فهرست مطالب

معرفی درپوش پلاستیکی گرد | درپوش لاستیکی گرد

درپوش لاستیکی گرد و یا درپوش پلاستیکی گرد همانطور که از نامشان پیداست به شکل دایره ای و گرد میباشند و جنس آن نیز از پلاستیک و لاستیک های مختلف میتواند تشکیل شود. درپوش های لاستیکی گرد در طیف گسترده ای از کاربردها استفاده می شوند و یک مدل از درپوش های پر مصرف و پر کاربرد میباشد و درپوش های پلاستیکی گرد اندک مصرف کمتری نصبت به آن دارد.

در واقع این کلاهک لاستیکی گرد قطعه ای می باشد که برای قرار دادن در انتهای انواع لوله ها و میله های گرد و یا داخل سوراخ های مختلف طراحی شده است تا با سوار شدن بر روی آن ها نقش خود را ایفا کند. مانند درپوش لاستیکی لوله ها و یا درپوش پلاستیکی میله ها و درپوش لاستیکی سوراخ ها.

کلاهک پلاستیکی گرد نیز در صنایع مختلف به کار میرود و بعضا از واجبات و استانداردها در انواع اتصالات درپوشی و نصب میباشند.

 

فروش درپوش پلاستیکی، خرید درپوش لاستیکی، plastic cap، درپوش انتهایی پلاستیکی، درپوش انتهایی لاستیکی

درپوش لاستیکی گرد | درپوش پلاستیکی گرد

 

درپوش لاستیکی گرد | درپوش پلاستیکی گرد

از دیگر نام های این قطعه کاربردی و پر مصرف میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

√ نمونه درپوش انتهایی لاستیکی

درپوش لاستیکی گرد | درپوش لاستیکی دایره ای

کپ لاستیکی گرد | کپ لاستیکی دایره ای

کلاهک لاستیکی گرد | کلاهک لاستیکی دایره ای

سرپوش لاستیکی گرد | سرپوش لاستیکی دایره ای

پایه لاستیکی گرد | پایه لاستیکی دایره ای

محافظ لاستیکی گرد | محافظ لاستیکی دایره ای

آب بند لاستیکی گرد | آب بند لاستیکی دایره ای

√ نمونه درپوش انتهایی پلاستیکی

درپوش پلاستیکی گرد | درپوش پلاستیکی دایره ای

کپ پلاستیکی گرد | کپ پلاستیکی دایره ای

کلاهک پلاستیکی گرد | کلاهک پلاستیکی دایره ای

سرپوش پلاستیکی گرد | سرپوش پلاستیکی دایره ای

پایه پلاستیکی گرد | پایه پلاستیکی دایره ای

محافظ پلاستیکی گرد | محافظ پلاستیکی دایره ای

آب بند پلاستیکی گرد | آب بند پلاستیکی دایره ای

البته از نام های دیگری نیز استفاده میشود مانند درپوش انتهایی لاستیکی گرد / کورکن پلاستیکی گرد و به دلیل این که کمتر دیده میشود از معرفی دیگر نام های درپوش لاستیکی گرد و درپوش پلاستیکی گرد اجتناب میکنیم.

نامگذاری این قطعه اغلب بر اساس کارکرد درپوش لاستیکی گرد یا نوع دیگر آن (درپوش پلاستیکی گرد) است که کجا استفاده میشود و نقش آن چه میتواند باشد، که تاثیر مستقیمی بر این موضوع دارد.

 

نام انگلیسی کپ لاستیکی گرد / کپ پلاستیکی گرد

کپ درپوشهای لاستیکی گرد یا کپ درپوشهای لاستیکی دایره ای در زبان انگلیسی به شکل زیر نوشته میشود.

مدل کپ لاستیکی round rubber cap نوشته میشود که تلفظ آن (راند روبر کپ) است.

پلاگ لاستیک و کپ لاگ لاستیکی round rubber plug و round rubber cplug, endcap.

از دیگر نام های کپ درپوش لاستیکی گرد مدل های کلاهک پلاستیکی رو کار | کلاهک لاستیکی رو کار و کلاهک پلاستیکی تو کار | کلاهک لاستیکی تو کار یا همان روی کار یا داخل کار (کپ درپوش سوراخ) است.

کپ درپوشهای پلاستیکی گرد یا درپوشهای پلاستیکی دایره ای نیز در انگلیسی به صورت زیر نوشته میشود.

مدل کپ پلاستیکی round Plastic cap که تلفظ آن (راند پلاستیک کپ) میشود.

پلاگ پلاستیک و کپ لاگ پلاستیکی round Plastic plug و round Plastic cplug, endcap.

از نامهای کپ درپوش پلاستیکی گرد مدل های کلاهک پلاستیکی رویی | کلاهک لاستیکی رویی و کلاهک پلاستیکی داخلی | کلاهک لاستیکی داخلی (کپ درپوش سوراخ) است.

 

کاربرد درپوش پلاستیکی گرد و درپوش لاستیکی گرد

کلاهک های لاستیکی گرد (کپ لاستیکی) و همچنین کلاهک های پلاستیکی گرد (کپ لاستیکی) برای انجام طیف وسیعی از اهداف ساخته می شوند که همه آنها برای کمک به عملکرد نهایی سیستم هایی که در آنها ظاهر می شوند ضروری می باشد. در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره مینماییم.

01 زیبایی

کلاهک های لاستیکی و انواع کلاهک های پلاستیکی گرد در اشکال مختلفی وجود دارند، اینکه یک درپوش انتهایی لاستیکی یا درپوش انتهایی پلاستیکی به بهبود ظاهر نهایی یک ساختار لوله ای کمک می کند، غیرقابل انکار است. و تفاوت قبل و بعد نصب قابل توجه می باشد و به عنوان یک مکمل، زیبایی ظاهری به محل نصب یا قطعه میدهد. مانند:

کپ درپوش لاستیکی مفتول های آویز لباس، کپ درپوش پایه میز و صندلی و کپ پلاستیکی ظروف و کپ لاستیکی دستگاه برقی خانگی و دیگر موارد.

02 بهداشتی

در بسیاری از موارد، درپوش های لاستیکی گرد یا درپوش های پلاستیکی گرد به عنوان پایانه ‌هایی برای جلوگیری از ورود گرد و خاک و حشرات و دیگر موارد مربوطه به قسمت های داخلی لوله ها و میله ها میشود. ادغام کلاهک لاستیکی انتهایی یا کلاهک پلاستیکی انتهایی به عنوان چفت و بست برای انتهای سازه های خاص، از ورود اشیاء خارجی و غیره جلوگیری می کند. مانند:

داخل برخی از پایه های صنایع مبلمان که نیاز به تمیز کردن دارند. (درپوش گرد پلاستیکی پایه مبل، درپوش گرد لاستیکی پایه میز، درپوش دایره پلاستیکی پایه صندلی)

کلاهک لوله های آزمایش و یا کلاهک بطری ها که نیاز به پلمپ شدن دارند، نمونه مدل های درپوش پلاستیکی ظروف و درپوش پلاستیکی سوراخ لوله و اتصالات، کپ پلاستیکی اسپری خوش بو کننده و کپ لاستیکی اسپری رنگ و دیگر موارد مربوطه.

03 ایمنی | محافظتی

مفید بودن این سرپوش های پلاستیکی گرد و یا سرپوش های لاستیکی گرد لوله ها و میله ها در پیشگیری از حوادث غیر قابل انکار میباشد مانند:

استفاده انواع کپ لاستیکی در سه پایه های دوربین فیلم برداری یا عکاسی و یا پایه های لوازم موزیک برای لیز نخوردن آنها (درپوش ضد لغزش جنس لاستیک).

استفاده انواع کپ لاستیکی در سر پیچ ها و میخ های بیرون زده از پروژه کاری مانند درپوش لاستیکی سر پیچ و یا درپوش پلاستیکی نوک پیچ و همچنین محافظت از ضربه خوردن به دنده های پیچ ها و موارد مربوطه دیگر که به محافظ پیچ و مهره ها نیز می انجامد.

انواع شکل کپ گرد پلاستیکی و کپ گرد لاستیکی برای درپوش های محافظتی لوازم خودرویی برای نقاط مختلف ماشین ها که از پلاستیک خشک و لاستیک نرم ساخته میشوند.

کاربرد کپ پلاستیکی برای پوشش یا کور کردن سوراخ های مختلف روی دستگاه ها و قطعات مثل درپوش سوراخ جنس لاستیک و درپوش سوراخ جنس پلاستیک.

با این اوصاف میتوان گفت که در زندگی روزمره ما معمولا از دربپوش لاستیکی و دربپوش پلاستیکی استفاده زیادی می شود زیرا این قطعه بسیار متنوع و مقاوم است. آنها (کپ لاستیکی؛ کپ پلاستیکی) مفید هستند و تقریباً در تمام اشیا مختلف یافت می شوند که به ما در انجام کارهای روزانه کمک می کنند.

به عنوان مثال، در زمینه های ساخت و ساز، پردازش مواد غذایی، کپ پلاستیکی خودرو، کپ لاستیکی ابزار پزشکی و دارویی، اسباب بازی، و بسیاری از موارد دیگر. همچنین، ساخت کلاهک لاستیکی سفارشی یا کلاهک پلاستیکی خاص میتواند به شرکت ها کمک کند تا محصولات با کیفیتی را ارائه دهند که هزینه ها را کاهش دهند.

چند مورد از مصارف این کلاهک انتهایی پلاستیکی و کلاهک انتهایی لاستیکی:

کپ لاستیک زیر پایه میز، پایه کپ پلاستیکی میز، درپوش گرد قوطی فلزی، درپوش گرد پروفیل آلومینیوم، کپ نافی لوله جنس پلاستیکی و غیره.

اگر می خواهید در مورد این مدل کپ لاستیکی گرد / مدل کپ پلاستیکی گرد و ویژگی های آنها بیشتر بدانید، به خواندن این مقاله ادامه دهید. ما جوانب مهم آن ها را توضیح می دهیم.

 

انواع مدل درپوش لاستیکی گرد و درپوش پلاستیکی گرد

مدل درپوش های لاستیکی گرد (جنس کپ لاستیکی نرم) را به دو صورت کلی و خلاصه میتوان دسته بندی نمود.

01 درپوش لاستیکی گرد روی کار

(درپوش گرد لاستیکی روکار) | کپ لاستیکی رویی

02 درپوش لاستیکی گرد داخل کار

(درپوش گرد لاستیکی توکار) | کپ لاستیکی تویی

مدل درپوش های پلاستیکی گرد (جنس کپ پلاستیکی سفت) را نیز به صورت زیر میتوان دسته بندی نمود:

03 درپوش پلاستیکی گرد روی کار

(درپوش گرد پلاستیکی روکار) | کپ پلاستیکی رویی

04 درپوش پلاستیکی گرد داخل کار

(درپوش گرد پلاستیکی توکار) | کپ پلاستیکی تویی

پس از مطالعه این صفحه و کسب اطلاعات، شما میتوانید از طریق پیوند های موجود در انتهای همین صفحه وارد فروشگاه شوید و خرید کپ لاستیکی مخصوص خود را انجام دهید.

انواع مدل کپ پلاستیکی، انواع اندازه کپ پلاستیکی، آلیاژ ها و انواع جنس کپ پلاستیکی، انواع رنگ کپ پلاستیکی، انواع شکل کپ لاستیکی، انواع قیمت کپ پلاستیکی، نظرات خریداران و مشخصات جزیی مانند تعداد در بسته و مارک یا برند کپ لاستیکی و بسیاری از اطلاعات دیگر را مشاهده و مطالعه نمایید و در صورت نیاز خرید درپوش سوراخ داخلی یا در پوش خارجی خود را ثبت و کالای مد نظرتان را در کمترین زمان و بهترین کیفیت و قیمت تهیه نمایید.

هر یک از این مدل سرپوش های لاستیکی و مدل سرپوش های پلاستیکی را در مقاله های مربوط به خود به طور کامل معرفی میکنیم که با استفاده از نوار جستجو در وب سایت در انتهای صفحه میتوانید آن ها را بیابید و اما مختصر توضیحی در مورد آنها میدهیم.

درپوش روکار گرد لاستیکی و درپوش روکار گرد پلاستیکی اغلب شکل های یکسانی دارند و از لحاظ ظاهری تفاوت زیادی با یک دیگر ندارند چند نمونه تصادفی برای شما نام برده میشود تا بیشتر با این شکل درپوش گرد لاستیکی آشنا شوید:

درپوش گرد ساده پلاستیکی (کپ پلاستیکی معمولی)

درپوش گرد مخروطی پلاستیکی (کپ پلاستیکی سر مخروطی)

درپوش گرد تخت لاستیکی (کپ لاستیکی سر تخت)

درپوش گرد گنبدی پلاستیکی یا درپوش بیضی لاستیکی (کپ پلاستیکی سر گنبدی)

و دیگر شکل سرپوش پلاستیکی | سرپوش لاستیکی

درپوش توکار گرد لاستیکی و درپوش توکار گرد پلاستیکی دارای شکل های متفاوتی هستند و از لحاظ ظاهری تفاوت هایی با یک دیگر دارند چند نمونه تصادفی برای شما نام برده میشود تا بیشتر با این نمونه درپوش گرد لاستیکی آشنا شوید:

درپوش لبه دار تخت جنس لاستیکی

درپوش لبه دار گرد پلاستیکی

درپوش لبه دار مخروطی پلاستیکی

درپوش لبه دار گنبدی لاستیکی

درپوش لبه دار پله دار پلاستیکی

درپوش کور کن گرد لاستیکی / پلاستیکی

و دیگر شکل سرپوش لاستیکی | سرپوش پلاستیکی

که در مقالات مربوط به خود با ذکر تصاویر کاملا توضیح داده شده است مانند درپوش انتهایی پلاستیکی پیچی یا درپوش انتهایی لاستیکی رزوه دار، درپوش انتهایی پلاستیکی کیپی یا درپوش انتهایی لاستیکی کیپ شو، درپوش انتهایی پلاستیکی فشاری یا درپوش انتهایی لاستیکی ضربه ای که با گشت و گذار در وب سایت و استفاده از بخش های مختلف سایت به آن ها دسترسی پیدا مینمایید.

» لازم به ذکر است با ثبت نام در وب سایت از طریق ناحیه کاربری در نوار منو وب سایت میتوانید به بخش های پنهان وب سایت دسترسی داشته باشید و از امکانات فراوان مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا استفاده نمایید اعم از انواع لیست درپوش های گرد لاستیکی لیست قیمت درپوش های گرد پلاستیکی، لیست مدل های درپوش گرد لاستیکی، لیست اندازه های درپوش های گرد پلاستیکی و بسیاری از لیست های دیگر.

همچنین دسترسی به تمام مقالات، تصاویر، ویدیو های درپوش های گرد لاستیکی / درپوش های پلاستیکی دایره ای / دربپوش های فلزی و اطلاع از اخبار موجودی کالا ها و تخفیفات و صد ها مزیت دیگر.

» پس از شما درخواست میشود بعد از مطالعه این صفحه چند دقیقه کوتاه زمان بگذارید و ثبت نام خود را تکمیل و انجام دهید.

 

درپوش لاستیکی گرد خارجی، درپوش لاستیکی بدون لبه، سرپوش پلاستیکی، سرپوش لاستیکی روکار

درپوش لاستیکی گرد روخور

 

انواع آلیاژ درپوش لاستیکی گرد و درپوش پلاستیکی گرد

جنس کپ لاستیکی گرد یا کپ پلاستیکی گرد سفارشی میتوانند بسیار متنوع باشند، به دلیل مواد مختلفی که دارای کیفیت های مختلفی هستند. در میان مواد مورد استفاده برای ساخت قطعات لاستیکی / پلاستیکی، نصبت به محل مصرف و کاربرد درپوش گرد لاستیکی یا درپوش گرد پلاستیکی است که نوع آلیاژ آن مشخص میشود.

کیفیت جنس درپوش لاستیکی گرد بسیار مهم می باشد زیرا با موارد مهمی همچون کارایی درپوش جنس پلاستیکی یا در پوش جنس لاستیکی، طول عمر درپوش دایره ای لاستیکی، استاندارد درپوش گرد لاستیکی و غیره رابطه مستقیم دارد.

سرپوش های لاستیکی بر اساس موارد مهمی ساخته می شود. خواص عالی مانند جذب انرژی، مقاومت در برابر ضربه، عایق بودن و ضد آب بودن، سبک وزن بودن و قابل بازیافت و دیگر موارد است.

برای دستیابی به استانداردهای کیفی، باید مراحل خاصی را دنبال کرد، که آلیاژ یا جنس درپوش گرد لاستیکی یکی از موارد آن می باشد. برای آن باید بهترین ابزار تکنولوژیکی، مواد و تمام تجربیات را اجرا کرد. به این ترتیب، نتیجه قطعاتی خواهد بود که متناسب با نیاز مشتری باشد.

در مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا، ما خدمات تولید قطعات پلاستیکی و لاستیکی سفارشی را با نتایج رضایت ‌بخش ارائه می‌کنیم. این را هزاران مرجع مثبت از همه مشتریان ما نشان می دهد. ما قطعات سفارشی را با مواد مقاوم، ارزان قیمت و متناسب با نیاز مشتری تولید می کنیم.

به همین دلیل ما بهترین استاندارد های کیفیت را داریم و تجربه سالهای متوالی خود را در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم. در فروشگاه آنلاین ما می‌توانید درپوش های لاستیکی گرد با کیفیت بالا و سفارشی را پیدا کنید. به همین ترتیب، از شما دعوت می‌کنیم که به قسمت فروشگاه درپوش وب ‌سایت مجموعه بعد از خواندن و کسب اطلاعات این صفحه دسترسی پیدا کنید.

کیفیت و استفاده از بهترین مواد اولیه (درجه یک) از اولویت های تولید درپوش لاستیکی گرد و فروش درپوش گرد لاستیکی در مجموعه می باشد.

در تدارکات صنعتی آپادانا ما هر روز تلاش می کنیم تا محصولات خود را مطابق با نیازهای تجاری مشتریانمان تنظیم کنیم. همچنین می دانیم که اشکال، موارد استفاده و مواد عواملی هستند که در ساخت هر قطعه باید به آنها توجه ویژه ای شود.

ما توجه دقیقی به طراحی، مواد اولیه (مانند لاستیک) و پرداخت و کنترل کیفیت داریم. ما متعهد به تولید مسئولانه، و یا تهیه مناسب کالای متناسب و شخصی سازی شده برای هر کانال عرضه و صنایع مختلف هستیم.

با کارشناسان ما مشورت نمایید و ما خوشحال خواهیم شد که بدون هیچ تعهدی به شما مشاوره رایگان جهت (خرید کپ پلاستیکی استاندارد و همچنین خرید کپ لاستیکی استاندارد) دهیم.

لازم به ذکر است درپوش لاستیکی منعطف و نرم (کپ لاستیکی نرم) هست ولی درپوش پلاستیکی خشک و سفت (کپ پلاستیکی سفت) میباشد.

و اما در مورد آلیاژ درپوش پلاستیکی گرد دایره ای یا متریال و جنس درپوش پلاستیکی گرد دایره ای نیز در آینده به مطالب می افزاییم.

 

انواع درپوش پلاستیکی گرد داخلی، کپ پلاستیکی گرد توکار، کپ لاستیکی نرم rubber cap

 

⭐ سابقه بالای 20 سال حضور در این رشته ما را متخصص و محصولات شرکت را متنوع کرده است.

فروش درپوش انتهایی پلاستیکی و فروش درپوش انتهایی لاستیکی در تنوع بالا در مرکز تخصصی فروش درپوش های پلاستیکی و لاستیکی آپادانا. خرید درپوش انتهایی پلاستیکی در انواع شکل و مدل و همچنین خرید درپوش انتهایی لاستیکی در انواع سایز و اندازه را با مجموعه متخصص آپادانا با آسودگی خاطر انجام نمایید.

 

انواع اندازه درپوش لاستیکی گرد | درپوش پلاستیکی گرد

سایز های درپوش لاستیکی گرد و همچنین سایز های درپوش پلاستیکی گرد بسیار تنوع بالایی دارد از ابعاد درپوش های گرد لاستیکی و ابعاد درپوش های گرد پلاستیکی به چند مورد از پر مصرف ترین ها اشاره میشود که هم میتوانند مدل رو کار باشند و هم داخل کار.

شما میتوانید پس از ثبت نام در وب سایت به قسمت لیست سایز درپوش های گرد لاستیکی / پلاستیکی در قسمت لیست محصولات در بخش امکانات وب سایت دسترسی داشته باشید و تمام مشخصات را با جزییات مشاهده نمایید.

نکته کلی که در مورد اندازه های درپوش های پلاستیکی و یا اندازه های درپوش های لاستیکی میتوان بیان نمود، این است که اندازه درپوش انتهایی پلاستیکی کوچک گرد پر مصرف تر از نمونه سایز های درپوش انتهایی لاستیکی بزرگ تر میباشند.

همچنین نحوه اندازه گیری کپ پلاستیکی و یا اندازه گیری کپ لاستیکی نصبت به مدل هایی که دارند متفاوت است. در برخی از مدل کپ پلاستیکی توکار ابعاد قسمت بیرونی مهم است و در برخی مدل کپ پلاستیکی روکار ابعاد قسمت داخلی مهم است.

از استاندارد اندازه گیری جهانی میتوان به دو مورد اینچ و متریک اشاره نمود به طور مثال اندازه های سرپوش پلاستیکی اینچی و اندازه های سرپوش لاستیکی میلیمتری که در کشور ایران نمونه ابعاد درپوش انتهایی پلاستیکی میلیمتری پر مصرف تر از نمونه ابعاد درپوش انتهایی لاستیکی اینچی است. در کل در ایران اینچ  نصبت به سانت و میلیمتر کمتر مصرف دارد.

 

جدول سایز درپوش انتهایی پلاستیکی | جدول اندازه درپوش انتهایی لاستیکی

در ادامه میتوانید جدول ابعاد انواع درپوش انتهایی پلاستیکی و انواع درپوش انتهایی لاستیکی را ملاحظه نمایید که برخی از آن ها اغلب به صورت آماده موجود می باشد زیرا جز انواع درپوش انتهایی پلاستیکی مصرفی محصوب میشوند ولی برخی از آن ها مصرفی نبوده و در صورت نیاز باید تولید درپوش انتهایی لاستیکی در آن سایز انجام بپذیرد.

استاندارد ابعاد درپوش دایره ای پلاستیکی | ابعاد درپوش دایره ای لاستیکی در جدول زیر به میلیمتر میباشد.

شماره

سایز درپوش لاستیکی گرد | سایز درپوش پلاستیکی گرد

01

درپوش گرد 3

02

درپوش گرد 4

03

درپوش گرد 5

04

درپوش گرد 6

05

درپوش گرد 8

06

درپوش گرد 10

07

درپوش گرد 12

08

درپوش گرد 14

09

درپوش گرد 15

10

درپوش گرد 16

11

درپوش گرد 18

12

درپوش گرد 20

13

درپوش گرد 22

14

درپوش گرد 25

15

درپوش گرد 28

16

درپوش گرد 30

17

درپوش گرد 32

18

درپوش گرد 35

19

درپوش گرد 40

20

درپوش گرد 45

21

درپوش گرد 50

22

درپوش گرد 55

23

درپوش گرد 60

24

درپوش گرد 65

25

درپوش گرد 70

26

درپوش گرد 75

27

درپوش گرد 80

28

درپوش گرد 85

29

درپوش گرد 90

30

درپوش گرد 95

31

درپوش گرد 100

همچنین میتوانید برای تهیه و خرید انواع شکل درپوش دایره ای لاستیکی و یا مشاهده و بررسی انواع شکل درپوش گرد پلاستیکی وارد فروشگاه آنلاین دسته در پوش ها زیر دسته درپو شهای مربوطه شوید و پس از مشاهده تصاویر و اطلاعات و ویژگی ها و همچنین نظرات خریداران اقدام به خرید محصول مد نظر خودتان نمایید.

نمونه های مختلفی از درپوش لاستیکی گرد نرم و درپوش پلاستیکی گرد سفت را میتوانید آنجا با مشخصات کاملشان مشاهده نمایید. لازم به ذکر است شرکت تولیدی درپوش انتهایی پلاستیکی آپادانا و یا شرکت تولیدی درپوش انتهایی لاستیکی آپادانا با توجه به نیاز مصرف کنندگان کوچکترین سایز درپوش انتهایی جنس لاستیکی گرد را نیز تولید نموده است. (درپوش 2.5 میلیمتری لاستیکی گرد ریز)

 

انواع مارک کلاهک پلاستیکی / کلاهک لاستیکی گرد

متاسفانه در کشور ما مارکهای درپوش دایره ای لاستیکی از اهمیت بالایی برخوردار نمیباشد و اغلب بدون توجه به مارک و یا کیفیت به دنبال پایین ترین قیمت درپوش پلاستیکی گرد هستند که پس از تهیه و استفاده متوجه مشکلات پس از آن میشوند.

از مشکلات تهیه و خرید درپوش لاستیکی گرد ارزان قیمت یا نامرغوب میتوان به چند مورد از موردهای آن اشاره نمود.

01 کسری تعداد در بسته سرپوش پلاستیکی، به طور مثال بسته 1000 عددی 10 عدد و یا بیشتر کم باشد.

02 خرابی در تعداد در بسته سرپوش لاستیکی، به طور مثال چندین عدد لب پر، پاره شده، یا تزریق ناقص شده در کل بدون مصرف باشد.

03 دارای خطای تلرانس در اندازه مخصوصا در ابعاد درپوش گرد لاستیکی کوچک به طور مثال یکی کوچک و یکی کمی بزرگتر که در هنگام نصب دچار جا نخوردن و پارگی یا گشاد بودن و لق شدن شود.

04 طول عمر کم درپوش لاستیکی گرد، به طور مثال جهت استفاده مواد اولیه نامرغوب در مدت کوتاهی در اثر فشار یا شرایط جوی (آب و هوا) ترد شده و خشک و شکننده میشود و یا دچار پارگی و بی مصرف شدن آن میشود.

و موارد بسیاری دیگر که در این مقاله نمیگنجد و به طور کامل این موضوع را در مقاله ای به نام مزایا و معایب درپوشهای لاستیکی توضیح داده ایم که جهت مشاهده آن به بخش اطلاعات – مقالات – درپوش ها مراجعه نمایید.

مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا با سابقه چندین ساله در خرید و فروش درپوش لاستیکی گرد و از قبیل این زمینه محصولات با بخش کنترل کیفیت بهترین و درجه یک ترین سرپوش پلاستیکی، سرپوش لاستیکی ها را ارائه و عرضه می نمایید.

حتی عرضه درپوش های لاستیکی گرد ارزان قیمت و بدون مارک موجود در فروشگاه آنلاین با رد شدن از بخش کنترل کیفیت در وبسایت قرار گرفته می شود.

 

درپوش لاستیکی گرد داخلی | درپوش لاستیکی لبه دار | درپوش پلاستیکی سوراخ | درپوش جنس لاستیکی سوراخ

درپوش لاستیکی گرد توخور

 

انواع رنگ درپوش لاستیکی دایره ای و درپوش پلاستیکی دایره ای

تنوع در رنگ درپوش گرد لاستیکی بالا می باشد و محدودیتی برای رنگ بندی کپ پلاستیکی یا رنگ کپ لاستیکی نمیتوان در نظر گرفت. عمده ترین مورد مصرفی در رنگ درپوش لاستیکی گرد سیاه و یا درپوش لاستیکی گرد مشکی می باشد.

درپوش گرد لاستیکی سفید، درپوش گرد لاستیکی شفاف شیشه ای یا درپوش لاستیکی گرد بی رنگ نیز در درجه دوم مصرفی میباشد.

درپوش دایره ای لاستیکی رنگی در رنگ های کپ پلاستیکی قرمز – کپ پلاستیکی آبی – کپ پلاستیکی سبز – کپ پلاستیکی زرد و دیگر موارد نیز بنا به درخواست و سفارش ساخت درپوش پلاستیکی گرد رنگی امکان پذیر میباشد.

گروه تدارکات صنعتی آپادانا قبول سفارشات در تعداد عمده را میپذیرد که بابت اطلاع از شرایط تولید و ارائه میتوانید از بخش سفارش محصولات خاص در بخش امکانات مجموعه اقدام نمایید و یا با کارشناسان ما در شرکت ارتباط تلفنی برقرار نمایید.

بیشترین رنگ بندی کپ پلاستیکی که درخواست مصرف دارند موارد زیر است.

  • درپوش سیاه لاستیکی نرم
  • درپوش مشکی لاستیکی نرم
  • درپوش سیاه پلاستیکی خشک
  • درپوش مشکی پلاستیکی خشک
  • درپوش سفید لاستیکی منعطف
  • درپوش سفید پلاستیکی سفت
  • درپوش شیشه ای لاستیکی نرم
  • درپوش بی رنگ لاستیک نرم
  • درپوش شیشه ای پلاستیکی سفت
  • درپوش بی رنگ پلاستیک سفت

و اما در مورد رنگ های درپوش پلاستیکی گرد که در آینده به مقاله می افزاییم.

 

انواع قیمت درپوش لاستیکی گرد / قیمت درپوش پلاستیکی گرد

قیمت درپوش گرد لاستیکی بنا به شرایط مختلفی از قبیل مدل کپ پلاستیکی، اندازه، جنس، کیفیت ساخت، رنگ، مارک، تعداد حرید کپ پلاستیکی، و دیگر موارد متفاوت و متغیر میباشد.

به طور مثال تفاوت ها را میتوان به شکل زیر نمایش داد:

قیمت درپوش پلاستیکی گرد لوله متفاوت است با قیمت درپوش لاستیکی لوله از لحاظ آلیاژ یا جنس.

قیمت درپوش لاستیکی سیلیکونی سفید فرق دارد با قیمت درپوش پلاستیکی گرد آزمایشگاهی سیاه از لحاظ رنگ بندی.

قیمت درپوش پلاستیکی گرد فاضلاب متفاوت می باشد با قیمت درپوش پلاستیکی گرد قوطی اسپری از لحاظ مدل.

قیمت درپوش پلاستیکی ½  کیپی فرق دارد با قیمت درپوش پلاستیکی گرد 2 سانتی از لحاظ اندازه و ابعاد.

قیمت درپوش پلاستیکی گرد در 100 عدد فرق دارد با قیمت درپوش پلاستیکی گرد در 10000 عدد از لحاظ تعداد خرید.

یعنی (خرید عمده سرپوش پلاستیکی | خرید خورده سرپوش پلاستیکی)، یا (خرید عمده سرپوش لاستیکی | خرید خورده سرپوش لاستیکی) اختلاف قیمت دارند.

موارد بالا مثالهایی بود تا با کلیات قیمت سرپوش پلاستیکی یا قیمت سرپوش لاستیکی آشنا شوید.

برای اطلاع از قیمت خرید درپوش لاستیکی گرد | قیمت خرید درپوش پلاستیکی گرد در مدلهای گوناگون میتوانید از طریق فروشگاه وب سایت اقدام نمایید.

قیمتها و مشخصات انواع مدل درپوش دایره ای لاستیکی و همچنین انواع مدل درپوش پلاستیکی گرد در آن محیط به صورت طبقه بندی شده قرار داده شده است که از تنوع بالایی برخوردار است.

و همچنین اگر تولید کننده و یا پخش کننده می باشید میتوانید برای فروش درپوش لاستیکی گرد | فروش درپوش پلاستیکی گرد خود از طریق پست الکترونیکی و یا تماس تلفنی از ما کمک بگیرید.

 

معرفی فروشگاه درپوش لاستیکی گرد / کپ لاستیکی گرد

در این بخش به معرفی و راهنمایی بخش فروشگاه اینترنتی درپوش پلاستیکی لاستیکی پرداخته شده است.

شما میتوانید با ورود به بخش فروشگاه اینترنتی درپوش های لاستیکی گرد مختلفی را مشاهده نمایید.

اگر از رایانه استفاده می نمایید در قسمت سمت راست صفحه دسته بندی های انواع درپوش ها و دیگر کالا ها را مشاهده مینمایید که میتوانید دسته مورد نظر خود را انتخاب و محصولات را به نمایش درآورده و با کلیک روی نوشته محصول تمام جزییات آن را مشاهده نمایید.

اگر از تلفن همراه استفاده می نمایید در قسمت بالای صفحه سمت چپ گزینه ای را که سه خط دارد (همبرگری) را لمس کنید و از منو هایی که نمایش داده میشود وارد فروشگاه شوید و از قسمت دسته بندی محصولات با فشردن علامت مثبت (+) زیر مجموعه ها را مشاهده و انتخاب نمایید.

در صورت فراوانی محصولات اگر موفق به یافتن محصول مد نظر خود نشدید میتوانید از نوار جستجوی محصولات استفاده نمایید و اگر باز هم موفق نشدید میتوانید با شماره تلفن دفتر فروش تماس بگیرید و از کارشناسان فروش ما مشاوره و راهنمایی بگیرید.

با کلیک بر روی نام هر محصول وارد صفحه آن محصول میشوید و اطلاعات کاملی دریافت مینمایید اعم از نقد و بررسی کالا، مشخصات کامل کالا، و نظرات خریداران و کاربران، محصولات مرتبط با آن، تصاویر محصول و دیگر اطلاعات مربوطه.

فروش انواع درپوش لاستیکی نرم و فروش انواع درپوش پلاستیکی گرد سفت و فلزی در آلیاژهای مختلف و مدلهای مختلف در این قسمت در دسترس کاربران عزیز میباشد. اعم از فروش درپوش لاستیکی نرم لوله – فروش درپوش پلاستیکی خشک لوله – فروش درپوش لاستیکی کوچک پروفیل – فروش درپوش پلاستیکی بزرگ پروفیل و بسیاری از موارد دیگر.

 

معرفی فروشگاه درپوش پلاستیکی گرد / کپ پلاستیکی گرد

برای وارد شدن به فروشگاه آنلاین درپوش پلاستیکی گرد نیز همانند نمونه فروشگاه آنلاین درپوش لاستیکی گرد که قبل تر توضیح داده شد میتوانید اقدام نمایید.

توصیه میشود حتما به قسمت فروشگاه اینترنتی درپوشهای مجموعه ما سر بزنید و انواع کلاهک پلاستیکی و کلاهک لاستیکی و حتی فلزی خود را بررسی و انتخاب کنید و در صورت نیاز به خرید درپوش پلاستیکی گرد سفت و خشک و یا خرید درپوش لاستیکی گرد نرم و منعطف به راحتی و به صورت مجازی در کمترین زمان اقدام نمایید.

 

انواع درپوش های فروشگاه | سرپوش پلاستیکی + سرپوش لاستیکی

خرید درپوش پلاستیکی گرد | خرید درپوش لاستیکی گرد

جهت بازدید از محصولات (درپوشهای گرد پلاستیکی و درپوشهای گرد لاستیکی) مختلف میتوانید وارد فروشگاه آنلاین شوید و از دسته بندی محصولات استفاده نمایید.

درپوش های دایره ای روکار – کپ پلاستیکی روکار | کپ لاستیکی برای روی قطعات یا سازه ها

درپوش های دایره ای توکار – کپ پلاستیکی توکار | کپ لاستیکی برای داخل قطعات یا سازه ها

آدرس دسته بندی:

نوار منو – فروشگاه – بخش دسته بندی محصولات – دسته ملزومات اتصالات پیچی – دسته درپوش

برای ورود به فروشگاه درپوش در نوار منو روی فروشگاه کلیک نمایید و از صفحه بندی و دسته بندی نمونه های مختلف آن استفاده کنید و یا از گزینه های زیر استفاده نمایید.

دسته بندی درپوشهای گرد فروشگاه

مشخصات دسته بندی فروشگاه

مدل: گرد روخور

جنس: لاستیک

اندازه: مختلف

رنگ: متنوع

مارک: مختلف

» دسته درپوش گرد لاستیکی روکار

مشخصات دسته بندی فروشگاه

مدل: گرد توخور

جنس: لاستیک

اندازه: مختلف

رنگ: متنوع

مارک: مختلف

» دسته درپوش گرد لاستیکی توکار

مشخصات دسته بندی فروشگاه

مدل: گرد روخور

جنس: پلاستیک

اندازه: مختلف

رنگ: متنوع

مارک: مختلف

» دسته درپوش گرد پلاستیکی روکار

مشخصات دسته بندی فروشگاه

مدل: گرد توخور

جنس: پلاستیک

اندازه: مختلف

رنگ: متنوع

مارک: مختلف

» دسته درپوش گرد پلاستیکی توکار