انواع درپوش لوله گرد | درپوش داخل لوله + درپوش خارج لوله

از انواع مدل درپوش لوله گرد میتوان به دو شکل درپوش داخل لوله (درپوش توی لوله) و درپوش خارج لوله (درپوش روی لوله) اشاره نمود. پر مصرفترین جنسها در این دسته محصولات پلیمری بوده و از دو جنس درپوش لوله پلاستیکی و جنس درپوش لوله لاستیکی تشکیل میشوند.

در این صفحه به معرفی انواع شکل در پوش لوله پلیمری و راهنمایی جهت خرید درپوش روی لوله جنس پلاستیک یا لاستیک و راهنمایی جهت خرید درپوش توی لوله جنس لاستیک یا پلاستیک، مناسب نیاز مصرف با بهترین قیمت و کیفیت شده است.

⛔ قبل از مطالعه کامل این صفحه ورود به فروشگاه اینترنتی درپوش لوله گرد در وب سایت ممنوع است؛ زیرا با صرف اندکی زمان و بررسی مطالب صفحه که اطلاعات جامعی منتشر شده خریدی استاندارد و آگاهانه با بهترین قیمت درپوش لوله پلاستیکی و بهترین کیفیت درپوش لوله لاستیکی در نمونه های مختلف را با شرکت ما تجربه مینمایید.

در ادامه به معرفی و فروش انواع درپوش های لوله از جمله: درپوش لوله مقوایی، درپوش لوله کاغذی، درپوش لوله آب، درپوش لوله گاز، درپوش لوله برق، درپوش لوله فلزی، درپوش لوله فاضلاب، درپوش لوله پلیکا، درپوش اتصالات لوله و دیگر موارد که به توضیح و معرفی آنها در ادامه صفحه پرداخته شده است.

انواع درب لوله قطعات کاربردی هستند که جزو ملزومات اتصالات پیچی و غیر پیچی محصوب میشوند، درپوشهای لوله و اتصالات از تنوع مدل، جنس، اندازه، رنگ و مارک مختلفی برخوردار میباشند که ما در این مقاله به معرفی و کمک به خرید موارد پر مصرف آنها میپردازیم.

برای انتخاب و خرید باید به مواردی مانند محل استفاده و نصب سپس استفاده موقت یا دائمی بودن آن ها، (درپوش موقت لوله و یا درپوش دائمی لوله) و همچنین کیفیت ساخت و تولید و بسیاری از نکات دیگر توجه داشت که با مطالعه مطالب این صفحه بر اطلاعت شما افزوده میشود.

در پایان شما میتوانید از طریق نوار منو و یا لینک پیوندی که انتهای صفحه منتشر شده به فروشگاه آنلاین مجموعه رفته و در دسته درپوش ها وارد شده و آگاهانه محصولات مد نظر خود را بررسی کرده قیمت و تصاویر تک تک آن ها را مشاهده و در صورت نیاز خرید خود را در هر تعدادی انجام نمایید.

 

فروش درپوش لوله | خرید درپوش لوله

فروش درپوش لوله در مدل ها و ابعاد مختلف در فروشگاه آنلاین تدارکات صنعتی آپادانا انجام میگیرد و تک تک محصولات با مشخصات کاملشان ارائه شده و به مرور بر آن ها افزوده میشود، برای خرید درپوش لوله در نمونه های مد نظر و مصرفیتان میتوانید پس از مطالعه این صفحه به فروشگاه اینترنتی درپوش های لوله ها مراجعه و خرید خود را ثبت نمایید.

مجموعه ما به صورت تخصصی در زمینه فروش درپوش داخلی لوله و درپوش خارجی لوله های مختلف با چندین دهه سابقه حضور در صنعت در ادامه به نکاتی میپردازد که مشتریان و مصرف کنندگان محترم برای خرید در پوش لوله اتصالات گرد انتخابی خود به راحتی و در کمتر از چند دقیقه خرید خود را انجام دهند.

 

قیمت درپوش لوله های گرد

برای قیمت درپوش لوله تنوع قیمتی بالایی به چشم میخورد و موارد مختلفی در قیمت درپوشهای لوله های مختلف تاثیر گذار هستند.

به طور مختصر موارد مهم و تاثیر گذار در قیمت درپوشهای لوله را میتوان به صوررت زیر معرفی نمود:

01 | مدل یا شکل: قیمت درپوش روی لوله با قیمت درپوش داخل لوله به علت تفاوت مدل میتواند متفاوت باشد.

02 | جنس (آلیاژ) و متریال: قیمت درپوش های لوله جنس پلاستیکی و لاستیکی با درپوش های لوله فلزی به علت جنسشان میتواند متفاوت باشد.

03 | ابعاد یا اندازه: برای مثال درپوش محافظ لوله پیچی سایز 80 میلیمتر با سایز 50 میلیمتر متفاوت میباشد و این اختلاف قیمت در پوش لوله بابت ابعاد است.

04 | رنگ بندی: قیمت درپوش سفید لوله با قیمت درپوش مشکی لوله و یا قیمت رنگ های زرد، قرمز، آبی و دیگر موارد بر اساس رنگشان متغییر است.

05 | کیفیت و مارک: قیمت درپوش با کیفیت لوله میتواند بالاتر باشد نصبت به درپوش ارزان قیمت لوله با کیفیت ضعیف تر؛ و قطعا این تفاوت قیمت ارزش خودش را دارد که در ادامه به موارد آن اشاره خواهد شد تا انتخابی مناسب داشته باشید.

06 | تعداد خرید: قیمت خرید 100 عدد درپوش پلی اتیلن قطعا متفاوت است از قیمت خرید 10000 عدد از آن، که نشان میدهد تعداد خرید درپوشهای لوله و اتصالات نیز بر روی قیمت تاثیر دارد.

 

در ادامه به توضیح ویژگی ها و مشخصات مهم جهت خرید دو مدل درپوش توی لوله و سپس مدل درپوش روی لوله با جزییات مهم و کامل پرداخته شده است.

 

مدل 01 | درپوش توکار لوله جنس پلاستیکی و لاستیکی

درپوش لاستیکی لوله گرد تو کار / درپوش توی لوله

درپوش لاستیکی لوله توکار گرد از پر مصرف ترین مدل درپوش های واشر دار لوله یا درپوش لبه دار لوله میباشد این نمونه درپوش داخل لوله به کار رفته و نصب و اجرا میشود. کلاهک لاستیکی لوله و یا درب انتهایی لوله پلاگین یا قطعه ای است که برای قرار دادن در انتهای لوله طراحی شده است تا جریان آب و فاضلاب، گرد و خاک، ورود حشرات را متوقف کند و یا زیبایی و محافظت و ایمنی به آن ببخشد.

درپوش لوله لاستیکی گرد تو خور یا تو کار برای پوشاندن سوراخ های لوله ها و یا انواع اجسام دایره ای شکل عالی هستند زیرا هم نصب آسانی دارند (به علت نرم بودن و انعطاف پذیر بودن جنس لاستیک) و هم ماندگاری و ایمنی بالاتری نصبت به متریال درپوش پلاستیکی لوله که خشک و شکننده است دارند.

درپوش های لاستیکی لوله های گرد نیز مانند لوله ها از سایزبندی متفاوتی برخوردار هستند و طبق استانداردهای مشخصی تولید و به بازار عرضه میشوند. این مدل کلاهک های پلاستیکی و لاستیکی لوله های دایره ای که داخل لوله ها به کار میروند دارای ابعاد مختلفی هستند که میتوانید وارد فروشگاه اینترنتی وب سایت شوید و نمونه های متفاوت آن ها را با قیمت هایشان مشاهده کنید.

 

درپوش لاستیکی لوله گرد، درپوش داخلی لوله، درپوش توی لوله، درپوش تو خور لوله، درپوش تو کار لوله، درپوش داخل رو لوله، درپوش نافی لوله، درپوش سوراخ لوله

تصویر درپوش لاستیکی لوله گرد توکار از نمای پایینی

چند سایز مختلف

 

جنس درپوش داخل رو لوله گرد لاستیکی

آلیاژ این نمونه لاستیک درپوش لوله گرد درونی، لاستیکی میباشد، البته متریال های ضعیف و قوی ای در آنها دیده میشود که تنوع بالایی دارند.

ایزوپرن، استایرن بوتادین، پلی بوتادین، نئوپرن – پلی کلروپرن، نیتریل یا (ان بی آر) (NBR)، وایتون و بسیاری از موارد دیگر.

از مزایای استفاده از جنسهای لاستیک خوب در درپوش لاستیکی لوله تو کار گرد:

مقاومت در برابر آب، مقاومت در برابر سایش، جهندگی مناسب، فرسودگی کم و طولانی، عدم ترک خوردن، انعطاف پذیری در دمای پائین، مقاومت در برابر گرما و سرما، مقاومت در برابر نور خورشید، مقاومت در برابر پارگی، مقاومت در برابر اکسیداسیون، مقاومت در برابر الکل و شرایط اسیدی و بازی، مقاومت در برابر هوازدگی.

همچنین مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر ازون، تاخیر دهندگی اشتعال، مقاومت در برابر بنزین و روغن، استحکام کششی مناسب، مقاومت در برابر حلالهای هیدروکربنی، ناتراوایی در برابر گازها، چسبندگی مناسب به الیاف و فلزات، مقاومت در برابر ترکزایی خمشی، مانایی فشاری، مقاومت در برابر رشد برشی، ناتراوایی و موارد مهم دیگر.

پس با این شرایطی که ذکر شد و شرایطی دیگر که در این مبحث نمیگنجد آلیاژ درپوشهای لوله گرد لاستیکی داخل رو بسیار و بسیار مهم میباشد و با انتخاب آلیاژ ضعیف و درپوش لوله ارزان قیمت و بی کیفیت باعث خرابی زودرس و از بین رفتن زمان و هزینه های انجام شده خود میشویم و حتی شاید در هنگام نصب ایجاد پارگی ها و خرابی ها شود.

مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا با کنترل کیفیت تمام محصولات قبل از فروش، بهترین گزینه ها را با بهترین قیمت درپوش لاستیکی لوله تو خور گرد را در کالاهای فروشگاه آنلاین قرار میدهد تا شما با خیالی آسوده و راحت در کمترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهید.

 

اندازه های درپوش لوله لاستیکی دایره ای داخل رو

ابعاد درپوش لاستیکی لوله توکار گرد بسیار زیاد است و برای مشاهده مشخصات و قیمت درپوش لوله جنس لاستیکی میتوانید وارد فروشگاه آنلاین شوید و در صورت نیاز خرید خود را به راحتی انجام دهید ولی در جدول پایین برخی از اندازه های این مدل کپ لوله که بیشتر مصرف میشوند نشان داده شده است.

از کوچکترین سایز درپوش لوله گرد لاستیکی تو خور تا بزرگترین درپوش لوله گرد لاستیکی تو خور در فروشگاه اینترنتی درپوش لوله لاستیکی تو خور گرد موجود میباشد که پس از مطالعه این صفحه میتوانید محصولات موجود با قیمت و تصاویر را در آنجا مشاهده نمایید.

جدول / لیست انواع اندازه درپوش لاستیکی لوله توکار گرد (مصرفی ها)

شمارهاندازه قطر خارجی درپوش لوله
0110 mm
0212 mm
0314 mm
0415 mm
0516 mm
0618 mm
0720 mm
0822 mm
0925 mm
1028 mm
1130 mm
1232 mm
1335 mm
1440 mm
1550 mm
1660 mm
1770 mm  کم مصرف تر
1880 mm  کم مصرف تر
1990 mm  کم مصرف تر
20100 mm  کم مصرف

لازم به ذکر است اگر در فروشگاه سایز و یا جنس مد نظر خود را از درپوش جنس لاستیکی لوله تو کار گرد نیافتید میتوانید با دفتر فروش تماس بگیرید و از همکاران مجموعه راهنمایی بگیرید.

 

کاربرد درپوش لاستیکی لوله تو خور گرد

درپوش لاستیکی لوله داخل رو دایره ای در موارد متنوعی مصرف و به کار میروند که به برخی از آن ها اشاره میشود.

درپوش لوله آب: درپوش داخل لوله آب لاستیکی، درپوش لوله گاز: درپوش داخل لوله گاز لاستیکی، درپوش لوله فلزی: برای داخل لوله های آهنی و استیل و غیره، درپوش لوله برق: قسمت داخل رو لوله ها در زمان تعمیر برای جلو گیری از ورود اشیا به داخل لوله (در واقع درپوش موقت لوله به حساب می آید) درپوش لوله آزمایش: برای داخل لوله های آزمایشگاهی، درپوش لوله مقوایی: برای توی لوله های مقوایی.

نافی لوله جنس لاستیکی گرد و یا سرپوش پایه های مبلمان و میز و صندلی که برای زیبایی کار داخل کار و جلوگیری از برش فرش و موکت یا لیز خوردن استفاده میشود.

و بسیاری از موارد دیگر که هر کدام را برایتان در صفحه ای جداگانه شرح میدهیم و از خصوصیات و ویژگی ها و همچنین مدل و جنس و اندازه و رنگ و مارک هر کدام توضیح میدهیم.

 

درپوش لوله لاستیکی، درپوش لبه دار لوله، درپوش لوله پلاستیکی، در پوش توخور لوله، نافی لاستیکی لوله، کلاهک محافظ لوله

تصویر درپوش لاستیکی لوله گرد توکار از نمای بالایی

چند اندازه مختلف

 

فروش درپوش لبه دار لوله گرد لاستیکی

در فروشگاه آنلاین درپوشها، فروش انواع درپوش لاستیکی گرد تو کار لبه دار لوله با مشخصات کامل و قیمت ارائه شده است.

خرید درپوش لاستیکی لوله گرد توکار لبه دار، (درپوشهای لاستیکی لوله دایره ای لبه دار) از این مجموعه از تعداد کم و خورد تا عمده امکان پذیر میباشد، حتما به دسته درپوشهای لبه دار لاستیکی گرد لوله سر بزنید و محصولات را بررسی و مشاهده نمایید.

جهت ورود به دسته درپوشهای لبه دار لاستیکی گرد لوله وارد پیوند زیر شوید.

» » فروشگاه درپوش لاستیکی لوله تو کار گرد « «

 

مدل 02 | درپوش روکار لوله جنس لاستیکی و پلاستیکی

درپوش پلاستیکی لوله گرد رو کار / درپوش روی لوله

درپوش پلاستیکی لوله روکار گرد و یا درپوش لاستیکی روی لوله یکی دیگر از مدل های درپوش های لوله میباشد که در قسمت بیرونی و یا خارجی لوله های مختلف گرد نصب و به کار میرود. از دیگر نام های مشابه این مدل به درپوش بیرونی لوله، درپوش خارج لوله، درپوش رویی لوله، درپوش ساده و بدون لبه لوله نیز میتوان اشاره نمود.

درپوش های روی لوله از مصرف بالاتری نصبت به نمونه های درپوش های توی لوله را دارند و همچنین از فراوانی اندازه ها نیز برخوردار است. از اندازه های کوچک (درپوش کوچک روی لوله) تا اندازه های بزرگ (درپوش بزرگ روی لوله) هر یک مصارف خاص خود را دارند و  برای موارد مختلف استفاده میشود، مانند: درپوش روی لوله و اتصالات پلاستیکی، درپوش بیرونی لوله جات فلزی و دیگر موارد.

درپوش پلاستیکی لوله بیرونی یکی از اتصالات جانبی لوله کشی برق و آب و گاز و سایر لوله کشی ها به شمار می رود که نقش آن محافظت از لوله، اتصالات و مواد درون آن است. نمونه درپوش پلاستیکی لوله ریز یا مفتول ها نیز برای پوشاندن قسمت خارجی مصرف میشود تا قسمت های تیز فلزات گرد را بپوشاند و یا نمای زیبایی به کار بدهد.

 

درپوش پلاستیکی لوله گرد، درپوش خارجی لوله، درپوش لاستیکی لوله بیرونی، درپوش ساده لوله، درپوش ته لوله اتصالات، درپوش رو کار لوله

تصویر درپوش پلاستیکی لوله گرد روکار از نمای مختلف

چندین اندازه مختلف

 

جنس درپوش بیرون لوله گرد پلاستیکی

آلیاژ یا متریال به کار رفته در درپوش لاستیکی لوله خارجی و یا درپوش پلاستیکی لوله بیرونی بسیار مهم میباشد. از درصد بالای کیفیت درپوش های پلاستیکی روی لوله مربوط به متریال های استفاده شده در آن ها است.

براقیت، و همچنین در نمونه های مشکی تیره تر بودن، منعطف بودن از نشانه های اولیه درپوش جنس خوب لاستیکی لوله می باشد.

درپوشهای لوله نمونه رویی لاستیکی که به سفیدی میزنند از کیفیت پایینی برخوردارند و خشک تر و سفت تر هستند وطول عمر بسیار پایینی دارند، و بر اثر فشار کم سریعا پاره یا ترک بر می دارد و زودتر خراب میشود. به طور مثال: درپوش روی لوله میز و صندلی که فشار بر روی آن ها است در زمان کمی بر اثر فشار سوراخ یا پاره میشود.

درپوش پلاستیکی لوله بیرونی از مصرف کم تری نصبت به درپوش لاستیکی لوله بیرونی یا خارجی دارد و دلیل آن خشک بودن آن و احتمال خطای اندازه و نصب بالاتر آن است.

درپوش جنس لاستیک و جنس پلاستیک تولید شده و موجود در مجموعه ما همگی پس از کنترل کیفیت و تعداد ارائه بازار یا مصرف کنندگان درپوش ها میشود و از کیفیت های بالایی برخوردار هستند. به جرات میتوان گفت با کیفیت ترین درپوش لاستیکی لوله رو خور و همچنین با کیفیت ترین درپوش پلاستیکی لوله رویی را مجموعه ما به فروش میرساند.

 

ابعاد درپوش لوله پلاستیکی / درپوش بیرونی لوله

سایزهای درپوش بیرونی لوله نیز مانند نمونه مدلهای درپوش تو خور لوله از تنوع زیادی برخوردار است.

در ادامه به معرفی انواع اندازه های درپوش های روی لوله ها جنس لاستیکی و پلاستیکی و همچنین مشخصات و ویژگی ها و کاربردهایشان پرداخته میشود.

 

درپوش روی لوله، درپوش بیرون لوله، درپوش خارج لوله، درپوش روخور لوله و اتصالات، درپوش انتهایی لوله، درپوش بدون لبه میله،درپوش رو کار لوله لاستیکی

انواع سایز درپوش روی لوله

تصویر درپوش بیرونی لوله در ابعاد کوچک و بزرگ

 

همچنین میتوانید برای خرید اینترنتی درپوش روی لوله جنس لاستیکی و پلاستیکی از فروشگاه اینترنتی وب سایت استفاده کنید، (از قسمت انتهای صفحه بخش راهنمای وب سایت و دسته بندی ها استفاده نمایید) تا خرید اینترنتی درپوش پلاستیکی لوله نمونه های روی لوله ها را به راحتی انجام دهید.

مشخصات کامل محصولات با تصاویر و قیمت و تعداد در بسته و دیگر اطلاعات برای تک تک محصول ها به صورت کامل ارائه شده است که میتوانید در آن قسمت بررسی و خرید مطمئنی داشته باشید.

📌 برای مشاهده انواع مدل درپوش لوله جنس لاستیکی گرد و کسب اطلاعات برای خرید می توانید مقاله زیر را نیز مشاهده نمایید.

کپ درپوش پلاستیکی | کپ درپوش لاستیکی