کپ لوله | درب ته لوله

در این صفحه به معرفی و فروش انواع کپ های لوله مانند کپ لوله مقوایی، کپ لوله کاغذی، کپ لوله آب، کپ لوله گاز، کپ لوله برق، کپ لوله فلزی، کپ لوله مسی و آلومینیومی و آهنی، کپ لوله فاضلاب، کپ لوله پلیکا، کپ اتصالات لوله و مدلهای دیگر پرداخته شده است.

کپ لوله قطعه ای کاربردی میباشد و دارای مدل های مختلفی هستند که دسته کپ های لوله و اتصالات را تشکیل میدهند و در تعریف گپ لوله به طور ساده آن میتوان گفت قطعه ای از اتصالات است که انتهای لوله ها را مسدود مینماید.

انواع مدل های کپ اتصالات و لوله ها، همانند بازویی قدرتمند، به نقطه پایانی خطوط لوله محافظت، استحکام، زیبایی، ایمنی، میبخشد. گپ لوله و اتصالات به منظور مسدود کردن جریان در یک خط لوله استفاده میشود. نحوه اتصال کپ ها به صورت جوشی، رزوه ای و ساکت ولد است.

در این بخش به کپ های لوله جنس پلاستیکی و لاستیکی پرداخته شده است که به صورت کیپی، فشاری، و پیچی وصل میشوند.

فروش کپ لوله | خرید کپ لوله

فروش کپ لوله در مدل ها و ابعاد مختلف در فروشگاه آنلاین تدارکات صنعتی آپادانا انجام میگیرد و تک تک محصولات با مشخصات کاملشان ارائه شده و به مرور بر آن ها افزوده میشود، برای خرید کپ لوله در نمونه های مد نظر و مصرفیتان میتوانید پس از مطالعه این صفحه به فروشگاه اینترنتی کپ های لوله ها مراجعه و خرید خود را ثبت نمایید.

مجموعه ما به صورت تخصصی در زمینه فروش کپ لوله های مختلف با چندین دهه سابقه حضور در صنعت در ادامه به نکاتی میپردازد که مشتریان و مصرف کنندگان محترم برای خرید کپ لوله انتخابی خود به راحتی و در کمتر از چند دقیقه خرید کپ های مختلف لوله و اتصالات خود را انجام دهند.

قیمت کپ لوله

از نظر قیمت کپ لوله تنوع قیمتی بالایی به چشم میخورد و موارد مختلفی در قیمت کپ های لوله های مختلف تاثیر گذار هستند.

موارد مهم و تاثیر گذار در قیمت کپ های لوله را میتوان به صوررت زیر معرفی نمود:

مدل و ظاهر: قیمت نمونه کپ روی لوله با نمونه کپ داخل لوله به علت تفاوت مدل متفاوت میتواند باشد.

جنس و متریال: قیمت مدل های کپ های لوله پلاستیکی با کپ های لوله فلزی به علت جنسشان میتواند متفاوت باشد.

سایز یا اندازه: به طور مثال کپ محافظ لوله پیچی سایز 20 میلیمتر با سایز 10 میلیمتر آن متفاوت میباشد که این اختلاف قیمت بابت اندازه های آنها است.

رنگ بندی: قیمت کپ سفید لوله با قیمت کپ مشکی لوله و همچنین قیمت رنگ های زرد و قرمز و آبی و دیگر موارد بر اساس رنگشان متغییر است.

کیفیت و مارک: قیمت کپ با کیفیت لوله میتواند بالاتر باشد نصبت به کپ ارزان قیمت لوله با کیفیت ضعیف تر که قطعا ارزش خودش را دارد که در ادامه به موارد آن اشاره خواهد شد تا انتخابی مناسب داشته باشید.

تعداد خرید: قیمت خرید 100 عدد کپ پلی اتیلن قطعا متفاوت است از قیمت خرید 10000 عدد از آن، که نشان میدهد تعداد خرید کپ لوله ها نیز بر روی قیمت تاثیر دارد.

معرفی کپ های مختلف لوله:

کپ لوله به انگلیسی pipe cap (پایپ کپ) نوشته میشود و مدل های مختلفی از آن در صنایع مختلف به چشم میخورد.

در ادامه به معرفی  تک تک مدل های مختلف پرداخته شده است که به مرور و به درخواست شما به توضیح و معرفی دیگر مدل ها نیز اضافه میشود.

در تصویر کپ های لوله در زیر میتوانید نمونه های جنس لاستیکی رو کار ساده و تو کار لبه دار را مشاهده نمایید، که در سایز بندی های مختلف از کپ کوچک لوله که ریزترین آن سه میلیمتر است تا کپ بزرگ لوله ها را نمایش میدهد.

کپ لوله، درپوش لوله آب، درپوش لوله گاز، درپوش لوله برق، درپوش لوله فلزی، درپوش لوله فاضلاب، درپوش لوله پلیکا
انواع کپ های لوله گرد

درپوش لوله مقوایی | درپوش لوله کاغذی

درپوش لوله مقوایی و درپوش لوله کاغذی یک نمونه مدل از کپ های لوله میباشند که به معرفی آن میپردازیم.

دوک یا بوبین به عنوان یک محصول سلولزی که محصول نهایی آنها به صورت رول می باشد، در صنایع مختلف مصرف عمده ای را دارد. از نام های رایج در صنایع مختلف عبارتند از:

نوار مرکزی در صنایع تولیدی نوار چسب

دوک یا ماسوره در صنایع نساجی و گونی بافی

ته رول یا لوله کر در صنایع کاغذ سازی و مقوا سازی

از دیگر نام های این مدل کپ لوله میتوان به درپوش بوبین کاغذی، درپوش لوله کر، درپوش دوک کاغذی، درپوش دوک مقوایی، درپوش رول کاغذی، درپوش رول مقوایی، درپوش قوطی مقوایی اشاره نمود.

در تصویر درپوش بوبین یا درپوش میله مقوایی زیر برخی از سایز ها و مدل هایشان را میتوانید مشاهده نمایید.

رنگ آن ها سفید و شفاف و متریال استفاده شده در این درپوش های لوله کاغذی از مواد درجه یک و مرغوب میباشد.

درپوش لوله مقوایی، درپوش لوله کاغذی، درپوش دوک، درپوش رول مقوایی، درپوش لوله کر، درپوش بوبین کاغذی، درپوش قوطی مقوایی
کپ لوله مقوایی | کپ لوله کاغذی

قیمت درپوش لوله مقوایی / درپوش لوله کاغذی

قیمت کپ بویین مقوایی و یا کاغذی بر اساس متریال ساخت یا جنس تولید شده آن اندازه آن (کوچک یا بزرگ) بودنش و تعداد خریدش (خرید خورد، خرید عمده) میتواند متفاوت باشد.

قیمت های موجود در فروشگاه اینترنتی گروه تدارکات صنعتی آپادانا بر اساس کیفیت ساخت و موارد دیگر بررسی و قیمت گذاری میشود، کارشناسان مجموعه سعی میکنند بهترین کیفیت و بهترین قیمت ها را ارائه دهند.

برای مشاهده انواع اندازه ها و قیمت درپوش دوک مقوایی از پیوند زیر استفاده نمایید.

انواع درپوش لوله مقوایی

درپوش لوله آب

درپوش لوله آب درپوش هایی هستند که مخصوص لوله های آب و فاضلاب هستند. این مدل درپوش ها، هم میتوانند قسمت داخلی و هم قسمت خارجی لوله نصب و به کار روند.

آن ها میتوانند بدون رزوه و ساده باشند و  هم میتوانند رزوه دار و پیچی هم میتوانند برای نمونه های سرمایشی و هم گرمایشی استفاده شوند.

این نمونه سرپوش لوله ‎ها در صنایع پالایشگاهی، نیروگاه‌ها، انتقال آب و فاضلاب، سیستم‌ها و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی و مواردی از این قبیل استفاده می‎شود.

درپوش لوله برق

درپوش لوله برق از مدل درپوش هایی هستند که تقریبا جدید و مخصوص صنف برق میباشند از جمله لوله های برقی، سیم های برقی و الکتریکی و همچنین خرطومی ها و غیره را پشتیبانی میکنند.

این تجهیزات برقی و مخابراتی یکی از تجهیزات پر کاربرد در تاسیسات الکتریکی و ساختمانی است. آن ها پوششی برای محافظت از جان افراد و رسانای جریان برق می باشند. درپوش کاندوئیت برق از دیگر نام های این قطعه میباشد.

درپوش لوله فلزی

در اینجا منظور از درپوش لوله فلزی درپوش هایی است که برای لوله ها و میله های فلزی مورد استفاده قرار میگیرد، و جنسش میتواند پلاستیک، لاستیک و یا فلز باشد.

لوله های فلزی دارای متریال های مختلفی میباشند که برای هر یک درپوش ها و کپ های مختلفی میتوان استفاده نمود. به طور مثال: درپوش لوله فولادی، درپوش لوله استیل، درپوش لوله آهنی، درپوش لوله برنجی، درپوش لوله مسی، درپوش لوله آلومینیومی و چدنی و کربنی، گالوانیزه یا آبکاری شده و دیگر موارد که نشان از تنوع آن ها است.

ولی اغلب از نمونه های کپ هاییی با جنس پلاستیکی و لاستیکی به علت راحتی در نصب و قیمت و کیفیت و وزن شان همچنین ضربه گیری مناسب از رزوه ها استفاده میشود.

درپوش لوله فاضلاب

درپوش لوله فاضلاب همانطور که از نامش پیداست جهت لوله های فاضلابی مورد استفاده قرار میگیرد، برای کور کردن و آب بندی لوله های فاضلابی از این نمونه درپوش ها استفاده میشود. با داشتن دانش کافی می توانید با یک انتخاب خوب و به صرفه، از هزینه های اضافی برای سیستم لوله کشی و فعالیت هایی از قبیل تعمیر و تعویض، بکاهید.

درپوشهای لوله فاضلاب به طول عمر و ایمنی نصب و استفاده می افزاید و همچنین از ورود حشرات و جانوران موزی به بیرون از لوله ها جلوگیری مینماید.

درپوش لوله اتصالات

درپوش لوله اتصالات از نمونه درپوش هایی هستند که مخصوصا برای اتصالات مختلفی که در صنایع مختلف استفاده میشود کاربرد دارد. این مدل اغلب دارای دنده کاری و یا رزوه دار میباشند و به همین دلیل به درپوش اتصالات معروف هستند.

جنس این اتصالات میتوانند پلاستیکی، پلی اتیلن، فلزی، فولادی، کربنی و استیل و از دیگر آلیاژها باشند.

کپ لوله کشی ها و فلنچ ها نمونه های مختلفی از لحاظ شکل و جنس و اندازه دارند که برای مشاهده نمونه های آن میتوانید به فروشگاه آنلاین وب سایت مراجعه نمایید.

درپوش لوله پلیکا

درپوش لوله پلیکا درپوش هایی میباشند که مخصوص لوله هایی با جنس خاص به نام پلیکا یا پی وی سی (PVC) یا یو پی وی سی (UPVC) میباشند.

اولین تولید کننده این نوع لوله، پلیکا نام داشت و به به همین دلیل به این نام شناخته شد. این مدل لوله ها تمامی خواص مواد U-PVC را دارا میباشند. لوله پلیکا در موارد زیادی به خصوص تاسیسات ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای مزایای زیادی می باشد.

از این رو درپوش پلیکا نیز نصبت به مصرف این مدل لوله ها زیاد میباشد.

فروشگاه آنلاین تدارکات صنعتی آپادانا

جهت خرید محصولات و انواع مدل درپوش های لوله و اتصالات میتوانید از طریق پیوند زیر وارد فروشگاه اینترنتی مجموعه شوید و انواع مدل ها و سایزها و رنگ ها و جنس ها را مشاهده نمایید. اطلاعات مخصوص به هر کالا را بررسی و تصاویرشان را مشاهده نمایید.

قیمت ها، مشخصات کالا، نظرات خریداران، امتیاز خریداران به محصول و بسیاری از ویژگی های دیگر درپوش های لوله ها را میتوانید به صورت اینترنتی و در کمترین زمان بررسی و آن ها را با هم مقایسه نمایید تا خریدی مناسب را تجربه نمایید.

فروشگاه اینترنتی درپوش ها