درپوش لوله لاستیکی لبه دار تو خور-نافی لاستیکی لوله
درپوش لاستیکی لوله گرد تو خور-درپوش داخل لوله

درپوش لاستیکی لوله گرد تو کار

درپوش لاستیکی لوله توکار گرد از پر مصرف ترین مدل درپوش های واشر دار لوله یا درپوش لبه دار لوله میباشد این نمونه درپوش داخل لوله به کار رفته و نصب و اجرا میشود. کلاهک لاستیکی لوله و یا درب انتهایی لوله پلاگین یا قطعه ای است که برای قرار دادن در انتهای لوله طراحی شده است تا جریان آب و فاضلاب، گرد و خاک، ورود حشرات را متوقف کند و یا زیبایی و محافظت و ایمنی به آن ببخشد.

درپوش لوله لاستیکی گرد تو خور یا تو کار برای پوشاندن سوراخ های لوله ها و یا انواع اجسام دایره ای شکل عالی هستند زیرا هم نصب آسانی دارند (به علت نرم بودن و انعطاف پذیر بودن جنس لاستیک) و هم ماندگاری و ایمنی بالاتری نصبت به متریال درپوش پلاستیکی لوله که خشک و شکننده است دارند.

درپوش های لاستیکی لوله های گرد نیز مانند لوله ها از سایزبندی متفاوتی برخوردار هستند و طبق استانداردهای مشخصی تولید و به بازار عرضه میشوند. این مدل کلاهک های پلاستیکی و لاستیکی لوله های دایره ای که داخل لوله ها به کار میروند دارای ابعاد مختلفی هستند که میتوانید وارد فروشگاه اینترنتی وب سایت شوید و نمونه های متفاوت آن ها را با قیمت هایشان مشاهده کنید.

 

درپوش لاستیکی لوله گرد تو خور-درپوش داخل لوله

تصویر درپوش لاستیکی لوله گرد توکار از نمای پایینی

چند سایز مختلف

 

جنس درپوش داخل رو لوله گرد لاستیکی

آلیاژ این نمونه لاستیک درپوش لوله گرد درونی، لاستیکی میباشد، البته متریال های ضعیف و قوی ای در آنها دیده میشود که تنوع بالایی دارند.

ایزوپرن، استایرن بوتادین، پلی بوتادین، نئوپرن – پلی کلروپرن، نیتریل یا (ان بی آر) (NBR)، وایتون و بسیاری از موارد دیگر.

از مزایای استفاده از جنسهای لاستیک خوب در درپوش لاستیکی لوله تو کار گرد:

مقاومت در برابر آب، مقاومت در برابر سایش، جهندگی مناسب، فرسودگی کم و طولانی، عدم ترک خوردن، انعطاف پذیری در دمای پائین، مقاومت در برابر گرما و سرما، مقاومت در برابر نور خورشید، مقاومت در برابر پارگی، مقاومت در برابر اکسیداسیون، مقاومت در برابر الکل و شرایط اسیدی و بازی، مقاومت در برابر هوازدگی.

همچنین مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر ازون، تاخیر دهندگی اشتعال، مقاومت در برابر بنزین و روغن، استحکام کششی مناسب، مقاومت در برابر حلالهای هیدروکربنی، ناتراوایی در برابر گازها، چسبندگی مناسب به الیاف و فلزات، مقاومت در برابر ترکزایی خمشی، مانایی فشاری، مقاومت در برابر رشد برشی، ناتراوایی و موارد مهم دیگر.

پس با این شرایطی که ذکر شد و شرایطی دیگر که در این مبحث نمیگنجد آلیاژ درپوشهای لوله گرد لاستیکی داخل رو بسیار و بسیار مهم میباشد و با انتخاب آلیاژ ضعیف و درپوش لوله ارزان قیمت و بی کیفیت باعث خرابی زودرس و از بین رفتن زمان و هزینه های انجام شده خود میشویم و حتی شاید در هنگام نصب ایجاد پارگی ها و خرابی ها شود.

مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا با کنترل کیفیت تمام محصولات قبل از فروش، بهترین گزینه ها را با بهترین قیمت درپوش لاستیکی لوله تو خور گرد را در کالاهای فروشگاه آنلاین قرار میدهد تا شما با خیالی آسوده و راحت در کمترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهید.

اندازه های درپوش لاستیکی لوله دایره ای داخل رو

ابعاد درپوش لاستیکی لوله توکار گرد بسیار زیاد است و برای مشاهده مشخصات و قیمت درپوش لوله جنس لاستیکی میتوانید وارد فروشگاه آنلاین شوید و در صورت نیاز خرید خود را به راحتی انجام دهید ولی در جدول پایین برخی از اندازه های این مدل کپ لوله که بیشتر مصرف میشوند نشان داده شده است.

از کوچکترین سایز درپوش لوله گرد لاستیکی تو خور تا بزرگترین درپوش لوله گرد لاستیکی تو خور در فروشگاه اینترنتی درپوش لوله لاستیکی تو خور گرد موجود میباشد.

جدول / لیست انواع اندازه درپوش لاستیکی لوله توکار گرد (مصرفی ها)

شمارهاندازه قطر خارجی درپوش لوله
0110 mm
0212 mm
0314 mm
0415 mm
0516 mm
0618 mm
0720 mm
0822 mm
0925 mm
1028 mm
1130 mm
1232 mm
1335 mm
1440 mm
1550 mm
1660 mm
1770 mm  کم مصرف تر
1880 mm  کم مصرف تر
1990 mm  کم مصرف تر
20100 mm  کم مصرف

لازم به ذکر است اگر در فروشگاه سایز و یا جنس مد نظر خود را از درپوش لاستیکی لوله تو کار گرد نیافتید میتوانید با دفتر فروش تماس بگیرید و از همکاران مجموعه راهنمایی بگیرید.

 

کاربرد درپوش لاستیکی لوله تو خور گرد

درپوش لاستیکی لوله داخل رو دایره ای در موارد متنوعی مصرف و به کار میروند که به برخی از آن ها اشاره میشود.

درپوش لوله آب: درپوش داخل لوله آب لاستیکی، درپوش لوله گاز: درپوش داخل لوله گاز لاستیکی، درپوش لوله فلزی: برای داخل لوله های آهنی و استیل و غیره، درپوش لوله برق: قسمت داخل رو لوله ها در زمان تعمیر برای جلو گیری از ورود اشیا به داخل لوله (در واقع درپوش موقت لوله به حساب می آید) درپوش لوله آزمایش: برای داخل لوله های آزمایشگاهی، درپوش لوله مقوایی: برای توی لوله های مقوایی.

نافی لوله جنس لاستیکی گرد و یا سرپوش پایه های مبلمان و میز و صندلی که برای زیبایی کار داخل کار و جلوگیری از برش فرش و موکت یا لیز خوردن استفاده میشود.

و بسیاری از موارد دیگر که هر کدام را برایتان در صفحه ای جداگانه شرح میدهیم و از خصوصیات و ویژگی ها و همچنین مدل و جنس و اندازه و رنگ و مارک هر کدام توضیح میدهیم.

 

درپوش لوله لاستیکی لبه دار تو خور-نافی لاستیکی لوله

تصویر درپوش لاستیکی لوله گرد توکار از نمای بالایی

چند اندازه مختلف

 

فروش درپوش لبه دار لوله گرد لاستیکی

در فروشگاه آنلاین درپوشها، فروش انواع درپوش لاستیکی گرد تو کار لبه دار لوله با مشخصات کامل و قیمت ارائه شده است.

خرید درپوش لاستیکی لوله گرد توکار لبه دار، (درپوشهای لاستیکی لوله دایره ای لبه دار) از این مجموعه از تعداد کم و خورد تا عمده امکان پذیر میباشد، حتما به دسته درپوشهای لبه دار لاستیکی گرد لوله سر بزنید و محصولات را بررسی و مشاهده نمایید.

جهت ورود به دسته درپوشهای لبه دار لاستیکی گرد لوله وارد پیوند زیر شوید.

» » فروشگاه درپوش لاستیکی لوله تو کار گرد « «

X