درپوش توکار گرد

درپوش توکار گرد و یا درپوش توکار دایره ای شکل به نمونه ای از درپوش هایی گفته میشود که در داخل محل مورد نظر نصب و اجرا میشوند، یعنی اینکه قسمت داخلی محل نصب را در بر میگیرند به طور مثال میتوان گفت که درپوش داخل لوله (درپوش تو کار لوله گرد) که درون یا قسمت داخلی لوله ها را در بر گرفته و میپوشاند.

از نامهای دیگر این مدل درپوش تویی – درپوش توی کار – درپوش داخلی – درپوش پایه گرد تو خور نیز میتوان نام برد.

درپوش های تو کار دایره ای / گرد دارای مدلها و جنسها و اندازه ها و رنگها و مارک های متنوع و مختلفی میباشند که افراد مجموعه صنعتی ما آن ها را برای شما دسته بندی نموده اند تا کاربران به راحتی اطلاعات و ویژگی های مورد نیاز خود را در مورد هر کپ و یا درپوشی بیابید.

درپوش های توکار در مدلهای مختلف چند ضلعی، چهار گوش، مربع، مستطیل، شش گوش، بیضی یا هلالی و ال شکل و دیگر مدل ها نیز وجود دارد که در دسته های مربوطه خود معرفی شده اند که میتوانید با مراجعه یا جستجو در وب سایت به آن ها نیز دسترسی پیدا نمایید.

بعد از گرفتن اطلاعات از این بخش از نوار منو میتوانید وارد فروشگاه اینترنتی تدارکات صنعتی آپادانا دسته درپوش ها | توکار | گرد شده و در صورت نیاز و موجود بودن کالای مد نظرتان خرید ها یا سفارشات خود را ثبت کنید.

⚡💎⚡

قبل از ورود به فروشگاه اینترنتی در پوش ها حتما صفحه زیر را مطالعه نمایید.

صفحه زیر راهنمای کامل خرید درپوش پلاستیکی گرد و دایره ای در شکل های مختلف (درپوش توکار گرد پلاستیکی) است. حتما کلیک نموده و بازدید کنید.

خرید درپوش لاستیکی دایره ای گرد

معرفی درپوش توکار گرد, درپوش های دایره ای داخلی
نمونه درپوش توکار گرد / دایره ای

 

جهت مشاهده درپوشهای گرد تو کار از طریق پیوند زیر وارد فروشگاه کلاهک ها یا کپ ها شده و نمونه های مختلف و موجود را با قیمت هایشان بررسی کنید و در صورت نیاز به تهیه، به صورت آنلاین خرید خود را به راحتی انجام دهید. لازم به ذکر است با ثبت نام در وب سایت میتوانید از تخفیفات ویژه آگاهی پیدا نمایید و از امتیازات ویژه وب سایت نیز بهره مند شوید.

» » فروشگاه آنلاین درپوش تو کار گرد « «

 

معرفی انواع درپوش توکار گرد

از طریق مدل درپوش های تو کار گرد 

درپوش ساده داخل رو (منظور درپوش لبه دار یا واشردار میباشد) / درپوش بدون دنده یا رزوه از داخل / درپوش کیپی یا فشاری تو خور.

درپوش دنده دار یا رزوه دار داخل کار.

درپوش تو کار حرارتی گرد.

درپوش تو خور خاص.

از طریق جنس درپوش های تو خور

درپوش توکار گرد پلاستیکی / درپوش توکار گرد لاستیکی / پلی آمید / تفلون نسوز / ژله ای / nylon / nbr و غیره.

درپوش تو کار فلزی مانند: درپوش توکار گرد آهنی / فولادی / استنلس استیل / برنجی / مسی / آلومینیومی / تیتانیوم / برنزی و دیگر آلیاژها.

از طریق اندازه درپوش های گرد تو خور

ابعاد میلیمتری و اینچی از کوچک ترین ابعاده تا درشت ترین ابعاد که درپوشهای صنایع سنگین به شمار میروند. مانند:

نمونه های اینچی: درپوش گالوانیزه 10 اینچ فلنچ، درپوش توکار استنلس استیل ضد آب 5 اینچ.

نمونه های میلیمتری: درپوش توکار شیشه ای 12 میل برای درب بطری، درپوش کارتن توکار 22 میل، درپوش توکار خودرویی ضخیم 30 میلیمتری.

از طریق رنگ درپوشهای داخلی دایره ای

درپوش توکار گرد جنس پلاستیکی/ لاستیکی در رنگ های متنوع که بدون محدودیت است و شکلهای فلزی که بعضا دارای روکش و آبکاری شده هستند.

از طریق مارکهای درپوشهای گرد توی کار

مارکهای درپوش ایرانی و مارکهای درپوش خارجی که هر یک از آنها نصبت به جنس و اندازه و کیفیت هایی که دارند از قیمت های مختلفی برخوردار هستند.

 

دسته بندی درپوش تو کار دایره ای / گرد

در قسمت پایینی صفحه میتوانید دسته بندی های کپ ها را مشاهده نمایید و با کلیک بر روی آنها وارد زیر مجموعه های آن شده و نمونه های مختلف درپوشهای گرد تو کار را مشاهده و مطالعه نمایید. لازم به ذکر است به مرور زمان به دسته ها و اطلاعات آن ها افزوده میشود تا زمانی که مرجع و منبعی کامل و جامع برای شما مصرف کنندگان و کاربران علاقه مند به این موضوع تهیه و تنظیم کنیم.

دسته بندی انجام شده بر اساس مدل کپ های توکار انجام شده است و با ورد به هر مدل میتوانید جنس و اندازه و رنگ و مارک هر یک از نمونه مدل ها را نیز مشاهده کنید.

درپوش ساده توکار گرد

درپوش لبه دار | درپوش واشر دار

درپوش ساده توکار گرد-درپوش لبه دار-درپوش واشر دار-درپوش توخور

درپوش پرسی توکار گرد

درپوش دکمه ای | درپوش پونزی

درپوش پرسی توکار گرد-درپوش دکمه ای-درپوش پونزی

درپوش پیچ دار توکار گرد

درپوش رزوه ای | درپوش دنده ای

درپوش پیچ دار توکار گرد-درپوش رزوه ای-درپوش دنده ای