رولپلاک ویژه | رولپلاک سفال | رولپلاک کناف | رولپلاک بلوک | رولپلاک سقف کاذب

جهت خرید رولپلاک مخصوص (خرید رولپلاک ویژه) از جمله خرید رولپلاک سفال | خرید رولپلاک کناف | خرید رولپلاک بلوک | خرید رولپلاک سقف کاذب | خرید رولپلاک یونولیت | خرید رولپلاک آجر سفالی و دیگر مدلهای خاص قطعا نیاز به اطلاعات و راهنمایی میباشد تا نمونه مناسب نصبت به محل نصب پیچ و رولپلاک ویژه یا رول پلاستیکی مخصوص تهیه شود.

اگر به نکات مد نظر و استاندارد در نحوه انتخاب رولپلاک های ویژه دقت نشود دچار نصب ناقص و غیر ایمن شده و باعث صدمات احتمالی خطرناکی میشود.

رولپلاکهای مخصوص برای فضاهای مخصوص مورد استفاده قرار میگیرند از این رو به معرفی و توضیح تک تک مدل های پر مصرف رولپلاک ویژه می پردازیم تا انتخابی صحیح برای نصب و اتصال پیچ و رولپلاک های ویژه خود داشته باشید و خدایی ناکرده دچار خسارات و صدمات احتمالی نشوید.

🎯 بهترین رولپلاک برای مکان تو خالی چیست

الویت در ایمنی نصب و یا وصل کردن استاندارد، سه مکان عامیانه است که باید دقت شود و به ترتیب اهمیت ایمنی به آنها اشاره میشود تا در تهیه نصبت به مکان اجرا و مدل و سایز قطعه حساس باشید.

شماره 01 | انتخاب رولپلاک برای سقف سفالی و یا رولپلاک برای سقف آجر سفالی، همچنین رولپلاک برای سقف کناف و رابیتس و رولپلاک برای سقف کاذب، رولپلاک برای سقف بلوک سیمانی و یا رسی، رولپلاک برای سقف یونولیت و دیگر سقف های مشابه و یا پوک و پوچ که کم مقاومت و یا تو خالی هستند بسیار مهم میباشد.

به طور کلی تمامی سقف هایی که سست هستند.

شماره 02 | انتخاب رولپلاک برای دیوار سفالی و یا رولپلاک برای دیوار آجر سفالی، همچنین رولپلاک برای دیوار کناف و رابیتس و رولپلاک برای دیوار کاذب، رولپلاک برای دیوار بلوک سیمانی و یا رسی، رولپلاک برای دیوار یونولیت و دیگر دیوار های مشابه و یا پوچ و پوک که کم مقاومت و یا تو خالی هستند بسیار مهم میباشد.

به طور کلی تمامی دیوار هایی که سست هستند.

شماره 03 | انتخاب برای نصب های دیگر مکانها از لحاظ شرایط مثل زمین، لوازم و وسایل مختلف با فضای کم مقاومت یا فضای سست میباشد که در ادامه به طور کاملتری به آن ها اشاره شده است.

در این قسمت به آموزش خرید رولپلاک مخصوص فضای تو خالی و یا خرید رولپلاک فضای پوچ یا پوک (انواع رولپلاک ویژه) پرداخته میشود، از نمونه شکل و مدل ها و جنس ها و رنگ ها و مارک ها و اندازه های مختلف آنها شرح داده میشود و همچنین به قیمت رولپلاکهای فضای تو خالی و پوک نیز نصبت به مدل هایشان پرداخته میشود.

پس از مطالعه این بخش و کسب اطلاعات لازم جهت تهیه رولپلاک های فضای پوک (رولپلاکهای ویژه) میتوانید به فروشگاه آنلاین رولپلاکهای ویژه سایت مراجعه نمایید و خرید خود را انجام دهید.

🌟 پیشنهاد میشود کمی زمان گذاشته و با دقت این صفحه و راهنمای خرید رولپلاک ویژه را مطالعه نمایید و پس از آن در صورت نیاز به خرید رولپلاک ویژه مد نظر خود به فروشگاه اینترنتی، از نوار منو و یا انتهای صفحه مراجعه نمایید و در صورت نیاز به مشاوره خرید میتوانید با کارشناسان فروش ما ارتباط بگرید.

این مقاله به مرور ویرایش شده و به مطالب آن اضافه می شود و در کلیات نیز اشاره میشود به انواع رولپلاک ویژه از جمله:

رولپلاک ویژه 01 – توضیحات نحوه فروش و راهنمای خرید رولپلاک مخصوص سفال + قیمت رولپلاک سفال

رولپلاک ویژه 02 – توضیحات نحوه فروش و راهنمای خرید رولپلاک مخصوص آجر سفالی + قیمت رولپلاک آجر سفالی

رولپلاک ویژه 03 – توضیحات نحوه فروش و راهنمای خرید رولپلاک مخصوص کناف + قیمت رولپلاک کناف

رولپلاک ویژه 04 – توضیحات نحوه فروش و راهنمای خرید رولپلاک مخصوص بلوک سیمانی + قیمت رولپلاک بلوک سیمانی

رولپلاک ویژه 05 – توضیحات نحوه فروش و راهنمای خرید رولپلاک مخصوص بلوک رسی + قیمت رولپلاک بلوک رسی

رولپلاک ویژه 06 – توضیحات نحوه فروش و راهنمای خرید رولپلاک مخصوص سقف کاذب + قیمت رولپلاک سقف کاذب

رولپلاک ویژه 07 – توضیحات نحوه فروش و راهنمای خرید رولپلاک مخصوص یونولیت + قیمت رولپلاک یونولیت

رولپلاک ویژه 08 – توضیحات نحوه فروش و راهنمای خرید رولپلاک مخصوص رابیتس + قیمت رولپلاک رابیتس

 

رولپلاک کناف، رولپلاک سقف کاذب، رولپلاک سفال، رولپلاک مخصوص، رولپلاک بلوک سیمانی، رولپلاک یونولیت، رولپلاک آجر سفالی، رولپلاک پروانه
انواع مدل رولپلاک مخصوص، انواع رولپلاک ویژه و خاص

 

در عکس رولپلاک های مخصوص بالا میتوانید نمونه عکسهای مختلفی از نمونه مدل های مختلف (رولپلاک ویژه) مشاهده نمایید. سایزبندی ریز و درشت و شکل های متفاوت در تصویر انواع رولپلاک ویژه نشان گر تفاوت در کارایی و نحوه استفاده آنها میباشد.

عکس رولپلاک سفال، عکس رولپلاک آجر سفالی و عکس رولپلاک کناف و عکس رولپلاک بلوک سیمانی و سنگی و رسی آجری و عکس رولپلاک سقف کاذب و عکس رولپلاک یونولیت و تصویر دیگر نمونه های مختلف را در تصویر رولپلاک ویژه میتوانید مشاهده نمایید.

نکته ای برای فروشندگان و پخش کننده های رولپلاک ویژه در سر تا سر ایران: نصبت به حساسیت این قطعات در نصب.

مطمئن باشید هر مشتری نمایندۀ یک بازار بزرگ است بهترین کیفیت ها با بهترین قیمت ها را به مشتریانتان ارائه دهید.

 

خرید رولپلاک سفال + قیمت رولپلاک سفال

امروزه افراد بیشتری برای خرید و فروش کالا و حتی دریافت خدمات به صورت خرید غیر حضوری و اینترنتی راغب می باشند، از این رو مجموعه ما با ارائه مشخصات کامل هر محصول در فروشگاه اینترنتی و آنلاین وبسایت بر آمده است تا خریداران و مصرف کنندگان با کسب اطلاعات کامل، مشاهده تصاویر، قیمت و دیگر ویژگی ها و همچنین نظرات دیگر مصرف کنندگان و تهیه کنندگان خریدی سریع و دقیق و مطمئن داشته باشند.

خرید رولپلاک آجر سفالی و یا همان خرید رولپلاک سفال به صورت اینترتی و آنلاین برای مشتریان ارائه شده است تا افرادی که نیاز به خرید رولپلاک اجر سفالی به صورت غیر حضوری دارند با کسب اطلاعات کامل و مقایسه انواع مدل ها بهترین خرید خود را تجربه کنند. همچنین برای خرید رولپلاک سفال به صورت حضوری نیز میتوانید هماهنگ و اقدام نمایید.

در خرید رولپلاک سفال که یکی از نمونه مدل های رولپلاک ویژه است باید به نکاتی توجه نمایید.

مشخصات و شکل و مدل رولپلاک سفال، آلیاژ رولپلاک سفال و یا جنس رولپلاک سفال، ابعاد رولپلاک سفالی از جهات مختلف و یا اندازه رولپلاک سفالی به طور کلی، مارک رولپلاک سفالی و در نهایت پس از بررسی و نتیجه گیری در مورد این خاصیت ها قیمت رولپلاک سفال که از موارد مهم میباشند.

رولپلاک های سفالی یا رولپلاک های آجر سفالی و بلوک سفالی بر حسب شرایط و محیط نصب از نمونه مدل شکل های مختلفی نصبت به کارخانه های تولیدی رولپلاک سفال و برند هایش وجود دارند که نمونه های مختلف آن ها را در ابعاد و اندازه های مختلف به صورت آنلاین و با صرف زمان کمی میتوانید در فروشگاه اینترنتی ما بررسی نمایید.

برای خرید آنلاین رولپلاک سفال به صفحه فروشگاه مراجعه کنید سپس از منوی دسته بندی محصولات علامت + ملزومات اتصالات پیچی و علامت + رولپلاگ و دسته مربوطه که این نمونه جزو دسته های خاص (رولپلاک ویژه و مخصوص) طبقه بندی شده است مراجعه کنید. البته پیشنهاد میشود قبل از مراجعه و اقدام به خرید حتما مطالب این صفحه را مطالعه نمایید تا بهترین انتخاب و خرید رولپلاک سفال مد نظر را داشته باشید.

رولپلاک آجر سفالی یا رولپلاک بلوک سفالی مدل های مختلفی دارد که در ادامه به مدل های آن ها اشاره شده است که میتوانید مشاهده نمایید. همچنین آموزش نصب رولپلاک سفال را نصبت به هر مدل در صفحه مخصوص محصول ارائه میشود.

اغلب رولپلاکهای سفالی مکانیزم باز شو و پروانه ای دارند (رولپلاک سفال پروانه ای) به نحوی که در فضای تو خالی پشت دیوار سفالی یا سقف سفالی باز شده و به صورت باز شو پروانه ای یا چتری و قارچی عمل میکنند.

همانطور که گفته شد انواع رولپلاک سفالی در مدلها، ابعاد، جنس و رنگهای گوناگونی موجود میباشند که به برخی مدلها اشاره میشود به طور مثال:

انواع مدل رولپلاک سفال: (شکلهای رولپلاک سفالی)

رولپلاک سفال آجر بازشو ،رولپلاک سفال پروانه ای، رولپلاک سفال بلوکی جم شو، رولپلاک سفال استوانه ای و غیره.

جنس رولپلاک سفالی: (آلیاژ رولپلاک سفالی)

رولپلاک سفال فلزی، رولپلاک سفال پلاستیکی که دارای درجه بندی و کیفیت های مختلفی میباشند مانند: رولپلاک سفال پلاستیکی درجه یک (مواد نو) و رولپلاک سفال پلاستیکی درجه دو (مواد بازیافتی)

سایزبندی رولپلاک سفال: (اندازه رولپلاک سفالی)

اندازه رولپلاک سفال ریز تا اندازه رولپلاک سفال درشت از 2 سانت تا 7 سانت که پر مصرف تر هستند.

رنگ بندی رولپلاک سفال: (انواع رنگ رولپلاک سفالی)

رولپلاک سفال قرمز، رولپلاک سفال سفید شفاف و نمونه رنگ رولپلاک سفال سفید استخونی، رولپلاک سفال طوسی، رولپلاک سفال خاکستری که بیشتر به چشم میخورند.

مارک رولپلاک سفال: (برندهای تولید کنندگان رولپلاک سفالی)

تولید کننده رولپلاک سفال ایرانی و رولپلاک سفال خارجی هر یک برند و مارکی دارند که در فروشگاه به مارک با عکس رولپلاک سفال اشاره میشود.

در انتخاب رولپلاک برای سفال به نکاتی که گفته شد توجه نمایید و ویژگی های مخصوص هر محصول را نیز کامل بررسی نمایید.

در صورت نیاز به مشاوره برای خرید رولپلاک ویژه مد نظرتان میتوانید با دفتر فروش تماس حاصل نمایید تا راهنمایی شوید.

 

خرید رولپلاک کناف + قیمت رولپلاک کناف و خرید اینترنتی رولپلاک کناف

پیچ و رولپلاک کناف از مدل های مخصوص این دسته به حساب می آید. با توجه به افزایش حجم استفاده از کناف کاری در سقف ها و دیوار ها توسط معماران و ساختمان ساز ها، مصرف پیچ و رولپلاک برای کناف نیز نصبت به آن افزایش داشته است.

آموزش خرید رولپلاک کناف به صورت آنلاین همانند نحوه خرید رولپلاک سفالی می باشد که میتوانید قبل تر آن را مطالعه نمایید. مدل رولپلاک کناف نیز تنوع دارد و از شکل های مختلفی برخوردار هستند که هر یک نیز مکانیزم خاص، نحوه عملکرد متفاوتی دارند. به طور مثال از انواع رولپلاک کناف میتوان به مواردی اشاره کرد. رولپلاک کناف حلزونی و رولپلاک کناف پروانه ای و دیگر نمونه مدل ها که در ادامه قسمت معرفی مدل ها کامل به آن اشاره شده است.

در فروشگاه اینترنتی آموزش نحوه نصب رولپلاک کناف نصبت به هر مدل ارائه شده است زیرا هر یک از مدلهای رولپلاک کناف به نحوی نصب میشوند.

قیمت رولپلاک کناف نصبت به مدل، جنس، اندازه، مارک و برند آن، و همچنین نصبت به خرید عمده رولپلاک کناف یا خرید خرد رولپلاک کناف به صورت خورده فروشی رولپلاک کناف تاثیر مستقیم دارند. قطعا قیمت عمده رولپلاک کناف کمتر از قیمت خرده فروشی رولپلاک کناف میباشد.

رولپلاک برای سقف کنافی و رولپلاک دیوار کنافی یا دیوار های کاذب خاص هستند و مخصوص پنل های کنافی بوده و برای آنها از نمونه های معمولی پیچ و رول نمیتوان استفاده کرد و حتما از پیچ و رولپلاک مخصوص کناف باید استفاده کرد تا نصب استاندارد و ایمن تری داشت تا دچار اختلال در نصب نشد.

رولپلاک کناف میتواند مدل تاج دار یا حلزونی یا بازشو پروانه ی ارائه شوند و برای استفاده در سقفهای کناف و دیوارهای کناف یا کاذب میباشد. برخی از آن ها قابلیت سوراخ کردن دیوار کناف یا سقفهای کناف دو برگه، دو شیاره را هم دارند. این مدلها میتوانند تا وزن ۱۵ الی 50 کیلوگرم را تحمل کنند.

در این بخش به موارد پر مصرف رولپلاک کناف از لحاظ مختلف اشاره کوتاهی میشود و در فروشگاه رولپلاک کناف به صورت آنلاین هر یک کامل شرح داده میشود.

مدل رولپلاک کناف:

رولپلاک کناف قارچی، رولپلاک کناف حلزونی، رولپلاک کناف پروانه ای، رولپلاک کناف جم شو، رولپلاک کناف باز شو، رولپلاک کناف خاردار، رولپلاک کناف لبه دار و دیگر مدلها.

سایزبندی رولپلاک کناف:

از سایز رولپلاک کناف کوچک 1 سانتی تا سایز رولپلاک کناف بزرگ 20 سانتی میتواند در بازار ارائه شود.

جنس رولپلاک کناف:

جنس رولپلاک کناف فلزی، جنس رولپلاک کناف پلاستیکی که پر مصرف تر است.

رنگ بندی رولپلاک کناف:

رولپلاک کناف سفید، رولپلاک کناف قرمز، رولپلاک کناف طوسی، رولپلاک کناف خاکستری، رولپلاک کناف زرد و دیگر رنگها.

مارک رولپلاک کناف:

رولپلاک کناف ایرانی، رولپلاک کناف خارجی (رولپلاک کناف اروپایی و رولپلاک کناف چینی) که هر یک دارای برند های گوناگون هستند.

جهت خرید آنلاین یا خرید حضوری رولپلاک کناف در اشکال مختلف میتوانید با دفتر فروش تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

 

خرید رولپلاک بلوک سیمانی + قیمت رولپلاک بلوک آجری

این مدل رولپلاک بلوک برای آجرهای مشبک حفره دار طراحی شده و همچنین در دیوارهای معمولی آجری و بتنی و سیمانی نیز کارایی بسیار خوبی دارد. تحمل وزن برخی از رولپلاکهای بلوکی به ۲۰۰ کیلوگرم و بیشتر نیز می رسد.

از برخی نام های دیگر همچون مولتی رول بلوک نیز برای آن استفاده می شود.

مدل رولپلاک بلوک همانطور که از نامش پیداست رولپلاک ویژه بلوک های مختلف (رولپلاک مخصوص بلوک) است. مدل رولپلاک برای بلوک سیمانی و یا بلوک ماسه ای و سنگی تفاوت چندانی ندارد و اغلب مکانیزم یکسانی دارند، نحوه نصب رولپلاک بلوک نیز اکثرا به یک شکل است و در برخی مدل ها تفاوت دارد که نصبت به هر مدل رولپلاک بلوک سیمانی و سنگی و غیره در فروشگاه محصولات توضیحات ارائه میشود.

شکلهای رولپلاک بلوک در برخی موارد تفاوت اندک و در برخی موارد چشمگیر هستند مثلا رولپلاک بلوک پروانه ای با رولپلاک بلوک مته دار و رولپلاک بلوک حلزونی از لحاظ ظاهری متفاوت میباشند. از مدلهای پر مصرف رولپلاک بلوک سیمانی یا رولپلاک بلوک آجری میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

رولپلاک بلوک چنگکی، رولپلاک بلوک قفل شو، رولپلاک بلوک دارای لبه استوانه ای، رولپلاک بلوک پروانه ای، رولپلاک بلوک جمع شو، رولپلاک بلوک حلزونی، رولپلاک بلوک سقفی (رولپلاک بلوک سقف کاذب)، رولپلاک بلوک تیرچه، رولپلاک بلوک پوکه و دیگر مدلها.

از لحاظ آلیاژ و جنس رولپلاک بلوک میتوان به رولپلاک بلوک پلاستیکی که پر مصرف است اشاره کرد، رولپلاک بلوک فلزی نیز مصرف کمتری دارد.

سایزبندی رولپلاک بلوک نیز گستردگی بالایی دارد و از رولپلاک بلوک ریز 1 سانتی تا رولپلاک بلوک درشت 30 سانتی نیز تولید دارد. و در رنگ های رولپلاک بلوک نیز پرمصرف ترین رولپلاک بلوک قرمز رنگ است البته دیگر رنگها نیز وجود دارند مثل: رولپلاک بلوک خاکستری، رولپلاک بلوک آبی، رولپلاک بلوک طوسی، رولپلاک بلوک سفید، رولپلاک بلوک نقره ای سیلور، رولپلاک بلوک زرد و دیگر رنگ ها.

برای خرید رولپلاک بلوک و اطلاع از قیمت رولپلاک بلوک نصبت به مدل ها و سایزهایی که دارد میتوانید در مجموعه ما به صورت اینترنتی و تلفنی، حضوری اقدام به تهیه رولپلاک بلوک نمایید. مجموعه تولیدی و فروشگاهی ما با ارائه انواع شکل رولپلاک ویژه و مخصوص در صنعت آماده همکاری با تمامی صنایع میباشد.

 

خرید رولپلاک سقف کاذب + قیمت رولپلاک سقف کاذب

سقف های حفره دار یا دیوار های حفره دار در برخی از ساختمان ها وجود دارد. سقف کاذب ها یکی از مواردی است که در اغلب ساختمان ها به صورت راویز و کناف و سفال و دیگر ساخت و ساز ها استفاده میشود. برای خرید رولپلاک سقف کاذب در مرحله اول باید به استقامت مصالح مورد استفاده در سقف کاذب توجه داشت و سپس به وزن قطعه ای که از سقف کاذب آویزان خواهد شد.

مثلا سقف کاذب از چه جنسی است؟ از جنس سقف کاذب پی وی سی، سقف کاذب پنل های گچی، سقف کاذب ام دی اف، سقف کاذب رابیتس فلزی و گچی مخلوط، سقف کاذب چوبی و یا چه متریالی است.

نصبت به این اطلاعات رولپلاک سقف کاذب قوی و مناسب خود را انتخاب و عملیات نصب رولپلاک سقف کاذب را استاندارد انجام دهید. مولتی رول سقف کاذب یکی از مدل های رولپلاک سقف کاذب است که کارایی بالایی داشته و نصب مناسبی را با آن میتوان تجربه داشت.

شکل رولپلاک سقف کاذب در هر شکلی و جنسی میتواند باشد مانند رولپلاک سقف کاذب فلزی پروانه ای و یا رولپلاک سقف کاذب پلاستیکی پروانه ای همچنین رولپلاک سقف کاذب لبه دار و یا رولپلاک سقف کاذب شاخکدار ولی مهم این است که توانایی و نصبی مطمئن و ایمن داشته باشد و کیفیت بالایی داشته باشد. (رولپلاک سقف کاذب با کیفیت)

همانطور که اشاره شد رولپلاک ویژه سقف از اهمیت بالایی در نصب برخوردار است تا دچار خرابی و صدمات ناشی از آن نشویم. پس لازم است در خرید رولپلاک برای سقف کاذب به کیفیت آن، استاندارد رولپلاک سقف کاذب، نحوه نصب رولپلاک سقف کاذب، تحمل وزن رولپلاک سقف کاذب و دیگر مواردی که قبل تر گفته شد بسیار دقت کرد.

صرفا قیمت رولپلاک سقف کاذب مهم نیست اول ایمنی و کیفیت رولپلاک سقف کاذب و سپس قیمت در این مورد اهمیت دارد. اگر اطلاعات و آگاهی کامل نصبت به خرید رولپلاک سقف کاذب ندارید و از کیفیت و مارکهای رولپلاک سقف کاذب اطلاعی ندارید حتما از فروشگاهی که تخصص در فروش رولپلاک سقف کاذب دارد موارد مورد نیاز خود را تهیه کنید تا دچار مشکل و صدمات احتمالی نشوید.

قیمت رولپلاک سقف کاذب به عواملی همچون شکل و مدل رولپلاک سقف کاذب، سایزبندی رولپلاک سقف کاذب، جنس رولپلاک سقف کاذب، مارک های رولپلاک سقف کاذب، برخا رنگ های رولپلاک سقف کاذب، و تعداد خرید رولپلاک سقف کاذب ارتباط دارد. قیمت خورده فروش رولپلاک سقف کاذب در فروشگاه آنلاین نصبت به هر نمونه ارائه شده و جهت اطلاع از قیمت عمده فروشی رولپلاک سقف کاذب میتوانید با دفتر فروش تماس بگیرید تا از قیمت روز رولپلاک سقف کاذب و موجودی رولپلاک مناسب سقف کاذب اطلاع پیدا کنید.

از پر مصرف ترین نمونه رولپلاک سقف کاذب میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

رولپلاک سقف کاذب PVC، رولپلاک سقف کاذب پلاستیکی، رولپلاک سقف کاذب ورقه ای، رولپلاک سقف کاذب یونولیتی، رولپلاک سقف کاذب گچی، رولپلاک سقف کاذب سنگی و موارد دیگر.

 

خرید رولپلاک یونولیت + قیمت رولپلاک یونولیت

رول های یونولیت یکی دیگر از مدلهای رولپلاک های ویژه است و برای خرید رولپلاک یونولیت نیاز به اطلاعاتی از محل نصب میباشد و اغلب نصاب ها این مورد را باید بدانند تا طول و ضخامت قطعه را به درستی مشخص و تهیه نمایند. رولپلاک یونولیت میخ دار و رولپلاک یونولیت صفحه دار از مصرفی ترین مدل رولپلاک یونولیتی است.

نمونه مدل رولپلاک یونولیت پلاستیکی باید از پلاستیک درجه یک PVC ساخته شده باشد. از این مدلها (رولپلاک یونولیت پلاستیکی) برای عایق کاری نما در صورت استفاده از مواد عایق مانند پشم سنگ، ایکس پی اس، پیر، پشم شیشه و معدنی و غیره بر روی سازه های نگهدارنده مانند آجر، بتن، بتن هوادهی و غیره استفاده میشوند. از مدل های مختلف رولپلاک یونولیت عمدتاً برای چسباندن مواد عایق به نمای ساختمان های کم ارتفاع استفاده میشود.

البته استفاده از نمونه های معمولی رولپلاک یونولیت در ارتفاع بیش از 12 متر توصیه نمیشود و نیاز به نمونه های رولپلاک یونولیت خاص تر دارد.

قیمت رولپلاک یونولیت (رولپلاک یونولیت فوم) نصبت به مدل های دیگر از رولپلاک ویژه بالاتر است و دلیل آن اندازه های بزرگ رولپلاک یونولیت میباشد.

 

انواع مدل رولپلاک ویژه | نمونه مدلهای رولپلاک مخصوص

در این بخش به معرفی کلی رولپلاک ویژه و مخصوص پرداخته میشود و برای اطلاع از مشخصات و ویژگیهای هر یک به صورت جداگانه مطالبی ارائه شده است که میتوانید در وب سایت جستجو و بیابید، همچنین در فروشگاه اینترنتی مجموعه درباره هر محصول به طور کامل و جامع اشاره شده است و ویژگیهای هر کدام با تصویر و سایز و ابعاد و قیمت ارائه شده است.

انواع گوناگونی از رولپلاک ویژه و مخصوص پر مصرف برای شرایط خاص وجود دارد که هر کدام نصب محکم‌تری نسبت به نمونه های معمولی فراهم میکند. پس از این که نصبت به مشخصات فنی و شرایط و محل نصب، پیچ و رول مناسبی را برای تحمل وزن و یا اتصال قطعات و لوازم به زمین و دیوار و سقف انتخاب و تهیه نمودید مرحله بعد نحوه اتصال آنها است که برای هر رولپلاک ویژه به صورت تک تک در فروشگاه توضیحاتی ارائه شده است.

برخی از مدل پیچ و رول های مخصوص در تمامی بخش ها اعم از ساخت و ساز، مونتاژ مبلمان، سخت افزار و سایر بخشها کاربرد دارند، لازم است بدانید پارامتر فنی سایزهای رولپلاک مخصوص پلاستیکی و فلزی به میلیمتر میباشد و برای تولید رولپلاک ویژه در جنسهای پلاستیکی خشک باید از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت و دیگر متریال های واجد شرایط استفاده شود.

🌟 چقرمگی خوب، مقاومت در برابر ضربه، شکسته نشدن، ضریب انبساط بالا، نصب دقیق و کارآمد، بهبود راندمان کار و کیفیت نصب، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر فرسودگی، عملکرد خوب و سریع را میتوان با انتخاب نمونه های با کیفیت انواع رولپلاک ویژه موجود در فروشگاه اینترنتی تدارکات صنعتی آپادانا کسب نمود.

نمونه رول پلاک های مخصوصی که اغلب در محیط تو خالی استفاده و به کار می روند در موارد زیر نام برده شده اند. (رولپلاک ویژه سقفی و رولپلاک ویژه دیواری و رولپلاک ویژه زمینی)

رولپلاک پشم شیشه | رولپلاک مخصوص پشم شیشه

رولپلاک پشم سنگ | رولپلاک مخصوص پشم سنگ

رولپلاک رابیتس | رولپلاک مخصوص رابیتس

رولپلاک کامپوزیت | رولپلاگ مخصوص کامپوزیت

رولپلاک وافل | رولپلاگ مخصوص وافل

رولپلاک سفالی تو خالی | رولپلاک سفال سیمانی | رولپلاک سفال آجری رسی

رولپلاک بلوک سنگی سبک | رولپلاک بلوک ماسه ای سنگین | رولپلاک بلوک بتنی

رولپلاک سقف کاذب طلقی

رولپلاک سقف کاذب تایل گچی

رولپلاک سقف کاذب کنافی

رولپلاک یونولیت سقفی فشرده | رولپلاک یونولیت دیواری فشرده

و دیگر موارد.

 

نام انگلیسی رولپلاک های مخصوص فضای تو خالی / رولپلاک ویژه

در برخی موارد کاربران یا مصرف کنندگانی بنا به دلایل خاص خود و یا افزایش اطلاعات نیاز به نامهای انگلیسی این قطعات پیدا مینمایند، که به نامهای انگلیسی رولپلاک ویژه در مدلهای مختلف به صورت تک تک اشاره میشود.

نام لاتین رولپلاکهای مخصوص فضای تو خالی به انگلیسی به ترتیب به صورت زیر نوشته میشود. در ادامه نام انگلیسی انواع رولپلاک سفال، انواع رولپلاک بلوک، انواع رولپلاک کناف، انواع رولپلاک سقف کاذب، انواع رولپلاک یونولیت ذکر شده است.

> نمونه مدل رولپلاک سفال به انگلیسی / نام انگلیسی رولپلاک آجر سفالی:

 • رولپلاگ کلای بریک Rawlplug Clay brick
 • دول کلای بریک Dowel clay brick
 • وال پلاگ کلای بریک Wallplug clay brick

> نمونه مدل رولپلاک کناف به انگلیسی:

 • رولپلاگ کناف Rawlplug Knauf
 • دول کناف Dowel knauf
 • وال پلاگ کناف Wallplug knauf

> نمونه مدل رولپلاک بلوک به انگلیسی / رولپلاکهای بلوک سیمانی / رسی:

 • رولپلاگ سمنت بلاک Rawlplug Cement Block
 • دول سمنت بلاک Dowel cement block
 • وال پلاگ سمنت بلاک Wallplug cement block

> نمونه مدل رولپلاک سقف کاذب به انگلیسی:

 • رولپلاگ فالس سیلینگ Rawlplug False Ceiling
 • دول فالس سیلینگ Dowel false ceiling
 • وال پلاگ فالس سیلینگ Wallplug false ceiling

> نمونه مدل رولپلاک یونولیت به انگلیسی:

 • رولپلاگ استایر فوم Rawlplug Styrofoam
 • دول استایر فوم Dowel Styrofoam
 • وال پلاگ استایر فوم Wallplug Styrofoam
 • برخا از نام دول آنولیت Dowel unolith نیز استفاده می شود.

 

رولپلاک شاخکدار سفید، رولپلاک لبه دار سفید، رولپلاک ساده سفید، رولپلاک ایرانی، رولپلاک خارجی، رولپلاک پلاستیکی دیوار
انواع شکل رولپلاک های پلاستیکی

 

فروشگاه اینترنتی پیچ و رولپلاک ویژه | خرید و فروش آنلاین رولپلاک ویژه

فروشگاه تخصصی پیچ و رولپلاک های مخصوص و خاص به صورت مجازی و حضوری | فروش انواع مدل های کمیاب و نادر ایرانی و خارجی

لیست قیمت روز ( ارزان ترین قیمت) انواع مدل ها و سایز ها به همراه لینک خرید و مشخصات کامل و عکس محصولات و نقد و بررسی تخصصی انواع شکل رولپلاک ویژه و خاص را میتوانید در فروشگاه اینترنتی ما مشاهده کنید.

بهترین انتخاب را با کمترین هزینه با تدارکات صنعتی آپادانا تجربه نمایید. 🏆 تخصصی ترین مرکز فروش رولپلاک ویژه! کلیک کنید و بررسی نمایید.

  »  خرید رولپلاک ویژه

🔥 با ثبت نام در وب سایت و همچنین عضو شدن در گروه تلگرامی مجموعه میتوانید از اخبار و تخفیفات دوره ای و فهرست رولپلاگ های جدید با خبر شوید.

کانال تلگرامی پیچ چوب و رولپلاک ها

بازه های زمانی محدودی (زمان محدود) تخفیفاتی ارائه میشود با عضویت در کانال از آنها استفاده نمایید.

 

تدراکات صنعتی آپادانا بزرگترین مرکز فروش رولپلاک ویژه / مرکز فروش رولپلاک خاص با تنوع بالا میباشد.

فروش رولپلاک سفال | فروش رولپلاک کناف | فروش رولپلاک بلوک آجری و سیمانی | فروش رولپلاک سقف کاذب یونولیتی و فضای خالی در انواع مدل و سایز و قیمت ها به همراه انواع مدل پیچهای رولپلاکی مخصوص را انجام مینماییم تا دسترسی مصرف کنندگان سریع تر و راحت تر باشد.

جهت کسب اطلاعات و مشاهده نمونه های مختلف این قطعات میتوانید اطلاعات دیگر شکل ها را با جستجو در وب سایت مشاهده کنید.

نوشته نوار جستجو پایین تر در انتهای صفحه در بخش دسترسی سریع قرار دارد کلیک کنید وارد شوید، نام رولپلاک ویژه مد نظر خود را وارد کرده و از آن استفاده نمایید.