درپوش ته پایه پلاستیکی | درپوش ته پایه لاستیکی (گرد)

درپوش ته پایه پلاستیکی گرد | درپوش ته پایه لاستیکی گرد دارای ماهیت دایره ای شکل میباشند، پایه های پلاستیکی / پایه های لاستیکی گرد دارای مدل های متنوع و ابعاد مختلفی بوده و متریال مواد تولیدی پایه های گرد پلاستیکی / لاستیکی نیز مختلف است. مشخصات جامع و توضیحات در مورد این درپوش های پایه در ادامه ارائه میشود.

پایه درپوش پلاستیکی و یا پایه درپوش لاستیکی از قطعات پر مصرفی میباشند که به مصارف مختلف آنها نیز اشاره خواهد شد. همانطور که گفته شد پایه های لاستیکی و پایه های پلاستیکی مدل های مختلفی دارند که در این صفحه به نمونه پایه های گرد و دایره ای شکل اشاره خواهد شد.

به مدل های کفی زیر پایه پلاستیکی و کفی زیر پایه لاستیکی دیگر میتوانید از بخش معرفی محصولات بعد از بررسی این صفحه دسترسی پیدا نمایید.

تولید پایه پلاستیکی و تولید پایه لاستیکی در اشکال مختلف در مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا انجام میگیرد و شما برای مشاهده محصولات و خرید پایه پلاستیکی و همچنین خرید پایه لاستیکی پس از مطالعه این صفحه و کسب اطلاعات و آگاهی میتوانید وارد فروشگاه آنلاین پایه های پلاستیکی / لاستیکی وب سایت شوید و در صورت موجودی کالا و نیاز شما آن ها را تهیه نمایید.

لازم به ذکر است در صورت ناموجود بودن و یا پیدا نکردن جهت خرید کپ پایه های پلاستیکی، لاستیکی مورد نیازتان با دفتر فروش ما تماس گرفته و از کارشناس های فروش راهنمایی بگیرید.

پایه های پلاستیکی گرد / پایه های لاستیکی گرد نمونه درپوش ها یا پایه های انتهایی جنس پلاستیک و لاستیک ای میباشند که کاور ته لوله ها و کاور ته میله های گرد یا هر نوع سوراخ گردی که زیر پایه قطعات و وسایل ها را تشکیل میدهد قرار گرفته و آن ها را پوشش و کاور میکند.

این شکل کاورهای پلاستیکی و کاورهای لاستیکی لوله های گرد نقشهای مختلفی از جمله محافظتی و نما دهنده و کورکن و دیگر موارد را دارند. آنها در انتها یا ته پایه ها نصب و به کار میروند و به این دلیل به شکل پایه های انتهایی پلاستیکی و یا پایه های انتهایی لاستیکی نام برده میشوند.

انواع درپوش پایه ها اغلب در زیر اشیا سنگین و یا سبک به کار میروند و از ایجاد خط و خش بر روی پارکت، لمینت، سنگ و غیره جلوگیری کرده و همچنین از ایجاد سر و صدا هنگام جابجایی مبل و میز و صندلی و غیره جلوگیری میکند و سهولت در جابجایی مبل و صندلی ها را ایجاد میکند، امکان استفاده به عنوان ضربه گیر درب (با نصب بر روی دیوار) امکان ضربه گیری برای جاکفشی، کابینت ام دی اف و چوب و فلز و غیره را نیز دارد و نمونه های استاندارد آنها از سر خوردن اشیاء نیز به نحو چشم گیری جلوگیری میکنند.

البته این مورد یک مثال از زیر پایه میز صندلی که مصرف بالایی دارد بود و در ادامه مطالب به دیگر کاربرد های مختلف آنها اشاره میشود. انواع پایه پلاستیکی کوچک و انواع پایه پلاستیکی بزرگ در اشکالی مختلف فراوانی وجود دارند که در وبسایت ما تنوع بالایی را میتوانید مشاهده نمایید.

برای کسب اطلاعات مفید و همچنین سفارش آنلاین انواع کلاهک های پایه گرد (خرید اینترنتی ته پایه ها) در مدل ها، جنس ها، اندازه ها، رنگ ها و مارک های مختلف با ادامه مطالب همراه باشید.

از پیوند های زیر نیز میتوانید وارد فروشگاه شوید و قیمت ها و مدلهای مختلف انواع پایه های انتهایی گرد جنس پلاستیک و لاستیک و غیره را مشاهده نمایید. البته بعد از مطالعه کامل و کسب اطلاعات این صفحه که راهنمای خرید شما میباشد!

 

(پایه پلاستیکی تو کار گرد + پایه لاستیکی تو خور گرد)

(پایه پلاستیکی رو کار گرد + پایه لاستیکی رو خور گرد)

 

ته پایه پلاستیکی، ته پایه لاستیکی، پایه های پلاستیکی گرد، پایه های لاستیکی دایره ای، زیر پایه پلاستیکی

عکس درپوش ته پایه گرد لاستیکی / پلاستیکی

 

در بالا تصویر ته پایه انتهایی پلاستیکی سفت و خشک و همچنین تصویر ته پایه انتهایی لاستیکی نرم و منعطف را در شکلها و مدلها و رنگهای مختلف میتوانید مشاهده نمایید.

با دقت در تصویر کفی زیر پایه پلاستیکی و کفی زیر پایه لاستیکی نمونه مدل های ته پایه لبه دار گرد لاستیکی مشکی، ته پایه واشر دار داخل رو پلاستیکی و انواع سایز ته پایه پلاستیکی ریز و انواع سایز ته پایه لاستیکی بزرگ را در رنگ بندی و جنس های مختلف مشاهده کنید که تنوع بالا در این محصولات را بیانگر است.

 

انواع مدل پایه پلاستیکی / پایه لاستیکی (درپوش پایه گرد)

در این قسمت به معرفی برخی از مدلهای پایه های پلاستیکی و مدل های پایه های لاستیکی اشاره مینماییم. مشخصه غالب و مهم تشخیص مدل انواع ته پایه گرد پلاستیکی و مدل انواع ته پایه گرد لاستیکی، نحوه نصب داخل رو و نصب بیرونی است.

توجه داشته باشید برخی نمونه مدل کاور پایه گرد پلاستیکی روکار نصب میشوند روی قطعات سوار میشوند و برخی نمونه مدل کاور پایه گرد لاستیکی توکار نصب میشوند داخل قطعات نصب میشوند که به آن ته پایه گرد سوراخ نیز میگویند.

از این رو دو نمونه مدل زیر پایه گرد رویی پلاستیکی و مدل زیر پایه گرد تویی لاستیکی مورد مهمی است که باید به آن توجه نمود.

O در ادامه به برخی مدل ها اشاره شده است که برخی از انواع مدل ته پایه گرد پلاستیکی رویی و برخی از انواع مدل ته پایه گرد لاستیکی داخل رو محصوب میشوند.

01 | انواع پایه های میز و صندلی / درپوش پایه پلاستیکی میز و صندلی، درپوش پایه لاستیکی صندلی و زیر پایه مبلمان ها، لاستیک پایه صندلی فلزی مانند پلاستیک پایه صندلی استیل و آهنی.

02 | انواع پایه های دستگاه ها / پایه لاستیکی دستگاه، پایه پلاستیکی ماشین آلات سبک و زیر پایه جنس پلاستیک دستگاه های سنگین، مانند پلاستیک پایه دستگاه تراشکاری، لاستیک پایه دستگاه برش.

03 | انواع پایه های لوله های فلزی گرد پلاستیک و لاستیک پایه لوله گرد / پایه درپوش پلاستیکی روی لوله (رو خور) و پایه درپوش پلاستیکی داخل لوله (تو خور) مثل درپوش پایه نردبان، لاستیک پایه نردبان مخابراتی.

04 | انواع پایه های لوازم الکتریکی مانند زیر پایه پلاستیکی ترانس، زیر پایه های باند موسیقی، زیر پایه پلاستیکی جعبه تقسیم، لاستیک پایه لباسشویی، پلاستیک پایه ظرفشویی.

05 | انواع پایه های دکمه ای مخصوص کامپیوتر (رایانه) و صوتی تصویری مانند پایه پلاستیکی کیس و پایه لاستیکی کیبورد و موس، پلاستیک پایه هواکش لب تاپ، پلاستیک پایه تلوزیون، لاستیک زیر پایه ضبط صوت.

06 | انواع پایه مخروطی مثل درپوش پایه سناتور، برخی از لاستیک پایه تخت خواب و پلاستیک پایه تخت بیمارستانی و درپوش پایه لوله آویز های رختکن و پلاستیک پایه بیضی مخروطی میز چوبی، لاستیک پایه صندلی راحتی.

07 | انواع پایه های ابزار و وسایل کاربردی مانند درپوش پایه میز سنتور، پایه پلاستیکی عصا در سایزها و شکلهای متفاوت مانند درپوش لوله عصا واشردار یا درپوش پایه عصا کوهنوردی و لاستیک پایه عصا ساده.

08 | انواع پایه های پیچ دار و مهره دار و انواع سردنده های گرد مهره دار و پیچ دار مانند پلاستیک پایه کابینت رگلاژی، لاستیک پایه ام دی اف رگلاژی، پلاستیک پایه کمد، پلاستیک پایه یخچال تنظیمی.

و بسیاری از مدل های مختلف دیگر از کاور پایه پلاستیکی زیبا و زیر پایه کاور لاستیکی دکوری که در مقالاتی جداگانه هر یک را معرفی و مشخصاتشان را ارائه داده ایم.

 

درپوش پایه کفی، پایه صندلی، پایه میز، پایه مبل، پایه عصا، پایه دستگاه، ته پایه داخلی، زیر پایه انتهایی سیلیکونی خارجی

انواع درپوش ته پایه گرد پلاستیکی / لاستیکی

 

جنس انواع ته پایه های پلاستیکی / ته پایه های لاستیکی گرد

آلیاژ و جنس ته پایه ها بحث بسیار مهمی میباشد تولید و ساخت انواع درپوش پایه جنس پلاستیکی و لاستیکی در متریال های مختلفی انجام میشود که بنا به کاربرد و مصرف آن ها از کیفیت های مختلفی برخوردار هستند.

برای مثال جنس پد پایه مبل ژله ای لاستیک نرم میباشد و محافظ پایه مبل پلاستیکی سفت میباشد و خاصیت آنها از متریال های آن ها شکل میگیرد، یا پایه درپوش پلاستیکی pvc که از دیگر آلیاژها است (پلی وینیل کلراید یا پی‌ وی‌ سی از جمله پلیمرهای ترموپلاستیک است که در نوع سخت و انعطاف‌ پذیر تولید می‌ شود).

برای تهیه پایه های انتهایی با کیفیت باید مواد اولیه آن از مواد نو و مرغوب باشد تا محصول نهایی بدون ایراد و با کارایی لازم به دست آید. همچنین بر اثر فشار ها و لغزش ها و ارتعاشات و ساویدگی ها نصبت به نقش و کاربرد انواع پایه های مختلف پلیمری مقاوم باشد و طول عمر مناسبی داشته باشد.

ساخت و تولید مناسب توسط دستگاه های پیشرفته و به روز همچنین ضخامت استاندارد پایه های پلاستیکی / لاستیکی نیز در کیفیت محصولات نهایی مهم میباشد تا بدون ترک خوردگی و کج و نامورب بودن باشد همچنین ابعاد استاندارد و یکسانی داشته باشند و بدون پلیسه و خرابی باشند.

استحکام مناسب، مقاومت در برابر گرما و سرما، رنگ های یک دست، بدون شکستگی و موارد بسیار دیگر که تشخیص برخی موارد در خرید دشوار میباشد و اغلب جنس نامرغوب ارائه بازار میدهند تا قیمت ارزان تری داشته باشد در صورتی که واقعا بعضا محصولات پایه موجود در بازار بی کیفیت و ناکارآمد هستند و مصرف کنندگان مشتریان از این موضوع میرنجند.

برای اطمینان از تهیه پایه های گرد پلاستیکی و پایه های گرد لاستیکی مرغوب از مراکز معتبری آنها را تهیه نمایید. مجموعه ما با کیفیت ترین نمونه ها را با قیمت مناسب ارائه میدهد و ضمانت بازگشت کالا و مرجوعی نیز دارد تا با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید.

 

سایز ته پایه های پلاستیکی / اندازه ته پایه های لاستیکی گرد

اندازه های این مدل کاور های لوله ها یا میله های گرد و یا کاور سوراخ های گرد بسیار مختلف و در اختلاف اندازه های یک میلیمتری میباشند. پایه لاستیکی کوچک از سه میلیمتر (3mm) شروع میشود تا به پایه لاستیکی بزرگ که در صنایع صنعتی و سنگین به کار میروند.

پایه زیر لب تاپ از نمونه های کوچک و پایه بخاری برقی و پایه های میز تلوزیون از نمونه های متوسط و پایه پلاستیکی ام دی اف و پلاستیک پایه کمد ها، درپوش چهار پایه نوزاد و پلاستیک پایه دستگاه های صنعتی که نمونه های بزرگتر آن ها میباشند.

برای مشاهده انواع مدل و اندازه ها وارد فروشگاه آنلاین پایه درپوش های جنس پلاستیک، لاستیک شوید و از قسمت دسته بندی ها به آن ها دسترسی پیدا کنید. و یا از قسمت جستجوی محصولات قطعه مورد نظر خود را جستجو کنید. در صورتی که موفق به یافتن کالاهای مد نظر خود نشدید با شماره تماس های مجموعه تماس بگیرید تا مشاوره و راهنمایی جهت خرید پلاستیک پایه در سایز مد نظرتان شوید.

 

معرفی انواع پایه و فروش پایه پلاستیکی / فروش پایه لاستیکی

در این بخش از صفحه به معرفی انواع پایه های پلاستیکی و انواع پایه های لاستیکی که در صنایع مختلف پرمصرف تر می باشند و یا پایه های خاص و کمتر دیده شده میپردازیم. لازم به ذکر است فروش پایه پلاستیکی و فروش پایه لاستیکی به صورت آنلاین در فروشگاه اینترنتی وب سایت انجام میپذیرد.

پس از بررسی و مطالعه این بخش و کسب اطلاعات مورد نیازتان میتوانید از طریق نوار منو وارد فروشگاه آنلاین تدارکات صنعتی آپادانا شوید و محصولات ارائه شده را تک تک با مشخصات و ویژگی هایشان + قیمت انواع پایه ها مشاهده نمایید.

پایه پلاستیکی صندلی | پایه لاستیکی صندلی

پایه های صندلی ها از لحاظ شکل و مدل و رنگ و ابعاد میتوانند بسیار گسترده باشند و هستند، بنا به تولید انواع مدل پایه های صندلی در شکل های مختلف درپوش و ته پایه های مختلف پلاستیک و لاستیک نیز تولید و ارائه بازار میشود. به طور مثال میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

پایه صندلی پلاستیکی گرد / پایه صندلی لاستیکی گرد که مدل های پلاستیک پایه صندلی روخور و پلاستیک پایه صندلی توخور را دارند.

پایه صندلی چهار ضلعی پلاستیکی / پایه صندلی چهار ضلعی لاستیکی که نمونه های مربعی شکل و مستطیل شکلی میتوانند باشند.

پایه صندلی خاص پلاستیکی / پایه صندلی خاص لاستیکی مانند ته پایه های بیضی شکل و ته پایه های سه ضلعی و پایه های چند ضلعی و دیگر اشکال که کمتر تولید و ارائه بازار میشوند.

جنس لاستیک پایه صندلی مصرف بیشتری از جنس پلاستیک پایه صندلی دارد زیرا نرم تر و مناسبتر است. برای خرید پایه پلاستیکی صندلی و همچنین خرید پایه لاستیکی صندلی در اشکال و ابعاد مختلف میتوانید وارد فروشگاه آنلاین ته پایه ها شوید.

پایه پلاستیکی میز | پایه لاستیکی میز

پایه های میز نیز مانند صندلی از اشکال متفاوتی تشکیل میشوند و البته این پایه ها به دلیل تحمل وزن بیشتر باید قطورتر و استاندارد باشند تا کارایی و طول عمر خوبی را داشته باشند. همچنین متریال های استفاده شده در پایه میز پلاستیکی و یا پایه میز لاستیکی باید درجه یک باشند. پلاستیک پایه میز اغلب سایز های بزرگی دارند و گرد هستند.

از انواع محافظ انتهایی پایه های میز میتوان به محافظ پایه میز تحریر، محافظ ته پایه میز کامپیوتر، محافظ سرعت گیر میز ناهار خوری کودک، محافظ زیر پایه میز تلوزیون، پلاستیک زیر پایه میز جلو مبلی، لاستیک زیر پایه میز عسلی و انواع مدل میز های اداری و خانگی و صنعتی اشاره نمود.

قیمت پایه میز پلاستیکی از قیمت پایه میز لاستیکی پایینتر می باشد و دلیل آن عدم استحکام لازم و خشک بودنش است که باعث اختلال در نصب و کارایی آن میشود و کمتر مصرف میشود.

پایه پلاستیکی مبل | پایه لاستیکی مبل

لاستیک زیر پایه مبل و یا پلاستیک زیر پایه مبل یک مدل دیگر از محافظ ته پایه ها محصوب می شود که پر کاربرد است. امروزه در اکثر منازل و اداره جات از دکوراسیون و مبلمان های مختلف (انواع مدل مبلمان) استفاده می شود، که برای انتهای پایه مبل محافظ قرار می دهند تا از آسیب های احتمالی جلوگیری شود و برخا به آن کفی محافظ پلاستیکی مبل نیز میگویند. آسیب هایی همچون:

لیز خوردن یا سر خوردن پایه مبل روی سطح صاف مانند سرامیک و کاشی.

خراشیدن کف زمین یا پاره کردن موکت و کوفتن فرش توسط انتهای پایه مبل که برنده است.

جلوگیری از لق زدن ها و صر و صداهای گوش خراش در اثر لیز خوردن لوله یا قوطی مبل ها و موارد مشابه.

جلوگیری از برق گرفتگی و جریان الکتریکی توسط ته پایه فلزی مبل و مواردی این چنین.

از انواع ته پایه پلاستیکی مبل و یا انواع ته پایه لاستیکی مبل میتوان به برخی از موارد پر مصرف تر اشاره نمود.

شامل پلاستیک پایه مبل راحتی، پلاستیک پایه مبل استیل، پلاستیک پایه مبل چوبی، پلاستیک پایه مبل اداری، پلاستیک پایه مبلمان پذیرایی و دیگر موارد که بسیار گسترده است.

همچنین میتوان به دیگر نمونه مدل ها مثل لاستیک پایه مبل اسپرت، لاستیک پایه مبل سلطنتی، لاستیک پایه مبل مدرن، لاستیک زیر پایه مبل فلزی و غیره نیز اشاره نمود.

دیگر نگران این سوال که پلاستیک پایه مبل از کجا بخرم؟ نباشید. در این وب سایت انواع ته پایه پلاستیکی مبل و انواع ته پایه لاستیکی مبل در شکل های مختلف با بهترین قیمت و کیفیت ارائه می شود.

شرکت ما خرید اینترنتی پایه مبل پلاستیکی و همچنین خرید آنلاین پایه مبل لاستیکی را برای راحتی مصرف کنندگان راه اندازی نموده است که تصاویر و مشخصه ها + قیمت پایه پلاستیکی مبل ها برای هر نمونه به طور جداگانه ارائه شده است تا خرید پایه مبل خود را بعد از انتخاب درست انجام دهید و خریدی دلچسب و استاندارد را با مجموعه ما تجربه نمایید.

به جرات میتوان گفت شرکت تدارکات صنعتی آپادانا، بزرگ ترین مرکز فروش پایه مبل در تهران و ایران با تنوع بالای مدل ها، جنس ها، اندازه ها، رنگ ها، قیمت ها، کیفیت ها می باشد.

پایه پلاستیکی عصا | پایه لاستیکی عصا

پایه عصا پلاستیکی و پایه عصا لاستیکی همان لاستیک ته عصا و یا پلاستیک ته عصا می باشد که در چند سال اخیر به دلیل افزایش مصرف انواع پایه های عصا افزایش یافته و به طبع آن اندازه ها و مدل های پایه عصا ها نیز بیشتر شده است که نمونه های آن ها را در فروشگاه اینترنتی دسته درپوش ها میتوانید مشاهده نمایید. برای خرید پایه عصا پلاستیکی و همچنین خرید پایه عصا لاستیکی میتوانید محصولات موجود را با عصای خود مقایسه و پس از بررسی خریدی راحت و بدون فوت وقت برای پایه واکر خود انجام دهید.

مشخصات انواع اندازه پایه عصا لاستیکی و پلاستیکی برای هر مدل با تصویر و قیمت ارائه شده است.

پایه عصا و یا پاشنه عصا ابعاد و نمونه های مختلفی دارد و همچنین رنگ بندی های مختلفی نیز در آنها به چشم میخورد. برای تهیه بهترین نمونه کفشک عصا باید به نکات زیر توجه داشت.

پلاستیک کفی عصا باید ضد لغزش باشد، بهتر است جنس پایه کفشک عصا از سیلیکون و یا لاستیک باشد تا در سطوح صاف لیز نخورد. جنس پایه پلاستیکی عصا مصرف کم تری نصبت به جنس پایه لاستیکی عصا دارد. درپوش پاشنه عصا سیلیکونی نیز اغلب در موارد پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

سرپوش انتهایی عصا، (درپوش عصا) و یا همان ته پایه عصا اغلب رنگ مشکی دارند ولی در رنگ های سفید و سفید شیشه ای نیز تولید می شوند. درپوش ته عصا سیاه رنگ قیمت پایین تری نصبت به رنگ سفیدش (ته پایه عصا شفاف) دارد.

ته پایه لوله عصا اغلب به شکل دایره ای و مخروطی هستند، حالت قیفی شکل محافظ پلاستیکی ته عصا بابت تقویت آن در برابر فشار وارده به انتهای لوله عصا می باشد.

ته پایه لاستیکی واشر دار عصا نیز از نمونه های جدیدی است که برای طول عمر بیشتر پاشنه عصا واشر دار می شود یعنی در انتهای قسمت داخلی درپوش ته پایه عصا نصب می شود تا از فشار چوب یا فلز یا پلاستیکی لوله عصا بر انتهای آن بکاهد.

نمونه لاستیک ته عصا خارجی و لاستیک ته عصا ایرانی نصبت به کیفیت و سایز و مصرفش در بازار خرید و فروش آن به چشم میخورد که هر کدام طرفدار خود را دارد.

سری پلاستیکی عصا یک روپوش پلاستیکی عصا برای قسمت انتهایی آن محصوب می شود و اغلب روکار هستند یعنی روی لوله یا میله عصا / واکر نصب میشود.

ته پایه لاستیکی عصا و یا نمونه پلاستیکی آن برای عصا و واکر های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند که برخی از آن ها در ادامه معرفی شده است.

پایه چهار پایه عصا، پایه لاستیک عصا زیر بغل، پایه عصا مچی، پلاستیک پایه عصا چوبی، پلاستیک پایه عصا فلزی، پایه عصا آهنی، پایه عصا طبی، ته پایه عصا پلاستیکی و پایه عصا تجهیزات پزشکی و دیگر مدل ها.

نام انگلیسی ته پایه عصا برابر است با base end feet cane و یا rubber plastic end cap walker که به معنای پایه انتهایی پلاستیکی عصا و یا پایه انتهایی لاستیکی عصا ترجمه میشود.

 

دیگر مشخصات زیر پایه پلاستیکی / زیر پایه لاستیکی

* لازم به ذکر است نمونه مدل های درپوش ته پایه چهار ضلعی و چند ضلعی و بیضی و شکل های خاص نیز در شرکت موجود و به فروش میرسد که در قسمت فروشگاه اینترنتی پایه پلاستیکی یا فروشگاه اینترنتی پایه لاستیکی وب سایت میتوانید مشخصات + قیمت و تصاویر آنها را مشاهده و خرید انجام نمایید.

توزیع و پخش پلاستیک پایه در انواع مدل های مختلف به صورت عمده فروشی و خورده فروشی به تمام نقاط کشور امکان پذیر میباشد.

انواع مدل ته پایه پلاستیکی و ته پایه لاستیکی در شکل های مختلف دیگری نیز موجود می باشد که به مرور زمان بنا به درخواست کاربران و مشتریان محترم و مصرف کنندگان به ارائه مطالب و کالاهای فروشگاه افزوده میشود.