کورکن پلاستیکی، کورکن لاستیکی، انواع کور کن گرد،مدل کورکن ها

معرفی + فروش کورکن پلاستیکی | فروش کورکن لاستیکی

کورکن چیست؟ برای تعریف کورکن پلاستیکی و لاستیکی و معرفی انواع کورکن ها این مقاله ارائه شده است تا شما پس از آشنایی با آن ها وارد فروشگاه کورکن ها شوید و خرید کورکن پلاستیکی | خرید کورکن لاستیکی و یا فلزی خود را آگاهانه به صورت اینترنتی انجام دهید. فروش آنلاین انواع کورکن های پلاستیکی و لاستیکی در مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا انجام میگیرد و در ادامه مطلب لینک ورود به فروشگاه انواع دسته این مدل درپوش کورکن انتهایی ارائه میشود.

و اما در مورد کورکن ها: کاربرد و طرز کار کور کن چگونه است؟ آن ها چه مدل قطعاتی هستند؟ موارد استفاده درپوشهای کور کن چیست؟ مدل های مختلف کور کن ها کدامند؟ مرکز فروش کورکن پلاستیکی / لاستیکی کجاست و چطور تولید میشوند؟ برای اطلاع از این قطعه پرکاربرد و یافتن پاسخ های سوالات با ادامه مطلب همراه باشید تا کامل و جامع و مختصر به شرح این موضوعات پرداخته شود.

در واقع کورکن های سوراخ ها یک نوع مسدود کننده سوراخ میباشند و هر سوراخی را میبندند و برای آب بندی و یا عدم ورود گرد و خاک و حشرات به داخل سوراخ ها و یا ایمنی و ضربه گیری و همچنین نقش زیبایی مورد استفاده قرار میگیرند. مسدود کننده های انتهایی سوراخ ها و لوله ها نوعی درپوش به حساب می آیند. کورکن به انگلیسی (cap end of the line) نوشته میشود و معنی آن درپوش انتهایی خط است.

انواع مدل های کورکن پلاستیکی / لاستیکی / فلزی وجود دارند که هر یک شکل و کاربرد خاص خود را دارد و ما در این صفحه بیشتر به معرفی مسدود کننده انتهایی پلاستیکی و مسدود کننده انتهایی لاستیکی میپردازیم.

مسدود کننده پلاستیکی و یا مسدود کننده لاستیکی از مصرف بالاتری نصبت به آلیاژ فلزی آن دارند.

و دلیل آن، قیمت مناسب کورکن پلاستیکی / لاستیکی نصبت به فلزی آن و همچنین عایق بودن، سبک تر بودن، ضد زنگ بودن، منعطف بودن و قابلیت مسدودکنندگی یا کورکنندگی بهتر و بسیاری از مزایای دیگر آن نصبت به نمونه های آهنی، فولادی، استنلس استیل و همچنین مسی و برنجی و آلومینیومی و دیگر آلیاژها است.

 

کورکن پلاستیکی، کورکن لاستیکی، انواع کور کن گرد،مدل کورکن ها
انواع مدل کورکن پلاستیکی / انواع مدل کور کن لاستیکی

انواع نمونه مدلهای مختلف

عکس کورکن پلاستیکی / عکس کورکن لاستیکی

 

از موارد مصرف این مدل درپوشهای مسدود کننده پلاستیکی و یا درپوشهای مسدود کننده لاستیکی به موارد زیر میتوان اشاره نمود:

کورکن آب / لوازم آب و فاضلاب:

کور کن لوله پلاستیکی آب ساختمانی، کور کن پلاستیکی ظرفشویی، کور کن لاستیکی روشویی و دستشویی، کور کن شیر آب، کور کن تصفیه آب و کورکن کف استخر و سونا و جکوزی

کورکن گاز / انواع لوازم گازی:

کور کن لوله گاز، مسدود کننده انتهایی لوله مسی گازی، ته بند لوله گاز فلکه ای

کورکن برق / انواع لوازم و قطعات الکتریکی / برقی:

کور کن جعبه تقسیم، کور کن تابلو برق، کور کن پلاستیکی حرارتی، کور کن جا کابلی روی میز، کورکن پرتافیلتر قهوه جوش و اسپرسو ساز

کورکن خودرویی / انوع کورکن های خودرهای مختلف و ماشین های سواری سبک و سنگین:

کورکن لاستیکی رادیاتور پژو، کور کن رودری ساینا و پژو و سمند و نیسان و دیگر اتوموبیل ها مانند کور کن درب پراید، کور کن لاستیکی پژو 206، کور کن های لاینرهای مختلف، انواع کور کن ماشین های ایرانی و خارجی

کورکن آبیاری / انواع مدل کور کن های ادوات و ابزار کشاورزی:

کور کن لوله آبیاری قطره ای، کور کن پلاستیکی ضد آب پمپ و شیلنگ، کورکن لوله و اتصالات آبیاری، کور کن لاستیکی مخزن ها مختلف

کور کن پیچ و مهره / کورکن جای پیچ یا سوراخ اتصالات پیچی و لوازم مربوط به آن ها:

کور کن پلاستیکی دیوار (سوراخ پیچ های روی دیوار)، کور کن پلاستیکی در و پنجره (مسدود کننده سوراخ پیچ و مهره جات)، کور کن مبل و صندلی یا مسدود کننده سوراخ های روی مبل و صندلی که توسط پیچ ها ایجاد میشود.

و بسیاری از موارد دیگر که نشان از مصرف بالا و تنوع مسدود کننده های انتهایی لوله ها و سوراخ ها در شکل های مختلف میباشد.

 

نحوه خرید کورکن پلاستیکی / خرید کورکن لاستیکی

جهت خرید کور کننده سوراخ ها یا کور کننده لوله ها باید به چند مورد دقت فرمایید تا بهترین و کاربردی ترین نمونه را تهیه نمایید. در خرید کور کن پلاستیکی و یا خرید کور کن لاستیکی باید به موارد زیر دقت نمایید:

شکل و مدل مسدود کننده پلاستیکی / لاستیکی

جنس و آلیاژ مسدود کننده های لاستیکی / پلاستیکی

ابعاد کورکن های پلاستیکی و لاستیکی

و در انتها رنگ و مارک این پوشش دهنده های پلاستیک و لاستیک

و مهمترین مورد که کیفیت و سلامت کالا است که همه این ها را در کنار هم بگذاریم قیمت کورکن پلاستیکی و یا قیمت کورکن لاستیکی مد نظرتان مشخص میشود.

در مورد کیفیت میتوان گفت که باید دقت بالایی داشت و در این قطعات مصرفی و حساس کور کن های با کیفیتی را تهیه نمود تا در هنگام نصب و استفاده به مشکلات عمده ای که در نمونه های بی کیفیت گزارش میشود بر نخورید.

در ساخت و تولید انواع کورکن های پلاستیکی / لاستیکی نکاتی که باید رعایت شود تا قطعه ای استاندارد ارائه بازار شود باید رعایت شود و برای تولید کورکن پلاستیکی ارزان قیمت کیفیت را نباید فدا کرد.

این را مصرف کنندگان مستقیم واقعا میدانند و تجربه دارند چون نمونه های ضعیف دارای طول عمر کم میباشند و مشکلاتی مانند شکستن هنگام نصب، نا میزان بودن سایزها یکی کوچک و یکی بزرگ، پلیسه داشتن و کج و نامورب بودن، استفاده از متریال های ضعیف و دارای ترک و شکستگی و بعضا تعداد کم و کسری در بسته ها و موارد دیگر که در این مورد قابل لمس است.

بخش کنترل کیفی تدارکات صنعتی آپادانا با سخت گیری و دقت بالا بهترین نمونه کالاها را ارائه بازار فروش مینمایند و تاییدیه برای پخش کورکن ها را به سختی صادر میکنند تا بهترین کیفیت را با پایینترین قیمت عرضه بازار کند و مشتریان و مصرف کنندگان محصولات خود را راضی نگه دارد.

 

انواع مدل کورکن پلاستیکی / کورکن لاستیکی (درپوش کور کن گرد)

مدل های کور کن های پلاستیکی و لاستیکی بسیار متنوع و فراوانی بالایی دارند و فروشگاه اینترنتی کور کن های تدارکات صنعتی آپادانا با فراوانی محصولاتی که دارد این موضوع را تثبیت می کند. کورکن پلاستیکی ثابت و کور کن لاستیکی موقت و یا متحرک از نمونه دسته بندی مختلف آن ها است.

و همچنین نمونه های مختلفی از جمله مسدود کننده دکمه ای، پرسی، خاری، گلندی، شیاردار، چرخشی، کیپی (بدون رزوه)، رزوه دار، سوراخ دار و بسیاری از موارد دیگر که در دیگر مقالات و قسمت معرفی محصولات در نوار منو میتوانید وارد شوید و در صورت نیاز اطلاعات هر یک را کسب نمایید.

شکلهای مختلف کور کن های گرد یا دایره ای، مثلثی، چهار ضلعی یا مربعی – مستطیلی، شش ضلعی و چند وجهی نیز در نمونه های آن ها به چشم میخورد. در تصویر کورکن های پلاستیکی و تصویر کورکن های لاستیکی زیر نمونه های مختلف آنه را در رنگ های مختلف میتوانید مشاهده نمایید.

در این صفحه بیشتر به مدل کور کن های دایره ای یا گرد پلاستیکی و لاستیکی پرداخته شده است که از اشکال مختلفی تشکیل شده اند.

لازم به ذکر میباشد برای مشاهده انواع کورکن های مختلف میتوانید از طریق منوی وب سایت وارد فروشگاه آنلاین شوید و از دسته بندی ملزومات اتصالات پیچی و دسته درپوش ها استفاده نمایید. یعنی کورکن ها را در دسته درپوش ها قرار داده ایم. در دسته بندی های مختلف این قطعات نمونه مدلهای مختلف را با قیمت و تصویر و مشخصات کاملشان میتوانید مشاهده و بررسی نمایید.

 

 

جنس انواع کورکن های پلاستیکی / کورکن های لاستیکی گرد

آلیاژ مسدود کنندها نیز متنوع و از حساسیت بالایی برخوردار است، به طور مثال کورکن پلاستیکی ژله ای و نرم با کور کن پلاستیکی خشک و سفت تفاوت هایی دارند و هر یک کاربرد و جنس خاص خود را دارا می باشد.

بعضی از جنسها مقاوم به شکستن هستند و منعطف ولی برخی از جنسهای آن نیاز دارد سفت و خشک باشند البته نمونه مسدود کننده های نرم لاستیکی مصرف بیشتری نصبت به سرپوشهای سفت پلاستیکی دارند.

لازم به ذکر میباشد که رنگ های کور کن ها تاثیر جدی در جنس آن ها ندارد مثلا در کور کن دستگیره، کورکن پلاستیکی طوسی با رنگ سفید و قرمز و آبی و زرد آن هیچ تفاوت آلیاژی ندارد. لاستیک کورکن ها اغلب مشکی رنگ هستند.

جنسهای مواد اولیه مسدودکننده های  تولید شده و یا ارائه شده توسط مجموعه ما از مواد نو و با بهترین متریال ها تهیه و به فروش می رسد.

 

سایز کور کن های پلاستیکی / اندازه کور کن های لاستیکی گرد

ابعاد سرپوش انتهایی یا مسدود کننده های ته لوله و سوراخ ها نیز فراوانی زیادی دارند از کور کن های ریز و کوچک گرفته تا متوسط مانند کور کن های ساختمانی و کور کن های بزرگ و درشت تر که صنعتی میباشند.

نمونه کور کن های گرد پلاستیکی و لاستیکی که در این صفحه به آن ها پرداخته شده است از 5 میلیمتر شروع میشود تا به اندازه های بزرگ تر 200 الی 500 میلیمتر که از کورکن های پلاستیکی صنعتی به شمار می آیند.

اغلب این قطعات گرد میباشند و بیشنرین آلیاژ مصرفی آن کورکن پلاستیکی و کورکن لاستیکی است که تنوع سایزبندی زیادی دارند که در فروشگاه اینترنتی مجموعه میتوانید آن ها را بررسی و مشاهده نمایید.

 

جهت مشاهده انواع دسته های مختلف این نمونه کالاها میتوانید از دسته بندی موجود در دسته درپوش ها استفاده نمایید و همچنین از قسمت نوار جستجو نیز میتوانید کمک بگیرید. به طور مثال از پیوند زیر میتوانید نمونه کورکن های لاستیکی دکمه ای و گرد را مشاهده نمایید.

در صورت نیاز به خرید در تعداد کم میتوانید از فروشگاه آنلاین گروه ما استفاده کنید و در صورت قصد خرید عمده کورکن پلاستیکی / لاستیکی / فلزی با دفتر فروش تماس حاصل نمایید و از تخفیفات خرید عمده شرکت استفاده نمایید.

  »  فوروش کورکن های لاستیکی

جهت مشاهده نمونه مسدود کننده های انتهایی لوله  که تنها یکی از دسته های مربوط به این قطعه متنوع و پر مصرف است از لینک بالا استفاده نمایید و وارد فروشگاه کور کن ها یا مسدود کننده ها شوید.

قیمت، تصاویر محصولات و تعداد موجود در بسته ها و نظرات خریداران، همچنین مشخصات کامل تک تک آن ها ارائه شده است.

X