دسته بندی درپوش های دایره ای | درپوش های گرد

دسته بندی درپوش های دایره ای و یا طبقه بندی درپوش های گرد بر میگردد به دو مدل که برای نصب روی کار و برای نصب داخل کار استفاده دارد.

امروزه کپ های گرد یا دایره ای شکل در اغلب اصناف صنعتی و غیر صنعتی مانند (لاستیک لوله) به چشم میخورد و مصرف این مدل کپ یا کلاهک ها مخصوصا جنس های پلیمری روز به روز بیشتر میشود، که باعث تنوع در نمونه ها و مدل های مختلف آن شده است و بعضا به علت ازدیاد مدلهای مختلف درپوشهای گرد / دایره ای، انتخاب و تهیه آن ها چالش برانگیز و زمان گیر شده است.

در این راستا در این وب سایت اقدام به دسته بندی مدلهای مختلف آن نموده ایم تا مصرف کنندگان و درخواست کنندگان کپ های دایره ای به راحتی برای پروژه و یا نیاز های خود کپ مخصوص و مد نظر خود را بیابند و با مطالعه و کسب اطلاعات در مورد آن ها وارد فروشگاه وب سایت شده و آگاهانه اقدام به تهیه نمایند.

در ادامه با کلیک بر روی مدل درپوش گرد مد نظرتان میتوانید وارد زیر دسته های درپوش دایره ای شکل شده و زیر مجموعه های آن را مشاهده و مطالعه نمایید. همچنین پیشنهاد میشود از مقاله معرفی کامل درپوشهای گرد روکار و توکار جنس پلاستیکی، لاستیکی، فلزی نیز بازدید نمایید.

مدلهای گوناگون از جمله درپوشهای سرگرد روکار، درپوشهای سرتخت روکار، درپوشهای پیچی توکار (دارای دنده)، درپوشهای کیپی، درپوشهای فشاری و دیگر موارد نیز در زیر مجموعه ها انتشار داده شده و یا در آینده اضافه می شود.

درپوش های گرد لاستیکی (جنس لاستیک) چه از لحاظ درپوش های رویی و چه از لحاظ درپوش های تویی بیشترین مصرف و فروش را دارند به همین دلیل در مقاله زیر به صورت تلفیق دو مدل در جنس پلیمری پرداخته شده است. پیشنهاد میشود از مطالب صفحه زیر استفاده نمایید و با مدلهای مصرفی کلاهک های دایره ای و یا گرد بیشتر آشنا شوید.

🎯 معرفی چندین نمونه مدل مختلف کپ های روکار – کپ های توکار را میتوانید از طریق پیوند زیر کلیک نموده و مشاهده و مطالعه نمایید.

با تصاویر + مشخصات کامل

» درپوش های لاستیکی دایره ای | گرد

این مدل بیشتر برای میله و یا لوله های گرد و یا سوراخ های گرد روی سطح مختلف مصرف دارد مانند درپوش لوله گرد یا نافی لوله گرد و یا هر چیز دایره ای شکل که در هر جایی دیده شود اعم از:

میز و صندلی، پایه کابینت ها، داخل و روی لوله و اتصالات آب و گاز، چاه های فاضلاب، پایه های عصا، قطعات و سازه های الکتریکی و الکترونیکی، تاسیسات ساختمانی و صنعتی و یا حتی درپوش های گرد پلاستیکی کوچک بر روی خودکار، آبچکان های ظرفشویی و یا لوازم آشپزخانه، درب ظروف و بسیاری از موارد دیگر که در ادامه با ورود به دسته های مختلف نمونه های آن ها را میتوانید مشاهده و مطالعه نمایید.

در مورد مزایا و معایب کلاهک های لاستیکی، به علت مهم بودن آن مقاله ای در آدرس اطلاعات » بخش مقالات » بخش اتصالات غیر پیچی » و در آخر بخش درپوش ها ارائه شده که آن را نیز میتوانید مشاهده و مطالعه نمایید.

هچنین در قسمت وبلاگ و فروشگاه وب سایت نیز اطلاعات و تصاویر مختلفی را میتوانید مشاهده و مطالعه نمایید و در صورت نیاز خرید اینترنتی درپوش های مورد نظر خود را از فروشگاه وب سایت انجام دهید. سعی شده است تمام مواردی که نیاز است در نقاط مختلف وب سایت ارائه شود تا سوالات شما بدون پاسخ نماند، تنها با گشت و گذار در نقاط مختلف و یا جستجوی موارد مد نظرتان به آن دست پیدا میکنید.

پیشنهاد میشود اطلاعات کلی را از این قسمت دریافت نمایید و سپس وارد فروشگاه شوید و مشخصات کالا و توضیحات و نظرات دیگر خریداران را مختص به درپوشهای خاص گرد مد نظرتان را مشاهده و در صورت نیاز، به راحتی خرید خود را انجام دهید.

سر دسته درپوش های دایره ای | درپوش های گرد

با ورود به بخش مد نظرتان مدل ها و جنس ها و اندازه های مختلف را میتوانید بیابید.

درپوش روکار گرد

درپوش روکار دایره ای

معرفی درپوش های گرد روکار, درپوش دایره ای رویی

درپوش توکار گرد

درپوش توکار دایره ای

معرفی درپوش های گرد توکار, درپوش های دایره ای داخلی