گل پیچ فلزی | گل پیچ استیل، گل پیچ برنجی، گل پیچ آهنی

معرفی 100% ی و فروش انواع جنس گل پیچ فلزی از جمله اطلاعات خرید گل پیچ استنلس استیل، خرید گل پیچ برنجی یا برنزی، خرید گل پیچ آهنی یا فولادی و دیگر آلیاژها در انواع مدل های گل پیچ فلزی رنگی و ساده از جمله گلپیچ های فلزی گرد و چند ضلعی، واشردار و کیپی و دیگر موارد که در ادامه این صفحه با آن ها آشنا می شوید.

پس از مطالعه کامل این صفحه، در مورد انتخاب و نحوه خرید گل پیچ فلزی اطلاع پیدا مینمایید از انواع مدل گل پیچ فلزی، انواع جنس گل پیچ فلزی، انواع اندازه یا سایز گل پیچ فلزی، انواع رنگ گل پیچ فلزی و همچنین شکلهای مختلف و خاص و نحوه خرید و فروش گل پیچ فلزی که میتوانید وارد فروشگاه آنلاین مجموعه شوید و با آگاهی کامل نمونه مد نظر خود را انتخاب و در صورت نیاز سفارش خود را ثبت نمایید.

قیمت گل پیچ فلزی نیز در فروشگاه اینترنتی مجموعه بنا به مدل ها و اندازه ها و دیگر موارد به صورت کامل ارائه شده است که در انتهای صفحه آدرس لینک فروشگاه ذکر می شود که پس از ورود قیمت گلپیچ فلزی در نمونه های مختلف را مشاهده مینمایید.

برای خرید گل پیچ فلزی نیاز به یک سری اطلاعات کلی و یک سری اطلاعات جزئی دارید که کلیات را در این مقاله توضیح می دهیم و جزییات را برای هر محصول به صورت جداگانه در فروشگاه ارائه داده ایم. به طور مثال مشخصات و ویژگی های گلپیچ فلزی گنبدی با گلپیچ فلزی واشر دار و یا گل پیچ برنجی با گل پیچ استیل و گل پیچ آهنی متفاوت میباشد.

گلپیچ فلزی، گل پیچ فلزی، گل مهره فلزی

قیمت گل پیچ فلزی به موارد مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آن ها اشاره شده است، شرکت تولیدی وارداتی آپادانا با سابقه بالای 20 سال در این زمینه فروش انواع گل پیچ های فلزی با بهترین قیمت (ارزانترین قیمت گل پیچ های فلزی) و بهترن کیفیت از نمونه های ایرانی و خارجی را به صورت تخصصی انجام مینماید.

 

انواع مدل گل پیچ فلزی

مدلهای مختلف این پولکی فلزی پیچ ها تنوع زیادی ندارد و علت آن زمینه کم مصرف بودن برخی از مدلهای این قطعه ها است. برخی از این کاور سرپیچها وارداتی می باشند مثل چین و تایوان و برخی نیز تولید میشوند و ساخت داخلی و ایرانی می باشند.

تولید گل پیچ فلزی توسط مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا انجام میگیرد و در نمونه های استانداردی ارائه بازار میشوند، در حال حاضر نمونه های دایره ای و واشردار آن که با رزوه روی پولکی نصب میشود در دو رنگ نقره ای / سفید و طلایی / زرد به صورت گالوانیزه و روکش کروم نیکل براق و ضد زنگ ساخته و ارائه میشود.

همچنین واردات گل پیچ فلزی نیز توسط مجموعه در مدلهای مختلف صورت می پذیرد مانند گلپیچ های ترک فلزی و گلپیچ های چینی فلزی و دیگر موارد که مصرف کنندگان خاص خود را دارد.

در اینجا به برخی از مدلهای پر مصرف گل پیچ فلزی آن اشاره میشود:

گل پیچ فلزی گرد معمولی / استوانه ای

گل پیچ فلزی واشردار

گل پیچ فلزی رزوه دار

برای اطلاع از انواع نمونه مدل گل پیچ فلزی میتوانید بعد از مطالعه این صفحه وارد وبلاگ و به مقالات دیگر سر بزنید که اطلاعات کاملتری ارائه شده است.

 

انواع جنس گل پیچ فلزی

جنسها یا آلیاژهای پولکی های فلزی پیچ و مهره و پیچ و رولپلاک ها میتواند بنا به محل نصب و نیاز های مصرف کنندگان متفاوت باشد که به نمونه هایی از آنها در اینجا اشاره میکنیم.

گل پیچ استنلس استیل

گل پیچ استیل 304 A2

گل پیچ استیل 316 A4

گل پیچ برنزی گالوانیزه

گل پیچ برنجی گالوانیزه

گل پیچ فولادی گالوانیزه

گل پیچ آهنی گالوانیزه

گل پیچ چدنی گالوانیزه

گل پیج آلومینیومی و در برخی موارد خاص مسی و سربی و تیتانیوم که از مصارف بسیار کمتری برخوردار هستند.

 

انواع سایز گل پیچ فلزی

اندازه های مختلف این سرپیچ ها نصبت به مدلهای مختلفشان متفاوت است برای مثال نمونه های گرد واشردار آن در سه سایز مصرفی و دو سایز کم مصرف دیده میشوند.

گل پیچ فلزی کوچک – گل پیچ فلزی متوسط – گل پیچ فلزی بزرگ که سایزهای پر مصرفی میباشند و نمونه های گلپیچ فلزی خیلی بزرگ تر کم مصرف تر هستند و دلیل آن نیز قیمت بالاتر آنها است.

نمونه ابعاد گلپچهای جنس فلز را به شرح زیر میتوان بیان کرد:

گل پیچ فلزی دور 14 یا کوچک

گل پیچ فلزی دور 17 یا متوسط

گل پیچ فلزی دور 19 یا بزرگ

و نمونه های بزگتر آن ها با قطر 22 و 25 میلیمتر هستند.

سایزهای نزدیک به موارد بالا نیز بعضا مشاهده میشود مانند گل پیچ فلزی دور 15 و گل پیچ فلزی دور 16 و گل پیچ فلزی دور 18 همچنین گل پیچ فلزی دور 20 که منظور قطر بیرونی به میلی متر است.

در آینده جدول سایز انواع گل پیچ فلزی را برای شما آماده و منتشر مینماییم. برای مشاهده قسمت های پنهان مقالات و دیگر ویژگی ها پیشنهاد میشود حتما در وب سایت ثبت نام نمایید. (کمتر از 2 دقیقه زمان میبرد)

  • بعد از مطالعه کامل این مقاله از قسمت ناحیه کاربری در نوار منو وب سایت میتوانید ثبت نام خود را انجام نمایید.

 

انواع رنگ گل پیچ فلزی

نمونه های پولک های فلزی قسمت رویی تنوع رنگ زیادی ندارند و اغلب در دو رنگ گلپیچ فلزی طلایی یا زرد و گلپیچ فلزی سفید یا نقره ای (سیلور) به چشم میخورد و نمونه های مشکی رنگ و رنگ برنجی نیز کمتر به چشم میخورد.

با این اوصاف مجموعه ما قابلیت تولید انواع رنگ ها را دارد و برای تولید پولکی فلزی رنگی نیاز به سفارش در تعداد بالا میباشد. رنگ ها اغلب توسط فرآیند آبکاری (گالوانیزه) صورت می گیرد و در وان های آبکاری تک تک انجام میپذیرد تا هم داخل و هم بیرون آن پوشش داده شود.

کیفیت روکش های انواع پولکی سر پیچ و مهره ها بسیار بالا و با رعایت استاندارد ها انجام میپذیرد زیرا نمای اصلی اتصالات را این قطعات نشان میدهند، پس ظاهر زیبا از مهمات این قطعات میباشد.

 

مشخصات مهم برای خرید گلپیچ فلزی

گل پیچ جنس فلزی و یا گل میخ فلزی جهت پوشاندن سر پیچ های مختلف و میخ ها و پرچ ها در اتصالات به کار برده میشود که اغلب دارای یک پولک فلز و واشر زیرین نیز می باشد که با استفاده از آن ها می توانید میخ و پرچ و یا پیچ های به کار رفته در قطعه کار را مخفی کنید و به محیط نصب پیچ و مهره جات زیبایی ببخشید و یا محافظت از آن ها را به کار ببرید.

آنها در صنایع مختلف ساختمانی و صنعتی و خودرویی از جمله چوبی و ام دی اف (MDF)، یراق آلات و ابزار آلات، تابلو ها و شیشه ها میز و صندلی و مبلمان، کمد ها و کابینت ها، ماشین آلات و خودرو ها و موتور ها، پلاک ها و آسانسور و نمای سنگ ساختمانها و بسیاری از موارد دیگر به کار میروند.

به گونه ای میتوان گفت که هرجا پیچ ها و مهره ها و همچنین میخ ها و پرچ ها و دیگر اتصالات پیچی و ملزوماتشان به کار میرود از این گلپیچ های فلزی تزئینی نیز میتوان استفاده نمود.

پس با این اوصاف از نمونه ملزومات اتصالات پیچی مهمی محصوب میشوند و در تهیه آنها باید به موارد مهمی دقت کرد تا محصول مرغوب و استاندارد و مخصوص محیط نصب و پیچ هایتان را تهیه و استفاده کنید تا در استفاده و نصب آن ها به مشکل بر نخورید.

نکات خرید گلپیچ فلزی:

01 – به مدل و اندازه آنها دقت شود تا به پیچ مد نظرتان بخورد و اگر در این موضوع مشکل داشتید میتوانید در هنگام خرید با ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

02 – از جایی که خرید میکنید مطمئن باشید تا نمونه نا مرغوبی را که اغلب گل پیچ فلزی ارزان قیمت هستند به شما ارائه ندهند زیرا:

احتمال خطا در اندازه های گل پیچ فلزی وجود دارد یکی کوچک و یکی بزرگ میباشد که برخی از آن ها را ناکارآمد میکند.

احتمال روکش ضعیف را دارد که به سرعت زنگ میزنند و نمای زشتی به خود میگیرند و در هنگام باز و بسته کردن به مشکل بر میخورید، همچنین بر اثر سایش و یا ضربات احتمال رنگ پریدگیشان است.

متاسفانه تعداد کم در بسته یا خرابی های موجود در بسته که به طور مثال در 1000 عدد 100 عدد آن ناکارآمد میشود و نمیتوان برای نصب از آن استفاده نمود و هزینه اضافی برای شما میتراشد.

نمونه های گل پیچ فلزی رزوه دار آن دارای رزوه یا دنده کاری ضعیفی میباشند و به راحتی واشر و پولکی روی هم پیچ نمیخورند و بسته نمیشوند و برخی از آنها در اثر ضربات یا فشار های کم سریعا باز شده و می افتند و گم میشوند.

ضخامت و ظاهر آنها نا مناسب و غیر استاندارد بوده و به راحتی تخریب میشوند. و دیگر موارد که مجموعه ما با بخش کنترل کیفی قبل از فروش پولکی های فلزی سر پیچ به جای مشتریان همه آن ها را چک میکند تا کالایی با کیفیت و قیمت عالی ارائه دهد.

شما میتوانید در فروشگاه آنلاین گلپیچهای فلزی مجموعه ما با خیالی آسوده خرید خود را ثبت و در کمترین زمان سفارشات خود را دریافت نمایید. همچنین از ضمانت بازگشت کالا یا مرجوعی نیز در صورت نیاز استفاده کنید.

 

گل پیچ برنجی، گل پیچ استیل، گل پیچ آهنی، گل پیچ فولادی، گل پیچ فلزی، گلپیچ گرد کلگی پیچ، کاور پیچ
انواع گل پیچ فلزی گرد / گل پیچ استوانه فلزی

 

در بالا تصویر گل پیچ فلزی در مدل های مختلف را میتوانید مشاهده نمایید که تفاوت در رنگ ها، شکل ها، جنس ها، روکشهای گالوانیزه، مدل ها و اندازه ها را نمایان می نماید.

 

گل پیچ برنجی | گلپیچ برنجی یا گل پیچ برنزی

این آلیاژهای گلپیچ فلزی، برخی از جنس های گلپیچ های فلزی می باشند و مهمترین تفاوت این دو فلز ( نمونه گلپیچ برنزی با برنجی) این است که برنز نسبت به برنج سخت تر است و مقاومت بیشتری دارد، همین سختی بیشتر، میزان شکل پذیری آن را کمی کمتر از برنج کرده است. از خاصیتهای این آلیاژ ها به موارد زیرین میتوان اشاره نمود.

آن ها گل پیچ های ضد زنگ و مغناطیس می باشند و در محیط مرطوب و آبی به راحتی میتواند استفاده شود، زیبایی و شکیلی خاص خود را دارند و همچنین مقاومت خوبی را دارا میباشند و از رنگ پذیری خوبی برخوردارند.

گل پیچ برنجی سفید کروم نیکل و گل پیچ برنجی طلایی کروم نیکل دو رنگ اصلی این نمونه گلپیچ های فلزی آلیاژ برنج یا برنز میباشند، همچنین در پنج سایز یا اندازه مختلف تولید و ارائه بازار میشوند. لازم به ذکر است قیمت گل پیچ برنجی بر اساس سایز و رنگ (روکش)، درصد خلوص مواد اولیه و مهمتر از همه کیفیت ساخت متفاوت است.

قیمت گل پیچ برنجی در سایزهای و رنگ های مختلف در فروشگاه آنلاین سایت ارائه شده که میتوانید آن ها را مشاهده و بررسی نمایید.

در مورد فروش گل پیچ برنجی و یا خرید گل پیچ برنجی میتوانید وارد فروشگاه اینترنتی شوید و یا با کارشناسان ما تماس تلفنی بگیرید تا مشاوره و راهنمایی شوید.

خرید و فروش گل پیچ برنجی گرد واشر دار دارای دنده یا رزوه به علت خاصیت هایی که دارد در بازار بیشتر دیده میشود. از معایب خرید گل پیچ جنس برنج نصبت به خرید گل پیچ استیل میزان تحمل فشار کمترش نصبت به نمونه های استنلس استیل است.

 

انواع سایز گل پیچ برنجی | اندازه های گل پیچ برنزی

انواع اندازه گل پیچ برنجی مصرفی به شرح زیر است.

گل پیچ برنجی دور 14 قطر چهارده میلیمتر / 13 میل

گل پیچ برنجی دور 16 قطر شانزده میلیمتر / 15 میل

گل پیچ برنجی دور 18 قطر هجده میلیمتر / 17 میل

گل پیچ برنجی دور 20 قطر بیست میلیمتر / 19 میل

گل پیچ برنجی دور 23 قطر بیست و سه میلیمتر / 22 میل

گل پیچ برنجی دور 25 قطر بیست و پنج میلیمتر / 24 میل

در برخی موارد بنا به مدل و تولید گل پیچ برنجی توسط شرکت های مختلف ابعاد احتمال دارد کمی متفاوت باشند.

مصرف کنندگان همچنین از اصطلاحات زیر برای سفارش گل پیچ برنجی / برنزی استفاده مینمایند.

گل پیچ برنجی کوچک، گل پیچ برنجی ریز

گل پیچ برنجی متوسط، معمولی

گل پیچ برنجی بزرگ، گل پیچ برنجی درشت

گل پیچ برنجی خیلی بزرگ

در هنگام خرید گل پیچ برنجی باید به ابعاد واشر زیرین آن نیز توجه داشت تا نصبت به پیچی که بر رویش نصب انجام میشود از لحاظ قطر با سوراخ واشر زیرین گل پیچ برنجی هماهنگ باشد. به طور مثال اگر قطر بدنه پیچ 4 میل باشد قطر سوارخ واشر زیرین گل پیچ برنجی نیز نباید کمتر از 4 میل باشد زیرا پیچ از آن رد نمیشود.

 

گل پیچ استیل | گلپیچ استیل

گل پیچ های استیل یا استنلس استیل کمتر در بازار مشاهده میشود و علت آن سختی در تولید این مدل گلپیچ فلزی و همچنین قیمت گل پیچ استیل است و اغلب به صورت وارداتی هستند.

در خرید گل پیچ استیل ضد زنگ به این موضوع دقت داشته باشید، بعضا برخی گل پیچ رنگ استیل نقره ای یا سیلور سفید را با آلیاژ استنلس استیل اشتباه میگیرند که برای بررسی این موضوع میتوانید با یک آهن ربا به راحتی آن را چک کنید تا جذب آهن ربا نشود که نشانه خالص بودن آن است.

در برخی موارد فروش گل پیچ استیل در فروشگاه آنلاین ما موجود میشود که میتوانید مشخصات آن ها را بررسی کنید و خرید گل پیچ استیل مد نظر خود را به صورت اینترنتی انجام دهید و یا با دفتر فروش ما تماس حاصل نمایید.

این مدل گلپیچ فلزی جنس استنلس استیل از نمونه های کم مصرف تری نصبت به دیگر آلیاژهای فلزی است، ولی لازم است بدانید کیفیت، طول عمر، مقاومت و دیگر مزایا در خرید گل پیچ استیل بالاتر از بقیه است.

 

گل پیچ آهنی | گلپیچ آهنی یا گل پیچ فولادی

گل پیچ های آهنی یا گل پیچ های فولادی نیز از دیگر جنسهای گلپیچ فلزی میباشند که به ندرت میتوان آن ها را در بازار یافت و دلایل کم بودن موجودی این جنس گلپیچ فلزی به شرح زیر است.

تولید گل پیچ آهنی / فولادی به علت سختی جنسش سخت میباشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار نمیشود و هزینه مازادی مصرف میکند.

قیمت گل پیچ آهنی / فولادی بالاتر از دیگر موارد تخمین زده میشود.

گل پیچ آهنی یا گل پیچ فولادی به راحتی به مرور زمان دچار زنگ خوردگی میشوند و ناکارآمد میشوند که از ضعف های این گلپیچ فلزی است.

وزن آن ها بیشتر از دیگر متریال ها است و دیگر نقاط ضعف که فروش گل پیچ آهنی را کمتر از دیگر موارد مینماید.

در خرید گل پیچ آهنی باید به نقاط ضعف و قوت آن دقت کرد و در صورت نیاز خاص با آن شرایط سفارش تولید را ثبت کرد.

 

خرید گل پیچ فلزی / برنجی، استیل، آهنی، فولادی

انواع گل پیچ و مهره و گل میخ و پرچ و دیگر اتصالات پیچی

قبل تر در تصویر گل پیچ فلزی انواع مدل های گل مهره فلزی و گل پیچ جنس فلز های مختلف اعم از برنج و استیل و برنز و فولاد، آهن و غیره در رنگ های پر مصرف مشاهده مینمایید. اغلب شکل های گل پیچ فلزی استوانه ای و گرد و دارای واشر گود زیرین هستند که اگر دقت کنید در تصویر نمونه های نصب شده آن ها را میتوانید مشاهده نمایید.

گل پیچ فلزی گنبدی یا نوک تیز هرمی و همچنین نمونه های تخت و استوانه ای و دیگر موارد در تصویر به چشم می خورد.

این قطعات پر کاربرد و تزئینی جزو دسته ملزومات اتصالات پیچی (لوازم جانبی اتصالات پیچی و غیر پیچی) می باشند و به نصب پیچ و مهره ها در زیبایی و شکیل بودن و همچنین ایمنی کار کمک شایانی می کنند.

همانطور که مشاهده مینمایید بر روی مدل های مختلف پیچ ها از جمله پیچ خودکار نوک تیز، پیچ نوک مته یا سر مته، پیچ چوب یا پیچ رولپلاک، پیچ ام دی اف، پیچ مهره دار و همچنین گل پیچ استوانه شیشه و دیگر موارد میتوانند نصب و اجرا شوند و به محیط نصب ایمنی و زیبای خاصی ببخشند.

 

گلپیچ فلزی، گل پیچ فلزی، گلپیچ استیل، گلپیچ برنجی کروم، گلپیچ آهنی گالوانیزه
نمونه گل پیچ نقره ای فلزی | گل پیچ طلایی فلزی

 

در تصویر یا عکس گل پیچ فلزی ضد زنگ بالا سه سایز مختلف نمونه واشردار دایره ای و دو رنگ گل پیچ فلزی طلایی و نقره ای را مشاهده کنید.

در ادامه این مقاله به دیگر نکات و موارد مهم نیز اشاره میشود و پیشنهاد میشود با ثبت نام در وب سایت از به روز رسانی مقالات مطلع شوید.

همچنین میتوانید وارد فروشگاه اینترنتی گل پیچ ها شوید و دیگر مدل و جنس های انواع گل پیچ فلزی تزیینی را مشاهده و در صورت نیاز خرید گل پیچ فلزی گالوانیزه خود را ثبت نمایید.

گل پبچ فلزی شامل گل پیچ فولادی یا گلپیچ خشکه | گل پیچ آهنی | گل پیچ برنجی | گل پیچ برنزی | گل پیچ استنلس استیل یا گل پیچ استیل |  گل پیچ چدنی | گلپیچ سربی میشوند و علاوه بر این آلیاژهای گلپیچ فلزی، جنس گل پیچ پلاستیکی نیز از مصرف و تنوع بالایی برخوردار می باشد که میتوانید مقاله آن را در وب سایت جستجو و بررسی نمایید.

 

موارد و صنایع مصرف گلپیچ فلزی | گل پیچ برنجی | گل پیچ استیل | گل پیچ آهنی | گل پیچ فولادی

صنایع مختلف بر اساس کاربرد ها و اهدافی کاری که دارند از قطعات مختلفی استفاده می نمایند، هر شغل یا صنفی که در آن پیچ و مهره و پیچ و رولپلاک و میخ و پرچ و موارد مربوطه در آن استفاده می شود از گلپیچهای فلزی نیز می تواند استفاده نمایید در واقع این قطعات به عنوان کاور پیچ و مهره و یا کاور پیچ و رولپلاک و کاور میخ و پرچ مورد استفاده قرار می گیرند.

از مهمترین کاربرد گلپیچهای فلزی و یا گلپرچ های فلزی، پوشاندن سر پیچ و مهره و یا پوشاندن سر میخ و پرچ ها و پیچ و رولپلاک ها است و باعث افزایش ایمنی نصب و زیبایی در محل نصب و اتصال استاندارد میشود که باعث میشود در اغلب صنایع مورد استفاده قرار گیرد.

صنایع مختلف صنعتی و غیر صنعتی و همچنین اصناف مختلفی از مدل های مختلف گل پیچ فلزی استفاده می نمایند. به طور مثال:

از انواع مدل گلپیچ استیل در صنایع غذایی بر روی دستگاه هایشان به دلیل ضد زنگ بودنشان استفاده می نمایند. از انواع گل پیچ برنجی برای یخچال سازی، کابین آسانسور و نمای ساختمان استفاده میشود. از گل پیچ آهنی و گل پیچ چدنی و سربی در صنف مبلمان و ام دی اف سازی و کابینت سازی استفاده می شود.

صنف دکوراسیون داخلی منازل و اداره جات نیز برای نصب های خود و ایجاد دکور های ایده آل از انواع شکل گل پیچ استیل استفاده می نمایند.

از دیگر صنایع برای مصارف انواع گل پیچ برنجی، انواع شکل گل پیچ آهنی، نمونه های ضد زنگ گل پیچ استیل یا استنلس استیل و غیره می توان به موارد زیر اشاره نمود:

اسباب بازی های بزرگ، پهباد ها، هلی شات ها و کیس های رایانه، باکس های برق، لوازم دکوری و تزیینی، مانند لوازم مسی و تلفن های تزیینی، جعبه باکس های وسایل، گاوصندوق ها، کابینت ها و قفسه ها، لوازم الکتریکی، لامپ ها و روشنایی، میز و صندلی ها و مبلمان، کمد و دراور و ام دی اف، لوازم راه داری و شهرسازی و دیگر موارد.

ساختمان سازی، اسکوپ سنگ نما یا پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، نمای کاشی و سرامیک ها، استند ها و فلکسی ها، تابلو های اعلانات، کابین آسانسور ها، کابین قطار و مترو و حتی کابین وسایل نقلیه مانند اتوبوس، کامیون، وانت نیسان، سواری های مختلف مانندمصرف گل پیچ برنجی برای پیچ گل پخش کن و ابرویی زیر چراغ خودرو پراید و پژو و سمند.

⭐🏆⭐

تدارکات صنعتی آپادانا اولین و تخصصی ترین مرکز فروش گل پیچ فلزی در تهران و ایران + گل پیچهای پلاستیکی و گل مهره ها با تولید و واردات انواع مدل ها به عنوان بزرگترین مجموعه صنعتی با متنوع ترین مدل ها در صنایع صنعتی و صنف پیچ و مهره فروشی رتبه اول را گرفته است.

با سابقه بالای 20 سال در زمینه ساخت و تولید مدلهای ایرانی + واردات مدلهای خارجی توزیع و فروش گل پیچ فلزی ضد زنگ از جمله:

فروش گل پیچ استیل (استنلس استیل نگیر)، فروش گل پیچ برنجی، برنزی، فروش گل پیچ آهنی و فروش گل پیچ فولادی و چدنی، آلومینیومی، مسی و دیگر آلیاژها با بهترین گالوانیزه ها در کنار ارگان ها و شرکت های مصرف کننده به صورت پخش عمده و پخش خورد می باشد.

با سپاس از همراهی شما مشتریان عزیز شرکت آپادانا، در تلاشیم تنوع بالاتری برای مصارف مد نظرتان ارائه نماییم.

ویدیو گل پیچ فلزی | روش نصب گل پیچ استیل

در فیلم گل پیچ فلزی پایین نحوه استفاده گل پیچ فلزی و یا روش نصب گل پیچ استیل ارائه شده است.

نحوه نصب گل پیچ برنجی و آهنی و غیره با یک دیگر تفاوتی ندارند چون همه آن ها یک شکل بوده و به صورت چرخشی رزوه دار نصب می شوند. نحوه استفاده و نصب نمونه های بدون رزوه یا کیپ شونده نیز در بخش مربوطه دیگر از سایت ارائه شده است.