گل پیچ پلاستیکی | انواع مدل گلپیچ پلاستیکی

در این بخش به راهنمایی و معرفی برای خرید گل پیچ پلاستیکی و گل مهره پلاستیکی در مدل های مختلف پرداخته می شود، مشخصات کامل + قیمت گل پیچ پلاستیکی را پس از مطالعه این صفحه میتوانید مشاهده نمایید.

در معرفی گل پیچ های پلاستیکی با انواع شکل و مدل ها همچنین انواع جنس و آلیاژ ها، رنگ ها و مارک هایشان شما را آشنا می نماییم تا پس از کسب اطلاعات بتوانید با آگاهی خریدی مناسب انجام دهید. پیشنهاد میشود پس از مطالعه این بخش وارد فروشگاه اینترنتی گل پیچ پلاستیکی شوید که پیوند آن را انتهای صفحه برایتان می گذاریم و از انواع محصولات بازدید فرمایید، و در صورت نیاز سفارش خود را ثبت نمایید.

انواع مدل گل پیچ پلاستیکی، انواع جنس گل پیچ پلاستیکی، انواع اندازه یا سایز گل پیچ پلاستیکی، انواع رنگ گل پیچ پلاستیکی و همچنین شکلهای مختلف و خاص و نحوه خرید و فروش گلپیچ پلاستیکی را در ادامه شرح میدهیم.

در واقع نقش این قطعات به عنوان کاور پلاستیکی پیچ یا کاور پلاستیکی مهره ها به حساب می آیند که به آن ها گلپیچ پلاستیکی یا گل مهره پلاستیکی میگویند. آنها در قسمت سر پیچ ها و مهره ها و یا در برخی اوقات سر میخ ها و پرچ ها یا پین ها و خار ها قرار میگیرند و نقش پوشش یا سرپوش مهره و پیچ و غیره را بر عهده می گیرند.

از دیگر نقش های گل مهره های پلاستیکی و گل پیچ های پلاستیکی زیبایی بخشیدن به محل نصب اتصالات و یا عایق کردن برای الکتریسیته برق و یا آب و رطوبت برای جلوگیری از زنگ زدگی اتصالات پیچی و میخی فلزی و محافظت و ایمنی بر اثر ضربات را نیز دارد تا از جراحات و صدمات جلوگیری نماید (بخش زیبایی و ایمنی کار در نصب اتصالات پیچ و مهره ای و ملزومات مربوطه)

این دسته از محصول صنعتی را به انگلیسی به این شکل یادداشت مینمایند (plastic caplug screws cover) و یا (plastic head bolt nut) نوشته لاتین.

گلپیچ پلاستیکی جزو دسته ملزومات اتصالات پیچی می باشد و در دسته بندی فروشگاه آنلاین گل پیچ پلاستیکی می توانید در دسته بندی های موجود از آن استفاده نمایید. تصاویر و مشخصات با قیمت هر یک تک تک ارائه شده است که بعد از مطالعه این بخش با اگاهی میتوانید خرید خود را ثبت نمایید. حتما این صفحه را با دقت مطالعه نمایید تا اطلاعات مهم جهت خرید را کسب نمایید.

گلپیچ پلاستیکی، گل پیچ پلاستیکی، گل مهره پلاستیکی

عکس گل پیچ های پلاستیکی مختلف در ادامه نمایش داده شده است.

 

انواع مدل گل پیچ پلاستیکی

پولکی پلاستیکی کلگی پیچ و مهره ها تنوع بیشتری نصبت به مدل های فلزی دارند. ولی بنا به این که بیشتر آن ها وارداتی هستند اغلب در بازار زمینه خرید و فروش گلپیچ پلاستیکی کم می باشد و تنوع زیادی برای خریداران در دسترس نیست.

مدلهای گل پیچ های پلاستیکی تدارکات صنعتی آپادانا را در فروشگاه آنلاین میتوانید مشاهده نمایید که مشخصات جامع و قیمت ها و عکس گل پیچ پلاستیکی به صورت تک تک اعم از نمونه های ایرانی و خارجی و همچنین کامل تر و جامع تر از دی جی کالا و بهسازان با قیمت پایین تر، کیفیت بالا و مطلوب تر و تنوع بیشتری ارائه شده است.

همه نمونه های گلپیچ پلاستیکی ضد زنگ میباشند و به همین دلیل در کابینت ها و ام دی اف ظرفشویی و دستشویی آشپزخانه که با آب و مایعات و رطوبت در تماس هستند میتوان از آن ها استفاده نمود.

از انواع گل پیچ پلاستیکی و گل مهره پلاستیکی که بیشتر مصرف دارند میتوان به مدل های زیر اشاره کرد:

گل پیچ پلاستیکی فشاری | گل مهره پلاستیکی فشاری

گل پیچ پلاستیکی گرد دایره ای | گل مهره پلاستیکی گرد دایره ای

گل پیچ پلاستیکی شش ضلعی | گل مهره پلاستیکی شش ضلعی

گل پیچ پلاستیکی واشردار | گل مهره پلاستیکی واشر دار

گل پیچ پلاستیکی کیپی | گل مهره پلاستیکی کیپی

به نمونه های شش ضلعی گل پیچ بکسی پلاستیکی و به نمونه های کیپی نقطه دار گل پیچ پونزی پلاستیکی نیز می گویند.

و دیگر مدل ها که میتوانید به بخش معرفی محصولات سر بزنید و در دسته گلپیچ ها انواع مدل های مختلف را نیز مشاهده نمایید.

 

گلپیچ پلاستیکی گرد، گل پیچ پلاستیکی، انواع گل پیچ، فروش گل پیچ ها
نمونه انواع گل پیچ پلاستیکی

 

در عکس گل پیچ های گرد پلاستیکی بالا می توانید چندین مدل را که در شرکت به فروش میرسد مشاهده نمایید.

 

انواع جنس گل پیچ پلاستیکی

متریال و یا آلیاز های به کار رفته در انواع گل پیچهای پلاستیکی / انواع گل مهره های پلاستیکی در کیفیت آن ها تاثیر مستقیم دارد. اگر از پلاستیک های بازیافتی و یا پلاستیکهای درجه دو استفاده شود میتوان گفت که بی کیفیت ترین نمونه سرپوش پیچ و مهره ها را دارند و پیشنهاد نمیکنیم که آن ها را تهیه نمایید.

انواع گل پیچ پلاستیکی ارزان قیمت و بی کیفیت میتواند مشکلاتی در نصب و اجرا ایجاد نمایید که برخی از موارد شامل:

ترک برداشتن و شکستن بر اثر ضربات آرام، رنگ پریدگی ها، خشک شدن و خود به خود شکستن، اندازه هایی نامناسب داشتن و نصب سخت، پلیسه داشتن و ظاهر زشت داشتن و دیگر موارد.

انواع گل پیچ پلاستیک با کیفیت، نصبت به قیمت مناسب نصب آسان تر و طول عمر و مقاومت بیشتری دارد.

لازم است بدانید تمام سر مهره پلاستیکی و سر پیچ پلاستیکی موجود در فروشگاه آنلاین مجموعه قبل از ارائه و فروش در بخش کنترل کیفی بررسی میشوند و سپس به فروش می رسند تا بدون هیچ خرابی و کسری در تعداد در بسته دست مشتریان برسد.

گل پیچ جنس پلاستیک و یا گل مهره جنس پلاستیک به علت سبک بودن و عایق بودن و همچنین خاصیت ضد زنگی از مصارف بالایی برخوردار است. این خاصیت ها و مزایا برای برخی از صنایع بسیار کاربردی میباشد.

 

انواع سایز گل پیچ پلاستیکی

از نمونه اندازه های گل مهره پلاستیک و اندازه های گل پیچ پلاستیک میتوان به جدول زیر اشاره نمود. البته ابعاد مختلف آن ها را در سه دسته زیر میتوان دسته بندی نمود.

گل پیچ پلاستیکی کوچک، گل پیچ پلاستیکی متوسط، گل پیچ پلاستیکی بزرگ

گل مهره پلاستیکی کوچک، گل مهره پلاستیکی متوسط، گل مهره پلاستیکی بزرگ

گلپیچ پلاستیکی 8

گل مهره پلاستیک M6

گلپیچ پلاستیکی 10

گل مهره پلاستیک M8

گلپیچ پلاستیکی 12

گل مهره پلاستیک M10

گلپیچ پلاستیکی 15

گل مهره پلاستیک M12

گلپیچ پلاستیکی 17

گل مهره پلاستیک M14

گلپیچ پلاستیکی 20

گل مهره پلاستیک M20

گلپیچ پلاستیکی 25

گل مهره پلاستیک M22

در جدول سایز بندی بالا منظور از اعداد ثبت شده دور کلی یا قطر بیرونی قطعه است.

برای مشاهده و بررسی دیگر ابعاد محصولات میتوانید از نوار منو وارد فروشگاه شوید و از قسمت دسته بندی ها وارد دسته مربوطه شوید.

فروشگاه > قسمت دسته بندی محصولات > ملزومات اتصالات پیچی > گلپیچ

 

انواع رنگ گل پیچ پلاستیکی

تنوع در رنگ های این پولکی های پلاستیکی یرای پیچ و مهره ها نصبت به نمونه های فلزی بیشتر است.

سه رنگ گل پیچ پلاستیکی طلایی براق و مات یا زرد و گل پیچ پلاستیکی سفید یا نقره ای (سیلور)، گل پیچ پلاستیکی مشکی یا سیاه بیشترین مصرف را دارند.

رنگ های دیگر مثل قرمز، آبی، سبز، طوسی، خاکستری، بنفش، صورتی، شیری، قهوه ای، نارنجی، کرم رنگ، کروم نیکل براق، رنگ استیل براق و رنگ استیل مات، رنگ برنزی نیز از دیگر رنگها ولی کم مصرف تر می باشند.

ولی رنگ بندی گل مهره ها تنوع بالایی ندارد و اغلب گل مهره مشکی یا سیاه و یا آبی نفتی یا آبی تیره است که در بازار به چشم میخورد.

 

گلپیچ پلاستیکی، گل پیچ پلاستیکی، گل مهره پلاستیکی،گلمهره پلاستیکی
نمونه گلپیچ های پلاستیکی

 

در تصویر گل پیچ پلاستیکی بالا میتوانید یک سری از انواع رنگ و مدل را مشاهده کنید. برخی از آن ها دارای واشر پلاستیکی هستند برخی به صورت نقطه دار و بست دار و برخی به صورت فشاری یا کیپ شو که نشان از تنوع آن ها می باشد. از لحاظ ظاهری نیز برخی گرد و تخت، برخی گرد مخروطی، گنبدی برآمده و شش وجهی می باشند.

 

موارد مصرف و فروش گل پیچ پلاستیکی + فروش گل مهره پلاستیکی

از موارد مصرف این کلاهک پلاستیکی میتوان به کاور انواع سر پیچ و مهره ها اشاره نمود. در واقع پوشش سر پیچ و پوشش سر مهره و یا داخل مهره ها از اصلی ترین کارایی و مورد مصرفشان است. برای نمای محیط نصب و زیبایی سر پیچ و مهره ها و حفاظت از زنگ خوردن و ضربه خوردن و یا باز شدن انواع مدل پیچ و مهره ها کاربرد مفید و فراوانی دارند.

به علت قیمت پایین کلاهک پلاستیکی نصبت به نمونه های فلزی و همچنین ضد زنگ بودن و سبک بودنشان طرفداران بیشتری دارد. کلاهک محافظ سر پیچ و مهره ها قطعاتی کاربردی در اشکال و ابعاد و رنگ های مختلفی می باشند که برخا تولید و برخا واردات و ارائه مصرف کنندگان میشود.

کلاهک های جنس پلاستیک، محافظ پلاستیکی پیچ و محافظ پلاستیکی مهره بوده ولی بیشتر برای زیبایی بخشیدن به نمای نصب پیچ و مهره ها و اتصالات پیچی و همچنین سوراخ های موجود در محیط به کار میروند.

از مصارف آن میتوان به صنایع مختلفی اشاره نمود و در انواع کابینت، کمد، ام دی اف، تابلو های مختلف اعلانات و یا تبلیغاتی، میز و صندلی، نمای سنگ و کاشی متصل به دیوار و سقف، ابزار و لوازم تزیینی، اسپرت ماشین و موتور، لوازم برقی و الکتریکی، کابین آسانسور ها، ابزار و لوازم دکوریجات و بسیاری از موارد دیگر.

همچنین در طراحی دکوراسیون منزل و آشپز خانه برای کاور نمودن پیچ و مهره ها می توان از این قطعات بهره برد، در صنایع مبلمان و صنیع چرم دوزی و کیف و کفش نیز برخا مورد استفاده قرار می گیرد.

نمونه های مختلف کلاهک های محافظ پلاستیکی پیچ و مهره ها و میخ و پرچ ها را میتوانید در فروشگاه آنلاین مجموعه مشاهده و تک تک آن ها را با مشخصات + تصویر + قیمت هایشان بررسی نمایید.

 

خرید گل پیچ پلاستیکی | خرید گل مهره پلاستیکی

برای خرید پولکی پلاستیکی و گل پرچ های پلاستیکی و گل میخ های پلاستیکی نیاز به توجه به مواردی است که در اینجا به موارد مهم آن ها اشاره می شود.

قطعه ای از اتصالات پیچی و یا غیر پیچی را که بر روی آن میخواهید نصب کنید شناسایی نمایید و ابعاد آن را مشخص نمایید تا مناسب ترین مورد را نصبت به شرایط انتخاب نمایید.

از کیفیت و جنسی که میخواهید استفاده کنید مطمئن شوید تا با کیفیت ترین ها را انتخاب و با قیمت مناسب خرید پولکی پلاستیکی را انجام نمایید.

در فروشگا اینترنتی گل پیچ و یا فروشگاه آنلاین گل مهره پلاستیکی مجموعه مدل ها و ابعاد آن ها را جستجو و با کلیک بر روی نوشته نام محصول وارد صفحه مخصوص آن شده و در مشخصات کالا آن ها را کامل بررسی کنید.

تعداد مصرف خود را مشخص کرده و سپس نصبت به بودجه و قیمت پس از بررسی و موجودی در فروشگاه مجموعه سفارش ثبت نمایید.

در صورت نیاز به مشاوره برای خرید گل پیچ پلاستیکی می توانید با دفتر فروش شرکت تماس حاصل نمایید تا توسط کارشناسان فروش راهنمایی شوید.

در ادامه این مقاله به دیگر نکات و موارد مهم نیز اشاره می شود و پیشنهاد می شود با ثبت نام در وب سایت از به روز رسانی مقالات مطلع شوید.

همچنین می توانید وارد فروشگاه گل پیچ ها شوید و به صورت آنلاین دیگر مدل و جنس ها را مشاهده و در صورت نیاز خرید خود را ثبت نمایید.

در فروشگاه آنلاین گل پیچ های پلاستیکی و فلزی با کلیک بر روی نوشته هر محصول میتوانید توضیحات محصول و انواع مشخصات، از جمله قطر و طول و عرض و ارتفاع + جنس و کیفیت و مارک و تعداد در بسته + قیمت و سایر موارد مهم را با صرف اندکی زمان مشاهده و خرید آسانی را داشته باشید.

 

 

در ویدیو نحوه استفاده از گل پیچ های پلاستیکی می توانید روش استفاده و نصب را مشاهده نمایید. فیلم گل پیچ پلاستیکی ارائه شده برای کسب اطلاعات بیشتر جهت مصرف کنندگان می باشد.

همچنین نمونه مدل هایی را می توانید در ویدیو مشاهده نمایید.

لازم به ذکر است با توجه به نکاتی که ارائه شد فروش گل پیچ پلاستیکی در ایران دارای تنوع بالایی نمی باشد و تنها می توان نصبت به مدل های موجود انتخاب و استفاده نمود.

با توجه به این نکته لازم است قبل از تهیه پیچ و مهره ها در ابتدا خرید گل پیچ جنس پلاستیکی را انجام داده و نصبت به آن پیچ را خرید کرد تا دچار مشکل در نصب نشوید.

تدارکات صنعتی آپادانا پیشرو در صنعت | مرکز تخصصی فروش اتصالات پیچ و مهره ای و لوازم جانبی آن ها

بهترین قیمت + بهترین کیفیت