گلپیچ پلاستیکی، گل پیچ پلاستیکی، گل مهره پلاستیکی،گلمهره پلاستیکی
گلپیچ پلاستیکی گرد، گل پیچ پلاستیکی، انواع گل پیچ، فروش گل پیچ ها

گل پیچ پلاستیکی | انواع مدل گلپیچ پلاستیکی

در این بخش به راهنمایی و معرفی برای خرید گل پیچ پلاستیکی و گل مهره پلاستیکی در مدل های مختلف پرداخته می شود، مشخصات کامل + قیمت گل پیچ پلاستیکی را پس از مطالعه این صفحه میتوانید مشاهده نمایید.

در معرفی گل پیچ های پلاستیکی با انواع شکل و مدل ها همچنین انواع جنس و آلیاژ ها، رنگ ها و مارک هایشان شما را آشنا می نماییم تا پس از کسب اطلاعات بتوانید با آگاهی خریدی مناسب انجام دهید. پیشنهاد میشود پس از مطالعه این بخش وارد فروشگاه اینترنتی گل پیچ پلاستیکی شوید که پیوند آن را انتهای صفحه برایتان می گذاریم و از انواع محصولات بازدید فرمایید، و در صورت نیاز سفارش خود را ثبت نمایید.

انواع مدل گل پیچ پلاستیکی، انواع جنس گل پیچ پلاستیکی، انواع اندازه یا سایز گل پیچ پلاستیکی، انواع رنگ گل پیچ پلاستیکی و همچنین شکلهای مختلف و خاص و نحوه خرید و فروش گلپیچ پلاستیکی را در ادامه شرح میدهیم.

در واقع نقش این قطعات به عنوان کاور پلاستیکی پیچ یا کاور پلاستیکی مهره ها به حساب می آیند که به آن ها گلپیچ پلاستیکی یا گل مهره پلاستیکی میگویند. آنها در قسمت سر پیچ ها و مهره ها و یا در برخی اوقات سر میخ ها و پرچ ها یا پین ها و خار ها قرار میگیرند و نقش پوشش یا سرپوش مهره و پیچ و غیره را بر عهده می گیرند.

از دیگر نقش های گل مهره های پلاستیکی و گل پیچ های پلاستیکی زیبایی بخشیدن به محل نصب اتصالات و یا عایق کردن برای الکتریسیته برق و یا آب و رطوبت برای جلوگیری از زنگ زدگی اتصالات پیچی و میخی فلزی و محافظت و ایمنی بر اثر ضربات را نیز دارد تا از جراحات و صدمات جلوگیری نماید (بخش زیبایی و ایمنی کار در نصب اتصالات پیچی و ملزومات مربوطه)

گلپیچ پلاستیکی جزو دسته ملزومات اتصالات پیچی می باشد و در دسته بندی فروشگاه آنلاین گل پیچ پلاستیکی می توانید در دسته بندی های موجود از آن استفاده نمایید.

گلپیچ پلاستیکی، گل پیچ پلاستیکی، گل مهره پلاستیکی

انواع مدل گل پیچ پلاستیکی

پولکی پلاستیکی کلگی پیچ و مهره ها تنوع بیشتری نصبت به مدل های فلزی دارند. ولی بنا به این که بیشتر آن ها وارداتی هستند اغلب در بازار زمینه خرید و فروش گلپیچ پلاستیکی کم می باشد و تنوع زیادی برای خریداران در دسترس نیست.

مدلهای گل پیچ های پلاستیکی تدارکات صنعتی آپادانا را در فروشگاه آنلاین میتوانید مشاهده نمایید که مشخصات جامع و قیمت ها و عکس گل پیچ پلاستیکی به صورت تک تک اعم از نمونه های ایرانی و خارجی و همچنین کامل تر و جامع تر از دی جی کالا و بهسازان با قیمت پایین تر ارائه شده است.

همه نمونه های گلپیچ پلاستیکی ضد زنگ میباشند و به همین دلیل در کابینت ها و ام دی اف ظرفشویی و دستشویی آشپزخانه میتوان از آن ها استفاده نمود.

از انواع گل پیچ پلاستیکی و گل مهره پلاستیکی که بیشتر مصرف دارند میتوان به مدل های زیر اشاره کرد:

گل پیچ پلاستیکی فشاری | گل مهره پلاستیکی فشاری

گل پیچ پلاستیکی گرد | گل مهره پلاستیکی گرد

گل پیچ پلاستیکی شش ضلعی | گل مهره پلاستیکی شش ضلعی

گل پیچ پلاستیکی واشردار | گل مهره پلاستیکی واشر دار

گل پیچ پلاستیکی کیپی | گل مهره پلاستیکی کیپی

و دیگر مدل ها که میتوانید به بخش معرفی محصولات سر بزنید و در دسته گلپیچ ها انواع مدل های مختلف را نیز مشاهده نمایید.

 

گلپیچ پلاستیکی گرد، گل پیچ پلاستیکی، انواع گل پیچ، فروش گل پیچ ها
نمونه انواع گل پیچ پلاستیکی

 

انواع جنس گل پیچ پلاستیکی

آلیاز های به کار رفته در گل پیچهای پلاستیکی / گل مهره های پلاستیکی در کیفیت آن ها تاثیر مستقیم دارد. اگر از پلاستیک های بازیافتی و یا پلاستیکهای درجه دو استفاده شود میتوان گفت که بی کیفیت ترین نمونه سرپوش پیچ و مهره ها را دارند و پیشنهاد نمیکنیم که آن ها را تهیه نمایید.

گل پیچ پلاستیکی ارزان قیمت و بی کیفیت میتواند مشکلاتی در نصب و اجرا ایجاد نمایید.

ترک برداشتن و شکستن بر اثر ضربات آرام، رنگ پریدگی ها، خشک شدن و خود به خود شکستن، اندازه هایی نامناسب داشتن و نصب سخت، پلیسه داشتن و دیگر موارد.

گل پیچ پلاستیک با کیفیت نصبت به قیمت مناسب نصب آسان تر و طول عمر و مقاومت بیشتری دارد.

لازم است بدانید تمام سر مهره پلاستیکی و سر پیچ پلاستیکی موجود در فروشگاه آنلاین مجموعه قبل از ارائه و فروش در بخش کنترل کیفی بررسی میشوند و سپس به فروش می رسند تا بدون هیچ خرابی و کسری در تعداد در بسته دست مشتریان برسد.

 

انواع سایز گل پیچ پلاستیکی

از نمونه اندازه های گل مهره پلاستیک و اندازه های گل پیچ پلاستیک میتوان به جدول زیر اشاره نمود. البته ابعاد مختلف آن ها را در سه دسته زیر میتوان دسته بندی نمود.

گل پیچ پلاستیکی کوچک، گل پیچ پلاستیکی متوسط، گل پیچ پلاستیکی بزرگ

گل مهره پلاستیکی کوچک، گل مهره پلاستیکی متوسط، گل مهره پلاستیکی بزرگ

 

گلپیچ پلاستیکی 8

گل مهره پلاستیک M6

گلپیچ پلاستیکی 10

گل مهره پلاستیک M8

گلپیچ پلاستیکی 12

گل مهره پلاستیک M10

گلپیچ پلاستیکی 15

گل مهره پلاستیک M12

گلپیچ پلاستیکی 17

گل مهره پلاستیک M14

گلپیچ پلاستیکی 20

گل مهره پلاستیک M20

گلپیچ پلاستیکی 25

گل مهره پلاستیک M22

 

برای مشاهده و بررسی دیگر ابعاد محصولات میتوانید از نوار منو وارد فروشگاه شوید و از قسمت دسته بندی ها وارد دسته مربوطه شوید.

فروشگاه > قسمت دسته بندی محصولات > ملزومات اتصالات پیچی > گلپیچ

 

انواع رنگ گل پیچ پلاستیکی

تنوع در رنگ های این پولکی های پلاستیکی یرای پیچ و مهره ها نصبت به نمونه های فلزی بیشتر است.

سه رنگ گل پیچ پلاستیکی طلایی یا زرد و گل پیچ پلاستیکی سفید یا نقره ای، گل پیچ پلاستیکی مشکی یا سیاه بیشترین مصرف را دارند.

رنگ های دیگر مثل قرمز، آبی، سبز، طوسی، خاکستری، بنفش، صورتی، شیری، قهوه ای، نارنجی، کرم رنگ، کروم نیکل براق، رنگ استیل براق و رنگ استیل مات نیز از دیگر رنگها ولی کم مصرف تر می باشند.

ولی رنگ بندی گل مهره ها تنوع بالایی ندارد و اغلب گل مهره مشکی یا سیاه است که در بازار به چشم میخورد.

 

گلپیچ پلاستیکی، گل پیچ پلاستیکی، گل مهره پلاستیکی،گلمهره پلاستیکی
نمونه گلپیچ های پلاستیکی

 

در تصویر گل پیچ پلاستیکی بالا میتوانید یک سری از انواع رنگ و مدل را مشاهده کنید. برخی از آن ها دارای واشر پلاستیکی هستند برخی به صورت نقطه دار و بست دار و برخی به صورت فشاری یا کیپ شو که نشان از تنوع آن ها می باشد.

 

خرید گل پیچ پلاستیکی | خرید گل مهره پلاستیکی

برای خرید آن ها و گل پرچ ها و گل میخ های پلاستیکی نیاز به مواردی است که در اینجا به موارد مهم آن ها اشاره می شود.

قطعه ای از اتصالات پیچی و یا غیر پیچی را که بر روی آن میخواهید نصب کنید شناسایی نمایید و ابعاد آن را مشخص نمایید تا مناسب ترین مورد را نصبت به شرایط انتخاب نمایید.

از کیفیت و جنسی که میخواهید استفاده کنید مطمئن شوید تا با کیفیت ترین ها را انتخاب و خرید نمایید.

در فروشگا اینترنتی مجموعه مدل ها و ابعاد آن ها را جستجو و سپس در مشخصات کالا آن ها بررسی کنید.

تعداد مصرف خود را مشخص کرده و سپس نصبت به بودجه و قیمت پس از بررسی و موجودی در فروشگاه مجموعه سفارش ثبت نمایید.

در صورت نیاز به مشاوره برای خرید می توانید با دفتر فروش ما تماس حاصل نمایید تا راهنمایی شوید.

 

در ادامه این مقاله به دیگر نکات و موارد مهم نیز اشاره می شود و پیشنهاد می شود با ثبت نام در وب سایت از به روز رسانی مقالات مطلع شوید.

همچنین می توانید وارد فروشگاه گل پیچ ها شوید و به صورت آنلاین دیگر مدل و جنس ها را مشاهده و در صورت نیاز خرید خود را ثبت نمایید.

 

 

X