راهنمای خرید رولپلاک شاخکدار | خرید رولپلاک خاردار

با مطالعه این صفحه از وب سایت تدارکات صنعتی آپادانا آشنا میشوید با نحوه خرید رولپلاک شاخکدار | نحوه خرید رولپلاک خاردار و کسب اطلاعات جامع در مورد این نمونه ملزومات اتصالات پیچی.

پیشنهاد می شود با صرف زمان اندکی به طور کامل این صفحه را مطالعه کنید تا خرید رولپلاک شاخک دار و یا خرید رولپلاک خار دار را نصبت به محل نصب و نیازتان به صورت استاندارد و ارزان قیمت و با کیفیت تهیه کنید از اندازه ها و مارک ها و جنس هایشان اطلاع پیدا کنید نمونه شکل های مختلف از مدل رولپلاک های شاخکدار یا مدل رولپلاک های خاردار را مشاهده کنید.

همچنین از قیمت رولپلاک شاخکدار و قیمت رولپلاک خاردار و لیست سایز ها و قیمت های انواع نمونه های ایرانی و خارجی نیز مطلع شوید و در پایان در صورت نیاز به تهیه و خرید ارجاع داده می شوید به فروشگاه آنلاین رولپلاک شاخ دار یا رولپلاک دارای خار که تک تک محصولات و برند ها را با تصویر، قیمت، مشخصات کامل و جامع هر محصول، نظرات مصرف کنندگان و خریداران را میتوانید بررسی نمایید و در آخر اگر نیاز به راهنمایی و یا مشاوره جهت خرید داشتید می توانید با تلفن های دفتر فروش یکی از شعبات مجموعه تماس بگیرید.

البته این صفحه + توضیحات موجود برای هر محصول به گونه ای ارائه میشود که سوالی باقی نماند ولی در صورت نیافتن محصولات و اطلاعات مد نظرتان ما آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می باشیم.

برای خرید رولپلاک شاخ دار یا خرید رولپلاک دارای خار نیاز به یک سری اطلاعات برای فردی که به رولپلاگ نیاز دارد می باشد که ما در ادامه به طور کامل به شرح آن می پردازیم.

همان گونه که می دانید پیچ های چوب یا پیچ های خودکار و پیچ های ام دی اف در برخی موارد به صورت تکی قطعه مناسبی جهت اتصال قوی و محکم قطعات نیستند، رول های مختلف پلاستیکی و برخا فلزی بهترین لوازم جانبی جهت حل این مسئله محصوب می شوند که علاوه بر کاستن فشار وارد شده بر پیچ های نوک تیز، اتصال استاندارد و محکم و ثابتی را به وجود می آورند.

🟢 برای تعریف این مدل رولپلاک دارای شاخک و یا رولپلاک دارای خار میتوانیم به صورت زیر آن را شرح دهیم.

نمونه رولپلاک شاخک دار و نمونه رولپلاک خار دار یکی از دسته مدل های مختلف رول پلاک ها هستند، که در اطراف آن (روی بدنه اصلی) دارای شاخک ها و خار هایی می باشند و این تیغه ها به صورت موازی در دو طرف بدنه وجود دارند و می توانند در تعداد زوج 2 تایی و 4 تایی و 6 تایی و 8 تایی الی به بالا نصبت به تولید کننده رولپلاک شاخکدار یا تولید کننده رولپلاک خاردار وجود داشته باشند. آن ها اغلب از جنس پلاستیک و نیلون ساخته و تولید می شوند و نمونه های فلزی آن بسیار نادر و خاص محصوب می شوند.

این نمونه رولپلاکهای شاخدار بر دیواره بیرونی خود شاخک یا شاخ دارند و برخی از آن ها در قسمت داخلی دارای رزوه برای پیچ هستند ولی اغلب داخل استوانه رول ساده و بدون رزوه است.

می تواند ابعاد و اندازه های رولپلاک شاخ دار کوچک تا سایز های بزرگ رولپلاک شاخکدار پلاستیکی را در مراکز فروش تهیه نمایید و برای پیچ های مختلف مورد استفاده قرار دهید، انواع رولپلاک دارای خار پلاستیکی اغلب در رنگهای قرمز و سفید و طوسی یا خاکستری بیشتر به چشم می خورند ولی در دیگر رنگ ها نیز می توانند تولید و توزیع شوند.

نمونه رولپلاک شاخدار میتواند در شکل های مختلفی از جمله مدل های رول دارای خار و دارای واشر با هم و یا ساده بدون واشر و دارای خار باشد، رولپلاکهای خاردار در شکل های مختلفی وجود دارند که در ادامه به آن ها پرداخته شده است.

از نکات مثب این مدل و کارایی آن می توان بیان کرد به هنگام قرار دادن پیچ؛ در داخل رولپلاک شاخ دار نمی چرخد و تیغه ها باعث می شود ثابت بمانند. لازم به ذکر است که بعضا روی بدنه رولپلاک شیار هایی تعبیه شده است که با مصالح درگیر می شوند و رولپلاک به طور محکم ثابت و فیکس می شود.

کیفیت بالای برخی از نمونه ها که به مراحل ساخت این محصولات، متریال و جنس و شکل کلی آن ها و مارک و برند که برخی از استانداردهای رول های شاخه دار را شامل می شود بستگی دارد. در ادامه به نحوه انتخاب رولپلاک شاخکدار با کیفیت یا نحوه انتخاب رولپلاک خاردار با کیفیت نیز می پردازیم.

مشخصات کارخانه رولپلاک شاخک دار یا تولیدی رولپلاک خار دار در اغلب موارد بر روی بسته ها درج می شود که برخی شرکت های تولیدی دارای محصولات با کیفیت و استانداردی هستند و برخی از شرکت ها از محصولات بی کیفیت و ضعیفی برخوردارند. لازم است در هنگام خرید به نکاتی توجه شود تا بهترین کیفیت را با ارزان ترین قیمت تهیه نمود.

نکاتی در مورد پیچ رول پلاک شاخک دار یا پیچ رول خار دار

استفاده از پیچ گالوانیزه آهنی ایرانی دو سو و چهار سو بیشترین مصرف را با رولپلاکهای شاخکدار دارند که اغلب طلایی رنگ هستند.

استفاده از پیچ گالوانیزه آهنی خارجی دو سو و چهار سو به علت بالاتر بودن قیمت کمتر مصرف میشود و مشتریان خاص خود را دارد.

استفاده از پیچ های تلگرافی یا پیچ های بکسی آچار خور کمتر از نمونه های پیچگوشتی خور است.

برخا در شرایطی از پیچ های استنلس استیل نیز استفاده میشود.

پیچ های چوب گالوانیزه در رنگ های طلایی، سفید، سیاه خود رنگ تولید و ارائه بازار فروش می شوند.

نام انگلیسی رولپلاک شاخکدار | رولپلاک خاردار به انگلیسی:

نام لاتین رولپلاک شاخکدار به انگلیسی به شکل های زیر نوشته می شود.

رول پلاگ هورند  Rawlplug horned

دول پریکلی Dowel prickly

وال پلاگ پریکلی Wallplug prickly

 

خرید آنلاین رولپلاک شاخکدار | خرید اینترنتی رولپلاک خاردار

برای خرید اینترنتی رولپلاک شاخکدار نیاز به مشخصات فنی هر محصول می باشد، که با توجه به نیاز مصرف کننده آن ها را بررسی نماید و به راحتی و با اطمینان خرید خود را انجام نمایید. ما در فروشگاه اینترنتی رولپلاک خاردار و شاخ دار را به صورت تک تک معرفی کرده ایم و عکس هر محصول با ابعاد و اندازه و جنس و تمام مشخصات فنی و مورد نیاز را به صورت جامع منتشر کرده ایم تا در صورت نیاز توسط خریداران بررسی و خرید شود.

در خرید آنلاین رولپلاک خاردار در فروشگاه آنلاین وب سایت می توانید قیمت رولپلاک های شاخکدار و یا قیمت رولپلاک های خاردار و مارک های مختلف را بررسی و انتخابی صحیح برای خرید های خود داشته باشید.

برای خرید و استعلام قیمت رولپلاک لبه دار با کیفیت و قیمت مناسب پس از مطالعه کامل این صفحه به فروشگاه آنلاین صنعتی مجموعه مراجعه نمایید. (در بالای صفحه یا انتهای صفحه روی کلمه فروشگاه کلیک کرده و وارد شوید)

همچنین میتوانید جهت خرید رولپلاک شاخکدار یا خرید رولپلاک خاردار پلاستیکی به همراه پیچ های مخصوص رولپلاک دو سو و چهار سو و حتی شش ضلعی با یکی از شعبات تماس بگیرید.

جهت خرید رولپلاک شاخکدار به صورت عمده و کیسه ای در تعداد 50 و 100 هزار عددی با دفتر فروش تماس بگیرید.

 

خرید حضوری رولپلاک شاخک دار | خرید تلفنی رولپلاک خار دار

فروشگاه پیچ و رولپلاک آپادانا در شعبه دوم که بزرگترین مجموعه تخصصی رولپلاک در ایران می باشد با ارائه انواع مدل های رول پلاک شاخ دار و رولپلاک خار دار و تنوع محصولات رول پلاکی در انواع مارک رولپلاک شاخکدار ایرانی و رولپلاک خاردار خارجی به صورت پخش عمده و خورد را به تمام نقاط دارد برای مشاوره و خرید حضوری می توانید تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی شوید.

برای اطلاع از قیمت رولپلاک شاخکدار لبه دار و قیمت رولپلاک خاردار لبه دار و دیگر مدل ها می توانید به تگ قیمت هر محصول در فروشگاه آنلاین مراجعه نمایید؛ همچنین پس از مشاهده قیمت ها در صورت نیاز به خرید تلفنی میتوانید با یکی از شعبه های فروش تماس بگیرید.

قیمت های خرده فروشی رولپلاک دارای شاخک در بخش فروشگاه آنلاین ارائه شده است و برای خرید های عمده بالای ۵۰ هزار عددی و ۱۰۰ هزار عددی میتوانید تماس بگیرید و از تخفیف خرید عمده رولپلاک شاخکدار ما استفاده نمایید.

 

خرید رولپلاک شاخک دار، فروش رولپلاک خاردار، انواع سایز رولپلاک شاخکدار، رولپلاک خار دار پلاستیکی، لیست رولپلاک شاخدار، رول دارای خار
انواع رولپلاک شاخکدار، انواع رولپلاک خاردار

 

تصاویر رولپلاکهای شاخکدار را میتوانید مناسب با هر محصول در فروشگاه اینترنتی دسته ملزومات اتصالات پیچی مشاهده نمایید ولی تصویر رولپلاک شاخکدار و یا عکس رولپلاک خاردار بالا نمونه های مختلفی را نشان می دهد که همانطور که مشاهده مینمایید، دارای شکل های مختلف، اندازه های مختلف، رنگ بندی و تعداد شاخک های متفاوت است.

بعضی مدل ها دارای خار و شبکه هستند و انتهای آن ها لبه یا واشر دارد ولی برخی دیگر بدون واشر یا لبه انتهایی هستند برخی دارای گیره و برخی بدون گیره هستند که در قسمت توضیح مدل رولپلاکهای خاردار در ادامه به انواع آن ها پرداخته شده است.

آن ها نصبت به استفاده در سنگ یا کاشی و سرامیک، بتن، سیمان، اجر تو پر، آجر تو خالی یا سفال، سقف کاذب و کناف، گچ و راویز و چوب و یونولیت و دیگر موارد در شکل های مختلفی موجود می باشند. برای خرید رولپلاک شاخکدار مناسب با محل نصبتان ادامه مقاله مطالعه شود.

 

فروش رولپلاک شاخکدار ایرانی | فروش رولپلاک خاردار خارجی

شرکت صنعتی ما مرجع و مرکز بورس رولپلاک شاخدار در تهران می باشد و فروش نمونه های مختلف ایرانی و خارجی را انجام می دهد از کوچکترین اندازه رولپلاک شاخدار تا بزرگترین اندازه رولپلاک دارای خار، همچنین ارسال به تمام نقاط تهران و دیگر استان های ایران در کمترین زمان ممکن انجام میپذیرد.

با بیش از 15 سال سابقه در این رشته فروش رولپلاک شاخکدار در تمام استان ها انجام گرفته است از جمله تهران و البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان و شیراز، زنجان و قزوین، خوزستان، مشهد، گیلان و مازندران، کردستان، کرمان، اردبیل، همدان و کرمانشاه، لرستان و بندرعباس و دیگر استان ها که اغلب مصرف کنندگان و خریداران با مجموعه بزرگ ما آشنا می باشند و ما افتخار و تجربه همکاری بلند مدت با شرکت ها و فروشکاه ها و مصرف کنندگان مختلف در ایران و خارج از کشور را داریم.

به جرات میتوان گفت با مراکز فروش بزرگ تمام استان ها همکاری بلند مدت داشته ایم همچنین در صورت نیاز به تهیه عمده و کلی شرکت ما ارسال مستقیم به عراق و افغانستان و دیگر کشور ها را نیز انجام می دهد.

فروش رولپلاک خاردار در انوع مدل و سایز و رنگ بصورت جزئی و کلی انجام می گیرد و شما می توانید در اینستاگرام و تلگرام و واتسپ یا تلفنی سوالات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان فروش ما در اولین فرصت پاسخ دهند. ولی بهترین و سریع ترین روش استفاده از فروشگاه اینترنتی سایت است که تمام مشخصات مدل ها و قیمت رولپلاک شاخکدار ارائه شده است.

🥇 مجموعه ما فروش با بهترین قیمت پیچ و رول پلاک شاخدار ساخت ایران و خارجی و دیگر مدل ها را تضمین مینماید.

فروش کلی رولپلاکهای شاخکدار دارای تخفیفاتی برای مصرف کنندگان عمده یا تولیدی ها و همچنین فروشگاه های پیچ رولپلاک سرتاسر ایران را در بر می گیرد.

متنوع ترین مدل ها با بهترین قیمت رولپلاک شاخکدار + بهترین کیفیت رولپلاک خاردار در مجموعه اتصالات آپادانا.

  • انواع مدل رولپلاک خاردار خاص و معمولی
  • انواع سایز رولپلاک خاردار ریز و درشت
  • انواع جنس رولپلاک خاردار پلاستیکی
  • انواع مارک رولپلاک خاردار خوب و معمولی
  • انواع قیمت رولپلاک خاردار ارزان و قیمت مناسب
  • انواع رنگ رولپلاک خاردار سفید و قرمز و غیره
  • انواع کیفیت رولپلاک خاردار درجه یک و دو

 

لیست قیمت رولپلاک شاخک دار | لیست قیمت رولپلاک خار دار

لیست قیمت عمده رولپلاک خاردار + قیمت فروش آنلاین و اینترنتی به صورت جزیی و خورده فروشی را برای شما آماده و مهیا کرده ایم تا اطلاعات کاملی کسب نمایید و آگاهانه خرید خود را انجام دهید.

قیمت های رولپلاک های شاخکدار و قیمت های رولپلاک های خاردار نصبت به یک سری اطلاعات اولیه متفاوت است و آن موارد میتواند شامل:

مدل، کیفیت، اندازه، رنگ، مارک و برند تولید کننده یا کارخانه ها، ایرانی و خارجی بودن، نوع بسته بندی ها، خرید خرد یا خرید عمده و دیگر موارد که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم.

در بازار خرید و فروش رولپلاک شاخکدار لیست های مختلفی وجود دارند، از جمله لیست قیمت مارکهای مختلف، لیست سایز و ابعاد، لیست نمونه های ایرانی و خارجی و دیگر لیست ها که نشان از تنوع بالا و همچنین مصرفی بودنشان است.

از ارزانترین قیمت رولپلاک شاخکدار تا بالاترین قیمت نصبت به کیفیت و برند در مجموعه ما موجود می باشد تا با تنوع قیمت و محصول مشتریان آزادانه کالای مد نظر خود را انتخاب نمایند.

برای مشاهده لیست قیمت رولپلاک شاخکدار و همچنین لیست قیمت رولپلاک خاردار میتوانید وارد فروشگاه آنلاین شوید و در دسته رول پلاک ها مدل های مختلف را با قیمت هایشان مشاهده نمایید (البته پس از مطالعه این صفحه که به نکات مهمی اشاره شده است)

در صورت نیاز به دانلود و یا تهیه لیست قیمت ها و ابعاد و اندازه و مارکهای مختلف به صورت یک جا پس از * ثبت نام در وب سایت و عضویت در سایت قسمت مد نظر لیست قیمت ها برای شما فعال می شود که می توانید از آن ها نیز استفاده نمایید.

با این اوصاف نمونه قیمت رولپلاک خاردار خورده و عمده فروشی به صورت زیر ارائه شده است.

لیست قیمت خرید رولپلاک شاخکدار به صورت عمده فروشی

لیست قیمت خرید رولپلاک خار دار به صورت عمده فروشی

لیست قیمت خرید رولپلاک شاخکدار به صورت خرده فروشی و تک فروشی

لیست قیمت خرید رولپلاک خار دار به صورت خرده فروشی و تک فروشی

 

شکل رولپلاک شاخکدار پلاستیکی | مدل رولپلاک خاردار پلاستیکی

در مورد نمونه مدل های مختلف در مقاله رول پلاک در وبلاگ به طور مفصل توضیح داده ایم که در صورت نیاز به آن قسمت مراجعه نمایید. (نوار منو قسمت وبلاگ و > دسته مربوطه) یا از نوار جستجو در وب سایت استفاده کنید.

در این بخش فقط به معرفی و نام بردن انواع شکل رولپلاک شاخکدار پلاستیکی و یا انواع مدل رولپلاک خاردار پلاستیکی اشاره می شود. ممکن است برخی مدل رولپلاک خاردار ها شبیه به هم باشند و فقط از لحاظ نامی مختلف باشند که نصبت به صنایع مختلف از نامگذاری های مختلفی به درست و برخا اشتباه به کار می برند. مانند رولپلاک شاخکدار سنگ یا رولپلاک شاخکدار گچ، رولپلاک شاخکدار لوازم بهداشتی در سرویس بهداشتی.

معرفی برخی از نام ها:

رولپلاک شاخدار لبه دار / رولپلاک شاخدار واشردار

رولپلاک دارای خار و لبه / رولپلاک دارای خار و واشر

رولپلاک خاردار پیچی / پیچ رولپلاک خار دار

اسپیرینگ شاخه دار و باله دار

رولپلاک شاخکی نگهدارنده پیچ

رولپلاک خاری گیره ای

رولپلاک شاخکدار دارای لبه مخصوص پیچ چوب

رولپلاک شاخکدار تیغ دار مخصوص پیچ mdf

نمونه شکل های مختلف رولپلاک خاردار در رنگ های قرمز و سفید و برخا طوسی یا خاکستری رنگ هستند ولی در نمونه رنگ های مختلف زرد و سبز و آبی و مشکی و دیگر رنگ ها نیز به چشم میخورند.

انواع رولپلاک خاردار بسته 1000 عددی، بسته 100 عددی، بسته 80 عددی، بسته 50 عددی، بسته های 10 عددی، به صورت رولپلاک های خاردار جعبه ای و کارتنی یا رولپلاک های شاخدار کیسه ای و فله ای و نایلونی ارائه می شوند. البته در موارد کیسه ای و فله ای تعداد در کیسه یا گونی بالاتر می باشد و نصبت به سایز و شکل از گونی 10 هزار عددی تا گونی 100 هزار عددی و 200 هزار عددی نیز ارائه بازار می شود.

قیمت رولپلاک شاخکدار فله ای ارزان تر از قیمت رولپلاک خاردار بسته بندی شده است و جهت افرادی که خرید عمده رول خار دار را دارند نمونه رول شاخک دار فله ای به صرف تر میباشد.

 

انواع سایز رولپلاک خاردار | ابعاد و اندازه های رولپلاک شاخکدار

اندازه ها و ابعاد بر اساس قطر قسمتی که پیچ برای نصب ورود پیدا میکند و طول کلی یا ارتفاع رول های شاخدار محاصبه می شود.

طول و عرض و ابعاد رول پلاک شاخک دار پلاستیکی دارای تنوع بالایی می باشند. سایز های ریز رولپلاک خاردار 20 میلیمتری تا سایزهای بزرگ رولپلاک خاردار 100 میلیمتری و 120 میلیمتری و بالاتر نیز در آن ها دیده میشود ولی برخی از سایزهای رولپلاکهای شاخکدار مصارف خاصی دارند و به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند.

از سایزهای مصرفی رولپلاکهای خاردار میتوان به اندازه های 3 و 4 و 5 و 6 و 7 و 8 و 9 و 10 اشاره نمود.

فروش تمام سایزهای رولپلاکهای شاخدار و خاردار مصرفی و برخی ابعاد و اندازه خاص در مجموعه شرکت ما انجام می پذیرد و هم چنین در صورت نیاز و سفارشات بالا در تیراژ زیاد تولید رول پلاک شاخکدار در سایز مد نظر مشتری نیز امکان پذیر است.

سعی نموده ایم با ارائه و توزیع انواع ابعاد و اندازه رولپلاک های شاخ دار تهیه آن ها را در تعداد کم و زیاد برای مشتریان سهولت ببخشیم.

 

رولپلاک شاخکدار سفید، رولپلاک لبه دار سفید، رولپلاک ساده سفید، رولپلاک ایرانی، رولپلاک خارجی، رولپلاک پلاستیکی
انواع شکل رولپلاک های پلاستیکی

 

آلیاژ انواع رولپلاک دارای شاخک | جنس انواع رولپلاک دارای خار

جنس پلاستیک یا فیبر و بعد از آن فلز و برخا چوب، جنس رولپلاک های شاخک دار یا رولپلاک های خار دار را تشکیل می دهند. لازم به ذکر است رول پلاک شاخدار پلاستیکی یا رول پلاک دارای خار پلاستیکی از بیشترین مواد و متریال موجود می باشند که دلایل خاص خود را دارد.

پلاستیک سبک تر ارزانتر و مناسب ترین جنس و آلیاژ برای نصب پیچ های رول پلاکی می باشد. رولپلاک شاخدار درجه یک یا رولپلاک دارای خار ویژه مواد نو، رولپلاک شاخدار درجه دو، رولپلاک شاخدار درجه سه مواد بازیافتی از گرید ها و شکل های مختلف پلاستیک های مورد استفاده در این قطعات می باشند.

نمونه های رولپلاک شاخک دار فلزی نیز از جنس های آهنی، فولادی، استنلس استیل تولید و ساخته می شوند و دیگر جنس های فلزی از جمله برنجی، مسی، آلومینیومی، چدنی، تیتانیوم و غیره کمتر به چشم میخورد. رولپلاک خار دار فلزی گالوانیزه می شوند یعنی روی آن ها پوشش یا روکشی وجود دارد که خوردگی و زنگ زدگی را به تعویق بیاندازند و یا کلا زنگ نزنند و ضد زنگ باشند. ( نمونه فلزی بسیار کم مصرف تر از پلاستیکی است)

بهترین کیفیت تولیدی رولپلاک دارای شاخک از مواد درجه یک و کاملا نو پلاستیک قطعا از کیفیت بسیار بالاتری نصبت به درجه های پایین تر دارد و تحمل وزن و طول عمر و نصب استاندارد و دیگر موارد از مزایای آن است.در جنس رولپلاک دارای خار مرغوب ترین مواد موجود از جنس پلی آمید نیلون است.

رولپلاک شاخه دار سفید در سه نوع رنگ سفید تولید می شود، رولپلاک شاخک دار سفید و یا رولپلاک شاخ دار سفید مواد درجه یک در رنگ سفید شفاف کیفیت بالاتری از رول شاخک دار سفید کدر یا استخوانی دارد.

رولپلاک خار دار مواد نو قرمز رنگ یا رولپلاک سفید شاخکدار مواد نو را در بررسی اولیه به صورت چشمی نیز میتوان مشخص کرد. رول پلاک دارای شاخک رنگ قرمز یا رول پلاک دارای خار رنگ سفید که شفاف تر و پرنگ تر باشند اغلب از کیفیت بالاتری نصبت به کدر ها دارند.

رولپلاک قرمز شاخکدار شفاف جنس بهتری نصبت به رولپلاک قرمز خاردار کدر دارد.

مثال های بالا در رنگ و آلیاژ تاثیر مستقیمی در کیفیت و ارزش کالا دارد و جنس خوب و درجه یک قطعا دارای نصب بهتر، استفاده راحت تر، عدم وجود خرابی در بسته ها یا تزریق های ناقص و شکسته است، با این اوصاف برخی نیاز به کیفیت ندارند و قیمت رول پلاک دارای شاخک و خار برایشان مهم تر است که می توانند از جنس های درجه دو و سه نیز استفاده کنند که ارزان قیمت تر هستند.

در مورد جنس و آلیاژ رولپلاک های شاخکدار (متریال و گرید پلاستیک ها) در آینده مقاله ای ارائه میشود تا نیازمندان به این مبحث از آن ها استفاده کنند با ثبت نام در وب سایت از انتشار جدید ترین مقالات وب سایت مطلع شوید.

می توانید برگردید بالاتر و عکس رولپلاک های شاخکدار را مشاهده نمایید و فرق رنگ های رولپلاک های خاردار را مشاهده کنید.

 

کاربرد رولپلاک شاخدار تیغ دار

در مواردی که یک پیچ را به یک قطعه ای دیگر متصل میکنیم و از استحکام و شرایط نصب آن مطمئن نیستیم، و یا زمانی که یک اتصال محکم و مطمئن با پیچ می خواهیم، از رولپلاک تیغه دار یا رولپلاک دارای شاخک به همراه پیچ استفاده می کنیم.

در برخی موارد پیچ و رولپلاک شاخدار پلاستیکی و فلزی را برای سقف ها و دیوارهای بنایی و زمین های سنگی استفاده می کنیم اما برای هر نوع متریالی که شکننده و متخلخل به نظر می رسد و یا حتی سفت است مانند آسفالت و نیاز به اتصال مقاوم تری می باشد کاربردی می باشد.

کاربرد رولپلاک مدل شاخکدار یا کاربرد رولپلاک مدل خاردار با نمونه های ساده تفاوت هایی دارد که به آن اشاره مینماییم. برای مشاهده کاربرد نمونه های دیگر میتوانید به بخش معرفی محصولات در نوار منو مراجعه نمایید.

همان طور که می دانید در وصل شدن پیچ به مصالح و موادی که متخلخل یا شکننده هستند سخت و بعضا غیر ایمن و ناممکن می باشد که در این موارد ه کار می روند و در واقع نوعی بَست برای پیچ های نوک تیز محصوب می شوند.

رولپلاک تیغ دار یا همان خاردار بر روی بدنه خود دارای خار یا شاخک هایی است که باعث استحکام بالاتر اتصال می شود. در هنگام نصب پیچ در رولپلاک توسط پیچگوشتی یا دریل برقی رولپلاک در محل نصب نمی چرخد و محکم در جای خود باقی می ماند تا عمل نصب بهتر انجام شود که از خاصیت های مهم این مدل و شکل ها است.

خار ها باعث میشوند در محل نصب و در مصالح درگیری بیشتری ایجاد شود و نصب قوی ای داشته باشد تا به مرور جا باز نکند و شل شود که در برخی موارد در نصب های سقفی و دیواری اجسام بسیار خطرناک می باشد و باعث ایجاد صدمات می شود. پس همین خار ها برخا نقش مهمی را در نصب ها ایجاد می نمایند.

در واقع فرق اصلی رولپلاک شاخک دار با نمونه های معمولی در شاخک های آن ها است که باعث می شود رولپلاک محکم تر مثلا در سقف گجی یا دیگر محیط ها ثابت شود.

مدل رولپلاک شاخک دار در موارد و مشاغل مختلفی کاربرد دارد که به برخی از آن ها اشاره می شود.

اغلب این نمونه ها در کارهای ساختمانی، دیوارهای سیمانی و گچی، سنگی و بتنی و نصب سیم های مخابراتی و برقی در دیوار ها و همچنین نصب لوله های مختلف در سوله ها و کارگاه ها و همچنین رولپلاک مخصوص چوب پرده نیز اغلب شاخک دار می باشند.

در نصب تابلو یا طبقات روی دیوار، نصب هرگونه ادوات دکوراسیون و لوازم و وسایل در آشپزخانه و یا نصب طبقه های ام دی اف و چوب در دیوار و موارد دیگری همچون نصب ادوات راهنمایی رانندگی در آسفالت ها و غیره استفاده می شوند.

در کابینت سازی ها، نصب لوستر سنگین و سبک، نصب انواع اجسام به سقف و دیوار، در سنگ نمای ساختمان ها یا تزیین نمای ساختمان ها و خانه ها، آویزان کردن انواع تابلو ها از دیوار ها، استفاده در صنایع یراق آلات، نصب پرده جات مخصوص چوب پرده و پر کاربرد در تاسسیسات ساختمانی و کارخانه ها و کارگاه ها، در نجاری ها و مصارف صنعتی گوناگون دیگر.

در بین این صنایع و مشاغل یک گروه نیاز به رول پلاک های مناسبی هستند که در ارتفاع و در شرایط سخت با مشکلات نصب در هنگام استفاده از پیچ و رولپلاکها مواجه نشوند و ما به فکر آن ها با ارائه بهترین کیفیت و بهترین قیمت می باشیم. گروه کار در ارتفاع سنگ نما کاران تهران و کرج و بیشتر استان ها و اغلب شرکت های مهندسی ارتفاع کاران با مجموعه ما سالهاست که همکاری می نمایند و باعث افتخار برای ما می باشد که با افراد حرفه ای و زحمت کش کار می کنیم.

وجود انواع اندازه رولپلاک خاردار در لوازم و ابزار هر خانه ای ضروری می باشد تا در شرایط ویژه بتوان از آن ها استفاده نمود.

 

طریقه نصب پیچ و رولپلاک شاخدار خاردار

در اغلب مواقع پیچ ها وزن و فشار وارد شده را نمی توانند تحمل کنند و باعث شکستن قطعات و ترک خوردگی محل نصب یا شل شدن و از بین رفتن اتصال می شوند که برای حل این مشکل باید از نصب رولپلاک شاخه دار متناسب با سایز پیچ استفاده نمود.

در واقع از این شکل قطعات برای مواردی استفاده می کنیم که مطمئن شویم که به وسیله پیچ نوک تیز می توانیم یک اتصالی قوی داشته باشیم که هیچ گونه آسیبی به محیط نصب نزند و بعدا در صورت نیاز به راحتی آن اتصال و نصب را جدا کنیم.

این شکل از ملزومات اتصالات پیچی را همه ما بیش تر با رنگ قرمز دیده ایم اما آن ها می توانند در رنگ های مختلفی تولید شوند و رنگ ها تاثیر مستقیمی در نصب ندارد.

ابزار و موارد لازم برای نصب رولپلاکهای خاردار:

برای نصب پیچ رولپلاک شاخکدار و یا بستن نیاز به یک دریل با مته، پیچ گوشتی دو سو یا چهار سو، یا دیگر مدل آچار ها برای پیچهای شش ضلعی مثل پیچ تلگرافی، چکش و پیچ یا قلاب و رول پلاک مخصوص پیچ و قلاب است.

لازم به ذکر است برای نصب و آویزان کردن قطعات و وسایل مختلف بر روی دیوار و سقف و یا حتی کف زمین از پیچ های مختلفی استفاده می شود؛ پیچ ها بر اساس شرایط مختلفی مثل محل نصب و متریال محل نصب انتخاب می شوند.

مراحل پیش از نصب خدمتتان ذکر شد و مراحل نصب رولپلاکهای شاخدار به ترتیب زیر است.

01 – محل مورد نظر علامت گذاری می شود.

02 – مته کاری و سوراخکاری انجام میگیرد.

03 – داخل سوراخ ایجاد شده تمیز میشود و مواد داخل آن بیرون ریخته می شود.

04 – رولپلاک مخصوص شاخکدار را در سوراخ قرار داده و به آرامی در داخل سوراخ فشار می دهیم.

05 – پیچ مخصوص رول شاخدار را داخل رول گذاشته و نصب مینماییم.

در صورت نیاز ویدیو یا فیلم طریقه استفاده رولپلاکهای شاخکدار را میتوانید پس از ثبت نام در وب سایت مشاهده نمایید.

نکات نصب رول پلاک شاخه دار، رول پلاک خار دار:

 رعایت نکات ایمنی و اجرایی انجام پذیرد.

از اندازه های مناسب و استاندارد استفاده شود.

سایز مته برای رولپلاک خاردار اصولی انتخاب شود.

از مدل مخصوص به محیط نصب استفاده شود.

سعی شود از بهترین و با کیفیت ترین مدل ها و برند های رولپلاک شاخکدار استفاده شود.

پس از نصب رولپلاک شاخکدار به صورت چشمی و فیزیکی نصب چک شود تا دچار مشکل نباشد.

در مواردی به عنوان رولپلاک دیوار گچی و رولپلاک دیوار پوک نیز استفاده میتواند بشود.

 

نکات تحمل وزن در خرید رولپلاک شاخک دار / خرید رولپلاک خار دار

تولید رولپلاک شاخکدار در ابعاد و اشکال و جنس ها و مارک های مختلفی انجام شده و به بازار خرید و فروش توزیع می شود و هر یک نصبت به مواردی که بیان می شود تا یک مقداری می تواند وزن و فشار های وارده را تحمل کند. از نیم کیلو گرم تا چند صد کیلو گرم را می توانند پشتیبانی نمایند و تحمل وزن و فشار آنها بستگی به بسیاری از موارد دارد.

مانند جنس، اندازه، کیفیت، مارک، مکانیزم، مصالح محل نصب، پیچ و واشر مورد استفاده رول خاردار و موارد دیگر.

مشخصات فنی رولپلاک شاخکدار شرکت تولیدی در اغلب موارد تحمل وزن و فشار وارده را ذکر مینماید و در صورت بی اطلاعی از این مورد می توانید از مشاوران فروش ما به صورت رایگان برای خرید رولپلاکهای شاخ دار کمک بگیرید.

تولید و پخش انواع مدل رولپلاک شاخکدار خاردار با تحمل وزن بالا و خاص در مجموعه ما با بهترین کیفیت ها و قیمت توزیع می شود.

 

فروشگاه آنلاین رولپلاک شاخکدار | فروشگاه اینترنتی رولپلاک خاردار

فروشگاه مجازی رولپلاک شاخکدار رنگی آپادانا 🔹🔹 فروشگاه مجازی رولپلاک خاردار رنگی آپادانا

پایینترین قیمت رولپلاک شاخکدار و بهترین کیفیت رولپلاک خاردار در ❌ بزرگترین مرکز فروش پیچ و رول پلاک ها

  »  خرید رولپلاک شاخکدار

برای ورود به فروشگاه اینترنتی رولپلاک شاخکدار و یا فروشگاه آنلاین رولپلاک خاردار روی نوشته فروشگاه در نوار منو بالا کلیک نمایید. انواع شکل رولپلاک شاخکدار و انواع شکل رولپلاک خاردار با پیچ چوب را می توانید در فروشگاه مجازی و اینترنتی وب سایت مشاهده نمایید و با یک دیگر مقایسه کنید.

همچنین میتوانید قیمت رولپلاک شاخکدار در اندازه های مختلف و قیمت رولپلاک خاردار در رنگ های مختلف و پیچ های مخصوص رولپلاگی را مشاهده کنید و نظرات خریداران را نیز نصبت به هر یک از مدل ها مشاهده کنید.

با خیالی آسوده خرید رولپلاک شاخکدار ارزان قیمت و با کیفیت خود را از فروشگاه اینترنتی سایت انجام دهید و در کمترین زمان سفارشتان را تحویل بگیرید.

💎 در وب سایت ثبت نام کنید و یا در گروه تلگرامی پیچ و رول پلاک مجموعه عضو شوید و از تخفیفات ویژه و دوره ای با خبر شوید.

👁‍🗨 (مخصوص مغازه داران و مصرف کنندگان عمده)

کانال تلگرامی رولپلاک و پیچ

برای مشاهده تفاوت بین نمونه های ساده و معمولی و لبه دار و مدل شاخک دار میتوانید اطلاعات دیگر شکل ها را با جستجو در وب سایت مشاهده کنید.

نوار یا گزینه جستجو پایین تر در انتهای صفحه در فوتر قرار دارد، از آن استفاده نمایید.