گل پیچ تزئینی | معرفی و فروش انواع گل پیچ تزیینی

گل پیچ تزئینی چیست؟ گل پیچ تزیینی یک مدل کالا از دسته ملزومات اتصالات پیچی میباشد که جهت نصب بر روی انواع پیچ و مهره، انواع پیچ و رولپلاک، انواع میخ و پرچ و سوراخ های مختلف به کار میرود و نقش حفاظتی و ایمنی از سر اتصالات پیچی و غیر پیچی و همچنین زیبایی بخشیدن (نمای زیبا و شیک) به محیط نصب دارد.

نمونه گل پیچ تزیینی از ملزومات اتصالات پیچی (لوازم جانبی) است که از مصارف مناسبی برخوردار میباشند که در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره خواهد شد. گل پیچ ابزار، گل پیچ یراق، گل پیچ کمد، گل پیچ تابلو، گل پیچ کاشی، گل پیچ مبل و صندلی و دکوری جات و دیگر موارد.

در این مقاله به معرفی انواع شکل گل پیچ تزیینی و نمونه های مختلف آنها در انواع مدل و شکل، جنس، سایز، رنگ و حتی قیمت گل پیچ تزئینی پرداخته شده است که پس از کسب اطلاعات ارجاع داده میشوید به فروشگاه آنلاین تا در صورت نیاز خرید گل پیچ تزئینی مد نظرتان را تنها با چند کلیک انجام دهید.

مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا بزرگترین مرکز فروش گل پیچ تزئینی اسپرت و کلاسیک در ایران میباشد، تنوع در محصولات و تولید و واردات نمونه های مختلف گویای این موضوع میباشد که به صورت تخصصی در این رشته حاضر هستیم.

گل پیچ های تزیینی در نمونه های مختلف در بازار به چشم میخورد.

گل پیچ یراق ترکیه ای

گل پیچ ابزار چینی

گل پیچ کمد ایرانی

گل پیچ تابلو تایوانی

گل پیچ آینه آلمانی

لازم به ذکر است که گل پیچ های تزئینی یا همان گل پیچ تزیینی در ایران به علت مصرف کمش و بعضا قیمت بالای نمونه های خارجی آن از مرکز پخش و یا فروشگاه تخصصی ای برخوردار نمیباشد، زیرا برای فروشندگان گل پیچ تزئینی دکوری صرفه اقتصادی ندارد تا تولید یا واردات مدل های مختلف از گل پیچ تزیینی را انجام دهند.

از نام های انگلیسی گل پیچ تزئینی و یا گل مهره تزئینی میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

(decorative screw head cover) گل پیچ تزئینی پیچ های رولپلاکی یا نوک تیز / خودکار

(decorative bolt head cover) گل پیچ تزیینی پیچ های مهره خور مانند پیچگوشتی خور و یا آچار خور آلن و شش ضلعی

(decorative nut head cover) گل مهره تزیینی برای داخل مهره ها و یا روی مهره های شش ضلعی و گرد و غیره

 

معرفی انواع مدل گل پیچ تزئینی / موارد مصرف گل پیچ تزیینی

در ادامه این صفحه به معرفی انواع شکل گل پیچ تزئینی پرداخته شده است، در واقع به محل مصرف گل پیچ تزیینی اشاره میشود و سپس شما میتوانید پس از کسب اطلاعات لازم از طریق لینک پیوند ارائه شده در آخر صفحه به فروشگاه گل پیچ تزیینی ارجاع شوید.

در فروشگاه اینترنتی گل پیچ های تزیینی مشخصات و ویژگی های تک تک نمونه محصولات + قیمت گل پیچ تزئینی را مشاهده و در صورت نیاز خرید خود را به راحتی در کمتر از دو دقیقه بدون نیاز به کارشناسان ما ثبت نمایید. البته در صورت نیاز ما آماده راهنمایی و پاسخگویی به مشتریان عزیز میباشیم.

همان طور که قبل تر توضیح داده شد پولک تزیینی (پولک تزئینی) جهت پوشاندن سر پیچ و پرچ و میخ و دیگر اتصالات و دادن نمای زیباتر برروی کارها در محیط نصب می شود و برخا نقش محافظت و ایمنی را ایفا مینماید، به همین دلایل این قطعات در اغلب نصب ها و محیط ها به چشم میخورد.

در ادامه موارد پر مصرف آن ها را به طور خلاصه معرفی و شرح داده ایم:

انواع گل پیچ تزئینی جهت مصارف مختلف: گل پیچ ابزار، گل پیچ یراق، گل پیچ کمد، گل پیچ تابلو، گل پیچ شیشه، گل پیچ چوب، گل پیچ مبل و صندلی و غیره.

 

گل پیچ تزئینی، گل پیچ تزیینی، گل پیچ ابزار، گل پیچ یراق، گل پیچ کمد، گل پیچ تابلو، گل پیچ دکوری، گل پیچ چوب
شکل های مختلف گل پیچ تزئینی

 

معرفی و خرید گل پیچ ابزار

گل پیچ ابزار: نمونه هایی هستند که جهت استفاده در ابزار آلات استفاده میشوند، ابزار ها میتوانند ابزار دستی باشند مانند ابزار آشپز خانه، دسته چاقو، جعبه ابزار و یا برقی باشند مثل دستگاه جوش (اینورتر)، گل پیچ ابزار و دستگاه برش و امثال این موارد. 

گل پیچ ابزار دارای تنوع بالایی در مصرف می باشد و در هر ابزاری که تولید میشود میتواند به کار رفته و ابزاری زیبا و مدرن را به نمایش بگذارد. از نمونه های دیگر گل پیچ ابزار میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

ابزار موسیقی، ابزار نقاشی، ابزار ایمنی، ابزار نجاری، ابزار باغبانی و حتی ابزار تراشکاری و ساخت ماشین که جمعا به موارد استفاده شده در این دسته را گل پیچ ابزار میگویند.

لازم است بدانید نمونه های مختلف گل پیچ ابزار و گل پیچ یراق از مصرفی ترین مدل های گل پیچ تزئینی نصبت به گل پیچ کمد ها میباشند.

قیمت گل پیچ ابزار | گل پیچ تزیینی 02

قیمت گل پیچ ابزار (گل پیچ تزیینی) به مواردی هم چون شکل و مدل آن، ابعادی که استفاده میشود، آلیاژ و جنسی که دارد، رنگ و مارک و دیگر موارد بستگی دارد. همچنین تعداد خرید گل پیچ ابزار نیز در قیمت آن تاثیر میگذارد، برای مثال قیمت صد عدد از یک سایز با قیمت هزار عدد و صد هزار عدد متفاوت است و طبیعتا هر چقدر تعداد تهیه گل پیچ ابزار بالاتر باشد قیمت نیز پایینتر می آید.

برای بررسی و مشاهده و خرید گل پیچ ابزار میتوانید از فروشگاه آنلاین وب سایت استفاده کنید. نمونه های مختلفی از گل پیچ ابزار در فروشگاه موجود میباشد.

 

معرفی و خرید گل پیچ یراق

گل پیچ یراق: گل پیچ یراق آلات از نمونه مدل گل پیچ های تزیینی میباشد که در صنایع قفل و لولا و یراق آلات و اتصالات مربوط به آن ها استفاده میشود، مانند گل پیچ دستگیره درب، گل پیچ نمای درب ضد سرقت، گل پیچ کابل رد کن، گل پیچ پنجره و دیگر موارد که فراوانی بسیاری دارد.

گل پیچ یراق در انواع یراق های چوب و ام دی اف و پلاستیک و حتی فلز برای زیبایی بخشیدن به کار گرفته میشود مثل گل پیچ یراق کابینت، یراق کمد، یراق آسانسور و موارد دیگر.

گل پیچ یراق نیز مانند گل پیچ ابزار از تنوع و مصرف بالایی برخوردار میباشد، ولی گل پیچ یراق آلات از لحاظ اندازه اغلب بزرگتر از گل پیچ ابزار آلات میباشند.

قیمت گل پیچ یراق | گل پیچ تزیینی 03

قیمت گل پیچ یراق (گل پیچ تزیینی) مانند مدل هایی که دارد از تنوع زیادی برخوردار است و بنا به مشخصاتی که دارد و کیفیت تولید گل پیچ یراق از قیمت های ارزان و قیمت های گران تر وجود دارد. در صنف یراق آلات و اتصالات کیفیت حرف اول را میزند و بیشتر مصرف کنندگان گل پیچ یراق به دنبال گل پیچ های با کیفیت میباشند.

برای خرید گل پیچ یراق میتوانید به فروشگاه آنلاین مراجعه نمایید و مدل مد نظر خود را از دسته گلپیچ ها انتخاب نموده و سفارش دهید. همچنین قیمت های مختلف گل پیچ یراق را میتوانید در فروشگاه اینترنتی مشاهده کنید.

 

معرفی و خرید گل پیچ کمد

گل پیچ کمد: همانطور که از نام این گل پیچ تزئینی پیداست مختص انواع کمد با طرح های مختلف است. گل پیچ دراور و گل پیچ کمد و گل پیچ تخت خواب و حتی گل پیچ یراق آلات کمد ها و امثال این موارد در نمونه های فلزی و پلاستیکی در رنگ ها و ابعاد مختلفی موجود میباشند. و با نصب شدن بر روی آن وسایل، زیبایی بیشتری به محصولات نهایی میدهند.

کارگاه های نجاری و چوب و ام دی اف در اغلب موارد در محیط کاری خود نمونه های مختلفی از گلپیچ کمد را دارند. همچنین هر شخصی برای مصارف خانگی میتواند یک بسته از نمونه های گل پیچ کمد را در صندوق ابزار خود داشته باشد و در هر جایی که نیاز بود بر روی سر پیچ ها نصبش کند تا قسمت سر پیچ های زنگ زده یا تخریب شده زشت را بپوشاند.

گل پیچ کمد دیواری، گل پیچ کمد لباس، کمد کفش، کمد بچه، کمد دراور کنار تخت خواب و کمد جزیره آشپزخانه و بسیاری از موارد دیگر محل مناسبی برای این گل پیچ تزئینی (گل پیچ کمد) میباشد تا محیط را با این کلاهک های کوچک و کاربردی شیک تر و یا تغییر شکل داد.

گل پیچ کمد در آلیاژ فلزی مصرفی تر از آلیاژ پلاستیکی است.

قیمت گل پیچ کمد | گل پیچ تزیینی 04 

قیمت گل پیچ کمد (گل پیچ تزیینی) و موارد مشابه آن همانند دیگر مدل ها که قبل تر گفته شد به کیفیت و مارک تولیدی و مدل، ابعاد، جنس، رنگ و تعداد خرید گل پیچ کمد بستگی دارد. به طور مثال قیمت سایز های کوچک تر گل پیچ کمد طبیعتا کمتر از قیمت سایز های بزرگتر آن ها است.

فروش اینترنتی گل پیچ کمد در انواع مختلف در مجموعه ما امکان پذیر میباشد. برای مشاهده قیمت گل پیچ کمد در انواع مدل های مختلف گل پیچ تزئینی از نوار منو به فروشگاه و سپس از دسته بندی اصلی محصولات > دسته گلپیچ ها استفاده نمایید، تنوع مختلفی از گل پیچ کمد را در فروشگاه میتوانید مشاهده نمایید.

 

معرفی و خرید گل پیچ تابلو

گل پیچ تابلو: این مدل گل پیچ تزئینی برای تزینات و نصب انواع مدل تابلو ها استفاده میشود که هم به نصب محکمتر و استاندارد تابلو کمک میکند و هم نمای زیبا و شیک به محل نصب میدهد.

گل پیچ تابلو در انواع تابلو های بزرگ و کوچک استفاده میشود و در تابلو سازی ها مصرف بالایی دارد که به برخی از آن ها شاره میشود:

گل پیچ تابلو اعلانات در ساختمان یا دفاتر اداری، گل پیچ تابلو راهنمایی طبقات، گل پیچ تابلو آموزشی یا گل پیچ تخته شیشه ای یا وایت برد، گل پیچ نگهدارنده تابلو تبلیغات، گل پیچ تابلو فیکسچر، گل پیچ تابلو چلینیوم، گل پیچ تابلو کامپوزیت، گل پیچ تابلو دیواری، گل پیچ تابلو نمایشگاه ها، گل پیچ تابلو دکوری و گل پیچ تابلو ویترین که به آن ها گل پیچ ویترینی / گل پیچ دکوری نیز میگویند و دیگر موارد.

نمونه های این مدل گل پیچ تزیینی در شکل استوانه ای تفاوت چشم گیری با نمونه گل پیچ ابزار، گل پیچ یراق، گل پیچ کمد و دیگر موارد را دارد.

قیمت گل پیچ تابلو | گل پیچ تزیینی 05

قیمت گل پیچ تابلو مدل های استوانه ای بالاتر از مدل های گل پیچ تابلو نمونه تختش میباشد زیرا آنها یک مدل پیچ نگهدارنده تابلو نیز به حساب می آیند ولی تخت ها نگهدارنده نیستند و مخصوصا و فقط نقش زیبایی را دارند. همچنین مدل و اندازه و روکش (گالوانیزه کاری)، جنس و متریال و تعداد خرید گل پیچ تابلو نیز در قیمت تاثیر مستقیم دارد.

مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا با ارائه انواع مدل و سایز گل پیچ تزئینی و فروش گل پیچ تابلو به مشتریان و مصرف کنندگان مشاوره و راهنمایی میدهد قبل از گرفتن راهنمایی از کارشناسان فروش مجموعه میتوانید وارد قسمت فروشگاه دسته گلپیچ ها شده و نمونه های فروشی و قیمت و مشخصات انواع مدل گل پیچ تابلو را با تصاویرشان مشاهده و بررسی و انتخاب نمایید. و اگر سوالی در مورد خرید گل پیچ تابلو داشتید با مجموعه تماس بگیرید.

 

گل مهره تزیینی، فروش انواع گل پیچ تزءینی، خرید گل پیچ تزیینی، گل پیچ کاشی، گل پیچ مبل و صندلی، گل پیچ شیشه
انواع گل پیچ تزیینی / گل پیچ تزئینی

 

مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا با ارائه انواع مدل گل پیچ تزیینی اسپرت و انواع گل پیچ تزیینی کلاسیک آماده همکاری میباشد.

پخش گل پیچ ابزار، پخش گل پیچ یراق، پخش گل پیچ کمد، پخش گل پیچ تابلو، پخش گل پیچ مبل و صندلی، پخش گل پیچ کاشی و دیگر موارد گل پیچ های دکوری و خطی و نقطه دار و استوانه ای.

برای بررسی و خرید انواع گل پیچ تزیینی اسپرت از پیوند زیر استفاده نمایید.

» فروشگاه آنلاین گل پیچ تزئینی

 

با ورود به فروشگاه گل پیچ تزئینی و کلیک روی نوشته هر محصول اطلاعات کامل آنها با  مشخصات و قیمت گل پیچ تزئینی را میتوانید مشاهده نمایید.