درپوش ته نمکپاش، در ته نمکدان، واشر ته نمکدان، واشر پلاستیکی ته نمکدون
درپوش پلاستیکی نمکدان، خرید درپوش پلاستیکی ته نمکدان، فروش درپوش نمکدون

درپوش پلاستیکی نمکدان

درپوش پلاستیکی نمکدان یک مدل از درپوش های داخل رو (توکار) میباشد که در صنایع غذایی و یا خوراکی کاربرد دارد. درپوش نمکدان اغلب برای نمک پاش های چوبی، سفالی، سرامیکی، چینی، سنگی، کریستال، مسی و پلاستیکی و دیگر مدل ها کاربرد دارد و این درب، ته نمکدون نصب و اجرا میشود. درپوش نمکدون از خروج مواد داخلی آن به بیرون جلوگیری میکند.

در واقع در ته نمکدون نام رایجی است که عامیانه شده، در صورتی که میتواند در ادویه دان ها و فلفل دان ها نیز استفاده شود مانند: درپوش پلاستیکی ته فلفل پاش و یا دیگر ادویه پاش ها.

شکل این درپوش انتهایی نمکدان گرد و لبه دار میباشد که لبه های آن از افتادن این قطعه به داخل جلوگیری میکند. در اکثر موارد رنگ درپوش پلاستیکی ته نمکدان سفید میباشد و دلیل آن مشخص شدن کثیفی ها میباشد تا در زمان مورد نیاز پاکسازی و تمیز شود.

به علت تماس پلاستیک ته نمکدان با مواد غذایی باید حتما از مواد بهداشتی تولید شده باشد تا تاییدیه بهداشتی داشته باشد در غیر این صورت و استفاده از مواد نامرغوب و پلاستیکهای ضعیف در صورت مشاهده وزارت بهداشت نمکدان های به فروش رسیده جمع آوری و تولید کننده و فروشنده پلمپ و جریمه میشوند.

لذا هنگام تهیه و خرید درب نمکدون یا ته نمک پاش حتما دقت نمایید و از مراکز معتبر خرید خود را انجام دهید و با خرید درپوش نمکپاش ارزان قیمت و بی کیفیت دچار دردسرها و مشکلات بعدی آن نشوید و یا در اثر استفاده از آنها دچار مسمومیت غذایی نشوید. مجموعه ما با کنترل کیفیت و جنس درپوشهای پلاستیکی انتهایی نمکدون ها بهترین کیفیت و جنس ها را ارائه میدهد تا شما برای خرید درپوش نمکدان به مشکل بر نخورید و با خیالی آسوده این قطعه کاربردی و کم مصرف را تهیه کنید.

فروش درپوش پلاستیکی نمکدان در سایز بندی مختلف از کوچکترین / ریزترین اندازه تا بزرگترین / درشت ترین کورکن و یا سرپوش ته نمکپاش در فروشگاه اینترنتی مجموعه تدارکات صنعتی  آپادانا دسته درپوش های توکار پلاستیکی گرد لبه دار موجود میباشد که لینک ورود به آن را در انتهای صفحه برای شما قرار میدهیم تا مشخصات کامل و جامع و قیمت درپوش ته نمکدان ها را مشاهده نمایید.

 

درپوش ته نمکپاش، در ته نمکدان، واشر ته نمکدان، واشر پلاستیکی ته نمکدون

عکس درپوش پلاستیکی نمکدان سفید و درجه یک

درب انتهایی نمکدون از قطعات کم مصرف بوده و زمینه آن در فروشگاه ها کم است و دلیل آن همانطور که گفته شده مصرف کم آن و مقرون به صرفه نبودن تولید درپوش پلاستیکی نمکدان است زیرا با هزینه های ساخت قالب برای سایزهای مختلف در نمکپاش باید سرمایه بالایی را در نظر گرفت همچنین هزینه مواد اولیه و مواد جانبی برای تولید و اصطحلاک دستگاه های تولید نیز بالا میباشد.

 

جنس در ته نمکدون

همانطور که قبل تر گفته شد جنس درهای انتهایی نمکپاش ها بسیار مهم است زیرا اگر:

درپوش نمکدان سفت و خشک و جنس ضعیف باشد در هنگام کیپ کردن یا باز و بسته کردن میشکند یا ترک برمیداد.

درپوش نمکدان نرم و ژله ای با آلیاژ ضعیف باشد در هنگام فشار به سوراخ انتهایی برای فیکس کردن احتمال افتادن به داخل است و یا در هنگام باز کردن با فشار امکان پاره شدن این کپ میباشد.

بهترین آلیاژ، نمونه هایی است که نه سفت و خشک باشد و نه خیلی نرم و ژله ای و حد تعادل را داشته باشد که نمونه های موجود در فروشگاه آنلاین ما این مدلی میباشند.

همچنین استفاده از مواد اولیه نو و بهداشتی طبق مواردی که قبل تر گفته شد نیز بسیار مهم میباشد تا دچار اشکالات و مسائل بعد از توزیع قرار نگیرید.

 

سایز های درپوش پلاستیکی نمکدان

اندازه های درپوش پلاستیکی نمکدان بسیار مهم است زیرا در تولید این واشر ته نمکدان اگر دقت نشود و مراحل قالب گیری و تزریق و مخصوصا مواد اولیه آن غیر استاندارد باشند خطای اندازه رخ میدهد و یکی کمی کوچکتر و یکی کمی بزرگتر میشود و شاید در 1 میلیمتر هم این موضوع به چشم بخورد که این موضوع باعث مشکلات سرسام آوری برای نصب کننده ایجاد میکند.

مشکلاتی از قبیل:

جا نخوردن واشر ته نمکدون که بر اثر فشار ترک برداشته یا میشکند و از بین میرود.

افتادن به داخل سوراخ و زحمت برای در آوردن آن.

لق زدن روی سوراخ انتهایی و کیپ نشدن درپوش سوراخ نمکدان.

پس کیفیت در تولید این واشرهای ته نمکدان از اهمیت بالایی برخوردار است تا نمونه های یکسان و سالمی ارائه شود.

*** نکته: بعضا مشاهده شده بعضی از مشتریان با خرید یک بسته 1000 عددی جنس ضعیف در نمکدان ارزون قیمت از فروشگاه های نامعتبر تقریبا نصف آن ها پرتی و خرابی داشته و ناکارآمد بوده و حتی پلیسه هایی دارند که از نصب درست جلوگیری میکند. متاسفانه برخی از کارخانه ها ی تولید درپوش پلاستیکی نمکدان یا افرادی که فروش در ته نمکپاش را انجام میدهند جنسهای خراب و ضایعاتی را بسته بندی و واقعا ضایعات را به فروش میرسانند که این موضوع بی انصافی در حق خریداران و مصرف کنندگان میباشد.

در خرید درپوش پلاستیکی ته نمکدان حتما به جایی که تهیه میکنید و کیفیت آن توجه کنید.

در تصویر درپوش پلاستیکی ته نمکدان پایین برخی از ابعاد و مدلها نمایش داده شده است. که برخی از سایزها مصرفی میباشند و برخی از آنها خاص و برخی اوقات نیاز به تولید دارد که با سر زدن به فروشگاه آنلاین از موجودی آنها میتوانید اطلاع پیدا نمایید. مجموعه ما سعی کرده است تمام ابعادی که نیاز است تولید و ارائه دهد.

در صورت موجود نبودن سایز درخواستی در نمکدان شما میتوانید با دفتر فروش تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند.

 

درپوش پلاستیکی نمکدان، خرید درپوش پلاستیکی ته نمکدان، فروش درپوش نمکدون

جدول / لیست ابعاد درپوش پلاستیکی نمکدان

در جدول سایزبندی درپوش پلاستیکی نمکدان تهیه شده زیر میتوانید اندازه های مختلف را مشاهده کنید. و به مرور ابعادی که جدیدا ساخته میشود به جدول اضافه میشود. البته برخی ابعاد در جدول ذکر نشده که اگر موردی که نیاز دارید نیافتید با ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

ردیف

انواع سایز درپوش نمکدان به میلیمتر

01

بیرون 08 داخل 07 ارتفاع 07

02

بیرون 10 داخل 08 ارتفاع 08

03

بیرون 11 داخل 09 ارتفاع 09

04

بیرون 12 داخل 10 ارتفاع 07

05

بیرون 13 داخل 11 ارتفاع 09

06

بیرون 14 داخل 13 ارتفاع 09

07

بیرون 16 داخل 14 ارتفاع 08

08

بیرون 17 داخل 15 ارتفاع 08

09

بیرون 19 داخل 18 ارتفاع 10

10

بیرون 20 داخل 19 ارتفاع 09

11

بیرون 22 داخل 19 ارتفاع 10

12

بیرون 23 داخل 21 ارتفاع 10

13

بیرون 29 داخل 27 ارتفاع 10

14

بیرون 31 داخل 28 ارتفاع 10

راهنمای جدول:

منظور از بیرون، قطر بیرونی در نمکپاش قسمتی که داخل سوراخ میرود / مهم است.

منظور از داخل، قطر داخلی یا فرو رفتگی درب نمکپاش میباشد / این قسمت از اندازه زیاد مهم نمیباشد.

منظور از ارتفاع، طول کلی در ته نمکدون میباشد / مقدار پوشش و تو روندگی را نشان میدهد.

 

خرید | فروش درپوش پلاستیکی ته نمکپاش

جهت تهیه درپوش پلاستیکی نمکدان با کیفیت و سالم و بدون خرابی و پلیسه ها و خطا در اندازه ها (یک سایز بودن همه نمونه های بسته) و کاملا بهداشتی میتوانید وارد فروشگاه آنلاین درپوش پلاستیکی نمکدان از طریق منو وبسایت مجموعه شوید و با مشاهده مشخصات و نظرات خریداران اندازه مخصوص مناسب خود را در کمتر از چند دقیقه تهیه کنید.

آدرس دسته بندی محصولات: فروشگاه ملزومات اتصالات پیچی درپوش درپوشهای توکار گرد پلاستیکی لبه دار

که همه مدل های درپوش پلاستیکی نمکدان و دیگر کپ های پلاستیکی لبه دار گرد داخل رو در این دسته نمایش داده شده است.

یا از طریق نوار جستجو سایز مخصوص به خود را بیابید.

ارسال سریع در تعداد کم و عمده به سرتاسر نقاط کشور ایران عزیز در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

لازم به ذکر است قیمت درپوش پلاستیکی نمکدان برای هر سایز ارائه شده که در بسته های صد عددی ارائه میشود و جهت خرید در تعداد بالا میتوانید با دفتر فروش تماس بگیرید و قیمت عمده را برای تولید کنندگان و سازندگان این نمونه لوازم آشپزخانه را از کارشناسان فروش جویا شوید و قیمت عمده روز را دریافت نمایید.

برای مشاهده محصولات میتوانید از دسته زیر استفاده نمایید.

» » درپوش پلاستیکی نمکدان « «

X