راهنمای خرید پیچ و مهره دستگیره درب + یراق آلات

این صفحه جهت معرفی و خرید پیچ و مهره دستگیره درب یا خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره تهیه شده است و با مطالعه کامل آن، شما اطلاعات مفیدی جهت خرید پیچ دستگیره درب، خرید مهره دستگیره درب و خرید خار دستگیره درب و برخی دیگر از لوازم و قطعات مورد نیاز جهت اجرا و نصب دستگیره های درب و پنجره اتاق و ورودی ساختمان ها کسب مینمایید.

اطلاعات مفید درباره انواع مدل پیچ مهره دستگیره درب، انواع جنس پیچ مهره دستگیره درب، انواع سایز پیچ مهره دستگیره درب، انواع رنگ بندی ها (روکش یا گالوانیزاسیون) و قیمت پیچ و مهره دستگیره درب و دیگر موارد بسیار مهم که در هیچ سایتی نمیتوان یافت در ادامه شرح داده شده است. در این مقاله به بررسی اهمیت و نکات مهم در انتخاب و استفاده از پیچ و مهره دستگیره درب خارجی و ایرانی میپردازیم.

نمونه پیچ و مهره جات انواع دستگیره یکی از اجزای اساسی در ساخت و تولید و تعمیرات دستگیره و یراق آلات است. این قطعه های نسبتا کوچک اما بسیار مهم برای اتصال اجزای  مختلف در انواع مدل از تجهیزات و سازه‌های مربوطه در یراق ها استفاده میشوند. در این مقاله به بررسی انواع پیچ و مهره و خار دستگیره درب و نکات مهم در انتخاب و خرید و فروش و نصب آنها می‌پردازیم.

از این شکل پیچ و مهره‌ دستگیره ای در صنعت ساختمانی، صنعت خودروسازی، الکترونیکی، مکانیکی و  تعمیرات خانگی استفاده مینمایند، ولی هر یک شکل و کارایی خاص به خود را دارند و در این صفحه مخصوصا به نمونه های ساختمانی، اداری تجاری و موارد مربوطه جهت انواع پیچ و مهره های دستگیره های درب ورودی اتاق ها و ساختمان پرداخته شده است.

به برخی مدلهای پیچ و مهره دستگیره درب ساختمانی، پیچ و مهره فیکس دستگیره درب، پیچ و مهره روپیچ توپیچ دستگیره درب نیز میگویند.

انواع پیچ و مهره نصب دستگیره از دو قسمت اصلی تشکیل میشوند که شامل:

انواع پیچ نصب دستگیره درب که اغلب یک قطعه استوانه ای به شکل های مختلف و رزوه کاری شده و دارای یک سر قابل گرداندن با آچار های مختلف است.

انواع مهره نصب دستگیره درب که شکل قطعه اغلب به صورت دایره‌ای یا چند ضلعی بوده و قسمت سری یا آچار خور آن ها به شکل مهره دستگیره عدسی یا مهره دستگیره تخت و مسطح است و برای اتصال قطعات به کمک پیچ به یکدیگر استفاده میشود.

 

پیچ و مهره دستگیره درب ، پیچ دستگیره درب ، مهره دستگیره درب ، پیچ و مهره فیکس دستگیره در ، پیچ و مهره درب و پنجره
انواع پیچ و مهره نصب دستگیره درب

در بالا عکس پیچ و مهره دستگیره درب روزت، معمولی، خارجی در مدل های مختلف را میتوانید مشاهده نمایید، انواع عکس پیچ دستگیره درب روزت و غیره، انواع عکس مهره دستگیره درب روزت و غیره، پیچ مغزی دستگیره ای آلن خور و عکس پیچ و مهره فیکس دستگیره و غیره اراءه شده است.

رنگ ها و روکش ها در عکس مهره طلایی دستگیره در، و عکس مهره سفید دستگیره در، نشان از گالوانیزه استاندارد است. روکش های گالوانیزه استاندارد باعث ضد زنگ شدن قطعات (عدم خوردگی و عدم زنگ زدگی) میشود و طول عمر آن ها را بالا میبرد.

عکس پیچ خودکار ۲.۵ میلیمتری دستگیره در روزت نیز در بالا وجود دارد که به آن مدل پیچ و مهره دستگیره روزت یا پیچ خودکار دستگیره روزت می گویند.

 

خرید + قیمت پیچ و مهره دستگیره درب

جهت خرید پیچ و مهره دستگیره درب باید به نکاتی توجه داشت زیرا تهیه و خرید و استفاده اشتباه از مدل های پیچ و مهره فیکس دستگیره می‌تواند منجر به عواقب ناخوشایند مانند شکستن قطعات یا ناکارآمدی سازه‌ها، نصب نشدن و یا گیر کردن و خرابی در کل یراق شود. بنابراین، آموزش و آگاهی کافی از نوع و کاربرد صحیح پیچ و مهره درب و پنجره و همچنین استفاده از ابزارهای مناسب مثل پیچگوشتی استاندارد و یا آچار آلن پیچ مهره دستگیره درب برای نصب و گرداندن آنها بسیار مهم است.

در هر ساختمان یا منزل مسکونی یا اداری و تجاری و تولیدی، دستگیره درب یکی از اجزای اساسی است که نه تنها امکان باز و بسته کردن درب ها را فراهم میکند، بلکه به عنوان یک بخش برای ظاهر زیبای محیط نیز مورد توجه قرار می گیرد. اما برای نصب و نگهداری این قسمت کلیدی از درب، نیاز به استفاده از پیچ و مهره مناسب دستگیره درب و پنجره است.

برای خرید پیچ و مهره دستگیره درب ارزان قیمت میتوانید از طریق خرید اینترنتی پیچ و مهره دستگیره درب با کیفیت یا خرید آنلاین پیچ و مهره دستگیره درب چینی و ایرانی وب سایت استفاده نمایید، همچنین خرید تلفنی یا حضوری نیز میتوانید از مجموعه ما انجام دهید.

⭐⭐⭐

فروش عمده پیچ و مهره دستگیره درب ایرانی و خارجی و فروش خورده پیچ و مهره دستگیره درب خارجی و ایرانی در مجموعه ما قابل انجام است و در کمترین زمان به تمام نقاط کشور ارسال مینماییم.

فروش انواع مدل و قیمت پیچ دستگیره درب پیچگوشتی خور و خاص.

فروش انواع مدل و قیمت مهره دستگیره درب پیچگوشتی خور و خاص.

فروش انواع مدل و قیمت خار دستگیره درب چشمی و نعل اسبی و حلقوی و رینگی.

فروش انواع مدل و قیمت واشر پلاستیکی دستگیره درب و همچنین نمونه رینگ فلزی دستگیره درب.

فروش انواع مدل و قیمت پیچ مغزی دستگیره ای آلن خور در رنگ های سفید و سیاه.

فروش انواع مدل و قیمت پین دستگیره درب فلزی.

فروش انواع مدل و قیمت آچار آلن مخصوص دستگیره در.

فروش انواع مدل و قیمت پیچ دستگیره رزت و پیچ دستگیره ضد سرقت و نمونه های خاص.

فروش انواع مدل و قیمت مهره دستگیره رزت و مهره دستگیره ضد سرقت و نمونه های خاص.

و همچنین انواع مدل و قیمت مهره برنجی دستگیره ای و پیچ های خودکاری دستگیره ای و پیچ میلیمتری دستگیره و دیگر موارد مربوطه را با بهترین کیفیت و قیمت ارائه مینماییم.

لیست قیمت پیچ و مهره دستگیره درب و و پنجره ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. چند مورد از ویژگی هایی که روی قیمت پیچ مهره دستگیره درب و پنجره تاثیر بیشتر دارد در ادامه معرفی نموده ایم. قیمت پیچ و مهره دستگیره ای به مواردی همچون:

01 | شکل و مدل پیچ مهره دستگیره در که کدام نوع باشد، مثال پیچگوشتی خور 2سویی یا 4سویی باشد.

02 | جنس پیچ دستگیره در استیل یا جنس مهره دستگیره در برنجی یا آهنی و غیره باشد.

03 | سایز پیچ و مهره دستگیره ای نیز تاثیرگذار است مثلا پیچ دستگیره کوچک یا پیچ دستگیره بزرگ، یا مهره ضخیم دستگیره یا نازک باشد.

04 | گالوانیزاسیون یا رنگ پیچ دستگیره در سفید با طلایی یا رنگ مهره دستگیره در سفید یا طلایی متفاوت میباشد.

05 | کیفیت ساخت و تولید پیچ و مهرجات دستگیره در و پنجره عالی و استاندارد یا ضعیف و پلیسه دار و شکننده باشد.

06 | برند و مارک پیچ و مهره های دستگیره درب برای کدام شرکت باشد مثال کدام شرکت چینی یا تایوانی است.

07 | تعداد خرید پیچ و مهره دستگیره درب عمده یا خورد باشد، مثلا قیمت خرید پیچ مهره درب در تعداد 1000 عدد با 100000 عدد فرق دارد.

08 | ایرانی یا خارجی بودن پیچ و مهره و واشر دستگیره در بر قیمت تاثیر میگزارد.

09 | محل خرید پیچ دستگیره ای یا خرید مهره دستگیره ای نیز مهم است.

 

انواع مدل پیچ و مهره دستگیره درب + قطعات مربوطه

از انواع مدل پیچ و مهره دستگیره درب در موارد مختلفی از تجهیزات و سازه‌ های درب و پنجره ای استفاده میشود، انواع پیچ و مهره جات دستگیره ای مختلفی از لحاظ شکلی وجود دارد. انواع مختلف پیچ و مهره‌ های نصب دستگیره شامل پیچ و مهره‌ نصب دستگیره معمولی، پیچ و مهره‌ نصب دستگیره رزت، پیچ و مهره‌ نصب دستگیره در ضد سرقت، پیچ و مهره‌ نصب دستگیره دو تکه، پیچ و مهره‌ فیکس دستگیره اتومات و دیگر مدل ها که در ادامه معرفی میشوند.

هر نوع از مدل پیچ مهره دستگیره ها دارای شکل های منحصر به فرد و ویژگی‌ ها و کاربرد های خاصی نصبت به محل نصب و نحوه نصب دارند که باید با این موضوع در هنگام تهیه و خرید پیچ و مهره نصب دستگیره درب دقت داشت.

در قسمت ورودی هر ساختمان و هر اتاق و محوطه، دستگیره‌های درب چوبی و فلزی و غیره نقش مهمی دارند. آنها به ما کمک می‌کنند تا به راحتی و ایمنی ورود و خروج نماییم. اما برای اینکه دستگیره‌ها به درستی کار کنند و ایمنی درب و پنجره ها و حتی ما را تضمین کنند، نیاز به پیچ و مهره‌ مخصوص دستگیره در و پنجره مناسب و استاندارد دارند و از این رو مدل های پیچ دستگیره و مدل های مهره دستگیره و حتی مدل های خار دستگیره از اهمیت ویژه ای برخوردار میشوند.

برخی از مدل های پیچ و مهره نصب دستگیره در که مصرف بیشتری دارند شامل مواد زیر است:

پیچ و مهره دستگیره درب روزت زرد

پیچ و مهره دستگیره درب ضد سرقت

پیچ مهره دستگیره درب آهنی گالوانیزه

پیچ مهره دستگیره درب برنجی | آلیاژ برنج

پیچ مهره دستگیره درب استیل | آلیاژ استنلس استیل 304 A2 و استنلس استیل 316 A4

پیچ مهره دستگیره درب دوسو پیچگوشتی خور

پیچ مهره دستگیره درب چهارسو پیچگوشتی خور

پیچ مهره دستگیره درب 2سو 4سو پیچگوشتی خور ترکیبی

پیچ مهره دستگیره درب سر تخت کروم

پیچ مهره دستگیره درب سر عدسی سفید

پیچ مهره دستگیره درب کله گنبدی طلایی

پیچ و مهره دستگیره درب بلند و کوتاه

پیچ مهره دستگیره درب خط دار یا شیار دار

پیچ و مهره تبدیل دستگیره در

پیچ و مهره رابط دستگیره ای 3 میلیمتر به 4 میلیمتری

برخی از مدل ها نیز جزو نمونه مدل خاص پیچ مهره نصب دستگیره به شمار می آیند و شامل مواردی همچون پیچ و مهره گل کوچک دستگیره در یا پیچ و مهره سر ریز دستگیره ای، پیچ و مهره دستگیره قدیمی چینی، پیچ خودکار روزت که پیچ مخصوص دستگیره ای روزت است، خار شفت دستگیره درب که بر روی شفت بسته میشود.

واشر پلاستیکی پشت دستگیره درب، در دو سایز واشر پلاستیکی ضخیم پشت دستگیره ای که ضخامت کلفت تری دارد و واشر پلاستیکی نازک پشت دستگیره در که ضخامت کمتری دارد و اغلب سفید رنگ می باشند.

پیچ آلن مغزی نوک هلالی دستگیره، پیچ آلن مغزی ممه ای، پیچ مغزی راهنما دار آلنی دستگیره ای در قطر های 6 میلیمتر، 8 میلیمتر، 10 میلیمتری خود رنگ مشکی و همچنین گالوانیزه نقره ای رنگ و قطعه خاص اسپیسر دستگیره در پیچ 2 به 3 و اسپیسر دستگیره ای 3 در 30 به 4.

انواع خارهای 471 روی شفت دستگیره ایتالیایی و چینی و تایوانی، انواع خار دهنه باز دستگیره درب، و انواع خار دهنه بسته دستگیره درب و همچنین آچار آلن مخصوص دستگیره 2 و 2.5 و 3 که شرکت ما توزیع مینماید.

 

انواع پیچ و مهره دستگیره درب ، خار دستگیره در ضد سرقت ، پیچ و مهره دستگیره روزت ، پیچ مهره نصب دستگیره در
پیچ و مهره و خار دستگیره درب

در تصویر پیچ و مهره دستگیره درب بالا از نمایی دیگر برخی تصاویر قطعات یراق آلاتی را میتوانید مشاهده نمایید. همچنین تصویر پیچ و مهره نصب دستگیره بالا شامل تصویر مهره دستگیره درب در سایز های مختلف، تصویر پیچ دستگیره درب در قطر های مختلف، تصویر خار دستگیره دهنه بسته و تصویر خار دستگیره درب دهنه باز و همچنین تصویر واشر پلاستیکی دستگیره ای ضخیم و نازک، تصویر پیچ آلن دستگیره دری نوک تیز، و پیچ آلن دستگیره راهنما دار، پیچ ۳میل دستگیره روزت، پیچ ۴ میل دستگیره ضد سرقت به همراه مهره جاتشان.

 

انواع جنس پیچ مهره دستگیره درب

پیچ و مهره فلزی دستگیره درب دارای متریال ها و آلیاژ های مختلفی بنا به محل مصرف و نصبشان دارند. انواع جنس پیچ و مهره فلزی دستگیره ها برای درب های فلزی، چوبی، سنگی، پلاستیکی و غیره مناسب میباشند و از جنس فلزات مختلف ساخته میشوند. برخی از آنها دارای مقاومت در برابر فشار و حرارت، برخی مقاوم در برابر آب و رطوبت و دیگر شرایط را دارند.

معرفی انواع جنس پیچ و مهره نصب دستگیره درب:

 • پیچ و مهره فولادی دستگیره درب
 • پیچ و مهره آهنی دستگیره درب
 • پیچ و مهره استنلس استیل دستگیره درب
 • پیچ و مهره استیل دستگیره درب
 • پیچ و مهره استیل ضد زنگ دستگیره درب
 • پیچ و مهره برنجی دستگیره درب
 • پیچ و مهره آلومینیومی دستگیره درب
 • پیچ و مهره پلاستیکی دستگیره درب
 • پیچ و مهره مسی دستگیره درب
 • پیچ و مهره برنزی دستگیره درب
 • پیچ و مهره چدنی دستگیره درب
 • پیچ و مهره تیتانیوم دستگیره درب

جنس ها بر اساس موارد مختلفی که در متن مقاله توضیح داده ایم انتخاب و تولید میشوند از جمله سبک بودن، مقاوم بودن، ضد رطوبت بودن مثل پیچ و مهره ضد زنگ دستگیره درب که مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی را دارد و بیشتر در استان های شرجی مثل مازندران، گیلان، گلستان و نواحی جنوبی در اطراف خلیج فارس مصرف میشود و دیگر موارد.

لازم به ذکر است که برخی از آلیاژهای ذکر شده خاص و تولیدی و وارداتی هستند و برخی از متریال یا آلیاژها مصرفی می باشند. انتخاب جنس با کیفیت و استاندارد باعث نصب آسان و مقاوت بهتر در هنگام نصب برای درب و دستگیره ها و طول عمر بیشتر میشود و یراق ها و دستگیره های با کیفیت تری در کلیت ارائه بازار خرید و فروش این مدل ابزار و یراق میشود.

نمونه جنس پیچ مهره آهنی دستگیره ای نصبت به قیمت و کیفیتی که دارد پر مصرف تر از دیگر مدل ها است. مثلا قیمت مهره آهنی دستگیره پایین تر و مناسب تر از قیمت مهره برنجی دستگیره در است.

 

انواع اندازه پیچ و مهره نصب دستگیره درب

از انواع اندازه پیچ و مهره نصب دستگیره درب میتوان به نمونه اندازه های مختلف در قطر ها و ضخامت ها و طول ها و ارتفاع های مختلف اشاره نمود که در جدول سایز پیچ و مهره دستگیره درب در ادامه برخی از موارد پر مصرف ارائه میشود.

انواع سایز پیچ و مهره دستگیره درب ریز و کوچک، انواع سایز پیچ مهره دستگیره درب متوسط، انواع سایز پیچ و مهره دستگیره درب درشت یا بزرگ سه دسته ای است که به صورت کلی میتوان آن ها را تقسیم نمود.

مصرفی ترین نمونه سایز های پیچ و مهره دستگیره درب در اندازه های قطر ۳ و قطر ۴ است.

سایز پیچ و مهره دستگیره درب ۳ میلیمتری از لحاظ ضخامت. اندازه پیچ و مهره دستگیره درب ۴ سانتی از لحاظ طولی یا قد.

سایز پیچ و مهره دستگیره درب ۴ میلیمتری از لحاظ ضخامت. اندازه پیچ و مهره دستگیره درب 5 سانتی از لحاظ طولی یا قد.

همچنین پیچ و مهره دستگیره درب 6 سانتی متری از لحاظ ارتفاع.

برخا چون برخی از اندازه ها پر مصرف تر هستند به صورت محاوره ای به آن ها اشاره میشود به طور مثال: مهره بلند دستگیره که طولش ذکر نمیشود و یا پیچ ریز دستگیره در رزت و غیره که بهتر است ابعاد با میلیمتر و دقیق ذکر شود.

 

انواع رنگ مهره و پیچ دستگیره درب

بابت انواع رنگ پیچ و مهره دستگیره درب میتوان گفت در این دسته از کالاها تنوع رنگی زیادی وجود ندارد. پیچ و مهره دستگیره درب گالوانیزه آهنی دارای تنوع رنگ بیشتری نصبت به دیگر متریال ها میباشد و رنگ هایی که به چشم میخورند شامل موارد زیر است که برخی پر مصرف و برخی خاص و تولیدی است:

 • انواع پیچ و مهره طلایی دستگیره درب
 • انواع پیچ و مهره زرد دستگیره درب
 • انواع پیچ و مهره نقره ای دستگیره درب
 • انواع پیچ و مهره سفید دستگیره درب
 • انواع پیچ و مهره هفت رنگ دستگیره درب
 • انواع پیچ و مهره سبز طلایی دستگیره درب
 • انواع پیچ و مهره مشکی دستگیره درب
 • انواع پیچ و مهره سیاه دستگیره درب
 • انواع پیچ و مهره خاکستری دستگیره درب
 • انواع پیچ و مهره کروم نیکل دستگیره درب
 • انواع پیچ و مهره برنجی دستگیره درب
 • انواع پیچ و مهره براق دستگیره درب گالوانیزه شده
 • انواع پیچ و مهره مات دستگیره درب گالوانیزه شده
 • انواع پیچ و مهره سیلور دستگیره درب
 • انواع پیچ و مهره خودرنگ دستگیره درب

 

پیچ و مهره برنجی دستگیره ، مهره بلند دستگیره درب ، خرید پیچ و مهره دستگیره ای ، فروش انواع پیچ مهره دستگیره درب رزت
انواع مدل مهره دستگیره درب

در قسمت بالا عکس مهره نصب دستگیره درب و یا عکس پیچ نصب دستگیره درب در سایز ها و مدل های مختلف و همچنین رنگ بندی مختلف میتوانید مشاهده نمایید. نمونه مهره واسطه دستگیره یا مهره رابط دستگیره درب نیز در تصویر مشخص است که روکش کروم نیکل دارد و همچنین رو پیچ تو پیچ کابینتی.

همان طور که در عکس پیچ و مهره دستگیره درب بالا مشاهده مینمایید دو رنگ از رنگ های گالوانیزه ذکر شده بیشترین مورد را شامل میشوند.

 • رنگ پیچ و مهره دستگیره درب سفید روکش کروم نیکل (نقره ای، سیلور)
 • رنگ پیچ و مهره دستگیره درب طلایی روکش کروم نیکل ( زرد، گلد)

 

انواع مارک پیچ و مهره دستگیره درب

از انواع مارک پیچ و مهره دستگیره درب به برند های مختلفی میتوان اشاره نمود. در بازار خرید و فروش پیچ و مهره دستگیره درب به صورت عمده فروشی و خورده فروشی نمونه های ساخت و تولید چینی (کشور چین) بیشتر از دیگر نمونه ها میباشد. خرید و فروش نمونه برند های پیچ و مهره دستگیره درب چینی به علت کیفیت مطلوب و قیمت مناسب تر بیشتر رواج دارد.

البته نمونه مارک های پیچ و مهره دستگیره درب ایرانی نیز در بازار پیچ و مهره فروشان ایران به چشم میخورد. مهره دستگیره درب چینی گالوانیزه آهنی بسیار پر مصرف تر است زیرا نمونه ایرانی در داخل تولید نمیشود. ولی پیچ دستگیره درب ایرانی پیچ گوشتی خور دو سو و چهار سو مصرف قابل توجه ای دارد که توسط شرکت ها و کارخانجات محدودی تولید میشوند.

قسمت واردات شرکت آپادانا بهترین مارک پیچ و مهره دستگیره درب وارداتی را برای کارخانجات تولید دستگیره درب و پنجره به صورت مستقیم با بهترین کیفیت و قیمت وارد و توزیع و پخش مینماید.

 

نکات فروش پیچ و مهره دستگیره درب

همانطور که اطلاع دارید مرکز فروش پیچ و مهره نصب دستگیره در تهران است و انواع مدل پیچ و مهره فیکس درب، پیچ و مهره فیکس پنجره و پیچ و مهره فیکس کابینت درمارک ها، رنگ ها، جنس ها، اندازه ها و شکل های مختلف وجود دارند. در ادامه به نکاتی درباره خرید و فروش پیچ و مهره نصب دستگیره درب پرداخته شده است که لازم است در مورد آن بدانید.

نکات خرید + نصب پیچ و مهره دستگیره در

اهمیت کیفیت پیچ و مهره در نصب دستگیره درب بالا میباشد که به این موضوع باید دقت شود، در واقع نصب یک دستگیره درب به صورت صحیح و مطمئن، نیازمند استفاده از پیچ و مهره های مناسب دستگیره است. این اجزا باعث می شوند که دستگیره به درستی در محل خود نصب شود و به درب ورودی و خروجی ثابت شود.

در صورت استفاده از پیچ و مهره ارزان قیمت دستگیره و یا نمونه نا مناسب یا غیر استاندارد، ممکن است در همان ابتدا یا طول زمان مورد خرابی قرار گیرد یا حتی از محل خود جدا شود و بدتر درب گیر کرده و باز و بسته نشود که این موضوع می تواند باعث مشکلات امنیتی و عملکردی در استفاده از درب شود.

نکات مهم در انتخاب پیچ و مهره دستگیره ای:

انتخاب جهت خرید پیچ و مهره در دستگیره ها از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا اتصال درب به چارچوب آن از طریق این قطعات صنعتی ساختمانی انجام میشود. اگر پیچ و مهره و خارجات دستگیره درب به درستی نصب نشوند یا از جنس بی کیفیت تهیه شوند، ممکن است در طول زمان مشکلاتی مانند فروریختگی درب یا عدم قفل شدن صحیح آن رخ دهد.

1. محل خرید یا فروشگاه پیچ و مهره دستگیره در: از مراکز تولیدی متخصص و وارد کننده های اصلی خرید نمایید تا قیمت پیچ مهره دستگیره ارزان تر و با کیفیت تر تهیه نمایید.

2. جنس و کیفیت: انتخاب پیچ و مهره با کیفیت دستگیره ای با جنس مرغوب بسیار اهمیت دارد. از آنجایی که این قطعات برای استفاده در محیط های حساس درب و پنجره ها هستند، باید از جنس مقاوم و کیفیت بالایی برخوردار باشند.

3. ابعاد و اندازه: ابعاد و اندازه پیچ و مهره نصب دستگیره ای باید با ابعاد دستگیره و درب مطابقت داشته باشد تا نصب استاندارد و صحیح انجام شود و دستگیره به درستی در محل خود قرار گیرد.

4. گالوانیزاسیون: اطمینان حاصل شود که پیچ و مهره گالوانیزه دستگیره درب و پنجره انتخابی شما با استانداردهای مربوطه روکش یا گالوانیزه شده است و بدون خط و خش و زدگی است تا دچار رنگ پریدگی یا زنگ زدگی نشود.

نکات کلی در انتخاب و نصب پیچ و مهره دستگیره درب:

1. مطمئن شوید که مدل و اندازه پیچ و مهره مناسب دستگیره و درب مد نظر شما باشد.

2. اگر درب شما در محیط های مرطوب یا خارجی ساختمان است مثل باغ و استخر و غیره، حتماً از پیچ و مهره نصب دستگیره ضد زنگ استفاده نمایید تا از خوردگی و زنگ زدگی جلوگیری شود.

3. استفاده از ابزار مناسب برای نصب پیچ و مهره دستگیره درب انجام شود، از ابزار مناسب مثل پیچگوشتی و آچار آلن استاندارد استفاده کنید تا به درستی در محل خود نصب شود.

4. در هنگام نصب پیچ و مهره نصب دستگیره در، مطمئن شوید که آنها به درستی و با فشار مناسب نصب شوند تا از جدا شدن آنها جلوگیری شود.

5. سعی نمایید از نمونه های با کیفیت و استاندارد و مراکز معتبر و متخصص خرید و استفاده نمایید تا دچار خرابی و مشکلات نصب نشوید.

6. بازبینی و نگهداری اجرا شود، بازبینی دوره ای پیچ و مهره های دستگیره درب و پنجره ها را انجام دهید و در صورت لزوم، آن ها را تعویض کنید تا از عملکرد صحیح و جلوگیری از خرابی زود هنگام دستگیره اطمینان حاصل کنید.

با توجه به اهمیت پیچ و مهره دستگیره درب در ایمنی و کارایی درب ها، انتخاب و نصب صحیح آنها بسیار حیاتی است. با رعایت نکات مطرح شده و استفاده از ابزار نصب مناسب، می‌توانید از عمر طولانی و عملکرد بهینه پیچ و مهره های دستگیره درب خود اطمینان حاصل کنید.

سخنی با تولید کنندگان دستگیره ها:

نیاز به خرید پیچ مهره خار دستگیره درب ارزان قیمت و با کیفیت برای دستگیره درب های تولیدی خود دارید؟ شرکت تدارکات صنعتی آپادانا به عنوان بزرگ ترین وارد کننده انواع قطعات مربوطه به دستگیره های دری پیشنهاد میکند جهت خرید عمده پیچ و مهره دستگیره درب ارزان قیمت و با کیفیت بالا با بخش فروش ما ارتباط بگیرید و از قیمت ها و کیفیت های ما شگفت زده شوید.

شرکت ما با واردات مستقیم قطعات مورد نیاز دستگیره‌های متفاوت با طراحی زیبا و مدرنی که دارید، پشتیبانی کارخانه های شما را بر عهده میگیرد، نمونه پیچ و مهره جات دستگیره‌ وارداتی ما برای نصب خیلی آسان و با کیفیت و دارای تنوع رنگ و مدل بالایی میباشند.

بهترین قیمت پیچ و مهره های دستگیره ای و خار های دستگیره + بهترین کیفیت پیچ آلنی مغزی دستگیره و پیچ آلن راهنما دار و پیچ خودکار دستگیره درب و واشر پلاستیکی دستگیره در و دیگر قطعات مربوطه را میتوانید از شرکت ما درخواست و تهیه نمایید.

 

نکات خرید خار دستگیره درب

در صنایع صنعتی و صنایع ساختمانی با موارد مختلفی روبرو میشویم که ممکن است به نظر بی‌ اهمیت بیایند، اما در واقع اهمیت مخصوص به خود را دارند. یکی از این موارد می‌تواند انواع خار دستگیره درب باشد.

انواع مدل و سایز خار دستگیره درب را میتوان در بخش داخلی یراق و دستگیره دب یافت که در ظاهر و نمای بیرونی دیده نمیشوند ولی نقش بسزایی در مکانیزم و عملکرد باز و بسته شدن و حرکت دستگیره های درب و پنجره دارند.

نحوه نصب و استفاده و خرید خار دستگیره درب یک موضوع اهمیت‌ دار است که باید به آن توجه کرد تا دچار خرابی مکانیزم یراق آلات درب و پنجره نشود که در مقاله ای جداگانه به صورت تخصصی تر به آن میپردازیم.

در اینجا لازم است که ذکر شود برای خرید خار دستگیره در در انواع مدل و سایز و جنس می توانید درخواست خود را با بخش فروش شرکت از طریق تماس تلفنی بیان نمایید تا موجودی و قیمت خارهای دستگیره مد نظرتان ارائه شود.

شرکت واردات خار دستگیره در آپادانا با واردات مستقیم انواع خارهای دستگیره ای ایتالیایی و چینی و تایوانی بهترین کیفیت ها و قیمت ها را برای مشتریان خود ارائه میدهد.

جهت مشاهده ویدیو پیچ و مهره نصب دستگیره دری در مدل های مختلف میتوانید روی پیوند زیر کلیک نمایید و انواع مدل پیچ و مهره دستگیره درب خارجی و ایرانی را مشاهده نمایید.

فیلم پیچ و مهره دستگیره درب زرد و سفید و کوچک و بزرگ و دیگر مشخصه ها با کلیک روی نوشته نمایان میشود.

 

انواع پیچ دستگیره درب + انواع مهره دستگیره درب