درپوش پایه، پایه صندلی، پایه میز، پایه مبل، پایه عصا، پایه دستگاه، ته پایه داخلی و خارجی
ته پایه پلاستیکی، ته پایه لاستیکی، پایه های پلاستیکی گرد، پایه های لاستیکی دایره ای

درپوش ته پایه پلاستیکی | درپوش ته پایه لاستیکی (گرد)

درپوش ته پایه پلاستیکی گرد | درپوش ته پایه لاستیکی گرد دارای ماهیت دایره ای شکل میباشند، پایه های پلاستیکی / پایه های لاستیکی گرد دارای مدل های متنوع و ابعاد مختلفی بوده و متریال مواد تولیدی پایه های گرد پلاستیکی / لاستیکی نیز مختلف است. مشخصات جامع و توضیحات در مورد این درپوش های پایه در ادامه ارائه میشود.

پایه درپوش پلاستیکی و یا پایه درپوش لاستیکی از قطعات پر مصرفی میباشند که به مصارف مختلف آنها نیز اشاره خواهد شد. همانطور که گفته شد پایه های لاستیکی و پایه های پلاستیکی مدل های مختلفی دارند که در این صفحه به نمونه پایه های گرد و دایره ای شکل اشاره خواهد شد.

تولید پایه پلاستیکی و تولید پایه لاستیکی در اشکال مختلف در مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا انجام میگیرد و شما برای مشاهده محصولات و خرید پایه پلاستیکی و همچنین خرید پایه لاستیکی پس از مطالعه این صفحه و کسب اطلاعات و آگاهی میتوانید وارد فروشگاه آنلاین پایه های پلاستیکی / لاستیکی وب سایت شوید و در صورت موجودی کالا و نیاز شما آن ها را تهیه نمایید. لازم به ذکر است در صورت ناموجود بودن و یا پیدا نکردن کپ های پایه مورد نیازتان با دفتر فروش ما تماس گرفته و از کارشناس های فروش راهنمایی بگیرید.

پایه های پلاستیکی گرد / پایه های لاستیکی گرد نمونه درپوش ها یا پایه های انتهایی ای میباشند که ته لوله ها و میله های گرد یا هر نوع سوراخ گردی که پایه انواع قطعات و وسایل ها را تشکیل میدهد قرار گرفته و آن ها را پوشش میدهند. این کاورهای پلاستیکی و لاستیکی لوله های گرد نقشهای مختلفی از جمله محافظتی و نما دهنده و کورکن و دیگر موارد را دارند. آنها در انتها یا ته پایه ها نصب و به کار میروند و به همین دلیل پایه های انتهایی پلاستیکی و یا پایه های انتهایی لاستیکی نام برده میشوند.

درپوش پایه ها اغلب در زیر اشیا سنگین و یا سبک به کار میروند و از ایجاد خط و خش بر روی پارکت، لمینت، سنگ و غیره جلوگیری کرده و همچنین از ایجاد سر و صدا هنگام جابجایی مبل و میز و صندلی و غیره جلوگیری میکند و سهولت در جابجایی مبل و صندلی ها را ایجاد میکند، امکان استفاده به عنوان ضربه گیر درب (با نصب بر روی دیوار) امکان ضربه گیری برای جاکفشی، کابینت و غیره را نیز دارد آن ها از سر خوردن اشیاء نیز به نحو چشم گیری جلوگیری میکنند.

البته این مورد یک مثال از زیر پایه میز صندلی که مصرف بالایی دارد بود و در ادامه مطالب به دیگر کاربرد های مختلف آن ها اشاره میشود. انواع پایه پلاستیکی کوچک و پایه پلاستیکی بزرگ در اشکالی مختلف وجود دارند.

برای کسب اطلاعات مفید و همچنین سفارش آنلاین انواع کلاهک های پایه گرد (خرید اینترنتی ته پایه ها) در مدل ها، جنس ها، اندازه ها، رنگ ها و مارک های مختلف با ادامه مطالب همراه باشید.

از پیوند های زیر نیز میتوانید وارد فروشگاه شوید و قیمت ها و مدلهای مختلف انواع پایه های انتهایی گرد را مشاهده نمایید.

 

(پایه پلاستیکی تو کار گرد + پایه لاستیکی تو خور گرد)

(پایه پلاستیکی رو کار گرد + پایه لاستیکی رو خور گرد)

 

ته پایه پلاستیکی، ته پایه لاستیکی، پایه های پلاستیکی گرد، پایه های لاستیکی دایره ای

نمونه درپوش ته پایه گرد لاستیکی / پلاستیکی

 

انواع مدل پایه پلاستیکی / پایه لاستیکی (درپوش پایه گرد)

در این قسمت به معرفی برخی از مدلهای پایه های پلاستیکی و مدل های پایه های لاستیکی اشاره مینماییم.

انواع پایه های میز و صندلی / درپوش پایه پلاستیکی میز و صندلی، درپوش پایه لاستیکی صندلی و مبلمان ها

انواع پایه های دستگاه ها / پایه لاستیکی دستگاه، پایه پلاستیکی ماشین آلات سبک و سنگین

انواع پایه های لوله های فلزی گرد پلاستیک و لاستیک / پایه درپوش پلاستیکی روی لوله (رو خور) و پایه درپوش پلاستیکی داخل لوله (تو خور) مثل درپوش پایه نردبان

انواع پایه های لوازم الکتریکی مانند پایه پلاستیکی ترانس، پایه های باند موسیقی،  پایه پلاستیکی جعبه تقسیم

انواع پایه های دکمه ای مخصوص کامپیوتر (رایانه) مانند پایه پلاستیکی کیس و پایه لاستیکی کیبورد و موس و غیره

انواع پایه مخروطی مثل درپوش پایه سناتور، بعضی از تخت های بیمارستانی و درپوش پایه لوله آویز های رختکن و غیره

انواع پایه های ابزار و وسایل کاربردی مانند درپوش پایه میز سنتور، پایه پلاستیکی عصا در سایزها و شکلهای متفاوت مانند درپوش لوله عصا واشردار یا درپوش پایه عصا کوهنوردی و ساده

انواع پایه های پیچ دار و مهره دار / انواع سردنده های گرد مهره دار و پیچ دار

و بسیاری از مدل های مختلف دیگر که در مقالاتی جداگانه هر یک را معرفی و مشخصاتشان را ارائه میدهیم.

 

درپوش پایه، پایه صندلی، پایه میز، پایه مبل، پایه عصا، پایه دستگاه، ته پایه داخلی و خارجی

انواع درپوش ته پایه گرد پلاستیکی / لاستیکی

 

جنس انواع ته پایه های پلاستیکی / ته پایه های لاستیکی گرد

آلیاژ و جنس ته پایه ها بحث بسیار مهمی میباشد تولید و ساخت انواع درپوش پایه جنس پلاستیکی و لاستیکی در متریال های مختلفی انجام میشود که بنا به کاربرد و مصرف آن ها از کیفیت های مختلفی برخوردار هستند.

برای مثال جنس پد پایه مبل ژله ای لاستیک نرم میباشد و محافظ پایه مبل پلاستیکی سفت میباشد و خاصیت آنها از متریال های آن ها شکل میگیرد، یا پایه درپوش پلاستیکی pvc که از دیگر آلیاژها است (پلی وینیل کلراید یا پی‌ وی‌ سی از جمله پلیمرهای ترموپلاستیک است که در نوع سخت و انعطاف‌ پذیر تولید می‌ شود).

برای تهیه پایه های انتهایی با کیفیت باید مواد اولیه آن از مواد نو و مرغوب باشد تا محصول نهایی بدون ایراد و با کارایی لازم به دست آید. همچنین بر اثر فشار ها و لغزش ها و ارتعاشات و ساویدگی ها نصبت به نقش و کاربرد انواع پایه های مختلف مقاوم باشد و طول عمر مناسبی داشته باشد.

ساخت و تولید مناسب توسط دستگاه های پیشرفته و به روز همچنین ضخامت استاندارد پایه های پلاستیکی / لاستیکی نیز در کیفیت محصولات نهایی مهم میباشد تا بدون ترک خوردگی و کج و نامورب بودن باشد همچنین ابعاد استاندارد و یکسانی داشته باشند و بدون پلیسه و خرابی باشند.

استحکام مناسب، مقاومت در برابر گرما و سرما، رنگ های یک دست، بدون شکستگی و موارد بسیار دیگر که تشخیص برخی موارد در خرید دشوار میباشد و اغلب جنس نامرغوب ارائه بازار میدهند تا قیمت ارزان تری داشته باشد در صورتی که واقعا بعضا محصولات پایه موجود در بازار بی کیفیت و ناکارآمد هستند و مصرف کنندگان مشتریان از این موضوع میرنجند.

برای اطمینان از تهیه پایه های گرد پلاستیکی و پایه های گرد لاستیکی مرغوب از مراکز معتبری آنها را تهیه نمایید. مجموعه ما با کیفیت ترین نمونه ها را با قیمت مناسب ارائه میدهد و ضمانت بازگشت کالا و مرجوعی نیز دارد تا با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید.

 

سایز ته پایه های پلاستیکی / اندازه ته پایه های لاستیکی گرد

اندازه های این مدل کاور های لوله ها یا میله های گرد و یا کاور سوراخ های گرد بسیار مختلف و در اختلاف اندازه های یک میلیمتری میباشند. پایه لاستیکی کوچک از سه میلیمتر شروع میشود تا به پایه لاستیکی بزرگ که در صنایع صنعتی به کار میروند.

پایه زیر لب تاپ از نمونه های کوچک و پایه بخاری برقی و پایه های میز تلوزیون از نمونه های متوسط و پایه پلاستیکی ام دی اف و کمد ها، درپوش چهار پایه نوزاد و دستگاه های صنعتی که نمونه های بزرگتر آن ها میباشند. برای مشاهده انواع مدل و اندازه ها وارد فروشگاه آنلاین پایه درپوش ها شوید و از قسمت دسته بندی ها به آن ها دسترسی پیدا کنید. و یا از قسمت جستجوی محصولات قطعه مورد نظر خود را جستجو کنید. در صورتی که موفق به یافتن کالاهای مد نظر خود نشدید با شماره تماس های مجموعه تماس بگیرید تا مشاوره و راهنمایی شوید.

 

X