معرفی درپوش پلاستیکی گرد | درپوش لاستیکی گرد

درپوش لاستیکی گرد و یا درپوش پلاستیکی گرد همانطور که از نامشان پیداست به شکل دایره ای و گرد میباشند و جنس آن نیز از پلاستیک و لاستیک های مختلف میتواند تشکیل شود. درپوش های لاستیکی گرد در طیف گسترده ای از کاربردها استفاده می شوند و یک مدل از درپوش های پر مصرف و پر کاربرد میباشد و درپوش های پلاستیکی گرد اندک مصرف کمتری نصبت به آن دارد.

در واقع این کلاهک لاستیکی گرد قطعه ای می باشد که برای قرار دادن در انتهای انواع لوله ها و میله های گرد و یا داخل سوراخ های مختلف طراحی شده است تا با سوار شدن بر روی آن ها نقش خود را ایفا کند. مانند درپوش لاستیکی لوله ها و یا درپوش لاستیکی میله ها و درپوش لاستیکی سوراخ ها.

کلاهک پلاستیکی گرد نیز در صنایع مختلف به کار میرود و بعضا از واجبات و استانداردها در انواع اتصالات درپوشی و نصب میباشند.

 

فروش درپوش پلاستیکی، خرید درپوش لاستیکی، plastic cap

درپوش لاستیکی گرد | درپوش پلاستیکی گرد

 

درپوش لاستیکی گرد | درپوش پلاستیکی گرد

از دیگر نام های این قطعه کاربردی و پر مصرف میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

درپوش لاستیکی گرد | درپوش لاستیکی دایره ای

کپ لاستیکی گرد | کپ لاستیکی دایره ای

کلاهک لاستیکی گرد | کلاهک لاستیکی دایره ای

سرپوش لاستیکی گرد | سرپوش لاستیکی دایره ای

پایه لاستیکی گرد | پایه لاستیکی دایره ای

محافظ لاستیکی گرد | محافظ لاستیکی دایره ای

آب بند لاستیکی گرد | آب بند لاستیکی دایره ای

همچنین

درپوش پلاستیکی گرد | درپوش پلاستیکی دایره ای

کپ پلاستیکی گرد | کپ پلاستیکی دایره ای

کلاهک پلاستیکی گرد | کلاهک پلاستیکی دایره ای

سرپوش پلاستیکی گرد | سرپوش پلاستیکی دایره ای

پایه پلاستیکی گرد | پایه پلاستیکی دایره ای

محافظ پلاستیکی گرد | محافظ پلاستیکی دایره ای

آب بند پلاستیکی گرد | آب بند پلاستیکی دایره ای

البته از نام های دیگری نیز استفاده میشود مانند درپوش انتهایی لاستیکی گرد / کورکن پلاستیکی گرد و به دلیل این که کمتر دیده میشود از معرفی دیگر نام های درپوش لاستیکی گرد و درپوش پلاستیکی گرد اجتناب میکنیم.

نامگذاری این قطعه اغلب بر اساس کارکرد درپوش لاستیکی گرد یا نوع دیگر آن (درپوش پلاستیکی گرد) است که کجا استفاده میشود و نقش آن چه میتواند باشد، که تاثیر مستقیمی بر این موضوع دارد.

نام انگلیسی کپ لاستیکی گرد / کپ پلاستیکی گرد

درپوشهای لاستیکی گرد یا درپوشهای لاستیکی دایره ای در زبان انگلیسی به شکل زیر نوشته میشود.

round rubber cap که تلفظ آن (راند روبر کپ) میشود.

round rubber plug و round rubber cplug, endcap

از دیگر نام های درپوش لاستیکی گرد مدل های رو کار و تو کار یا همان روی کار یا داخل کار است.

درپوشهای پلاستیکی گرد یا درپوشهای پلاستیکی دایره ای نیز در انگلیسی به صورت زیر نوشته میشود.

round Plastic cap که تلفظ آن (راند پلاستیک کپ) میشود.

round Plastic plug و round Plastic cplug, endcap

از نامهای درپوش پلاستیکی گرد مدل های رویی و داخلی است.

کاربرد درپوش پلاستیکی گرد و درپوش لاستیکی گرد

کلاهک های لاستیکی گرد و همچنین کلاهک های پلاستیکی گرد برای انجام طیف وسیعی از اهداف ساخته می شوند که همه آنها برای کمک به عملکرد نهایی سیستم هایی که در آنها ظاهر می شوند ضروری می باشد. در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره مینماییم.

01 زیبایی

کلاهک های لاستیکی و پلاستیکی گرد در اشکال مختلفی وجود دارند اینکه یک درپوش انتهایی لاستیکی یا درپوش انتهایی پلاستیکی به بهبود ظاهر نهایی یک ساختار لوله ای کمک می کند، غیرقابل انکار است. و تفاوت قبل و بعد نصب قابل توجه می باشد و به عنوان یک مکمل، زیبایی ظاهری به محل نصب و یا سیستم یا قطعه میدهد. مانند:

درپوش لاستیکی گرد مفتول های آویز لباس، درپوش پایه میز و صندلی و دیگر موارد.

02 بهداشتی

در بسیاری از موارد، درپوش های لاستیکی گرد یا درپوش های پلاستیکی گرد به عنوان پایانه ‌هایی برای جلوگیری از ورود گرد و خاک و حشرات و دیگر موارد مربوطه به قسمت های داخلی لوله ها و میله ها میشود. ادغام کلاهک های لاستیکی انتهایی یا پلاستیکی به عنوان چفت و بست برای انتهای سازه های خاص، از ورود اشیاء خارجی و غیره جلوگیری می کند. مانند:

داخل برخی از پایه های صنایع مبلمان که نیاز به تمیز کردن دارند. (درپوش گرد پایه مبل، درپوش پایه میز، درپوش پایه صندلی)

کلاهک لوله های آزمایش و یا کلاهک بطری ها که نیاز به پلمپ شدن دارند، درپوش لاستیکی ظروف و درپوش پلاستیکی لوله و دیگر موارد مربوطه.

03 ایمنی | محافظتی

مفید بودن این سرپوش های پلاستیکی گرد و یا سرپوش های لاستیکی گرد لوله ها و میله ها در پیشگیری از حوادث غیر قابل انکار میباشد مانند:

استفاده در سه پایه های دوربین فیلم برداری یا عکاسی و یا پایه های لوازم موزیک برای لیز نخوردن آنها (درپوش ضد لغزش).

استفاده در سر پیچ ها و میخ های بیرون زده از پروژه کاری مانند درپوش لاستیکی سر پیچ و یا درپوش لاستیکی نوک پیچ و همچنین محافظت از ضربه خوردن به دنده های پیچ ها و موارد مربوطه دیگر.

درپوش های محافظتی لوازم خودرویی برای نقاط مختلف ماشین ها.

پوشش یا کور کردن سوراخ های مختلف روی دستگاه ها و قطعات.

با این اوصاف میتوان گفت که در زندگی روزمره ما معمولا از قطعات لاستیکی و پلاستیکی استفاده زیادی می شود زیرا این ماده بسیار متنوع و مقاوم است. آنها مفید هستند و تقریباً در تمام اشیا مختلف یافت می شوند که به ما در انجام کارهای روزانه کمک می کنند.

به عنوان مثال، در زمینه های ساخت و ساز، پردازش مواد غذایی، خودرو، ابزار پزشکی، اسباب بازی، و بسیاری از موارد دیگر. همچنین، ساخت قطعات لاستیکی سفارشی یا پلاستیکی می تواند به شرکت ها کمک کند تا محصولات با کیفیتی را ارائه دهند که هزینه ها را کاهش دهند.

چند مورد از مصارف این کلاهک انتهایی پلاستیکی و لاستیکی:

لاستیک زیر پایه میز، پایه پلاستیکی میز، درپوش گرد قوطی فلزی، درپوش گرد پروفیل آلومینیوم، نافی لوله و غیره

اگر می خواهید در مورد این مدل کپ لاستیکی گرد / کپ پلاستیکی گرد و ویژگی های آنها بیشتر بدانید، به خواندن این مقاله ادامه دهید. ما جوانب مهم آن ها را توضیح می دهیم.

 

انواع مدل درپوش لاستیکی گرد و درپوش پلاستیکی گرد

مدل درپوش های لاستیکی گرد را به دو صورت کلی و خلاصه میتوان دسته بندی نمود.

01 درپوش لاستیکی گرد روی کار

(درپوش گرد لاستیکی روکار)

02 درپوش لاستیکی گرد داخل کار

(درپوش گرد لاستیکی توکار)

مدل درپوش های پلاستیکی گرد را نیز به صورت زیر میتوان دسته بندی نمود:

03 درپوش پلاستیکی گرد روی کار

(درپوش گرد پلاستیکی روکار)

04 درپوش پلاستیکی گرد داخل کار

(درپوش گرد پلاستیکی توکار)

پس از مطالعه این صفحه و کسب اطلاعات، شما میتوانید از طریق پیوند های موجود در انتهای همین صفحه وارد فروشگاه شوید و انواع مدل، اندازه، آلیاژ، رنگ، شکل، قیمت، نظرات خریداران و مشخصات جزیی مانند تعداد در بسته و مارک یا برند و بسیاری از اطلاعات دیگر را مشاهده و مطالعه نمایید و در صورت نیاز خرید خود را ثبت و کالای مد نظرتان را در کمترین زمان و بهترین کیفیت و قیمت تهیه نمایید.

هر یک از این مدل سرپوش های لاستیکی و مدل سرپوش های پلاستیکی را در مقاله های مربوط به خود به طور کامل معرفی میکنیم و اما مختصر توضیحی در مورد آنها میدهیم.

درپوش روکار گرد لاستیکی و  درپوش روکار گرد پلاستیکی اغلب شکل های یک سانی دارند و از لحاظ ظاهری تفاوت زیادی با یک دیگر ندارند چند نمونه تصادفی برای شما نام برده میشود تا بیشتر با این شکل درپوش گرد لاستیکی آشنا شوید:

درپوش گرد ساده

درپوش گرد مخروطی (سر مخروطی)

درپوش گرد تخت (سر تخت)

درپوش گرد گنبدی یا درپوش بیضی (سر گنبدی)

و دیگر شکل ها

درپوش توکار گرد لاستیکی دارای شکل های متفاوتی هستند و از لحاظ ظاهری تفاوت هایی با یک دیگر دارند چند نمونه تصادفی برای شما نام برده میشود تا بیشتر با این نمونه درپوش گرد لاستیکی آشنا شوید:

درپوش لبه دار تخت

درپوش لبه دار گرد

درپوش لبه دار مخروطی

درپوش لبه دار گنبدی

درپوش لبه دار پله دار

درپوش کور کن گرد لاستیکی / پلاستیکی

و دیگر شکل ها

که در مقالات مربوط به خود با ذکر تصاویر کاملا توضیح داده شده است.

» لازم به ذکر است با ثبت نام در وب سایت از طریق ناحیه کاربری در نوار منو وب سایت میتوانید به بخش های پنهان وب سایت دسترسی داشته باشید و از امکانات فراوان مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا استفاده نمایید اعم از انواع لیست درپوش های گرد لاستیکی لیست قیمت درپوش های گرد، لیست مدل های درپوش گرد، لیست اندازه های درپوش های گرد و بسیاری از لیست های دیگر.

همچنین دسترسی به تمام مقالات، تصاویر، ویدیو های درپوش های گرد لاستیکی / پلاستیکی / فلزی و اطلاع از اخبار موجودی کالا ها و تخفیفات و صد ها مزیت دیگر.

» پس از شما درخواست میشود همین الان چند دقیقه کوتاه زمان بگذارید و ثبت نام خود را تکمیل و انجام دهید.

 

درپوش لاستیکی گرد خارجی | درپوش لاستیکی بدون لبه

درپوش لاستیکی گرد روخور

 

انواع آلیاژ درپوش لاستیکی گرد و درپوش پلاستیکی گرد

جنس قطعات لاستیکی سفارشی یا پلاستیکی میتوانند بسیار متنوع باشند، به دلیل مواد مختلفی که دارای کیفیت های مختلفی هستند. در میان مواد مورد استفاده برای ساخت قطعات لاستیکی / پلاستیکی، نصبت به محل مصرف و کاربرد درپوش گرد لاستیکی یا درپوش گرد پلاستیکی است که نوع آلیاژ آن مشخص میشود.

کیفیت جنس درپوش لاستیکی گرد بسیار مهم می باشد زیرا با موارد مهمی همچون کارایی درپوش، طول عمر درپوش گرد لاستیکی، استاندارد درپوش گرد لاستیکی و غیره رابطه مستقیم دارد.

سرپوش های لاستیکی بر اساس موارد مهمی ساخته می شود. خواص عالی مانند جذب انرژی، مقاومت در برابر ضربه، عایق بودن و ضد آب بودن، سبک وزن بودن و قابل بازیافت و دیگر موارد است.

برای دستیابی به استانداردهای کیفی، باید مراحل خاصی را دنبال کرد، که آلیاژ یا جنس درپوش گرد لاستیکی یکی از موارد آن می باشد. برای آن باید بهترین ابزار تکنولوژیکی، مواد و تمام تجربیات را اجرا کرد. به این ترتیب، نتیجه قطعاتی خواهد بود که متناسب با نیاز مشتری باشد.

در مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا، ما خدمات تولید قطعات پلاستیکی و لاستیکی سفارشی را با نتایج رضایت ‌بخش ارائه می‌کنیم. این را هزاران مرجع مثبت از همه مشتریان ما نشان می دهد. ما قطعات سفارشی را با مواد مقاوم، ارزان قیمت و متناسب با نیاز مشتری تولید می کنیم.

به همین دلیل ما بهترین استاندارد های کیفیت را داریم و تجربه سالهای متوالی خود را در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم. در فروشگاه آنلاین ما می‌توانید درپوش های لاستیکی گرد با کیفیت بالا و سفارشی را پیدا کنید. به همین ترتیب، از شما دعوت می‌کنیم که به قسمت فروشگاه درپوش وب ‌سایت مجموعه دسترسی پیدا کنید.

کیفیت و استفاده از بهترین مواد اولیه (درجه یک) از اولویت های تولید درپوش لاستیکی گرد و فروش درپوش گرد لاستیکی در مجموعه می باشد.

در تدارکات صنعتی آپادانا ما هر روز تلاش می کنیم تا محصولات خود را مطابق با نیازهای تجاری مشتریانمان تنظیم کنیم. همچنین می دانیم که اشکال، موارد استفاده و مواد عواملی هستند که در ساخت هر قطعه باید به آنها توجه ویژه ای شود.

ما توجه دقیقی به طراحی، مواد اولیه (مانند لاستیک) و پرداخت و کنترل کیفیت داریم. ما متعهد به تولید مسئولانه، و یا تهیه مناسب کالای متناسب و شخصی سازی شده برای هر کانال عرضه و صنایع مختلف هستیم.

با کارشناسان ما مشورت نمایید و ما خوشحال خواهیم شد که بدون هیچ تعهدی به شما مشاوره رایگان دهیم.

لازم به ذکر است درپوش لاستیکی گرد منعطف و نرم هست ولی درپوش پلاستیکی گرد خشک و سفت میباشد.

و اما در مورد آلیاژ درپوش پلاستیکی گرد یا متریال و جنس درپوش پلاستیکی گرد نیز در آینده به مطالب می افزاییم.

 

انواع درپوش پلاستیکی گرد داخلی، کپ پلاستیکی گرد، rubber cap

 

انواع اندازه درپوش لاستیکی گرد | درپوش پلاستیکی گرد

سایز های درپوش لاستیکی گرد و همچنین سایز های درپوش پلاستیکی گرد بسیار تنوع بالایی دارد از ابعاد درپوش های گرد لاستیکی و ابعاد درپوش های گرد پلاستیکی به چند مورد از پر مصرف ترین ها اشاره میشود که هم میتوانند مدل رو کار باشند و هم داخل کار.

شما میتوانید پس از ثبت نام در وب سایت به قسمت لیست سایز درپوش های گرد لاستیکی / پلاستیکی در قسمت لیست محصولات در بخش امکانات وب سایت دسترسی داشته باشید و تمام مشخصات را با جزییات مشاهده نمایید.

استاندارد ابعاد به میلیمتر میباشد.

شماره

سایز درپوش لاستیکی گرد | سایز درپوش پلاستیکی گرد

01

درپوش گرد 3

02

درپوش گرد 4

03

درپوش گرد 5

04

درپوش گرد 6

05

درپوش گرد 8

06

درپوش گرد 10

07

درپوش گرد 12

08

درپوش گرد 14

09

درپوش گرد 15

10

درپوش گرد 16

11

درپوش گرد 18

12

درپوش گرد 20

13

درپوش گرد 22

14

درپوش گرد 20

15

درپوش گرد 28

16

درپوش گرد 30

17

درپوش گرد 32

18

درپوش گرد 35

19

درپوش گرد 40

20

درپوش گرد 45

21

درپوش گرد 50

22

درپوش گرد 55

23

درپوش گرد 60

24

درپوش گرد 65

25

درپوش گرد 70

26

درپوش گرد 75

27

درپوش گرد 80

28

درپوش گرد 85

29

درپوش گرد 90

30

درپوش گرد 95

31

درپوش گرد 100

همچنین میتوانید برای تهیه شکل های مختلف درپوش گرد لاستیکی و یا مشاهده و بررسی شکلهای درپوش گرد پلاستیکی وارد فروشگاه آنلاین دسته درپوش ها زیر دسته درپوشهای مربوطه شوید و پس از مشاهده تصاویر و اطلاعات و ویژگی ها و همچنین نظرات خریداران اقدام به خرید محصول مد نظر خودتان نمایید.

نمونه های مختلفی از درپوش لاستیکی گرد نرم و درپوش پلاستیکی گرد سفت را میتوانید آنجا با مشخصات کاملشان مشاهده نمایید.

 

انواع مارک کلاهک پلاستیکی / کلاهک لاستیکی گرد

متاسفانه در کشور ما مارکهای درپوش گرد لاستیکی از اهمیت بالایی برخوردار نمی باشد و اغلب بدون توجه به مارک و یا کیفیت به دنبال پایین ترین قیمت درپوش لاستیکی گرد هستند که پس از تهیه و استفاده متوجه مشکلات پس از آن میشوند.

از مشکلات تهیه درپوش لاستیکی گرد ارزان قیمت یا نامرغوب میتوان به چند مورد از مودهای آن اشاره نمود.

01 کسری تعداد در بسته به طور مثال بسته 1000 عددی 10 عدد و یا بیشتر کم باشد.

02 خرابی در تعداد در بسته به طور مثال چندین عدد لب پر، پاره شده، یا تزریق ناقص شده در کل بدون مصرف باشد.

03 دارای خطای تلرانس در اندازه مخصوصا در ابعاد درپوش گرد لاستیکی کوچک به طور مثال یکی کوچک و یکی کمی بزرگتر که در هنگام نصب دچار جا نخوردن و پارگی یا گشاد بودن و لق شدن شود.

04 طول عمر کم درپوش لاستیکی گرد، به طور مثال جهت استفاده مواد اولیه نامرغوب در مدت کوتاهی در اثر فشار یا شرایط جوی (آب و هوا) ترد شده و خشک و شکننده میشود و یا دچار پارگی و بی مصرف شدن آن میشود.

و موارد بسیاری دیگر که در این مقاله نمیگنجد و به طور کامل این موضوع را در مقاله ای به نام مزایا و معایب درپوشهای لاستیکی توضیح داده ایم که جهت مشاهده آن به بخش اطلاعات – مقالات – درپوش ها مراجعه نمایید.

مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا با سابقه چندین ساله در خرید و فروش درپوش لاستیکی گرد و از قبیل این زمینه محصولات با بخش کنترل کیفیت بهترین و درجه یک ترین درپوش ها را ارائه و عرضه می نمایید.

حتی عرضه درپوش های لاستیکی گرد بدون مارک موجود در فروشگاه آنلاین با رد شدن از بخش کنترل کیفیت در وبسایت قرار گرفته می شود.

 

درپوش لاستیکی گرد داخلی | درپوش لاستیکی لبه دار

درپوش لاستیکی گرد توخور

 

انواع رنگ درپوش لاستیکی دایره ای و درپوش پلاستیکی دایره ای

تنوع در رنگ درپوش گرد لاستیکی بالا می باشد و محدودیتی برای رنگ بندی آن نمیتوان در نظر گرفت. عمده ترین مورد مصرفی در رنگ درپوش لاستیکی گرد سیاه و یا درپوش لاستیکی گرد مشکی می باشد.

درپوش گرد لاستیکی سفید، درپوش گرد لاستیکی شفاف شیشه ای یا درپوش لاستیکی گرد بی رنگ نیز در درجه دوم مصرفی میباشد.

درپوش گرد لاستیکی رنگی در رنگ های قرمز – آبی – سبز – زرد و دیگر موارد نیز بنا به درخواست و سفارش ساخت درپوش لاستیکی گرد امکان پذیر میباشد.

گروه تدارکات صنعتی آپادانا قبول سفارشات در تعداد عمده را میپذیرد که بابت اطلاع از شرایط تولید و ارائه میتوانید از بخش سفارش محصولات خاص در بخش امکانات مجموعه اقدام نمایید و یا با کارشناسان ما در شرکت ارتباط تلفنی برقرار نمایید.

و اما در مورد رنگ های درپوش پلاستیکی گرد که در آینده به مقاله می افزاییم.

 

انواع قیمت درپوش لاستیکی گرد / قیمت درپوش پلاستیکی گرد

قیمت درپوش گرد لاستیکی بنا به شرایط مختلفی از قبیل مدل، اندازه، جنس، کیفیت ساخت، رنگ، مارک، تعداد، و دیگر موارد متفاوت و متغیر میباشد.

به طور مثال تفاوت ها را میتوان به شکل زیر نمایش داد:

قیمت درپوش پلاستیکی گرد لوله متفاوت است با قیمت درپوش لاستیکی لوله از لحاظ آلیاژ یا جنس.

قیمت درپوش لاستیکی سیلیکونی فرق دارد با قیمت درپوش پلاستیکی گرد آزمایشگاهی از لحاظ رنگ بندی.

قیمت درپوش پلاستیکی گرد فاضلاب متفاوت می باشد با قیمت درپوش پلاستیکی قوطی از لحاظ مدل.

قیمت درپوش پلاستیکی ½  فرق دارد با قیمت درپوش پلاستیکی گرد 2 سانت از لحاظ اندازه و ابعاد.

قیمت درپوش پلاستیکی گرد در 100 عدد فرق دارد با قیمت درپوش پلاستیکی گرد در 10000 عدد از لحاظ تعداد.

موارد بالا مثالهایی بود تا با کلیات قیمت ها آشنا شوید.

برای خرید درپوش لاستیکی گرد | خرید درپوش پلاستیکی گرد در مدلهای گوناگون میتوانید از طریق فروشگاه وب سایت اقدام نمایید.

قیمتها و مشخصات انواع مدل درپوش گرد لاستیکی و همچنین انواع مدل درپوش پلاستیکی گرد در آن محیط به صورت طبقه بندی شده قرار داده شده است که از تنوع بالایی برخوردار است.

 و همچنین اگر تولید کننده و یا پخش کننده می باشید میتوانید برای فروش درپوش لاستیکی گرد | فروش درپوش پلاستیکی گرد خود از طریق پست الکترونیکی و یا تماس تلفنی از ما کمک بگیرید.

معرفی فروشگاه درپوش لاستیکی گرد / کپ لاستیکی گرد

در این بخش به معرفی و راهنمایی بخش فروشگاه اینترنتی درپوش پرداخته شده است.

شما میتوانید با ورود به بخش فروشگاه اینترنتی درپوش های لاستیکی گرد مختلفی را مشاهده نمایید.

اگر از رایانه استفاده می نمایید در قسمت سمت راست صفحه دسته بندی های انواع درپوش ها و دیگر کالا ها را مشاهده مینمایید که میتوانید دسته مورد نظر خود را انتخاب و محصولاتش را با تمام جزییات مشاهده نمایید.

اگر از تلفن همراه استفاده می نمایید در قسمت بالای صفحه سمت چپ گزینه ای را که سه خط دارد (همبرگری) را لمس کنید و از منو هایی که نمایش داده میشود وارد فروشگاه شوید و از قسمت دسته بندی محصولات با فشردن علامت مثبت (+) زیر مجموعه ها را مشاهده و انتخاب نمایید.

در صورت فراوانی محصولات اگر موفق به یافتن محصول مد نظر خود نشدید میتوانید از نوار جستجوی محصولات استفاده نمایید و اگر باز هم موفق نشدید میتوانید با شماره تلفن دفتر فروش تماس بگیرید و از کارشناسان فروش ما مشاوره و راهنمایی بگیرید.

با کلیک بر روی نام هر محصول وارد صفحه آن محصول میشوید و اطلاعات کاملی دریافت مینمایید اعم از نقد و بررسی کالا، مشخصات کامل کالا، و نظرات خریداران و کاربران، محصولات مرتبط با آن، تصاویر محصول و دیگر اطلاعات مربوطه.

فروش انواع درپوش لاستیکی و فروش انواع درپوش پلاستیکی گرد و فلزی در آلیاژهای مختلف و مدلهای مختلف در این قسمت در دسترس کاربران عزیز میباشد. اعم از فروش درپوش لاستیکی لوله – فروش درپوش پلاستیکی لوله – فروش درپوش لاستیکی پروفیل – فروش درپوش پلاستیکی پروفیل و بسیاری از موارد دیگر.

معرفی فروشگاه درپوش پلاستیکی گرد / کپ پلاستیکی گرد

برای وارد شدن به فروشگاه آنلاین درپوش پلاستیکی گرد نیز همانند نمونه فروشگاه آنلاین درپوش لاستیکی گرد که قبل تر توضیح داده شد میتوانید اقدام نمایید.

توصیه میشود حتما به قسمت فروشگاه اینترنتی درپوشهای مجموعه ما سر بزنید و کلاهک های پلاستیکی و لاستیکی و حتی فلزی خود را بررسی و انتخاب کنید و در صورت نیاز به خرید درپوش پلاستیکی گرد و یا خرید درپوش لاستیکی گرد به راحتی و به صورت مجازی در کمترین زمان اقدام نمایید.

نمونه درپوش های فروشگاه

خرید درپوش پلاستیکی گرد | خرید درپوش لاستیکی گرد

جهت بازدید از محصولات (درپوشهای گرد پلاستیکی و درپوشهای گرد لاستیکی) مختلف میتوانید وارد فروشگاه آنلاین شوید و از دسته بندی محصولات استفاده نمایید.

درپوش های دایره ای روکار – برای روی قطعات یا سازه ها

درپوش های دایره ای توکار – برای داخل قطعات یا سازه ها

آدرس دسته بندی:

نوار منو – فروشگاه – بخش دسته بندی محصولات – دسته ملزومات اتصالات پیچی – دسته درپوش

برای ورود به فروشگاه درپوش کلیک نمایید و از صفحه بندی و دسته بندی نمونه های مختلف آن استفاده نمایید.

دسته بندی درپوشهای گرد فروشگاه

مشخصات دسته بندی فروشگاه

مدل: گرد روخور

جنس: لاستیک

اندازه: مختلف

رنگ: متنوع

مارک: مختلف

» دسته درپوش گرد لاستیکی روکار

مشخصات دسته بندی فروشگاه

مدل: گرد توخور

جنس: لاستیک

اندازه: مختلف

رنگ: متنوع

مارک: مختلف

» دسته درپوش گرد لاستیکی توکار

مشخصات دسته بندی فروشگاه

مدل: گرد روخور

جنس: پلاستیک

اندازه: مختلف

رنگ: متنوع

مارک: مختلف

» دسته درپوش گرد پلاستیکی روکار

مشخصات دسته بندی فروشگاه

مدل: گرد توخور

جنس: پلاستیک

اندازه: مختلف

رنگ: متنوع

مارک: مختلف

» دسته درپوش گرد پلاستیکی توکار