اند کپ انتهایی | کلاهک انتهایی (اندکپ پلاستیکی + اندکپ لاستیکی)

اند کپ انتهایی و یا کلاهک انتهایی که به آن ها مسدود کننده انتهایی نیز گفته می شود یکی از پر مصرفترین قطعات در صنایع مختلف صنعتی و غیر صنعتی می باشد. فروش انواع نمونه مدل اندکپ پلاستیکی و اندکپ لاستیکی در فروشگاه مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا صورت میگیرد.

میتوان به قاطعیت گفت که شرکت ما بزرگترین ارائه دهنده انواع مدل گپ انتهایی با تنوع بسیار بالا در ایران است و برای ارائه خدمات بهتر به مصرف کنندگان به تولید اندکپ انتهایی در نمونه های مد نظر و خاص مشتریان نیز می پردازد.

با مطالعه این صفحه از وب سایت که به صورت تخصصی در مورد انواع کلاهک انتهایی است، شما آشنا می شوید با انواع مدل اند کپ / انواع مدل کلاهک انتهایی و همچنین با قیمت اند کپ انتهایی / قیمت کلاهک انتهایی در جنس های مختلف که با توضیحات و تصاویر ارائه شده است.

با بررسی و دقت در این صفحه که راهنمای خرید اند کپ انتهایی در شکل های گوناگون / خرید کلاهک انتهایی در نمونه مدل های مختلف است خریدی مناسب و دلچسب را با ما تجربه نمایید.

✅ در ادامه صفحه در مورد (کلاهک مسدود کننده) یا (اند کپ مسدود کننده) بیشتر اطلاع بگیرید.

انواع کلاهک انتهایی و یا اند کپ چیست؟ این قطعات پر مصرف در صنعت های مختلف تعریف های متفاوت و کاربرد های بسیار گسترده ای دارند و از این رو هر صنف یا رشته ای تعریف خاص خود را از اندگپ دارند. انواع مدل اندکپ پلاستیکی، انواع مدل اندکپ لاستیکی و سپس فلزی از پر مصرف ترین آلیاژهای آن ها می باشد.

ولی در تعریف کلی کلاهک های انتهایی یا تعریف اند کپ انتهایی می توان گفت:

کپ یا گپ اصطلاح انگلیسی مسدود کننده های انتهایی انواع لوله ها، میله ها، پایه ها و موارد این چنینی می باشد. و همانطور که از نامش پیداست (کلاهک) یک شکل از کاور یا سرپوش سر و ته لوازم مختلف به حساب می آید. البته لازم به ذکر است به عنوان محافظ لوله های انواع ابزار و وسایل (مانند کلاهک انتهایی دستگاه ها و کلاهک انتهایی میز و صندلی و مبلمان) نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

نام انگلیسی کلاه انتهایی (اند کپ انتهایی) در لاتین به صورت End Cap نوشته می شود. البته برخا کلاهک مسدود کننده به شکل End Caplug نیز نوشته می شود.

 

راهنمای خرید کلاهک مسدود کننده یا اند کپ مسدود کننده

برای خرید کلاهک مسدود کننده انتهایی و یا خرید اند کپ مسدود کننده انتهایی نیاز به یک سری اطلاعات خرید می باشد. مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا در بخش فروش اندکپ پلاستیکی و فروش اندکپ لاستیکی در کنار مشتریان عزیز می باشد تا با رفع مشکلات احتمالی موجود خریدی دلچسب و استاندارد از (اند کپ انتهایی) را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد.

با توجه به گستردگی مدلهای کلاهک های انتهایی پلاستیکی و لاستیکی لازم می باشد به نکات زیر توجه نمایید. همچنین قبل از خرید اند کپ انتهایی کل این صفحه را که کمتر از سه دقیقه زمان میبرد مطالعه نمایید.

اگر به دنبال خرید اند کپ انتهایی به صورت عمده و خورده فروشی | قیمت کلاهک انتهایی پایین | و جنسها و کیفیت اندکپ پلاستیکی درجه یک و یا حتی معمولی در سایز بندی و اندازه های خاص هستید این صفحه را کامل مطالعه نمایید.

01 – نیاز خود را مشخص نمایید که برای چه موضوعی خرید اند کپ انتهایی را می خواهید انجام دهید، یعنی کجا و به چه نحوی می خواید از اند کپ انتهایی استفاده نمایید.

در فضای بسته، در فضای باز و برخورد نور آفتاب و یا آب باران، برای بخش ایمنی و محافظتی مانند محافظت از پایه میز و صندلی در اثر لیز خوردن و غیره، برای بخش زیبایی یا نمای محصولات مانند لوازم رو میزی و یا تولیدات لوازم و ابزار، و یا هر مورد دیگر که نشان دهنده مصرف اندکپ ها در تنوع بالایی را دارد.

02 – با توجه به نیاز و شرایط موجود بین کیفیت اند کپ انتهایی پلاستیکی و لاستیکی، یکی از کیفیت های، اند کپ انتهایی کیفیت بالا، معمولی، پایین را انتخاب نمایید.

در انبار و فروشگاه اند کپ انتهایی مجموعه ما اغلب کیفیت های بالا موجود می باشد ولی برای برخی از مشتریان که نیازی به کیفیت اند کپ ها ندارند و یا به عنوان یک بار مصرف می خواهند استفاده کنند نمونه کلاهک مسدود کننده ارزان قیمت در تعداد بالا نیز بنا به سفارش مشتری تولید می شود.

نکته قابل توجه در خرید خورد اند کپ انتهایی / خرید خورد کلاهک انتهایی که برای مصارف شخصی و موارد مورد نیاز ابزار منزل است پیشنهاد می شود کیفیت برتر و درجه یک را انتخاب نمایید و بر روی قیمت فوکوس ننمایید.

03 – مدل کلاهک انتهایی مد نظر خود را با توجه به کاربرد آن مشخص نمایید.

04 – سایز و اندازه اند کپ مسدود کننده خود را نصبت به محل نصب مشخص نمایید.

05 – این صفحه را کامل مطالعه و سپس از طریق نوار منو وارد فروشگاه اینترنتی کلاهک انتهایی پلاستیکی، لاستیکی شده و مدل مد نظر خود را در دسته اند کپ انتهایی مربوطه بر اساس انتخابتان بررسی کنید.

فروشگاه اینترنتی اند کپ مسدود کننده دارای دسته بندی مختلف می باشد که از طریق نوار دسته بندی می توانید به آن ها دست یابید و قیمت اند کپ مسدود کننده (قیمت کلاهک انتهایی) و تصاویر و توضیحات تک تک محصولات را بانظرات خریداران مشاهده کنید.

06 – سپس خرید اینترنتی کلاهک مسدود کننده پلاستیکی و یا لاستیکی خودتان را در زمان اندکی انجام داده و سفارش خود را سریعا تحویل بگیرید.

07 – به هر دلیل اگر موفق به پیدا کردن کلاهک انتهایی خود نشدید و یا موفق به خرید اند کپ انتهایی خود نشدید با تماس با دفتر فروش ما از همکاران فروش کلاهک مسدود کننده مجموعه کمک و مشاوره رایگان بگیرید.

 

قیمت اند کپ های مختلف / قیمت کلاهک انتهایی

در خرید و فروش کالا مثلا همین قیمت اند کپ انتهایی یک بحث مهمی برای اغلب مشتریان به حساب می آید. قیمت کلاهک انتهایی بر اساس موارد مختلفی تعیین می شود که شما بر اساس نیاز خود می توانید انتخاب خود را داشته باشید.

از عوامل مهم در تعیین قیمت اندکپ انتهایی میتوان به موارد زیر اشاره نمود: (عوامل تعیین کننده قیمت اند کپ انتهایی)

کیفیت اندکپ انتهایی (اند کپ با کیفیت ساخت بالا یا کلاهک انتهایی ارزان با کیفیت پایین درجه 2 و درجه 3)

مدل اندکپ انتهایی (اند کپ گرد یا اند کپ مربعی یا اند کپ مستطیلی و یا کلاهک انتهایی خاص و غیره)

اندازه و سایز اندکپ مسدود کننده (ابعاد اند کپ کوچک و ریز باشد یا کلاهک انتهایی درشت و بزرگ باشد)

آلیاژ / متریال یا جنس اندکپ مسدود کننده (جنس اند کپ مواد درجه یک باشد یا دو یا ضایعاتی)

تعداد خرید اند کپ انتهایی ( خرید عمده اند کپ در تعداد بالا باشد یا خرید خورده کلاهک انتهایی در تعداد پایین)

نمونه درب کلاهک دار ساخت ایران و تولید داخل باشد و یا اند کپ مسدود کننده خارجی و وارداتی مثل چینی، آلمانی، ترکیه ای باشد.

و موارد دیگر مثل رنگ کلاهک انتهایی و روکش دار بودن اند کپ انتهایی و دیگر موارد که در ادامه به آن ها اشاره شده است.

 

انواع مدل اند کپ انتهایی | کلاهک انتهایی

همان طور که قبل تر گفته شد مدل های مختلف اندکپ انتهایی و یا اندکپ مسدود کننده فراوانی و گستردگی بالایی دارد که نشان از مصرفی بودن این قطعه ها است.

از لحاظ شکل ظاهری کلاهک مسدود کننده به چند مورد مهم پرداخته می شود که در ادامه به معرفی برخی از این مدل کپ درپوش ها پرداخته شده است.

در تصویر کلاهک مسدود کننده های زیر برخی از آن ها را میتوانید مشاهده نمایید. شکلهای مختلف کلاهک مسدود کننده یا عکس کپ مسدود کننده های زیر نشان از تنوع بالای مدل ها است.

 

اند کپ انتهایی، کلاهک انتهایی، اندکپ پلاستیکی، اندکپ لاستیکی، اند کپ مسدود کننده، اند کپ لوله، کاور سر میله

انواع اند کپ انتهایی گرد و 4 ضلعی از زوایای مختلف

انواع کلاهک مسدود کننده پلاستیکی و لاستیکی

 

خرید اند کپ انتهایی پلاستیکی در انواع مدل + خرید اند کپ انتهایی لاستیکی در انواع سایز در فروشگاه آنلاین اند کپ انتهایی آپادانا تخصصی ترین مرکز فروش با مشخصات و ویژگی های کامل محصولات + تصاویر و قیمت.

 

انواع اند کپ گرد | کلاهک گرد

اند کپ گرد انتهایی و یا کلاهک گرد انتهایی از پر مصرف ترین شکلهای اندکپ مسدود کننده انتهایی می باشد که به صورت دایره ای شکل در ابعاد مختلف در صنعت دیده می شود. کلاهک مسدود کننده گرد می تواند به شکل داخل رو و یا خارج نصب شو باشد که به آن ها کلاهک مسدود کننده روکار، رویی و کلاهک مسدود کننده توکار، داخلی می گویند.

طبقه یا دسته مدل های اند کپ انتهایی دایره ای یا کلاهک انتهایی دایره ای از نمونه های پرمصرفی می باشند.

 

انواع اند کپ چاهارگوش | کلاهک چاهارگوش

یکی دیگر از پر مصرف ترین مسدود کننده های انتهایی اند کپ چاهارگوش انتهایی و یا کلاهک چاهارگوش انتهایی می باشد که به صورت اندکپ مربعی و اندکپ مستطیلی به چشم می خورد. کلاهک مسدود کننده 4گوش نیز می تواند به صورت کلاهک مسدود کننده داخلی (نصب در قسمت داخلی) یا کلاهک مسدود کننده خارجی (نصب در قسمت بیرونی) انجام شود.

 

شکل های خاص انواع مدل اند گپ انتهایی

این شکل از اند گپ انتهایی بنا به مصرفش می تواند از چندین وجه در نمونه های مختلفی به کار بسته شود که در ادامه به برخی از شکل های کلاهک انتهایی اشاره شده است مانند:

اندکپ هشت ضلعی / کلاهک هشت ضلعی

اندکپ شش ضلعی / کلاهک شش ضلعی

اندکپ بیضی شکل / کلاهک بیضی شکل

اندکپ مخروطی / کلاهک مخروطی

اند کپ استوانه ای دارای لبه و یا خار / کلاهک استوانه ای

و یا هر شکل کپ خاص (کلاهک خاص) مثل کلاهک انتهایی پلاستیکی و کلاهک انتهایی لاستیکی و یا اند کپ انتهایی فلزی که کاربرد های متفاوتی می توانند داشته باشند.

از دیگر موارد خاص تر اند کپ انتهایی یا کلاهک انتهایی می توان به اندکپ پلاستیکی ال شکل، اندکپ پلاستیکی مثلثی، اندکپ پلاستیکی هرمی، اندکپ پلاستیکی پایه ای نازک، اندکپ پلاستیکی بلند، اندکپ پلاستیکی کوتاه، اندکپ پلاستیکی گلندی، اندکپ پلاستیکی شیاردار، اندکپ پلاستیکی خطی، اندکپ پلاستیکی رزوه دار، اندکپ پلاستیکی دنده ای، اندکپ پلاستیکی جمع شونده، نمونه های آنود دار و غیره که جرو  نمونه های خاص اند کپ مسدود کننده یا انواع کلاهک مسدود کننده محصوب می شوند.

از لحاظ نام بازاری یا مصرفی نیز دارای اصطلاحاتی است که در ادامه به معرفی پر کاربردترین کپ سرپوش ها پرداخته شده است.

 

اند کپ لوله | کلاهک لوله

این نمونه اند کپ انتهایی برای لوله ها استفادده میشود و با نام اندکپ لوله و یا کلاهک ته لوله شناخته می شود و برای پوشاندن بخش انتهایی و یا سر لوله های مختلف به کار می رود و جهت استفاده در صنایع لوله و پروفیل سازی مصرفی می باشد.

از نمونه های اند کپ انتهایی لوله نیز می توان به اند کپ لوله برق، اند کپ لوله گاز، اند کپ لوله آب و همچنین اند کپ قوطی فلزی و اند کپ لوله پروفیل (اندکپ پروفیل یا کلاهک انتهایی پروفیل)، اندگپ لوله پلیکا، اند کپ لوله پلی اتیلن، درپوش لاستیکی لوله و انواع اندگپ روپوش و اندگپ داخل رو مثل (کلاهک مسدود کننده داخل رو لوله و کلاهک مسدود کننده بیرونی لوله) و غیره.

اندکپ مسدود کننده سوراخ لوله ریز، اندکپ مسدود کننده سوراخ لوله درشت، اند گپ لوله سفید، اند گپ لوله فلزی، اندگپ انتهایی لوله فاضلاب، اندگپ سینک روشویی و اندگپ سینک ظرفشویی، اندگپ اینچی pvc پلیکا و دیگر موارد.

 

اند کپ پایه | کلاهک پایه

برای محافظت از پایه های مختلف و نقش ایمنی و زیبایی را ایفا می نماید.

از نمونه مدل های مختلف اند کپ انتهایی پایه می توان به اند کپ مبلمان، اند کپ میز و صندلی، اند کپ لوازم برقی مثل یخچال و بخاری برقی و لباسشویی، اند کپ پایه دستگاه های نجاری و بنایی، ابزارآلات مختلف صنعتی و غیر صنعتی و بسیاری از موارد دیگر.

 

اند کپ کابل | کلاهک کابل

این مدل یک روکش مخصوص برای سیم الکتریکی یا کاور سیم برق و کابل ها است. اغلب به صورت جنس های اندکپ پلاستیکی سیم کابل و اندکپ لاستیکی سیم کابل تولید و ساخته می شوند.

از شکلهای مختلف اند کپ انتهایی کابلی می توان به اند کپ حرارتی سیم، اند کپ ساده کابل (کاور کابل یا روکش کابل سیمی) اندکپ حرارتی ولو دار و اندکپ ته کابل ساده و اندکپ پلاستیکی جمع شونده اشاره نمود.

از این کلاهک مسدود کننده در جنس لاستیک ساده برای سر سیم مفتول های فلزی جهت عایق نمودن یا جلوگیری از برش و خراش نیز استفاده می کنند و از این رو به آن ها کاور پلاستیکی کابل یا سیم مسی الکتریکی یا محافظ پلاستیکی ضد برق و الکتریسیته و اندگپ برقی نیز می گویند.

 

اند کپ لوازم | کلاهک لوازم مختلف

انواع کلاهک های پلاستیکی و ایزی اپن لاستیکی، انواع سایزهای مختلف و رنگهای متنوع جهت استفاده در مصارف غذایی و بهداشتی، اند کپ پلاستیکی استاندارد تجهیزات پزشکی، کپ دارویی، کپ برقی، اند کپ قوطی اسپری فلزی و کلاهک پلاستیکی برای قوطی اسپری فلزی، اند کپهای ظروف مختلف، اندکپ جعبه تقسیم پلاستیکی و بسیاری از موارد دیگر.

انواع مصنوعات پلاستیکی و کپ اسپری و یا درب بطری و قوطی خوشبو کننده ها، انواع اندکپ پلاستیکی قوطی (کپ قوطی) در رنگ های مختلف، اند کپ پلاستیکی لوله های انتقال مایعات، اند کپ چسبی UPVC، کلاهک مسدود کننده استخر و غیره.

در فروش اند کپ انتهایی انواع مدل های مختلف اندکپ دنده ای یا کلاهک دنده ای، اندکپ رزوه دار یا کلاهک رزوه دار، اند کپ کیپی و یا کلاهک کیپی در نمونه ساده و معمولی و خاص نیز اغلب به چشم می خورد.

نمونه های مختلف اندگپ ها بنا به مصرف می توانند شامل رنگ های اندکپ پلاستیکی مشکی یا اندکپ پلاستیکی سیاه، اندکپ پلاستیکی سفید، اندکپ پلاستیکی قرمز، اندکپ پلاستیکی آبی، اندکپ لاستیکی سبز، اندکپ لاستیکی طلایی، اندکپ پلاستیکی بدون رنگ (شفاف) و در رنگ های دیگر تولید و به فروش برسند.

 

جنس انواع درپوش انتهایی | جنس کلاهک انتهایی

کپ های پلیمری یا کلاهک های انتهایی پلیمری از پر مصرف ترین مدل اند کپ ها (کلاهک مسدود کننده) می باشند.

از نمونه آلیاژها می توان به اند کپ مسدود کننده UPVC، اند کپ مسدود کننده پلیمری مصرفی، اند کپ مسدود کننده خاص، اند کپ مسدود کننده نسوز و جنس تفلون، اند کپ مسدود کننده پلی آمید، اند کپ مسدود کننده پلی اتیلن، اند کپ مسدود کننده نانو، اند کپ مسدود کننده نایلون یا نیلون، پلی الفین و نمونه های مختلف جنس فلزی اشاره نمود.

اند کپ مسدود کننده فلزی نیز از اند کپ مسدود کننده استنلس استیل، اند کپ مسدود کننده استیل 304 و 316، اند کپ مسدود کننده فولادی، اند کپ مسدود کننده آهنی، اند کپ مسدود کننده برنجی، اند کپ مسدود کننده مسی، اند کپ مسدود کننده آلومینیومی، اند کپ مسدود کننده چدنی و موارد دیگر که کمتر دیده می شوند تشکیل می شوند.

از نمونه انواع مدل اند کپ انتهایی خاص نیز می توان به موارد زیر اشاره نمود: انواع اند گپ ضد شعله، انواع اند گپ ضد اسیدی و ضد قلیایی، انواع اند کپ ضد زنگ، انواع اندگپ ضد الکتریسیته، انواع اندگپ خود خاموش شونده و همچنین انواع کلاهک انتهایی ضد سایش و دیگر موارد اشاره نمود.

دو مدل از پر مصرف ترین جنس و آلیاژ اند کپ انتهایی مصرفی در ادامه معرفی و توضیح داده شده است:

 

انواع مدل اند کپ پلاستیکی سفت یا جنس کلاهک پلاستیکی خشک

کلاهک انتهایی پلاستیکی و یا اند کپ انتهایی پلاستیکی: جنس این مدل اند کپ پلاستیکی خشک است و به آن کلاهک پلاستیکی سفت یا کلاهک انتهایی خشک می گویند. به اندکپ پلاستیکی برخا پلاگ پلاستیکی نیز می گویند.

انواع اندکپ پلاستیکی سفت و یا کلاهک پلاستیکی محکم اغلب بر روی لوله و میله گرد به کار می رود تا چاهارگوش از این رو مصرف انواع مدل اندکپ پلاستیکی گرد خشک و سفت از انواع مدل اندکپ پلاستیکی چاهار ضلعی خشک و سفت بیشتر است.

از نام های اند کپ مسدود کننده پلاستیکی و کلاهک مسدود کننده پلاستیکی نیز برای آن برخا استفاده میشود.

اند کپ مسدود کننده جنس پلاستیک مصرف کمتری از نمونه جنس اند کپ مسدود کننده لاستیکی دارد.

 

انواع مدل اند کپ لاستیکی منعطف یا جنس کلاهک لاستیکی نرم

نمونه مدل اند کپ انتهایی لاستیکی که جنس این مدل اند کپ لاستیکی و نرم است و به آن کلاهک لاستیکی نرم یا منعطف می گویند. (این نمونه جنس اند کپ انتهایی مصرف و طرفداران بیشتری دارد) به اندکپ لاستیکی نرم، پلاگ لاستیکی سیلیکونی نیز برخا گفته می شود.

انواع اندکپ لاستیکی منعطف و یا کلاهک لاستیکی ژله ای در سایز های ریز تر استاندارد تر از نمونه سایز بندی اندکپ پلاستیکی خشک و سفت است ودلایل استاندارد بودنش در مقاله ای جدا در سایت ارائه شده است.

از نام های اند کپ مسدود کننده لاستیکی ژلاتینی و کلاهک مسدود کننده لاستیکی انعطاف پذیر نیز برای آن برخا به کار می برند.

اندکپ لاستیکی میله، اندکپ لاستیکی لوله، اندکپ لاستیکی پایه، اندکپ لاستیکی مفتول، اندکپ لاستیکی محافظتی رزوه های پیچ و مهره ای جهت محافظ دنده های سوراخ مهره یا دنده های روی میله پیچ بیشترین کاربرد ها را دارند.

در نهایت میتوان به این موضوع که مصرف مدل اندکپ پلاستیکی خشک از مصرف مدل اندکپ لاستیکی نرم کمتر میباشد توجه داشت.

 

انواع سایز اندکپ پلاستیکی / اندازه اندکپ لاستیکی

سایز بندی در کلاهک انتهایی بسیار متنوع است و نصبت به هر شکل و مدلی دارای ابعاد و اندازه های مختلف اند کپ ها می باشند. از کلاهک انتهایی کوچک و ریز گرفته تا کلاهک انتهایی بزرگ و درشت.

مثلا نمونه های گرد و چهار ضلعی دارای ابعاد مختلفی هستند گرد ها را نصبت به قطر کلی سایز داخل یا بیرونش میگیرند (اند کپ 60 میلیمتر) دایره ای و چهار ضلعی ها را نصبت به طول و عرض (اند کپ 40*80) ۴ گوش مستطیلی (اندکپ 40*40) ۴ گوش مربعی می گیرند.

در هنگام اندازه گیری ها باید دقت کنید مخصوصا زمانی که اند کپ ارزان قیمت کم کیفیت میگیرید زیرا بر اثر اندازه گیری اشتباه در اثر نصب اندکپ پلاستیکی با فشار به سوراخ انتهایی برای فیکس کردن احتمال پارگی و شکستگی کاور و یا افتادن به داخل است و یا در هنگام باز کردن اندکپ پلاستیکی با فشار، امکان پاره شدن و شکستگی می باشد.

لازم به ذکر است نمونه های با کیفیت کلاهک انتهایی کمتر دچار این موارد می شود و دارای تلرانس خوبی هستند.

تولید اند کپ پلاستیکی مواد نو در انواع رنگها و شفاف و مات با کیفیت بالا و بدون شکستگی ساخته شده با تکنولوژی روز دنیا در مجموعه تولیدی اند کپ مسدود کننده آپادانا صورت می گیرد. تولید اند کپ مسدود کننده ریز و کوچک 2.5 میلی متری لاستیکی تا تولید اند کپ مسدود کننده بزرگ صنعتی یکی از امتیازات مجموعه است.

برخی از ابعاد اند کپ مسدود کننده مصرفی اغلب موارد موجود می باشند و نیاز به تولید ندارند مثل انواع اندازه اند کپ مسدود کننده کوچک گرد رویی در ابعاد میلیمتری 10، 12، 15، 20، 30 و سایزهای اند کپ مسدود کننده بزرگ گرد سوراخ در ابعاد میلیمتری 40، 50، 60 و برخی دیگر از اندازه ها.

ساخت انواع قطعات پلاستیک، پلاگ پلاستیکی (اند کپ انتهایی پلاستیکی و لاستیکی) با نمونه یا با ایده با کیفیت خوب طبق خواسته مشتریان انجام می شود، همچنین طراحی و ساخت انواع کپ و واردات درب های پلاستیکی خاص در ابعاد مختلف که جهت سفارش بعد از ثبت نام در وب سایت می توانید از بخش سفارش محصول وب سایت درخواست خود را ارسال نمایید تا برآورد قیمت کلاهک انتهایی مد نظرتان انجام شود.

بهترین قیمت اند کپ انتهایی پلاستیکی و لاستیکی و بهترین کیفیت اندکپ انتهایی لاستیکی و اندکپ پلاستیکی را از ما درخواست نمایید.

📌

منبع: شرکت تولیدی اند کپ لاستیکی و اند کپ پلاستیکی آپادانا