درپوش پلاستیکی نمکدان | درپوش نمکدان | درپوش نمکدون | در نمکدان

درپوش نمکدان / درپوش پلاستیکی نمکدان (درپوش ته نمکدان) یک مدل از درپوش های داخل رو (توکار) میباشد که در صنایع غذایی و یا خوراکی کاربرد دارد. درپوش نمکدون از خروج مواد داخلی آن به بیرون جلوگیری میکند. درپوش نمکدان یا بهتر است بگوییم درپوش ته نمکدون برای ته نمک پاش های مختلف استفاده میشود:

درپوش ته نمکدون چوبی، درپوش ته نمکدان سفالی، درپوش پلاستیکی نمکدان سرامیکی، درپوش نمکدان چینی، درپوش نمکدون سنگی، در نمکدون کریستال، درب نمکدون مسی و درپوش نمکدان پلاستیکی و دیگر مدل ها کاربرد دارد و این درب ته نمکدون نصب و اجرا میشود.

در واقع در ته نمکدون و یا درپوش نمکدان نام رایجی است که عامیانه شده، در صورتی که میتواند در ادویه دان ها و فلفل دان ها نیز استفاده شود مانند: درپوش پلاستیکی ته فلفل پاش و یا دیگر ادویه پاش ها.

شکل این درپوش انتهایی نمکدان (در نمکدان) گرد و لبه دار میباشد که لبه های درپوش ته نمکدون از افتادن این قطعه به داخل جلوگیری میکند. در اکثر موارد رنگ درپوش پلاستیکی ته نمکدان سفید میباشد و دلیل آن مشخص شدن کثیفی ها میباشد تا در زمان مورد نیاز درپوش ته نمکدون پاکسازی و تمیز شود.

به علت تماس پلاستیک ته نمکدان با مواد غذایی باید حتما از مواد بهداشتی تولید شده باشد تا تاییدیه بهداشتی داشته باشد در غیر این صورت و استفاده از مواد نامرغوب و پلاستیکهای ضعیف برای درپوش ته نمکدان، در صورت مشاهده وزارت بهداشت در نمکدان های به فروش رسیده و خودش کلا جمع آوری و تولید کننده و فروشنده حلقه ته نمکدان پلمپ و جریمه میشوند.

💢 توجه در مورد خرید درپوش پلاستیکی نمکدان (درپوش ته نمکدان)

لذا هنگام تهیه و خرید درب نمکدون یا ته نمک پاش حتما دقت نمایید و از مراکز معتبر خرید خود را انجام دهید و با خرید درپوش نمکپاش ارزان قیمت و بی کیفیت دچار دردسرها و مشکلات بعدی آن نشوید و یا در اثر استفاده از آنها دچار مسمومیت غذایی نشوید. مجموعه ما با کنترل کیفیت و جنس درپوشهای پلاستیکی انتهایی نمکدون ها بهترین کیفیت و جنس ها را ارائه میدهد تا شما برای خرید درپوش نمکدان به مشکل بر نخورید و با خیالی آسوده این قطعه کاربردی و کم مصرف را تهیه کنید.

فروش درپوش پلاستیکی نمکدان در سایز بندی مختلف از کوچکترین / ریزترین اندازه تا بزرگترین / درشت ترین کورکن و یا سرپوش ته نمکپاش در فروشگاه اینترنتی مجموعه تدارکات صنعتی  آپادانا دسته درپوش های توکار پلاستیکی گرد لبه دار موجود میباشد که لینک ورود به آن را در انتهای صفحه برای شما قرار میدهیم تا مشخصات کامل و جامع و قیمت درپوش ته نمکدان ها را مشاهده نمایید.

درپوش نمکدان کوچک (درپوش ته نمکدان ریز)، درب نمکدان متوسط (درپوش ته نمکدان معمولی)، درپوش نمکدان بزرگ (درپوش ته نمکدان درشت) و اندازه های خاص در ته نمکدون را در ادامه مطالب میتوانید مشاهده نمایید.

قیمت در نمکدان ها یا بهتر است بگوییم قیمت درپوش ته نمکدان نیز در فروشگاه آنلاین در نمکدان برای هر یک از اندازه ها ارائه شده است. 🔹 پیشنهاد میکنیم حتما این صفحه را با دقت مطالعه نمایید و اطلاعات حلقه ته نمکدان را کسب نمایید و بعد از آن وارد فروشگاه اینترنتی در نمکدون شوید و خرید اینترنتی درپوش نمکدان (درپوش ته نمکدان) خود را با آگاهی انجام دهید یا خرید درپوش ته نمکدان را اشتباه انجام ندهید.

نام انگلیسی درپوش نمکدان (درپوش پلاستیکی نمکدان) plastic salt shaker end cap میباشد.

در تصویر در نمکدان زیر، درپوش نمکدان سایز کوچک را مشاهده مینمایید که با کیفیت مطلوب و یکسان و مواد درجه یک تولید شده است.

 

درپوش ته نمکپاش، در ته نمکدان، واشر ته نمکدان، واشر پلاستیکی ته نمکدون

عکس درپوش پلاستیکی نمکدان سفید و درجه یک

نمونه درپوش نمکدان 15 میل

درپوش ته نمکدان

 

درب انتهایی نمکدون و یا درپوش نمکدان از قطعات کم مصرف بوده و زمینه آن در فروشگاه ها کم است و دلیل آن همانطور که گفته شده مصرف کم در نمکدان و مقرون به صرفه نبودن تولید درپوش پلاستیکی نمکدان است زیرا با هزینه های ساخت قالب برای سایزهای مختلف در نمکپاش باید سرمایه بالایی را در نظر گرفت همچنین هزینه مواد اولیه و مواد جانبی برای تولید و اصطحلاک دستگاه های تولید نیز بالا میباشد.

 

جنس در ته نمکدون / آلیاژ درپوش نمکدان

همانطور که قبل تر گفته شد جنس درهای انتهایی نمکپاش ها (در نمکدان) بسیار مهم است زیرا اگر: (منظور مواد اولیه تولید درپوش ته نمکدان است)

درپوش نمکدان سفت و خشک و جنس ضعیف باشد در هنگام کیپ کردن یا باز و بسته کردن در نمکدان میشکند یا ترک بر میدارد.

درپوش نمکدان نرم و ژله ای با آلیاژ ضعیف باشد در هنگام فشار در نمکدان به سوراخ انتهایی برای فیکس کردن احتمال افتادن به داخل است و یا در هنگام باز کردن با فشار امکان پاره شدن این کپ (حلقه ته نمکدان) میباشد.

بهترین آلیاژ در نمکدان، نمونه هایی است که نه سفت و خشک باشد و نه خیلی نرم و ژله ای و حد تعادل را داشته باشد که نمونه های موجود در نمکدان، در فروشگاه آنلاین ما این مدلی میباشند.

همچنین استفاده از مواد اولیه نو و بهداشتی برای تولید در نمکدان طبق مواردی که قبل تر گفته شد نیز بسیار مهم میباشد تا دچار اشکالات و مسائل بعد از توزیع قرار نگیرید.

در هنگام خرید درب انتهای نمکدان ها به جنس و آلیاژ ساخت درب ته نمکدان ها حتما دقت نمایید.

 

سایز درپوش پلاستیکی نمکدان / انواع اندازه درپوش نمکدان

اندازه های درپوش پلاستیکی نمکدان بسیار مهم است زیرا در تولید این واشر ته نمکدان اگر دقت نشود و مراحل قالب گیری و تزریق و مخصوصا مواد اولیه آن غیر استاندارد باشند خطای اندازه رخ میدهد و یکی کمی کوچکتر و یکی کمی بزرگتر میشود و شاید در 1 میلیمتر هم این موضوع به چشم بخورد که این موضوع باعث مشکلات سرسام آوری برای نصب کننده ایجاد میکند.

❌ مشکلاتی از قبیل:

جا نخوردن واشر ته نمکدون که بر اثر فشار ترک برداشته یا میشکند و از بین میرود.

افتادن به داخل سوراخ و زحمت برای در آوردن واشر ته نمکدان.

لق زدن روی سوراخ انتهایی و کیپ نشدن درپوش سوراخ نمکدان.

خشک شدن و ایجاد ترک درپوش ته نمکدان پس از مدت کوتاه.

پس کیفیت در تولید این نمونه های واشر ته نمکدان از اهمیت بالایی برخوردار است تا نمونه های یکسان و سالمی ارائه شود.

*** نکته: بعضا مشاهده شده بعضی از مشتریان با خرید یک بسته 1000 عددی جنس ضعیف در نمکدان ارزون قیمت از فروشگاه های نامعتبر تقریبا نصف آن ها پرتی و خرابی داشته و ناکارآمد بوده و حتی پلیسه هایی دارند که از نصب درست جلوگیری میکند. متاسفانه برخی از کارخانه ها ی تولید درپوش پلاستیکی نمکدان یا افرادی که فروش در ته نمکپاش را انجام میدهند جنسهای خراب و ضایعاتی را بسته بندی و واقعا ضایعات را به فروش میرسانند که این موضوع بی انصافی در حق خریداران و مصرف کنندگان میباشد.

در خرید درپوش پلاستیکی ته نمکدان حتما به جایی که تهیه میکنید و کیفیت آن توجه کنید.

در تصویر درپوش پلاستیکی ته نمکدان پایین برخی از ابعاد و مدلها نمایش داده شده است. که برخی از سایزها مصرفی میباشند و برخی از آنها خاص و برخی اوقات نیاز به تولید دارد که با سر زدن به فروشگاه آنلاین از موجودی آنها میتوانید اطلاع پیدا نمایید. مجموعه ما سعی کرده است تمام ابعادی که نیاز است تولید و ارائه دهد.

در صورت موجود نبودن سایز درخواستی در نمکدان (درپوش پلاستیکی نمکدان) شما میتوانید با دفتر فروش تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند و بهترین اندازه درپوش نمکدان را نصبت به مته کاری شما، ارائه دهند.

 

درپوش پلاستیکی نمکدان، خرید درپوش پلاستیکی ته نمکدان، فروش درپوش نمکدون

 

جدول / لیست ابعاد درپوش پلاستیکی نمکدان

در جدول سایزبندی درپوش پلاستیکی نمکدان تهیه شده زیر میتوانید اندازه های مختلف در نمکدان را مشاهده کنید. و به مرور ابعادی که جدیدا ساخته میشود به جدول اضافه میشود. البته برخی ابعاد در نمکدان در جدول ذکر نشده که اگر موردی که نیاز دارید نیافتید با ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

 

ردیف

انواع سایز درپوش نمکدان به میلیمتر

01

درپوش نمکدون بیرون 08 داخل 07 ارتفاع 07

02

درپوش نمکدون بیرون 10 داخل 08 ارتفاع 08

03

درپوش نمکدون بیرون 11 داخل 09 ارتفاع 09

04

درپوش نمکدون بیرون 12 داخل 10 ارتفاع 07

05

درپوش نمکدون بیرون 13 داخل 11 ارتفاع 09

06

درپوش نمکدون بیرون 14 داخل 13 ارتفاع 09

07

درپوش نمکدون بیرون 16 داخل 14 ارتفاع 08

08

درپوش نمکدون بیرون 17 داخل 15 ارتفاع 08

09

درپوش نمکدون بیرون 19 داخل 18 ارتفاع 10

10

درپوش نمکدون بیرون 20 داخل 19 ارتفاع 09

11

درپوش نمکدون بیرون 22 داخل 19 ارتفاع 10

12

درپوش نمکدون بیرون 23 داخل 21 ارتفاع 10

13

درپوش نمکدون بیرون 29 داخل 27 ارتفاع 10

14

درپوش نمکدون بیرون 31 داخل 28 ارتفاع 10

 

محصول جدید درپوش نمکدون 29 با ضخامت 2 میل ضخیم نیز تولید شده است. تاریخ 1401/10/10

محصول جدید درپوش نمکدون 18 نیز تولید شده است. تاریخ 1401/12/10

 

راهنمای جدول سایز های درپوش ته نمکدون: (درپوش پلاستیکی نمکدان)

برای درپوش پلاستیکی نمکدان (درپوش ته نمکدان) این سه مورد از اندازه کاربرد دارد.

منظور از بیرون در نمکدان، قطر بیرونی در نمکپاش قسمتی که داخل سوراخ میرود / این بخش از ابعاد درپوش نمکدان مهم است.

منظور از داخل در نمکدان، قطر داخلی یا فرو رفتگی درب نمکپاش میباشد / این قسمت از اندازه درپوش نمکدان زیاد مهم نمیباشد.

منظور از ارتفاع در نمکدان، طول کلی در ته نمکدون میباشد / مقدار پوشش و تو روندگی درپوش نمکدان را نشان میدهد.

 

فروش درپوش پلاستیکی ته نمکپاش | خرید درپوش نمکدون

جهت تهیه درپوش پلاستیکی نمکدان (درپوش ته نمکدان) به انگلیسی (plastic salt shaker end cap) با کیفیت و سالم و بدون خرابی و پلیسه ها و خطا در اندازه ها (یک سایز بودن همه نمونه های بسته) و کاملا بهداشتی میتوانید وارد فروشگاه آنلاین درپوش پلاستیکی نمکدان از طریق منو وبسایت مجموعه شوید و با مشاهده مشخصات و نظرات خریداران اندازه مخصوص مناسب خود را در کمتر از چند دقیقه تهیه کنید.

آدرس دسته بندی محصولات: فروشگاه ملزومات اتصالات پیچی درپوش درپوشهای توکار گرد پلاستیکی لبه دار (انواع اندازه درپوش پلاستیکی نمکدان)

که همه مدل های درپوش پلاستیکی نمکدان (درپوش ته نمکدان) و دیگر کپ های پلاستیکی لبه دار گرد داخل رو در این دسته نمایش داده شده است.

یا از طریق نوار جستجو سایز مخصوص به خود (سایز درپوش نمکدون) که نیاز دارید را بیابید.

ارسال واقعا سریع انواع درپوش پلاستیکی نمکدان در تعداد کم و عمده به سرتاسر نقاط کشور ایران عزیز در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

لازم به ذکر است قیمت درپوش پلاستیکی نمکدان برای هر سایز ارائه شده که در بسته های صد عددی ارائه میشود و جهت خرید درپوش ته نمکدان در تعداد بالا میتوانید با دفتر فروش تماس بگیرید و قیمت عمده را برای تولید کنندگان و سازندگان این نمونه لوازم آشپزخانه را از کارشناسان فروش جویا شوید و قیمت عمده و به روز درپوش ته نمکدان را دریافت نمایید.

همچنین اگر تولید کننده نمکدان هستید و میخواهید نمونه همه سایز های مختلف درپوش نمکدان را داشته باشید با ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید. مجموعه ما آماده ارسال بسته نمونه اندازه های مختلف درپوش پلاستیکی نمکدان میباشد.

🌟 برای مشاهده محصولات موجود + قیمت درپوش نمکدان (درپوش ته نمکدان) میتوانید از دسته زیر استفاده نمایید.

🛒

» » درپوش پلاستیکی نمکدان « «

 

برخا بعضی از این شکل درپوش نمکدان سفید جوابگوی برخی از مدلهای نمکپاش نمیباشند و نیاز به دیگر رنگ ها و دیگر شکل درپوش نمک پاش هستند به طور مثال درپوش ته نمکدان مشکی رنگ یا درپوش نمکدون سیاه رنگ نرم که میتوانید دیگر نمونه ها را با استفاده از دسته بندی موجود در فروشگاه آنلاین تدارکات صنعتی آپادانا مشاهده نمایید.

نمای کلی و شکل کلی این محصول ها با هم فرق دارد.

یک مدل عکس در ته نمکدون سیاه رنگ را میتوانید در ادامه مشاهده نمایید.

درپوش توکار 15 میلیمتر گرد لاستیکی-درپوش گرد 15 پلاستیکی-درپوش پلاستیکی 15-نافی 15- در ته نمکدون-درپوش نمکدان

 

یک مدل تصویر درب ته نمکدان سفید رنگ را میتوانید در ادامه مشاهده نمایید.

درپوش 13 میل پلاستیکی گرد داخلی، در نمکدون، در ته نمکدان، درپوش نمکدان سفید

 

سوالات مصرف کنندگان و خریداران در نمکدان (درپوش ته نمکدان)

برخی از مصرف کنندگان، خریداران، مشتریان ویا تولید کنندگان درپوش نمکدان قبل از خرید سوالاتی در مورد در نمکدان (حلقه ته نمکدان) دارند که به پرسش های بیشتر پرسیده شده در مورد خرید در نمکدان پاسخ میدهیم. با مشاهده مطالب و سوالات که احتمالا سوال شما نیز باشد پاسخ خود را میابید.

سوالات شما درمورد درپوش پلاستیکی نمکدان (درپوش ته نمکدان):

01 – تعداد درپوش ته نمکدان در بسته چند عدد است؟

تعداد در نمکدان در بسته اصلی یا مادر 1000 عدد و تعداد در نمکدان در بسته های کوچک 100 عدد میباشد.

02 – کوچکترین درپوش ته نمکدون و بزرگترین درپوش ته نمکدون اندازه اش چند است؟

در حال حاضر ریزترین سایز درپوش ته نمکدون 8 میلیمتر و بزرگترین سایز درپوش ته نمکدون 31 میلیمتر است. در آینده احتمالا درپوش ته نمکدون در سایز بزرگ تر نیز تولید و ارائه شود.

03 – درپوش ته نمکدون را در بسته 100 تایی به استان دیگر نیز ارسال مینمایید؟

بله یک بسته درپوش ته نمکدون را نیز ارسال مینماییم و لازم به ذکر است هزینه شهری ارسال بسته درپوش ته نمکدون به دفتر تیپاکس رایگان میباشد و مجموعه ما خود پرداخت میکند.

04 – نحوه اندازه گیری درپوش ته نمکدون چطور است؟

قطر داخل سوراخ ته نمکپاش را با کولیس یا خطکش دقیق اندازه میگیرید و نصبت به آن سایز درپوش ته نمکدون شما مشخص میشود.

05 – جنس درپوش ته نمکدون چطور باید باشد؟

نباید درپوش ته نمکدون خشک باشد. نباید درپوش ته نمکدون سفت باشد. نباید درپوش ته نمکدون نرم باشد. نباید درپوش ته نمکدون ژله ای باشد. جنس درپوش ته نمکدون باید منعطف و میان آن ها باشد.

در مورد جنس درپوش ته نمکدون بالاتر در مطالب توضیح کامل ارائه شده است.

06 – درپوش نمکدون رنگی نیز موجود هست؟ مثلا درپوش نمکدان آبی!

همانطور که در توضیحات این صفحه گفته شده بهترین رنگ درپوش نمکدون سفید هست که دلایل خود را دارد. ولی برای کارهای دیگر در تعداد بالای صد هزار عدد درپوش نمکدون در دیگر رنگ ها نیز تولید میشود.

07 درپوش نمکدون (درپوش پلاستیکی نمکدان) رو برای دیگر موارد میتوان استفاده نمود؟

بله درپوش نمکدون نام عامیانه آن است و به دلیل استفاده شدن در ته نمکدان این نام را گرفته مگرنه به جای درپوش نمکدون مثلا در لوله ها و سوراخ های مختلف نیز میتواند به کار رود.

08 – چه سایزی از درپوش نمکدون برای نصب در ته نمکدان مناسب است؟

مجموعه ما انواع سایز های درپوش پلاستیکی نمکدان را ارائه میدهد. حتی ابعاد خاص درپوش پلاستیکی نمکدان که کم مصرف هستند، پس شما نصبت به مدل واندازه و جنس نمک پاش تولیدی خود اندازه درپوش پلاستیکی نمکدان خود را انتخاب نمایید.

از پر مصرفترین اندازه درپوش پلاستیکی نمکدان میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

درپوش پلاستیکی نمکدان 17 میلیمتر و درپوش پلاستیکی نمکدان 12 میلیمتر و بعضا (درپوش نمکدان 13 میل)

درپوش پلاستیکی نمکدان 1 سانت (درپوش نمکدان 10 میل)، درپوش پلاستیکی نمکدان 1 و نیم سانت (درپوش نمکدان 15 میل)، درپوش پلاستیکی نمکدان 2 سانت (درپوش نمکدان 20 میل)

09 – امکان خرید حضوری (در ته نمکدان) درپوش ته نمکدون وجود دارد؟

برای خرید درپوش ته نمکدون در تعداد کم نیازی به حضور نیست و مشخصات تک تک ابعاد درپوش نمکدون ها برای هر یک از درپوش ته نمکدون ها ارائه شده که بدون صرف وقت و هزینه رفت و آمد میتوانید سفارش خرید در نمکدان خود را انجام و سریعا کالای خود را دریافت نمایید.

ولی در صورت نیاز جدی به حضور برای خرید درپوش ته نمکدون میتوانید تماس بگیرید و با هماهنگی ارجاع شوید به یکی از شعب مجموعه.

10 – نحوه خرید درپوش ته نمکدان به صورت آنلاین چطور است؟

وارد فروشگاه آنلاین شده و درپوش ته نمکدان مد نظر خود را انتخاب و نصبت به تعداد در بسته درپوش ته نمکدان تعدادش را تعیین و اضافه به سبد خرید را میزنید سپس مشخصات گیرنده و تسویه حساب مینمایید و تمام، اگر موفق به خرید آنلاین درپوش ته نمکدان نشدید با ما تماس بگیرید حتما راهنمایی خواهید شد.

 

🟣 بزرگترین مرکز فروش درپوش نمکدون با انواع سایز درپوش نمکدان در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. آسوده خاطر خرید نمایید.

🔴 ضمانت اصالت و قیمت درپوش نمکدون (درپوش پلاستیکی نمکدان استاندارد)

🟠 ضمانت کیفیت درپوش نمکدان (درپوش پلاستیکی نمکدان درجه یک)

🟡 ضمانت تعویض در صورت سفارش اشتباه سایز درپوش نمکدان

🟢 ضمانت مرجوعی درپوش نمکدان

⚪ بسته بندی بهداشتی و مناسب درپوش پلاستیکی نمکدان

🔵 ارسال رایگان درپوش نمکدان به دفتر تیپاکس (بدون هزینه پیک شهری)

 

🥇 پیشنهاد و هدیه ویژه برای فروشندگان انواع مدل نمکدان

در صورت خرید درپوش پلاستیکی ته نمکدان از تدارکات صنعتی آپادانا و پیوند این صفحه در سایت خود یا صفحه اینستاگرام و غیره میتوانید اطلاع دهید تا ما نیز صفحه محصولات شما را تبلیغ کنیم تا مشتریان شما افزایش یابد.