود.

کالاهای مختلف نبشی، ناودانی، لنگه دری، کلافی، سپری و دیگر نمونه های این مقاطع فولادی در بازار ایران، پروفیل خوانده می شوند. با اینکه در اصل تیرآهن، لوله، قوطی نیز جزء پروفیلها هستند ولی بصورت مجزا دسته بندی شده و به نام خود شناخته میشوند.

لازم به ذکر است کپ قوطی ها و کپ پروفیل ها نیز با هم تفاوت هایی دارند. کپ های قوطی توکار و کپ های قوطی روکار نمونه هایی از آن ها می باشد که در فروشگاه اینترنتی آپادانا برای انواع آن ها دسته بندی ایجاد شده است.

از شکل های مختلف آن ها میتوان به نمونه های مربعی و مستطیلی که چاهار طرفه هستند، همچنین نمونه های زد شکل و ال شکل، ستونی و آبرو و هلالی یا بیضی شکل اشاره نمود. همچنین مدل های پلاستیک پروفیل سبک و پلاستیک پروفیل سنگین، لاستیک پروفیل باز و یا لاستیک پروفیل بسته، گالوانیزه و کامپوزیتی، نمونه های درپوش تو خالی پروفیل قوطی و درپوش تو پر پروفیل قوطی و دیگر موارد نیز از مشخصه های مختلف این قطعات هستند.

پروفیل‌ ها بر اساس نوع کاربرد در دو دسته‌ی کلی قوطی پروفیل ساختمانی و قوطی پروقفیل صنعتی قرار می‌گیرند:

این قطعات دارای کاربردهای مختلفی هستند که در این بخش به طور کامل نمیتوان به آن ها اشاره نمود. ولی برخی از آن ها عبارتند از:

  • استفاده از پروفیل مستطیل در ساخت انواع مبلمان، میز و صندلی، تختخواب‌ های فلزی، انواع جالباسی، ساخت تخت خواب های بیمارستانی و غیره.
  • استفاده از انواع پروفیل قوطی فلزی در ساخت درب و پنجره، سایه‌ بان ساحل، آلاچیق، تابلوهای راهنمایی رانندگی و غیره.
  • در صنایع خودروسازی جهت ساخت اتاقک انواع ماشین، باربند، استراکچر و غیره.
  • تولید نرده های فلزی، در و پنجره، تولید نرده های فلزی ساختمان، تولید نرده های پیاده رو و غیره.
  • ابزار های مختلف ساختمانی، کشاورزی، پی وی سی ها (pvc) و لوله و اتصالات (انواع لوله کشی های ساختمان ها).
  • استفاده جهت ساخت ستون و اسکلت‌ بندی سازه‌ های فلزی و سازه های تزیینی داخل آپارتمان ها و ادارات مثل نمونه های نوری.
  • استفاده در ساخت شاسی تریلر ها و نفتکش‌ ها، همچنین دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی و ابزارهای صنعتی.

کاربرد پروفیل و قوطی در صنایع مختلفی مثل ساختمان سازی و ابزارالات مانند ته پایه نردبان، خودرو سازی، قفسه سازی و صنایع برقی و الکتریکی مانند درپوش قوطی برق، پایه یخچال و لباسشویی، صنایع کشاورزی مانند گل خانه ها و لوله های آبیاری، صنایع چوب، ته پایه مبل و صندلی، ته پایه میز و نیمکت، صنایع ورزشی مانند دستگاه های بدن سازی باشگاهی و تردمیل ها و همچنین پروژه های مختلف ساخت و ساز شهرداری و غیره به وفور دیده می‌شوند.

اگر شما هم می‌خواهید با دیگر تفاوت های پروفیل ها و قوطی ها و کاربردهای آن‌ ها آشنا شوید با ثبت نام در وب سایت از طریق نوار منو سایت > ناحیه کاربری میتوانید در بخش اطلاعات و امکانات سایت، انواع مقالات مربوط به آن ها و همچنین در بخش لیست قیمت و مدل ها، لیست کپ قوطی ها و یا لیست کپ پروفیل ها را نیز مطالعه و بررسی نمایید.

 

💥 » نکته مهم:

برای مشاهده محصولات میتوانید از طریق نوار منو وارد فروشگاه شوید و از دسته بندی ها استفاده کنید (با فشردن علامت +) تا به محصولات مد نظرتان دست یابید.

در فروشگاه اینترنتی و آنلاین انواع مدل کپ پروفیل و کپ قوطی ها را میتوانید مشاهده نمایید.

+ دسته ملزومات اتصالات پیچی » + دسته درپوش ها = مدلهای مختلف

با فشردن علامت + میتوانید به زیر دسته های آن ها نیز دسترسی پیدا کنید. همچنین از نوار جستجو محصولات در بخش مد نظر نیز میتوانید استفاده کنید.

در ادامه برخی از دسته های پر مصرف تر معرفی میشود. با کلیک بر روی آن وارد دسته مربوطه می شوید.

خرید آسان و اینترنتی پایه درپوش پلاستیکی پروفیل قوطی و لوله و میله در سایز ها و رنگ و مدل های متنوع و با قیمت ها و کیفیت های ویژه با ارسال سریع به سراسر کشور را با ما تجربه نمایید.

مرکز تخصصی خرید و فروش درپوش قوطی پروفیل در انواع سایز، مدل، قیمت، جنس، رنگ، کیفیت متنوع.

 

دسته بندی درپوشهای پروفیل فروشگاه

مشخصات دسته بندی فروشگاه

مدل: گرد روخور

جنس: لاستیک

اندازه: مختلف

رنگ: متنوع

مارک: مختلف

» دسته درپوش قوطی گرد لاستیکی روکار

مشخصات دسته بندی فروشگاه

مدل: گرد توخور

جنس: لاستیک

اندازه: مختلف

رنگ: متنوع

مارک: مختلف

» دسته درپوش قوطی گرد لاستیکی توکار

مشخصات دسته بندی فروشگاه

مدل: گرد روخور

جنس: پلاستیک

اندازه: مختلف

رنگ: متنوع

مارک: مختلف

» دسته درپوش قوطی گرد پلاستیکی روکار

مشخصات دسته بندی فروشگاه

مدل: گرد توخور

جنس: پلاستیک

اندازه: مختلف

رنگ: متنوع

مارک: مختلف

» دسته درپوش قوطی گرد پلاستیکی توکار

مشخصات دسته بندی فروشگاه

مدل: چهار ضلعی مربع شکل توکار

جنس: لاستیک

اندازه: مختلف

رنگ: متنوع

مارک: مختلف

» دسته / درپوش پایه مربعی

مشخصات دسته بندی فروشگاه

مدل: چهار ضلعی مستطیل شکل توکار

جنس: لاستیک

اندازه: مختلف

رنگ: متنوع

مارک: مختلف

» دسته / درپوش پایه مستطیلی