درپوش آزمایشگاهی | استوپر آزمایشگاهی

درپوش آزمایشگاهی و یا درپوش لوله آزمایش همان طور که از نامش پیداست برای مصارف پزشکی و لابراتوری و شیمی و موارد مربوطه مورد استفاده قرار میگیرد. این قطعه با نام های مختلفی به کار میرود که برخی از آن ها را نام میبریم تا در طول مطالعه این صفحه متوجه آن ها باشید.

برخا با نام مدل یا جنس آن ها مثل درپوش سیلیکونی آزمایشگاهی، درپوش پلاستیکی آزمایشگاهی، درپوش لاستیکی آزمایشگاهی، درپوش چوب پنبه ای آزمایشگاهی، درپوش مخروطی آزمایشگاهی (هرمی)، درپوش آزمایشگاهی گرد، درپوش سوراخ دار آزمایشگاهی و غیره.

و برخا با نام های لوازم آزمایشگاه و دیگر موارد همچون مسدود کننده ظروف آزمایشگاهی، استوپر آزمایشگاهی، کپ آزمایشگاهی، کلاهک لوله آزمایش، کوپن لوله آزمایش، چوب پنبه پلاستیکی بهداشتی، درپوش لوله آزمایش ساده، درب لوله آزمایش فشاری، درپوش ویال، درپوش گیفت درپوش دبه تخمیر آزمایش و غیره.

برای خرید درپوش آزمایشگاهی و تهیه نمونه مناسب کپ آزمایشگاهی با نیاز مصرفتان لازم است این صفحه را کامل مطالعه نمایید. فروش درپوش آزمایشگاهی در مدل ها و سایزهای مختلف در فروشگاه آنلاین امکان پذیر است که پس از کسب اطلاعات میتوانید به آن قسمت مراجعه نمایید و آگاهانه پس از بررسی محصول و قیمت اقدام به خرید و تهیه نمایید.

» و اما توضیح کلی این است که کپ / درپوش و یا استوپر آزمایشگاهی یک نوع درب برای لوازم آزمایش و یا درب تجهیزات آزمایشگاهی است که برای مهر و موم کردن دهانه ی لوله های آزمایش، استوانه ها، بالن ها و دیگر شیشه آلات آزمایشگاهی استفاده میشود.

یکی از اهداف درپوش آزمایشگاهی جلوگیری از خارج شدن مایع یا گاز از ظروف و یا لوله ها با کیپ کردن دهانه ظروف در طول یک آزمایش علمی میباشد.

همچنین درپوش های آزمایشگاهی از آلودگی نمونه ها موجود در شیشه آلات آزمایشگاهی با هوای بیرون آن، جلوگیری میکنند و به فرد آزمایش کننده اجازه میدهد که مواد را بدون ریختنشان تکان دهد تا مخلوط شوند.بعضی از مدل های کپ آزمایشگاهی از تبخیر مایعات داخل لوازم جلوگیری میکند.

انواع کلاهک آزمایشگاهی و کپ های پزشکی و شیمیایی استاندارد کنترل یک تخمیر موفق را نیز به خوبی انجام میدهند.

درپوش تجهیزات آزمایشگاهی شامل موارد مختلفی میشود از جمله:

کپ درپوش لوله آزمایش

درپوش ظروف نگهداری مواد آزمایشگاهی

درپوش بالن آزمایشگاهی

درپوش بطری آزمایشگاهی

درپوش شیشه آزمایش

درپوش شیشه ویال یا درپوش بطری ویال

درپوش شیشه آمپول

درپوش سیلیکونی بطری

درپوش لوازم تقطیر

درپوش ارلن شیشه ای آزمایشگاهی

درپوش ارلن بوخنر

درپوش بِشر آزمایش

درپوش بالن فلورانس

درپوش بالن‌ حجمی

درپوش بالن ته گرد

درپوش بالن تقطیر

درپوش قطره چکان

درپوش دسیکاتور یا دکانتور

درپوش پیپت

درپوش قیف

درپوش استوانه مدرج

درپوش بورت

سرپوش محافظ پایه و گیره

درپوش پیست

درپوش پوآر

درپوش لوله مویین

درپوش لوله یو

درپوش لوله کشت

درپوش لوله نمونه

محافظ چوب پنبه آزمایشگاهی

درپوش شیشه ای یا لوله شیشه ای / پلاستیکی

درپوش دهانه لوله آزمایش کوچک

کپ آزمایشگاهی بزرگ

درپوش سرنگ شیشه ای

درپوش لوله فالکون

درپوش سرنگ (کپ نوک سرنگ)

درپوش شیلنگ سیلیکون آزمایش

درپوش مزور

درپوش میکروتیوپ

درپوش لوله میکرو سانتیریفوژ

درپوش مواد دارویی

درپوش قوطی کپسول

کپ قوطی قرص

درپوش شیشه شربت

از انواع مدل کپ آزمایشگاهی برای قطعات مختلف آزمایشی پزشکی استفاده میشود که در ادامه به برخی دیگر از آن ها اشاره میشود و هر کدام از این موارد شکل و ظاهر و کارایی مخصوص به خود را دارند. اما بیشترین موارد مصرفش در لوله آزمایش پلاستیکی درب دار یا در لوله شیشه ای است.

در عکس و یا تصویر درپوش های آزمایشگاهی زیر انواع نمونه مدل های مختلف کلاهک آزمایشگاهی پلیمری را میتوانید مشاهده نمایید.

 

درپوش آزمایشگاهی، استوپر آزمایشگاهی، کپ پزشکی، کلاهک شیشه آزمایش، درب لوازم آزمایش، کپ آزمایشگاهی
درپوش تجهیزات آزمایشگاهی | درپوش لوازم آزمایش

 

همانطور که در عکس استوپر های پزشکی بالا مشاهده میکنید نمونه گپ آزمایشگاهی پزشکی و یا درپوش آزمایشگاهی در مدل ها (شکل ها) | جنس ها | سایز و اندازه ها | روکش و رنگ ها | مارک ها به صورت بهداشتی بسیار متفاوت و مختلف است که برای کاربرد های متعدد صنایع آزمایشی، پزشکی، دارویی، پتروشیمی و موارد مشابه مصرف میشوند.

در ادامه تصویر کپ آزمایشگاهی در مدل های دیگر نیز اراءه شده است.

 

انواع مدل درپوش آزمایشگاهی | استوپر آزمایشگاهی

کپ تجهیزات و لوازم آزمایش و یا استوپر آزمایشگاهی از وسایل ساده ولی کاربردی در تمامی آزمایشگاه ها میباشد و وجود آن ها از ملزومات است. در این بخش از صفحه به مدل های مختلف درپوش آزمایشگاهی که بیشترین کاربرد را دارند میپردازیم.

مدل های درپوش آزمایشگاهی مواد شیمیایی نصبت به محلی که نصب میشوند گوناگون میباشند. برخی از انواع شکل کپ آزمایشگاهی جنس پلاستیکی، لاستیکی به شرح زیر است:

درب ساده گرد آزمایشگاهی

درپوش آزمایشگاهی ساده گرد، نمونه ای از درپوش پزشکی میباشد که به صورت دایره ای شکل و اغلب توخور یا توکار (داخل رونده) میباشند. مانند درپوش شیشه شربت، درپوش قوطی کپسول، درپوش قوطی قرص های مختلف که حالت کیپی و محافظتی دارند و از متریال بهداشتی و مواد نو سفید پلاستیکی تولید میشوند.

درب مواد دارویی که نیاز به محافظت دارند و به مرور باز و بسته میشوند از این مدل کپ ها هستند.

درب مخروطی | هرمی آزمایشگاهی

شکل ظاهری این درپوش آزمایشگاهی مخروطی شکل و هرمی است مانند مثلث از قطر کوچک به قطر بزرگتر در حالت استوانه ای امتداد میابد و نمونه جنس و متریال های مختلفی دارد. بیشترین آلیاژ مصرفی این مدل درپوش چوب پنبه ای است. و همچنین در گرفتن اندازه این نمونه ها باید سه سایز را در نظر داشت.

قطر ضخامت قسمت کلفت استپر آزمایشگاهی – قطر ضخامت قسمت نازک استپر آزمایشگاهی – طول یا ارتفاع کل درپوش آزمایش مخروطی شکل از قسمت های مهم برای خرید میباشد.

درب سوراخ دار آزمایشگاهی

بعضی از کلاهک های پزشکی حاوی سوراخ روی بدنه هستند تا اجازه به قرار دادن تجهیزات آزمایشی نظیر دماسنج داده شود. در واقع درپوش آزمایشگاهی سوراخ دار به نمونه هایی که در وسط آن ها سوراخ دارد تا میله و لوله یا نی و پیپت ها از آن رد شود گفته میشود و میتواند تک سوراخه و دو سوراخه یا چند سوراخه باشد.

درپوش تک سوراخه چوب پنبه ای، درپوش دو سوراخه چوب پنبه ای و یا درپوش 1 سوراخه مخروطی و درپوش 2 سوراخه مخروطی مثال های خوبی میتواند برای این مدل باشد.

درب کیپی لوازم آزمایش

درپوش آزمایشگاهی کیپی به مدل هایی گفته میشود که با فشار در دهانه قسمت مد نظر نصب شده و کیپ میشوند و اغلب به صورت گرد و لبه دار هستند. لبه های موجود از افتادن کلاهک ها به قسمت داخلی لوازم جلوگیری میکند.

سرپوش پیچ دار / پیچی تجهیزات آزمایش

درپوش آزمایشگاهی پیچی یا پیچ دار به مدل هایی گفته میشود که روی بدنه خود دارای دنده یا رزوه هستند و به صورت پیچشی با پیچ خوردن در محل مورد نظر نصب میشوند و نمونه های ساده و کله قارچی و چتری دارند. این مدل درپوش آزمایشگاهی بیشتر بر روی لوله های نمونه گیری خون دیده میشود.

 

جنس انواع درپوش آزمایشگاهی | کلاهک آزمایشگاهی

از ویژگی هایی که باعث میشود کپ های آزمایش به عنوان یک کلاهک آزمایشگاهی مناسب و استاندارد محصوب شوند جنس های مختلف آنها است. بخش مهمی از ارتجاعی بودن، مقاومت شیمیایی خوب و نشت ناپذیری استوپر های آزمایشگاهی به نوع جنسشان برمیگردد.

 ارتجاعی بودن آن اجازه می دهد تا یک نوع مهر و موم محکم و استوار درون شیشه آلات شکل گیرد.

مقاومت شیمیایی کپ آزمایشگاهی باعث امن شدن استفاده از آن با بسیاری از ترکیبات و محلول های خورنده و واکنشی میشود.

نشت ناپذیری آن کمک به جلوگیری از فرار یا خروج مایعات و گاز ها و ریختن جامدات به بیرون از ظرف میشود.

یک درب محافظتی لوازم و تجهیزات شیمیایی استاندارد باید دارای مواردی همچون:

• درب آزمایشگاهی مقاوم در برابر مواد شیمیایی و محلول ها باشد.

• درب آزمایشگاهی مناسب برای بستن در انواع شیشه آلات آزمایشگاهی با سوراخ های مختلف باشد.

• درب آزمایشگاهی دارای ابعاد و سایزهای مختلف باشد.

• درب آزمایشگاهی دارای سایز یک دست با تلرانس کم باشد.

• درب آزمایشگاهی جلوگیری از خارج شدن مایع یا گاز به صورت استاندارد باشد.

• درب آزمایشگاهی قابلیت جلوگیری از آلودگی نمونه ها با محافظت مناسب را داشته باشد.

• برخی مدل درب آزمایشگاهی باید ارتجاعی بودن بابت نصب استاندارد را داشته باشد.

• برخی مدل درب آزمایشگاهی نشت ناپذیری کامل یا مناسبی باید داشته باشد.

• بهداشتی بودن درب آزمایشگاهی بسیار مهم است.

از نمونه جنسهای مصرفی کلاهک های آزمایشگاهی میتوان موارد زیر را نام برد.

 

01 – درپوش آزمایشگاهی لاستیکی

درپوش لاستیکی آزمایشگاهی اغلب مشکی رنگ بوده و تولید شده از لاستیک هایی با متریال های خاص تر و بهداشتی تر هستند و به صورت دو مدل رو کار و تو کار تولید و مصرف میشوند. درپوش آزمایشگاهی لاستیکی درجه یک و با کیفیت دارای انعطاف بسیار مناسب می باشد و نرم و تقریبا نزدیک به حالت ژله ای هستند.

درپوش پزشکی لاستیکی در مصارف خاص و مهم در لوازم های مربوطه به کار میرود و میتوان گفت مصرف بالا و طرفداران زیادی دارند. کلاهک ته سرنگ ها میتوانند جنس لاستیک باشند.

برای مطالعه مزایا و معایب درپوش های لاستیکی آزمایشگاه ها میتوانید در نوار جستجو آن را بیابید که مقاله ای جامع به همراه فایل pdf برای دانلود میباشد.

 

02 – درپوش آزمایشگاهی پلاستیکی

درپوش پلاستیکی آزمایشگاهی یکی از پر مصرف ترین و کاربردی ترین جنسهای مورد مصرف میباشد.

پلاستیک اصطلاحی است که معمولاً برای توصیف طیف وسیعی از مواد مصنوعی یا نیمه مصنوعی استفاده می شود که در گستره وسیعی از کاربردها به کار می رود. پلاستیک ها مواد آلی هستند، دقیقاً مانند چوب، کاغذ مواد اولیه ای که برای تولید پلاستیک استفاده می شود محصولات طبیعی مانند سلولز و دیگر موارد است.

ولی آنها را از هر جنس پلاستیکی نمیتوان تولید کرد درپوش آزمایشگاهی پلاستیکی اغلب گرد و لبه دار وساخته شده از مواد نو و درجه یک و سفید رنگ و یک دست میباشند.

با ثبت نام در وب سایت از بخش ناحیه کاربری میتوانید از صد ها ویژگی عالی وب سایت تدارکات صنعتی آپادانا همچون مشاهده لیست مدل ها و جنس و ابعاد با قیمت محصولات و غیره استفاده نمایید و همچنین از تخفیفات دوره ای خرید و ارسال های رایگان نیز بهره مند شوید.

 

03 – درپوش آزمایشگاهی سیلیکونی

درپوش سیلیکونی آزمایشگاهی اغلب به صورت مخروطی شکل تولید و مصرف میشوند. سیلیکون که به انگلیسی Silicone نوشته میشود و پلی‌ سیلو کسان، به انگلیسی polysiloxanes نیز نامیده می‌شود.

جنس درب لوازم آزمایش جنس سیلیکون، پلیمری هست که شامل هر ترکیب مصنوعی ساخته شده از واحدهای تکرار شونده سیلو کسان به انگلیسی siloxane باشد، که زنجیره ای متناوب از اتم‌ های سیلیکون و اتم‌ های اکسیژن است که با کربن، هیدروژن و گاهی برخی عناصر دیگر ترکیب میشوند.

انعطاف پذیری مناسب از خاصیت های درپوش سیلیکونی آزمایشگاهی میباشد. قیمت درپوش آزمایشگاهی سیلیکونی بالاتر از قیمت کلاهک آزمایشگاهی پلاستیکی و قیمت کلاهک آزمایشگاهی لاستیکی است.

 

04 – درپوش آزمایشگاهی چوب پنبه ای

درپوش چوب پنبه ای به انگلیسی (Cap Cork) یک پد محافظ و یا کلاهک گیاهی است که از ماده آب‌ گریز سوبرین (Suberine) تشکیل شده است و اغلب از پوست درخت بلوط چوب‌ پنبه‌ ای به دست آمده و تولید میشود.

متریال چوب پنبه یک ماده باور نکردنی با ریشه های طبیعی است که به دلیل خاصیت بازگشت پذیری به محیط زیست، لقب متریال سبز به آن داده شده است. درپوش چوب پنبه ای عایق بوده و دارای چگالی کمی میباشد. چوب پنبه مخروطی و چوب پنبه استوانه ای و چوب پنبه توپی گرد، چوب پنبه دایره ای و شکل های مختلف دیگر این مدل کلاهک آزمایشگاهی نشان از تنوع این جنس دارد.

برای خرید اینترنتی درب بطری چوب پنبه نیاز است از کیفیت ساخت و اندازه مورد نیاز اطمینان داشته باشیم تا سفارش مناسبی داشته باشیم.

در فروشگاه اینترنتی مجموعه، درپوش چوب پنبه با کیفیت در انواع مدل های استوانه ای، مخروطی، پلاستیکی، ترکیبی و غیره موجود میباشد سعی کرده ایم مرکز فروش درپوش چوب پنبه ای در تهران و ایران باشیم.

فروش درپوش چوب پنبه ای کوچک, فروش درپوش چوب پنبه ای متوسط، فروش درپوش چوب پنبه ای بزرگ در نمونه شکل های مختلف صورت میگیرد و در فروشگاه آنلاین ما میتوانید مشخصات و تصاویر انواع درپوش چوب پنبه ای را بررسی نمایید.

از دیگر نام انگلیسی این کلاهک آزمایشگاهی چوب پنبه ای (درب لوله چوب پنبه) است که به این صورت نوشته میشود:

Tubes Cork Stoppers – Tubes and Racks Tools for closing / opening

همچنین دیگر متریال ها نیز برخا ارائه میشود از جمله کلاهک آزمایشگاهی پی وی سی (pvc)، کلاهک آزمایشگاهی چوب پنبه ترکیبی و چوب پنبه طبیعی و برخا درپوش چوب یا درپوش چوبی.

در عکس انواع درپوش آزمایشگاهی زیر جنس های مختلف در لوازم آزمایشی را میتوانید مشاهده نمایید.

 

درپوش مخروطی، درپوش چوب پنبه ای، درپوش سیلیکونی آزمایش،درپوش آزمایشگاهی پلاستیکی، درب لوله آزمایشگاهی لاستیکی
انواع جنس و مدل درپوش آزمایشگاهی

 

برخی از درب های آزمایشگاهی نرم و منعطف هستند و برخی سفت و خشک میباشند.

لازم به ذکر است از نمونه درب های مخروطی یا هرمی شکل برای مواردی غیر آزمایشگاهی و پزشکی نیز استفاده میشود. به طور مثال:

در خارج از کشور در برخی از کشورها به عنوان درپوش بطری الکل خوراکی، درپوش بطری شراب، درپوش بطری نوشیدنی های مختلف که به آن ها درپوش شیشه الکل، درپوش شیشه شراب، درپوش شیشه نوشیدنی نیز گفته میشود.

در مصارف داخلی مانند درب شیشه روغن های مختلف خوراکی، درب شیشه عرق های گیاهی و درمانی و مایعات مختلف و موارد مشابه دیگر و برخا بابت تزیینات نیز بر روی برخی بطری ها و شیشه ها، درپوش شیشه عطر و ادکلن، درپوش شیشه ویال پودر و رنگ، درپوش گیفت نگهداری ادویه مانند هل و دارچین و زعفران نیز نصب و استفاده میشود.

 

سایز درپوش آزمایشگاهی / اندازه کپ آزمایشگاهی

هنگام خرید کپ های پزشکی آزمایشی چوب پنبه پلاستیکی و لاستیکی و سیلیکونی و یا هر نوع نمونه دیگر به این نکته توجه نمائید که سایز مناسب ظرف خود را انتخاب نمائید تا بر روی ظرف بخوبی فیت و ثابت گردد. بعنوان مثال اگر قطر سوراخ ظرف شما بیست میلیمتر باشد بایستی درپوشی تهیه کنید که قطر مناسبی برای سوراخ موجود داشته باشد.

در برخی از مدل ها بهتر است قطر بزرگ درپوش را چند میلیمتر بزرگتر از قطر سوراخ در نظر بگیرید تا براحتی فیت و آب بندی شود و در برخی مدل ها باید دقیقا همان قطر سوراخ را در نظر گرفت.

درپوش آزمایشگاهی کوچک تر برای لوله های آزمایش و شیشه آلات مشابه مورد استفاده قرار میگیرند، و درپوش آزمایشگاهی بزرگ تر برای بالن ها و بشر ها استفاده میشوند.

در مورد سایزهای درپوش آزمایشگاهی در آینده در این قسمت لیستی تهیه و ارائه میشود. از پر مصرف ترین ابعاد درپوش آزمایشگاهی میتوان به سایزهای زیر اشاره نمود:

 

انواع سایز درپوش آزمایشگاهی

کپ آزمایشگاهی 3 میلیمتر

کپ آزمایشگاهی ۴ میلیمتر

کپ آزمایشگاهی ۵ میلیمتر

کپ آزمایشگاهی ۶ میلیمتر

کپ آزمایشگاهی ۸ میلیمتر

کپ آزمایشگاهی 10 میلیمتر

کپ آزمایشگاهی 12 میلیمتر

کپ آزمایشگاهی 15 میلیمتر

کپ آزمایشگاهی 20 میلیمتر

کپ آزمایشگاهی 25 میلیمتر

 

معرفی و فروش درپوش آزمایشگاهی | مدل های مختلف مسدود کننده لوازم پزشکی

به مرور در آینده به محصولات و مطالب برای معرفی نمونه های مختلف درپوش های آزمایشگاهی افزوده میشود با دنبال کردن مطالب میتوانید از موارد به روز و محصولات مختلف درپوش ازمایشگاهی مطلع شوید.

درپوش لوله شیشه ای آزمایشگاهی

کپ یا درپوش لوله شیشه ای آزمایشگاهی یک نوع درب مخروطی شکل کوچک و یا درب کیپی گرد لوله های آزمایش است که برای مهر و موم کردن دهانه ی لوله های آزمایش استفاده میشوند. درب لوله آزمایش شیشه ای میتواند از جنس های مختلفی نصبت به نیاز به کار رود.

درپوش لوله آزمایش جنس لاستیکی و درپوش لوله آزمایش پلاستیکی از نمونه های پر مصرف تر در این دسته میباشد.

درپوش ارلن

درپوش ارلن جهت مسدود سازی دهانه ارلن کاربرد دارد این سری استوپر ارلن ها اغلب سایز بزرگی دارند. بهترین مدل درپوش ارلن نمونه کیپی و فشاری است که به راحتی باز و بسته شود. جنس درپوش ارلن لاستیکی و سیلیکونی از جنس کپ ارلن آزمایشگاهی پلاستیکی بیشتر است.

درپوش سرنگ (درپوش نوک سرنگ)

در برخی از مواقع برای محافظت از بیرون ریختن مواد داخل سرنگ به بیرون و یا محافظت از قسمت نوک آن (منظور از خود سرنگ است نه سوزن روی آن) از درپوش ریز سرنگی لاستیکی و منعطف استفاده میشود که در فروشگاه میتوانید از دسته ملزومات اتصالات پیچی » درپوش » لاستیکی » گرد » روکار استفاده کنید و سایز بندی ها و قیمت ها و تصاویرشان را مشاهده نموده و اقدام به خرید کپ سرنگ مد نظرتان نمایید.

درپوش سرنگ و یا درپوش نوک سرنگ از سایز های کوچک سه میلیمتر شروع میشود تا به بالاتر. کپ سرنگ رنگ های مختلفی نیز میتواند داشته باشد. لازم به ذکر است درپوش شیشه آمپول با درپوش سرنگ فرق دارد. نمونه مدل درپوش سرنگ در مجموعه ما گرد و کیپی است و جنس درپوش نوک سرنگ نرم و منعطف است.

درپوش بالن آزمایش

کپ بالون برای بستن درب بالن های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد و نصبت به مدل بالن ها مدل کلاهک های مسدود کننده پزشکی نیز فرق میکند.

درپوش شیشه ویال / درپوش بطری ویال

درپوش ویال که معروف به درپوش شیشه ویال (درپوش بطری ویال) و یا درپوش گیفت است یکی دیگر از نمونه درپوش آزمایشگاهی میباشد که از مصارف بالایی برخوردار است. این درپوش آزمایشگاهی برای انواع ویال ها از 10 سی سی تا 1000 سی سی مورد استفاده قرار میگیرد.

ویال یک نو شیشه دارویی محصوب میشود و در دو رنگ سفید شفاف و قهوه ای بیشتر به چشم میخورد و به همین منظور برخا درپوش شیشه دارویی نیز نام برده میشود.

 

خرید درپوش آزمایشگاهی | خرید درب لوازم آزمایش

شما می توانید با مراجعه به قسمت فروشگاه آنلاین وب سایت نسبت به خرید درپوش های آزمایشگاهی (درب آزمایشگاهی پزشکی) داروسازی و موارد مربوطه اقدام فرمایید. سرپوش های آزمایشگاهی از طریق پیک برای تهران و همچنین تیپاکس و دیگر موارد برای شهرستان ها قابل ارسال است. (با ثبت نام در وب سایت از شانس ارسال رایگان میتوانید استفاده نمایید) ارسال محصول پس از پرداخت مبلغ سفارش انجام خواهد شد.

جهت اطلاع از نحوه خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی تدارکات صنعتی آپادانا میتوانید به راهنمای سایت مراجعه فرمایید و یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا راهنمایی شوید. (sale Laboratory cap).

 

پاورقی: برخی دیگر از تجهیزات و لوازم آزمایشی پزشکی و پژوهشی که در آزمایشات و استفاده از مواد شیمیایی صنعتی و داروسازی ها بیشتر به چشم میخورد. 

وسایل پلاستیکی فلزی و چوبی مربوطه، عینک محافظ، دستکش، آبفشان، پوآر، درپوش استریل لوازم آزمایشی، بالن سنتز، مبرد، قیف بوخنر، اسپاتول پنس، انبرک، پنس، لوله شیشه ای، جا لوله ای، برس لوله شوی، سوهان سه گوش، میله و پایه، سه پایه‌ فلزی، گیره، لوله گیر، چوب پنبه سوراخ کن، جک آزمایشگاهی، قطره چکان، دریچه شیشه آزمایش، درب دهانه بطری شیشه ای، درب لوله گاما، لوله آزمایش فشاری، بوته چینی، هاون چینی، کپسول چینی و موارد دیگری که در بحث این مقاله نمی گنجد.

همچنین برخی دیگر از مدل درپوش آزمایشگاهی / کپ آزمایشگاهی:

کپ آزمایشگاهی شیشه پنی سیلین، استوپر آزمایشگاهی پنی سیلین، کپ آزمایشگاهی مولتی ویتامین، استوپر آزمایشگاهی ویتامین سی، کپ بطری الکل طبی، کپ آزمایشگاهی تست فشار، استوپر پزشکی ظروف بهداشتی، کپ شیشه ویال (کپ بطری ویال)، کپ گیفت، کپ شیشه دارو، کپ شیشه آمپول و برخی دیگر از نمونه ها مثل:

درپوش آزمایشگاهی میکروبیولوژی و استوپر آزمایشگاهی کشت سلول و میکروب، درپوش سرنگ (درپوش نوک سرنگ منعطف و نرم) و موارد دیگر که نشان از گستردگی این کالا (درپوش آزمایشگاهی پزشکی) دارد.

مجموعه شرکت آپادانا با سابقه حضور بالای ۲۰ سال در این زمینه و خرید و فروش درپوش آزمایشگاهی، فروش درپوش پزشکی، فروش درب لوازم آزمایشگاهی مختلف دارای تنوع بالا و کیفیت عالی و قیمت های مناسبی است که میتوانید با خیالی آسوده خرید خود را انجام نمایید.

مرکز تخصصی توزیع انواع مدل درپوش آزمایشگاهی، انواع مدل درپوش داروسازی، انواع مدل درپوش پزشکی و نمونه های مخصوص کپ آزمایشگاهی با بهترین کیفیت و قیمت.