معرفی + خرید رولپلاک لبه دار | خرید رولپلاک واشردار

وب سایت تدارکات صنعتی آپادانا از تخصصی ترین وب سایت صنعتی در زمینه راهنمایی خرید رولپلاکهای دارای لبه و دیگر مدل ها می باشد. در سایت انواع نمونه مدل های گوناگون را به صورت جداگانه و تفکیکی شرح داده ایم.

با جستجو در وب سایت میتوانید هر مدلی را که میخواهید بیابید و پس از کسب اطلاعات جامع به فروشگاه آنلاین و اینترنتی وب سایت مراجعه نمایید و تصاویر و قیمت های هر محصول را با توضیحات و نظرات خریداران بررسی و در صورت نیاز خرید رولپلاک دارای لبه و دیگر نمونه ها را ثبت کنید.

به جرات میتوان گفت متنوع ترین مدل محصولات و سریع ترین زمان ممکن ارسال رولپلاگهای خریداری شده را داریم.

در مورد خرید رولپلاک لبه دار و یا خرید رولپلاک واشردار و خرید رولپلاک حلقه دار پیشنهاد میشود با صرف اندکی زمان این صفحه را مطالعه نمایید و * بعد از کسب اطلاعات مورد نیاز در مورد انواع رولپلاکهای لبه دار و انواع رولپلاکهای واشردار به فروشگاه آنلاین سایت مراجعه کرده و کالای مد نظر خود را انتخاب و خرید و تهیه نمایید.

لازم به ذکر است خرده فروشی رولپلاک واشر دار یا رول دارای لبه و عمده فروشی رولپلاک دارای لبه در مجموعه ما انجام میپذیرد، از طریق خرید اینترنتی رولپلاکهای لبه دار و یا خرید آنلاین، خرید تلفنی، خرید حضوری که کارشناسان فروش ما آماده راهنمایی و مشاوره می باشند.

معرفی و تعریف رولپلاک واشر دار یا رول دارای لبه:

رولپلاک حلقه دار همان طور که از نامش مشخص است از رولپلاکهای دارای لبه یا رولپلاکهای دارای واشر هستند و این به این معناست که در قسمت اولیه رول پلاک (قسمتی که پیچ رولپلاکی در آن وارد می شود) یک قسمت وجود دارد که بیرون زده است و مانند یک واشر دور استوانه رول پلاک را در بر می گیرد که به آن لبه، واشر، پره، گیره نیز می گویند.

علی رغم شکل ظاهری رول لبه دار که دارای شاخه، خار، بال، نقطه، شبکه یا غیره باشد در هر صورت انتهای رولپلاک لبه یا واشر دارد که مشخصه اصلی این دسته از مدل های رول دارای لبه است. این نمونه مدل از پر مصرف ترین ها می باشد.

آلیاژ و یا جنس آن ها میتواند از پلاستیکی، نیلون یا نایلون، فیبر و فلز و در موارد نادر چوب باشد. ولی پر کاربرد ترین متریال ها پلاستیک مواد نو و درجه یک است. پیچ و رولپلاک لبه دار در رنگ بندی ها و مدل های گوناگون با مارک ها و برند های مختلف در بازار خرید و فروش و مصرفش یافت می شود.

لبه ها یا واشرهای انتهایی رول پلاک لبه دار میتوانند در ابعاد مختلفی ساخته شوند مانند رول لبه بزرگ یا رول لبه کوچک که قطر دور آن درشت یا ریز می باشد و نصبت به تولید کنندگان و کارخانه های مختلف از اندازه های مختلفی برخوردار می باشند.

این دسته از محصولات با توجه به سایز پیچهای نصب، پیچهای چوب، پیچهای خودکاری و پیچهای نوک تیز مختلف دارای ابعاد مختلف رولپلاک واشردار می باشد. ولی اغلب از نوع رولپلاک پلاستیکی لبه دار سایز کوچک هستند و نمونه های بزرگ تر کاربرد کمتری دارند.

نقش اصلی لبه / واشر در رولپلاک های لبه دار چیست؟

رولپلاک دارای لبه | رولپلاک دارای واشر نمونه مدلی از رول پلاک ها است که در برخی از نصب هایی که نیاز می باشد رول تا انتها داخل سوراخ مته کاری شده نرود و به هنگام رسیدن انتهای رول به سطح نصب مثل (دیوار، سقف، زمین) قسمت لبه و واشر باعث شود هم سطح با محیط نصب شود و به صورت کامل به داخل سوراخ نرود. در واقع این لبه نمی گذارد رولپلاک با لبه بیشتر از اندازه کافی داخل دیوار فرو برود.

این عمل باعث استحکام و استاندارد شدن نصب ها می شود. در واقع کاربرد اصلی به منظور ثابت شدن بهتر در محل اتصال و نصب برای چسبندگی بیشتر به سطح کار به کمک لبه‌ و یا واشر آن می‌ باشد. رولپلاک واشردار کاربرد ساده و آسانی دارد که در ادامه میتوانید نحوه نصب رولپلاک حلقه دار را نیز آموزش ببینید.

بیشترین موارد استفاده رولپلاک واشر دار:

رولپلاک حلقه دار در انواع دیوارها و سقف های گچی و سفالی مورد استفاده قرار می گیرد.

رولپلاک حلقه دار در انواع سنگ های مختلف نمای ساختمانی مصرف می شود.

رولپلاک حلقه دار امکان استفاده در بتن، سنگ، گچ، آجر، کاشی و سرامیک و انواع مصالح ساختمانی را دارند.

رولپلاک حلقه دار در انواع سقف کاذب، در اجرای کناف، انواع سطوح دارای پشت خالی نیز می تواند استفاده شود ولی بهتر است از نمونه های استاندارد این موقعیت ها که در ادامه به آن اشاره میشود استفاده شود.

رولپلاک واشر دار از دسته پرکاربرد و پر استفاده در کارهای ساختمانی می باشد که در سایت فروشگاهی مجموعه ما انواع شکل و رنگ و مارک در تعداد کم و تعداد عمده عرضه می شود.

لازم به ذکر است از نامهای دیگر به صورت زیر نیز برخا برای این مدل رولپلاک حلقه دار استفاده میشود:

رولپلاک لبه دار سقفی یا رولپلاک واشر دار سقف

رولپلاک لبه دار دیواری یا رولپلاک واشر دار دیوار

رولپلاک لبه دار زمینی یا رولپلاک واشر دار زمین

نام انگلیسی رولپلاک حلقه دار | رولپلاک لبه دار به انگلیسی:

رولپلاک واشردار به انگلیسی، لاتین به شکل های زیر نوشته می شود.

وال پلاگ ویت ادجز Wallplug with edges

دول ویت واشر Dowel with washer

رول پلاگ ویت ادجد  Rawlplug with edged

در ادامه عکس رولپلاک دارای لبه / عکس رولپلاک دارای واشر / عکس رولپلاک دارای حلقه را در شکلهای مختلف مشاهده مینمایید.

 

خرید رولپلاک لبه دار، فروش رولپلاک واشر دار، انواع اندازه رولپلاک های لبه پلاستیکی، رولپلاک واشردار، رولپلاک دارای لبه، رولپلاک دارای واشر، رولپلاک حلقه دار
انواع مدل رولپلاک لبه دار | انواع مدل رولپلاک واشردار

 

عکس رولپلاک لبه دار و یا عکس رولپلاک واشردار در نمونه مدل ها و رنگ ها، سایزها و کاربرد های مختلف در بالا را میتوانید مشاهده نمایید. به علت گردی ته آن است که رولپلاک حلقه دار نیز نامیده میشود.

تصاویر انواع مارک رولپلاک واشر دار:

میتوانید نمای کلی و تصویر رولپلاک دارای لبه، یا تصویر رولپلاک دارای واشر در نمونه های مختلف ساخته شده از پلاستیک با کیفیت و مقاوم و معمولی را در رنگ بندی ها و اشکال مختلف در عکس رولپلاک واشردار بالا مشاهده کنید. همان طور که مشاهده میکنید در انتهای همه آن ها یک قسمت واشردار یا لبه دار وجود دارد.

اگر با دقت به عکس نمونه ها نگاه کنید، میبینید که فرقی نمی کند اندازه بزرگ یا کوچکی داشته باشد و یا در چه رنگ و شکلی باشد ولی خاصیت اصلی آن ها حلقه، واشر، لبه دار بودنشان است. برخی از آن ها طراحی خاص و منحصر به فرد با توان بالا و کاربردی و برخی برای نصب های ساده به کار می روند. تولید و ساختشان نیز هم از نمونه ساخت ایرانی و هم تولید خارجی (وارداتی) وجود دارد.

برخی از محصولات کارخانه های تولید کننده دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند و بر اساس استاندارد ساخته می شوند ولی برخی اصول استاندارد بودن را به طور کامل رعایت نمی کنند و با فروش رولپلاک لبه دار ارزون قیمت و بی کیفیت دچار متضرضر شدن خریداران و یا مصرف کنندگان می شوند.

البته لازم به ذکر است که نمونه رولپلاک واشردار ارزون قیمت با کیفیت مناسب نیز از تولیدی برخی شرکت های تولید کننده رولپلاک واشر دار وجود دارد که قیمت و کیفیت ها نصبت به هم منصفانه می باشند.

🥇 مجموعه ما دارای رتبه اول در عرضه و پخش بهترین و با کیفیت ترین ها و ارزان ترین قیمت ها را در سر تا سر کشور دارد و با خیالی آسوده از محصولات ارائه شده در فروشگاه میتوانید خریداری کنید زیرا قبل از ارائه تماما از لحاظ کیفیت و قیمت در بازار کنترل میشوند تا بهترین قیمت و بهترین کیفیت از طریق ما به دست مصرف کنندگان و فروشنده های پیچ و ابزار و رول پلاک و ارتفاع کاران در تمام استان ها برسد.

همکاری و توزیع رولپلاک واشر دار و دیگر مدل ها به شرکت ها برای پیچ رولپلاک نما ساختمان، کابیت سازی ها و شرکتهای لوله و اتصالات (شرکت های معروف) یکی از افتخارات ما می باشد.

 

فروش رولپلاک لبه دار اینترنتی | فروش رولپلاک واشردار حضوری

در مورد فروش این دسته از ملزومات اتصالات پیچی یا لوازم جانبی اتصالات پیچی به مواردی اشاره می نماییم که برای خریداران و مصرف کنندگان و حتی فروشندگان این محصولات کاربردی و راهنمایی می باشد.

قبل تر به طور خلاصه شرح دادیم که اتصال برخی از نمونه پیچ ها به وسیله رولپلاگ می باشد که وزن شیء را تحمل می کنند و پیچ ها به تنهایی در صورت عدم وجود رول قطعه مناسبی برای اتصال استاندارد، ایمن و قوی قطعات نمی باشند.

بنابر این این کالا از بهترین قطعه جانبی یا ملزومات اتصالات پیچی برای محکم نگه داشتن پیچ های مختلف می باشد که علاوه بر کم کردن فشار وارد شده بر پیچ ها، اتصال محکم و ثابتی را به وجود می آورند. آن ها در انواع مدل‌ ها با طراحی های متفاوتی نصبت به کارایی و نصبشان وجود دارند. هر یک ویژگی‌ های مخصوص به خود را دارند و برای کاربردهای مختلفی تولید می شوند.

با این اوصاف تولید و ساخت، عرضه و پخش، فروش عمده و خرده آن ها نیز گستردگی بالایی داشته و نیاز به یک سری تخصص می باشد. مشاوره و تخصص در فروش برای کمک به خرید مناسب مصرف کنندگان یکی از خصوصیات مهم یک فروشنده رول پلاک می باشد.

تخصص در فروش رولپلاک لبه دار و یا تخصص در فروش رولپلاک واشردار نیز برای فروشندگان این دسته از کالاهای کاربردی نیاز می باشد. بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت فروش رولپلاک واشر دار یا رول دارای لبه باید توسط فروشندگان رول پلاک ها ارائه شود.

همانطور که اشاره شد مجموعه پیچ و رولپلاک آپادانا در فروش این قطعات تخصص بالایی دارد و وب سایت ما منبع مناسبی برای کسانی که نیاز به کسب اطلاعات برای خرید رولپلاک واشر دار یا رول دارای لبه و یا هر مدل دیگری هستند می باشد. شرکت ما به صورت پخش عمده رولپلاک دارای لبه و خرده فروشی رولپلاک دارای واشر پیشرو می باشد.

ما تلاش داریم قیمت رولپلاک لبه دار و یا قیمت رولپلاک واشردار را برای خریداران با پایین ترین قیمت (قیمت ارزان) و اقتصادی عرضه و به فروش برسانیم.

بخش فروش خرده رولپلاک لبه دار | فروش خرده رولپلاک واشردار

خرده فروشی رولپلاک دارای لبه که قابل استفاده برای کارهای خانگی و نجاری و برخی صنایع صنعتی کوچک و کارگاه ها نیاز است را پشتیبانی میکنیم و همچنین خرده فروشی رولپلاک دارای واشر را به صورت خرید آنلاین اینترنتی و تلفنی و یا حضوری پشتیبانی مینماییم.

برای خرید آنلاین رولپلاک لبه دار در سایزها و مارک ها و رنگ های مختلف میتوانید از فروشگاه اینترنتی ما استفاده نمایید که در انتهای صفحه راهنمایی می شوید.

بخش فروش عمده رولپلاک لبه دار | فروش عمده رولپلاک واشردار

میتوان بیان کرد که بهترین شرکتهای پیچ رولپلاک نما در تهران و کرج و اغلب مصرف کنندگان و فروشندگان سایر استان های ایران نمونه های مصرفی خود را از مجموعه ما تهیه می نمایند، و همچنین در بخش صادرات به دیگر کشورها نیز فعالیت چشم گیری داریم.

ارائه قیمت پایین نصبت به دیگر فروشندگان و برخا پایین تر و ارزان تر از خود شرکت های تولیدی، سرعت در ارائه ارسال، راهنمایی و ارائه بهترین کیفیت ها، تعهد کاری و سابقه فعالیت بالای 15 سال در این زمینه باعث شده است تا با همکاری مشتریان عزیزمان و کمک خداوند متعال، به قطب اصلی در این زمینه تبدیل شویم.

برای استعلام قیمت خرید عمده رولپلاک دارای لبه بالای ده هزار عدد یا خرید فله ای رولپلاک واشر دار در تعداد بالا (کیسه ای) و یا حتی کارتنی با شماره های تماس یکی از شعبات ارتباط بگیرید.

راهنمایی خرید و فروش خرده و عمده

مرکز پخش رولپلاک لبه دار شرکت ما در تهران واقع است و بخش توزیع ما از تهران به تمام نقاط استان و شهرستان ها پخش رولپلاک واشردار و همچنین پیچ رولپلاکی دو سو و چهار سو ایرانی و خارجی را انجام میدهند.

📌 برای خرید خورد رولپلاک واشردار و یا در تعداد کم برای مصارف شخصی در هر تعدادی در بسته های مشخص میتوانید پس از مطالعه این صفحه و کسب اطلاعات از نوار منو یا پیوند موجود در انتهای صفحه وارد فروشگاه شوید و از دسته بندی های موجود استفاده کنید >>> + دسته ملزومات اتصالات پیچی + دسته رولپلاگ و زیر دسته های آن بر حسب نیازتان.

عکس رولپلاک لبه دار، قیمت رولپلاک واشردار، توضیحات تکمیلی و مشخصات جامع و کامل آن ها شامل تعداد بسته بندی ها (تعداد موجود در بسته) {طول و عرض، قطر و ضخامت و ارتفاع و قد، وزن کالا} و دیگر مشخصه ها را میتوانید در آنجا با کلیک بر روی هر محصول مشاهده کنید و همچنین نظرات دیگر خریداران را در مورد هر رولپلاگ لبه دار و بدون لبه را بررسی کنید.

در نهایت با انتخاب و اضافه کردن آن به سبد خریدتان و تسویه حساب در کمتر از چند دقیقه خرید خود را ثبت نمایید و به سرعت سفارش خود را از طریق پیک موتوری یا باربری و تیپاکس و دیگر ارگانهای حمل و نقل تحویل بگیرید، و یا با هماهنگی به یکی از شعبات ما ارجاع شوید برای تحویل حضوری سفارش هایی که ثبت نمودید.

📌 برای خرید عمده رولپلاک واشردار نیز میتوانید مانند مراحل خرید تعداد کم رولپلاک واشردار وارد فروشگاه آنلاین شده اطلاعات مورد نیاز برای محصول مد نظرتان با مشخصات کامل بررسی نمایید و سپس برای تهیه در تعداد بالای ده هزار عدد و صد هزار عدد به بالا با بخش فروش تماس حاصل نمایید تا از قیمت روز نمونه مد نظرتان مطلع شوید و در صورت سفارش در کمترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل بگیرید. ارسال برای تهران از طریق وسایل حمل و نقل و ارسال به دیگر استان ها از طریق باربری انجام میگیرد.

✅ شرکت ما به این جمله که قرار هست در مرحله نخست برای حل مشکل یا رسیدن به هدف مشتریانمان کمک کنیم، نه برای فروش محصول یا خدماتمان و در مرحله بعدی با کسب رضایت و سود مشتریانمان ما نیز رضایت و سود ببریم پیش میرود و به دید همکاری بلند مدت با مصرف کنندگان این محصولات مینگریم نه فروش ضعیف با نارضایتی مشتریانمان برای یک بار.

 

لیست قیمت رولپلاک لبه دار | لیست قیمت رولپلاک واشردار

این قطعات معمولا از پلاستیک‌ های مختلف درجه یک و درجه دو و سه بازیافتی و در سایزهای متفاوتی در بازار موجود هستند و لیست قیمت ها بر این اساس به وجود می آیند که مصرف کننده بر اساس نیازش باید نوع مناسب آن را انتخاب نماید.

لیست قیمت رولپلاک های لبه دار و یا لیست قیمت رولپلاک های واشردار نصبت به هر شرکتی و کارخانه تولیدی و نصبت به مدلی که دارد متفاوت می باشد. ما برای کاربران وب سایت بخشی را راه اندازی نموده ایم که لیست قیمت رولپلاک واشر دار یا رول دارای لبه را میتوانند در آنجا مشاهده نمایند که شامل مارکهای ایرانی و خارجی در سایزهای مختلف است.

لیست قیمت های رولپلاک واشر دار نصبت به لیست قیمت مدل های ساده از لحاظ قیمتی بالاتر میباشد. علت قیمت بالاتر، قیمت خرید رولپلاک واشر دار به علت مدل و کارایی و وزنی که دارد است.

برای مشاهده لیست قیمت رولپلاک لبه دار و لیست قیمت رولپلاک واشردار نیاز میباشد از بخش ناحیه کاربری در کمتر از یک دقیقه در وب سایت ثبت نام نمایید تا بخش مورد نظر لیست قیمت ها و لیست ابعاد و سایز ها برای شما فعال شود.

همچنین میتوانید از تخیفات ویژه و دوره ای ای که برای خریداران لحاظ میشود با عضویت در کانال تلگرامی که در انتهای صفحه پیوند شده است عضو شده و خبر دار شوید.

 

نمونه مدل های رولپلاک لبه دار پلاستیکی | رولپلاک واشر دار پلاستیکی

رولپلاک دارای لبه یا رولپلاک دارای واشر یک قطعه پلاستیکی (مخروطی شکل استوانه ای) است که به صورت یک مخروط استوانه تو خالی رزوه شده یا بدون رزوه تولید و ساخته می شود. قسمت انتهای این رولپلاک بسته و قسمت ابتدایی آن دارای لبه یا دارای واشر است. وجود این لبه / واشر سبب شده است که به طور کامل در سوراخ کاری مته وارد نشود و استحکام بالاتری را در اتصال پیچ و رولپلاگی ایجاد کند.

✳ از معروف ترین مدل های رولپلاک لبه دار پلاستیکی میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

رولپلاک واشردار بالدار یا رولپلاک لبه دار بالدار | دارای باله در قسمت کناریش است.

رولپلاک لبه دار شاخدار | دارای دو یا چهار عدد شاخ در قسمت کناری می باشد.

رولپلاک لبه دار خاردار یا رولپلاک واشر دار خاردار | دارای خارهای ریز و نقطه ای روی بدنه خود دارد.

رولپلاک لبه دار شبکه ای | دارای شبکه های چهارگوش در بدنه است.

رولپلاک لبه دار حلزونی

رولپلاک لبه دار گیره دار

رولپلاک لبه دار یونولیت

رولپلاک لبه دار بست دار یا رولپلاک واشردار بستی

رولپلاک واشردار قرمز ساده یا رولپلاک لبه دار قرمز ساده

رولپلاک واشردار سرعت گیر یا رولپلاک لبه دار تلگرافی

رولپلاک واشر دار تجهیزات راهنمایی رانندگی و راه سازی مثل رولپلاک لبه دار استوانه ترافیکی

رولپلاک دارای لبه میخ دار

رولپلاک دارای واشر و صفحه دار

برخا بعضی مدل های رولپلاک لبه دار پاستیکی شباهت یکسان ولی با اسم های مختلفی به کار میروند مثلا نام هایی مانند: رولپلاک حلقه دار سقفی، رولپلاک واشر دار سنگ، رولپلاک واشر دار دیوار گچی، رولپلاک واشر دار آسفالت، رولپلاک واشر دار سرامیک و یا رولپلاک واشر دار چوب که نامهایشان را نصبت به جایی که نصب میشوند به کار میبرند وبه نظر درست نمی آید و اصولی نیست.

و نمونه های دیگر که در آینده به معرفی و توضیح تک تک آن ها میپردازیم که برای اطلاع از انتشار مطالب و معرفی نمونه های جدید میتوانید در وب سایت ثبت نام کنید تا از خبرنامه ما استفاده نمایید.

 

رولپلاک شاخکدار سفید، رولپلاک لبه دار سفید، رولپلاک ساده سفید، رولپلاک ایرانی، رولپلاک خارجی، رولپلاک پلاستیکی
انواع شکل رولپلاک های پلاستیکی

 

فروش انواع مدل و سایز و جنس در شرکت رولپلاک آپادانا صورت میپذیرد.

 

ابعاد و اندازه های رولپلاک لبه دار | سایزهای رولپلاک واشردار

اندازه های استاندارد برای رولپلاک لبه دار سانتی متر و میلی متر است (متریک). در واقع برای معرفی سایز های رولپلاک حلقه دار از mm , cm استفاده می شود که از قسمت های مهم طول یا ارتفاع و قطر سوراخ پیچ خور و برخا ضخامت بیرونی رولپلاک واشر دار میباشد.

این دسته رولپلاک حلقه دار از رولپلاک لبه دار سایز 1 میل که جزو قطعات خاص محصوب میشوند تولید میشوند تا سایز های بزرگ رولپلاک حلقه دار 20 سانتی و بیشتر که این سایزهای بزرگ نیز خاص محصوب میشوند. مانند:

رولپلاک واشردار کوچیک نصب و رولپلاک حلقه ای ریز

رولپلاک واشردار بزرگ آسفالتی یا رولپلاک حلقه ای مخصوص بتن

یا میتوان گفت

رولپلاک لبه دار کوچیک نصب و یا رولپلاک حلقه ای ریز

رولپلاک لبه دار بزرگ آسفالتی یا رولپلاک حلقه ای بتنی

از سایزهای رولپلاک واشردار مصرفی میتوان به رولپلاک حلقه دار سه سانت تا رولپلاک حلقه دار دوازده سانت را نام برد.

 

آلیاژ و جنس انواع رولپلاک دارای لبه | انواع رولپلاک دارای واشر

بیشترین جنس های موجود در بازار برای این مدل رولپلاک حلقه دار نمونه های پلاستیکی و نایلونی می باشد و بعد از آن رولپلاک لبه دار فلزی از جمله رولپلاک حلقه دار آهنی و رولپلاک واشردار استیل و رولپلاک حلقه دار فولادی و دیگر آلیاژها که کمتر دیده می شود.

رولپلاک حلقه دار جنس پلاستیکی بیشترین نمونه ها هستند و علت وفور آن نصبت به دیگر جنس ها سبک بودن، قیمت مناسب تر و خاصیت ضد خوردگی یا مقاومت به خوردگی بالایی دارند. زیرا پلاستیک‌ ها ذاتا مقاومت به خوردگی بهتری نسبت به فلزات دارند. از این رو در محیط‌ هایی که اتصال در معرض رطوبت است، با قرارگیری پیچ فلزی در داخل رولپلاک پلاستیکی، از زنگ زدگی و خوردگی آنها تا حدودی جلوگیری می‌ شود. ولی برای اطمینان بیشتر میتوان از پیچ رولپلاکی استنلس استیل استفاده نمود که کاملا ضد زنگ است.

جنس تولیدی رولپلاک حلقه دار پلاستیکی نیز دارای چند دسته هستند:

رولپلاک حلقه دار نایلون و پلی آمید که بسیار مرغوب و قیمت بالاتری نصبت به دیگر موارد دارد.

رولپلاک لبه دار پلاستیک مواد نو و درجه یک (رولپلاک واشردار درجه یک با کیفیت).

رولپلاک واشردار پلاستیک مواد نو درجه دو.

رولپلاک واشر دار پلاستیک مواد بازیافتی و درجه سه که از ضعیف ترین و ارزان قیمت ترین رولپلاک حلقه دار میباشند.

بیشترین رنگ رولپلاک لبه دار قرمز است ولی آن‌ ها در رنگ‌ های مختلف رولپلاک حلقه دار سفید استخوانی، رولپلاک حلقه دار سفید شفاف و براق، زرد، طوسی و خاکستری، قهوه‌ای، بنفش و مشکی و سیاه و آبی، سبز و دیگر رنگ های خاص تولید و عرضه می‌شوند.

رولپلاک واشردار قرمز پلاستیکی و رولپلاک واشردار سفید پلاستیکی به ترتیب بیشترین رنگ های مصرفی هستند.

 

کاربرد رولپلاک واشردار شاخ دار (رولپلاک حلقه دار)

کاربردهای روپلاک لبه دار پلاستیکی یا کاربردهای رولپلاک واشردار پلاستیکی نصبت به نمونه رولپلاکهای لبه دار فلزی و رولپلاکهای واشر دار فلزی بیشتر میباشد.

نمونه های مختلف این دسته رولپلاک های لبه دار در ایجاد اتصالاتی برای نصب انواع اجسام سنگین و سبک مانند:

رولپلاک های لبه دار جهت کابینت های دیواری، کمد، آینه های دیواری و سقفی، میز ها و صندلی ها، جعبه‌ های اتصال، کابل‌ ها، کلید های روشنایی یا کلید و پریز های برق، چراغ ها، براکت ها و تابلو ها، قفسه‌ ها، وسایل لوله کشی آب و گاز و برق، براکت های دیواری، گلدان های گل و گیاه و دوربین های مدار بسته، لوازم سرویس بهداشتی، تلوزیون های دیواری و غیره استفاده می‌ شوند.

رولپلاک حلقه دار همچنین برای آویزان کردن اجسام مختلف صنعتی و خانگی در سقف ها و دیوار های آجری، سیمانی و بتنی مانند رولپلاک واشردار لوستر و وسایل ورزشی مثل بارفیکس و کیسه بکس ها استفاده می‌ شوند.

در واقع در اغلب موارد هر شیئی را که می‌ خواهید به سقف و کف زمین و دیوار ها وصل کنید، استفاده از رولپلاک واشر دار یا رول دارای لبه ضروری است زیرا یک پیچ معمولی به تنهایی نمیتواند در تخته گچ یا سنگ و سیمان به صورت مستحکم و ایمن بماند. اینجاست که کاربرد رولپلاک حلقه دار به چشم میخورد.

 

مدل وصل کردن پیچ و رولپلاک لبه دار و رول واشردار

نصب رولپلاک لبه دار در بعضی موارد که پیچ به تنهایی قدرت نگهداری اجسام را ندارد استفاده می شود. همچنین رول پلاک لبه به پیچ ها، قابلیت نصب در محل های شل مثل دیوارهای سست را می دهد. طریقه نصب رول‌ پلاک لبه در بیشتر انواع آن‌ ها به یک شکل است. در واقع ماهیت و شکل رولپلاک واشردار نوعی بند و کمک کننده برای اتصال پیچ ها به مواد و متریال های متخلل و شکننده یا سفت هستند.

در بسیاری از مواقع جهت سطوح بتنی، سنگی، گچی و سیمانی و آجری و سفالی، کاشی و غیره برای اتصال پیچی رولپلاگی استاندارد تر و ایمن تر استفاده دارند. قبل از پیدایش این شکل از رول های لبه برای اینکه ابزار یا قطعه ای به وسیله ی پیج به سقف، کف زمین، دیوار اتصال پیدا کند آن را با پیچ، به چوب متصل می کردند سپس آن چوب را در ساختار دیوار جای می دادند.

این دسته به دلیل داشتن لبه یا واشر در بخش انتهایی خود، به طور کامل داخل حفره فرو نمی رود و لبه رولپلاک بر لبه قطعه کار یا محیط نصب گیر می کند. همچنین در اغلب نمونه ها هنگام بستن پیچ ها؛ رول های لبه نمی چرخند و ثابت میمانند. روی برخی از بدنه رولپلاک مدل لبه دار شیارها و یا خار ها، باله ها و شاخ هایی تعبیه شده است تا با مصالح بهتر درگیر شود و به صورت ثابت و فیکس در جای خود بماند.

اگر به طور خلاصه و عامیانه بخواهیم نحوه نصب رولپلاک لبه دار را شرح دهیم میتوانیم بگوییم نحوه اتصال و عملکرد رولپلاک لبه‌دار به این صورت است که ابتدا توسط دریل در سطح مورد نظر سوراخی ایجاد می‌ شود. سپس رول لبه یا رول واشردار در سوراخ ایجاد شده وارد می‌ شود و پس از آن پیچ را وارد کرده و در اتصال محکم می‌ شود.

مراحل نصب رولپلاک واشر دار به ترتیب:

جایی که نیاز به پیچ و رول ‌پلاک لبه دارد با مته و دریل سوراخ مینماییم سوراخی به اندازه بدنه رولپلاک واشردار ایجاد مینماییم.

رولپلاک واشردار را به عمق کامل خود در سوراخ فشار میدهیم یا با چکش به آن به آرامی ضربه میزنیم تا در جای خود فیکس شود.

پیچ را توسط ابزار مخصوصش (مثلا پیچگوشتی دوسو یا چهارسو) که برای باز و بسته کردن آن استفاده می شود وارد سوراخ کرده و آن را در رولپلاک واشردار محکم میکنیم.

نکات نصب رول پلاک لبه دار، رول پلاک واشر دار:

هنگام ایجاد اتصال باید توجه کنید از رولپلاک لبه واشردار و مته با سایز مناسب آن استفاده کنید، تا اتصالی ناقص، معیوب نداشته باشید.

استفاده از پیچ های بزرگ تر از اندازه رول لبه دار (بیش از حد) مورد اتصال به محل نصب مانند دیوار، باعث فرو رفتگی و ترک خوردگی دیوار و یا شکستگی قطعات می شود.

از رولپلاک های لبه متناسب با سایز پیچ استفاده شود، پیچ ها کمی بلند تر از رولپلاک حلقه دار باشند.

سایزهای رولپلاک واشر دار متناسب با وزن اجسام انتخاب شوند در غیر این صورت پیچ‌ و رول لبه دار وزن جسم متصل به خود را نمی تواند تحمل نماید.

واشر فلزی و لاستیکی استحکام اتصال رولپلاک واشر دار را افزایش میدهد.

در هنگام تهیه و خرید رولپلاک لبه دار حتما به کیفیت آن توجه شود تا در نصب دچار مشکل نشوید.

 

توجه به تحمل وزن در خرید رولپلاک لبه دار / خرید رولپلاک واشردار

برخی از به اصطلاح پیچ های چوب یا نوک تیز استحکام و گیرایی کافی را برای تحمل وزن جسمی که قرار است از پیچ در اتصالش به سطوح مختلفی استفاده شود را ندارند، از این رو نیاز است از یک قطعه کمکی (لوازم جانبی اتصالات پیچی) استفاده شود. پیشنهاد میشود برای ایجاد اتصالات در بسترهای مختلف جهت اطمینان و افزایش ایمنی نصب از رولپلاک های دارای لبه استفاده شود.

برای نصب، آویزان کردن قطعات و اجسام و وسایل مختلف بر روی دیوار و سقف و غیره از پیچ های رولپلاک دار استفاده می کنند و آن ها به کمک هم می توانند وزن و فشار وارد شده را تحمل نموده و محکم تر و قوی تر عمل کنند.

رولپلاک لبه پلاستیکی یا فلزی کمک می‌ کند که پیچ‌ ها محکم‌ تر در محل نصب قرار بگیرند و احتمالاتی همچون لغزش، چرخش، فرو رفتن، کج شدن و شل شدن آنها تا حد زیادی کاهش یابد.

در کل نمونه های معمولی رولپلاک واشر دار نصبت به ابعاد و مدل از 1 کیلوگرم تا 10 کیلو گرم را تحمل میکنند و برای وزن های بالاتر باید از نمونه های رولپلاک واشردار مخصوص یا رول لبه مخصوص استفاده نمود، گرچه پشتیبانی از یک مورد با تعداد بیشتری از رولهای لبه به وضوح به شما امکان می دهد وزن بیشتری را نگه دارید.

 

فروشگاه اینترنتی رولپلاک لبه دار | فروشگاه آنلاین رولپلاک واشردار

🔴➕⚪ و دیگر رنگ ها

  »  خرید رولپلاک های لبه دار

رولپلاک لبه دار و شاخ دار و دیگر مدل ها به همراه پیچ رولپلاکی دو سو و چهارسو از 1 الی سایز 2 سانتیمتری تا 15 سانتیمتری الی 20 سانت در اغلب موارد در بخش انبار مرکزی شرکت موجود می‌ باشد.

با کلیک بر روی نوشته فروشگاه در بالای صفحه نوار منو وارد فروشگاه اینترنتی رولپلاک واشردار یا رول دارای لبه شوید و محصولات را با قیمت و تصاویرشان مشاهده و خرید کنید.

مشخصات و ویژگیهای رولپلاک واشردار یا رول دارای لبه کاملا در تمام مدل ها و سایز ها و همچنین مارک های کارخانه های تولیدی رولپلاک واشر دار ارائه شده است.

سوالات و نظرات خود را در قسمت نظرات محصولات در سایت فروشگاهی رولپلاک واشردار حتما درج نمایید تا دیگران نیز از پیشنهادات شما استفاده کنند.

همچنین میتوانید با شماره تلفن دفتر فروش تماس گرفته و از موجودی و قیمت نمونه رولپلاکهای لبه دار مد نظر خود اطلاع پیدا نمایید.

💎 با ثبت نام در وب سایت و همچنین عضو شدن در گروه تلگرامی مجموعه از تخفیفات دوره ای میتوانید با خبر شوید.

کانال تلگرام پیچ و رولپلاک

بزرکترین مرکز فروش انواع رولپلاک های لبه دار، فروش رولپلاک های واشر دار، فروش رولپلاک های حلقه دار و ساده و خاص.

برای مشاهده تفاوت بین نمونه های رول لبه دار و بدون لبه میتوانید اطلاعات رول های ساده بدون لبه را نیز با جستجو در وب سایت مشاهده کنید.

نوشته نوار جستجو پایین تر در ادامه صفحه در فوتر قرار دارد.