پین, خرید پین, فروش پین ، انواع پین

پین چیست؟ آشنایی 100% و معرفی کامل انواع پین ها

قیمت پین, خرید پین, فروش پین
فروشگاه پین, انواع مدل پین

(زمان مطالعه دوازده دقیقه)

با مطالعه این قسمت از وب سایت شما اطلاع پیدا مینمایید از خاصیت پیم ها و همچنین شناخت کلی از انواع مدل پین ها، انواع جنس پین ها، انواع سایز پین ها و انواع مارک و رنگ پین ها و همچنین به معرفی برخی از مدل ها نیز اشاره میشود.

در این قسمت از مقاله به کلیات اشاره میشود و برای اطلاع از جزئیات مقالات دیگری نیز ارائه میدهیم تا با تفکیک مطالب، تصاویر و ویدیوها، کسب اطلاعات راحت تری داشته باشید. در نهایت پس از مطالعات و مشاهدات این صفحه میتوانید وارد فروشگاه آنلاین مجموعه شوید و از قیمت پین ها نیز اطلاع پیدا نمایید.

 

پین چیست؟ تعریف پین

در ابتدا باید این سوال را پرسید که کلمه یا نوشتار پیم صحیح است یا خیر؟ که در جواب این سوال میتوان گفت پین صحیح است و به اشتباه بعضا پیم به جای آن به کار میرود که میتوان گفت بعضا این کلمه نیز به کار میرود و مفهوم آن یکی میباشد و اما میرویم به سراغ توضیح این قطعه ای که پر مصرف و کلیدی می باشد.

این دسته قطعات صنعتی پرکاربرد یکی از قطعات اتصال موقت و یا از لوازم جانبی اتصالات میباشند که برای اتصال محکم قطعات ماشینها به کار می روند و قابل باز شدن نیز هستند.

از وظایف دیگر پین های انطباقی تعیین موقعیت دو قطعه نسبت به هم در اتصالات پیچ و مهره ای است که مانع از بریده شدن پیچ و مهره در مقابل نیروهای اضافی میشوند. در واقع عملکرد این محصول جفت کردن، تراز کردن، سوار کردن، مونتاژ کردن یا نفوذ به دو قطعه کار با یک سوراخ مشترک است. عملکردش نیز به طراحی و به کارگیری آن در پروژه اتصال بستگی دارد.

اغلب مدل های آن به طور ویژه برای مقاومت در برابر نیروهای برشی و پیچشی طراحی شده اند.

ویژگیهای پین

از ویژگیها و خاصیت های این رسته کالای صنعتی به گزینه های زیر میتوان اشاره نمود.

شکل و یا مدل های پین

آلیاژ و یا جنس های پین

ابعاد و یا اندازه های پین

که سه مورد ذکر شده از ویژگی های اصلی آن ها میباشند و دیگر ویژگیها شامل:

مارک های پین

رنگ های پین

روکش های پین (گالوانیزاسیون) یا همان آبکاری

نام های دیگر پین

از نام های دیگر این کالای کاربردی میتوان به گیره صنعتی، گیره پیچ و مهره نیز اشاره نمود.

پین به انگلیسی (Pin) نوشته میشود و در فارسی، گیره معنی میشود. با اضافه نمودن مدل و یا آلیاژ به کلمه اصلی در انگلیسی از دیگر نوع های آن نیز میتوان معرفی و به شکلهای زیر مثال زد.

پین های فلزی (Metal Pin)

پین های استیل (Steel Pin)  (Stainless Steel Pin)

پین های آهنی (Iron Pin)

پین های فولادی (Alloy Steel Pin)

پین های برنجی (Brass Pin)

پین های مسی (Copper Pin)

پین های آلومینیومی (Aluminium Pin)

پین های پلاستیکی  (Plastic Pin)

پین های تیتانیوم (Titanium Pin)

 

معرفی انواع مدل پین

طیف گسترده ای از انواع پین های استاندارد و همچنین پین های خاص برای کاربردهای خاص وجود دارد. مدل های صنعتی را می‌توان برحسب کارکرد و فرم‌ های خود به چند دسته، دسته ‌بندی کرد. در مقالات دیگری که در باره آن ها ارائه داده ایم به طور کامل و مفصل در مورد این موضوع توضیح داده ایم. از اشکال مختلف این مدل قطعه میتوان متوجه شد که تنوع مدل پیم ها فراوانی بالایی دارد و در یک مقاله نمیتوان این مبحث را جمع بندی نمود توضیح آنها به صورت تک تک در این صفحه امکان پذیر نمی باشد.

بنابراین در این صفحه به موارد کلی و مدلهای مصرفی بیشتر پرداخته میشود. برای دریافت اطلاعات تخصصی تر در مورد مدل های مختلف آن میتوانید به بخش معرفی محصولات در نوار منو وب سایت رفته و یا در قسمت مقالات وب سایت در مورد این موضوع اطلاعات بیشتری کسب نمایید. لیست انواع پین، عکس های پین، مطالب و بسیاری موارد دیگر در قسمت های مختلف وب سایت موجود میباشد.

که پس از ثبت نام در وب سایت از طریق ناحیه کاربری میتوانید به قسمت های پنهان که فقط برای کاربران عضو در وب سایت قابل نمایش است رفته و مطالعه و بررسی نمایید. مدل این قطعات به چند روش تقسیم یا دسته بندی میشوند که ما یک مدل را اینجا به عنوان یک نمونه، مثال میزنیم.

 در یک مدل تقسیم بندی این مدل قطعه از نظر شکل و کاربرد به چهار گروه تقسیم شده اند که عبارتند از:

01 پین های استوانه ای طبق استاندارد DIN ISO 2338  در سه نوع به نام های زیر شناخته می شوند.

انطباقی با کلگی محدب

اتصالی با انتهای مخروطی

پین پرچ با انتهای تخت

02 پین های مخروطی در دو نوع به نام های زیر شناخته می شوند.

مخروطی ساده طبق استاندارد DIN ISO 22339

مخروطی مهره دار طبق استاندارد DIN ISO 28736

03 پین های شیاردار که شامل چند زیر مجموعه میباشد.

04 پیم های لوله ای چاکدار با استاندارد DIN ISO 8752 که شامل زیر دسته ها میشوند.

05 پیم های انگشتی با استاندارد DIN ISO 22340 که شامل مدلهای مختلفی میشوند.

در اینجا به معرفی نام چند نمونه پین میپردازیم که بیشتر دیده میشوند.

dowel pins, spring pins, cotter pins and wire clips, hitch and lynch pins or special pins, Drive pins, Groove pins, Knurled pins, Pull dowel pins, Tapered pins, Coiled Spring pin, Slotted spring pin, Clevis pin, Linch pin, Detent pins, Snapper pin, tab lock pins, Shaft pin, roll pin, cylindrical pin.

و بسیاری از مدل های دیگر که در این مقاله نمیتوان به تمام آنها اشاره نمود و در یک مبحث جدا و تخصصی تر برای کسانی که نیاز به اطلاعات تخصصی آن ها دارند جدول دین پیم ها و دیگر خصوصیاتشان ارائه میشود.

پیم ها به صورت ساده و خاص در شکلهای مختلفی تولید و ارائه بازار میشوند و هر یک از آنها بنا به استانداردهای پین دارای زیر مجموعه هایی میباشند که به معرفی آنها نیز میپردازیم.

در مورد سر و نوک آن ها نیز مدل های مختلفی دارند مانند نوک اریب و محدب و تخت و گرد و دیگر موارد. در مورد انواع شکلهای پیم در مقاله های مختلفی که در وب سایت قرار داده ایم و در آینده نیز به آنها اضافه میشود به طور کامل تمامی آنها را معرفی و شرح میدهیم که میتوانید از آنها استفاده کنید.

گروه تدارکات صنعتی آپادانا سعی دارد تا تمام مطالب و تصاویر پین ها که مورد نیاز میباشد در قسمت های مختلف مربوطه در وب سایت ارائه دهد تا یک وب سایت جامع به وجود بیایید و منبع مناسب و جامعی برای همکاران و کاربران و دانشجویان و افراد نیازمند محترم ایجاد شود.

با توضیحات ارائه شده میتوانیم نتیجه بگیریم که مشخصات مختلفی هستند که میتوانند مدلهای گوناگون آن ها را تشکیل دهند و و در اغلب موارد بنا به محل استفاده و نوع و نحوه نصب مدل های مختلف این قطعات و کارایی آن ها است که مدل آن مشخص میشود.

در مورد شناخت مدل های مختلف انواع پین ها در وب سایت وارد معرفی محصولات > قسمت دسته مربوط به آن شده و بسیاری از محصولات را بازدید نمایید و همچنین برای خرید پیم ها از قسمت فروشگاه پین وب سایت مشخصات کامل آنها را (مشاهده – بررسی) و اقدام به خرید نمایید. تلاش شده در قسمت فروشگاه به فروش انواع پیم های مختلف توجه شود.

 

معرفی انواع آلیاژ پین

جنس آن ها بر اساس کاربردشان از مواد مختلف تشکیل میشود و هر کدام از این جنس ها نیز بر اساس کارایی از آلیاژهای مختلف در گروه خود تقسیم میشوند.

جنس ها نیز به مانند مدلهای آن از تنوع بالایی برخوردار است که در این قسمت به برخی از آلیاژهای پرمصرف آنها پرداخته میشود. جنسهای انواع پیم ها بر اساس شرایط و موقعیت محیطی نصب انتخاب و تولید میشود برای مثال از پر مصرفترین آلیاژ این قطعات میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

پین استنلس استیل / استیل / مسی / برنجی / فولادی / آهنی / آلومینیومی / پلاستیکی / چوبی

برای مدل های مختلف از چه فلزی استفاده می شود؟

بیشتر پیم های فلزی از فولاد ساخته شده اند. با این وصف، نمیتوان گفت همه آنها از یک نوع فولاد ساخته شده اند. بعضی از آن ها از فولاد پر کربن ساخته شده اند، در حالی که بعضی دیگر از فولاد ضد زنگ و یا حتی فولاد روکش روی ساخته شده اند.

اغلب چه فولادی برای آن ها استفاده می شود؟

فولاد ضد زنگ معمولاً به دلیل مقاومت در برابر خوردگی و دوام بالای آن استفاده می شود. از آنجایی که اغلب برای کاربردهای سنگین در محیط های سخت مورد نیاز هستند، پیم های فولادی ضد زنگ محصول ایده آلی برای استفاده هستند.

جنس های دیگری نیز هستند که برای مصارف خاص در تولید انواع پین ها استفاده میشود که در مقاله های دیگری به آنها اشاره میشود. در صورت نیاز به استحکام بالا، از فولاد آلیاژی مانند نیکل، نیکل کروم یا فولاد کروم وانادیوم استفاده می شود.

 

قیمت پین - خرید پین - فروش پین  

 

معرفی انواع اندازه پین

اندازه پیم ها بنا به کاربرد و محل نصب گوناگون میباشند، اندازه های مختلف آن ها بر حسب کاربردهایی که دارند تولید و ارائه بازار میشوند اگر ابعادشان را به طور خلاصه بخواهیم شرح دهیم میتوانیم بگوییم که شامل پیم های کوچک، پیم های متوسط، پیم های بزرگ میشود. پیم های خیلی کوچک و خیلی بزرگ هم میتوان به آن اضافه نمود.

البته برخی مواقع از ارتفاع پیم ها نیز استفاده میشود مثلا پین بلند و کوتاه که نمونه ای دیگر از مشخصه های ابعاد این فرآورده میباشد. در مورد لیست سایزهای پیم در قسمت لیست محصولات مطالب و تصاویری ارائه میشود.

در نمونه های مختلف این قطعات صنعتی در مشخصه هایی از اندازه گیری باید به انواع قطر آنها، انواع طول آنها، انواع عرض آنها، انواع ارتفاع آنها، انواع ضخامت پیم ها توجه داشت و میتوان اندازه ها را به میلیمتر و یا اینچ حساب نمود که به اصطلاح به آنها پیم های میلیمتری و پیم های اینچی گفته میشود.

در بیشتر موارد اندازه ها را به میلیمتر میگیرند و استفاده میکنند و در ابعاد بزرگ بعضا از اینچ استفاده هم میکنند به طور مثال استاندارد اندازه گیری آن در آمریکا به اینچ میباشد.

نحوه اندازه گیری پین ها

محاسبه و ترکیب آنالیز مقدار تحمل بار در این قطعه صنعتی دشوار است البته در بعضی از نمونه هایش، با این اوصاف از این رو این قطعات بیش از حد ابعاد دارند و برخی در دهم میلیمتر هم مهم میباشند.

ابزار استاندارد جهت اندازه گیری برای آنها کولیس و در صورت موجود نبودن به ناچار خطکش میباشد. کولیس ها دقیق تر از خطکش میتوانند اندازه به ما بدهند و بعضی اوقات که اندازه بسیار مهم میباشد حتما باید از کولیس استفاده شود و در مواردی که خیلی ریز باشند از کولیسهای دیجیتال باید کمک گرفت.

در نحوه اندازه گیری اندازه به چند نکته باید توجه نمود، تا انتخابی اصولی و کارآمد برای نصب انجام شود که شامل ابعاد مختلف محل نصب و ابعاد مختلف پین های مورد استفاده در آن میباشد. باید فضای اختصاصی برای نصب در محل مورد نظر وجود داشته باشد به علت مهم بودن این قسمت در مقاله ای دیگر نحوه انتخاب اندازه پیمها برای پیچ و مهره و یا دیگر موارد نیز توضیح داده شده است که در صورت نیاز به آن مراجعه کنید.

انتخاب مناسب اندازه و جنس آن ها مخصوصا استانداردها برای جلوگیری از خرابی در اتصالات و ماشین ها بسیار مهم است.

برای درک نحوه محاسبه تنش های برشی و فشاری همچنین عوامل مهمی مانند مواد تشکیل دهنده، نوع بار، تناسب صحیح قرارگیری و غیره را که در دیگر تحقیقات در مورد این قطعه پر مصرف مخصوصا در اتصالات پیچی در نظر گرفته می شود، ارائه میدهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابعاد و اندازه ها میتوانید از بخش مقالات در قسمت اطلاعات وب سایت استفاده نمایید و یا در قسمت لیست محصولات در بخش امکانات لیست سایزهای انواع آن را مشاهده نمایید.

اما به طور کلی میتوان گفت که قطر محل نصب را گرفته و نصبت به طول محیط قرار گیری این قطعه طول و ضخامتش نیز مشخص میشود پیم های استاندارد از شمارگان اصلی چند دهم نازکتر ساخته میشوند تا در هنگام فرو رفتن در سوراخ به مشکل خورده نشود.

 

معرفی انواع مارک پین

اکثر شفت ها میله های کوتاه و استوانه ای هستند که می توانند از مواد مختلفی مانند چوب، فلز و پلیمر ساخته شوند. بخش چوبی آن زیاد مهم نیست و کاربرد آن حساس نیست ولی قطعات فلزی بیشتر مدل هایشان از نوع وارداتی و یا خارجی هستند که از بهترین مارک های آن ایتالیایی و آلمانی میباشند که از دقت بالایی برخوردارند و طبق استاندارد کاملی تولید میشوند.

البته تولید و ساخت چینی و تایوانی هم در بازار موجود میباشد که طبعا قیمت و کیفیت پایین تری دارند. پیم های فلزی ترک هم از مارک های مناسبی میباشد و از مارک های ایرانی هم میتوان در بازار مشاهده نمود که برخی با کیفیت و برخی نامرغوب هستند.

البته بعده ها مقاله هایی در مورد بهترین مارک ها منتشر میکنیم تا با برندهای استاندارد و مناسب آشنا شوید.

 

معرفی انواع رنگ پین

رنگ ها نقش اساسی در کاربردشان ندارند ولی روکش یا پوشش پیم ها در برخی موارد مهم میباشد. از پر مصرف ترین رنگهای آن ها میتوان موارد زیر را نام برد:

پیم کروم / کروم نیکل / براق

پیم نقره ای / طوسی / مات و یا کدر

پیم طلایی /  زرد / رنگ برنج

پیم مشکی یا سیاه

پیم سفید / رنگ استیل

و رنگ مس

و دیگر رنگها که کمتر به چشم میخورد.

پین گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد بنا به محل قرار گیری و مصرف میتوانند متفاوت باشند. پین آبکاری گرم برای محیط های ناسازگار و سخت تر از لحاظ شرایط جوی استفاده میشود و نوع آبکاری سرد در محیط های معمولی تر مورد استفاده قرار میگیرد.

البته بیشتر مواقع پین خودرنگ یا بدون آبکاری و گالوانیزاسیون در نصب ها اجرا میشوند. پوشش ها به دلیل ضخامتی که در روی آنها ایجاد میکند در نصب های حساس باعث ایجاد مشکل در نصب پیم میشود مخصوصا در دسته های ریزتر پیم ها که بسیار از حساسیت بالایی در نصبشان وجود دارد.

 

فروشگاه پین-انواع مدل پین

 

کاربرد پین ها | مصارف مختلف

پین های مکانیکی اجسامی هستند که برای نگه داشتن اشیا یا دیگر قطعات در کنار هم استفاده می شوند این فرآورده های صنعتی برای استفاده در ماشین آلات و قطعات چرخشی و متحرک رایج هستند.

بعضی از آنها برای کاهش فشار هیدرولیک و بهبود نگه داشتن در نظر گرفته شده است و مارپیچی یا دنده دار برای افزایش چسبندگی کاربرد دارند و برخی از شل شدن اتصالات در اثر لرزش یا ضربه ایجاد شده جلوگیری میکنند و برخی نیز برای جذب تنش جانبی و چرخش طراحی شده اند تا آزادی حرکت را برای اجسام پشتیبانی شده فراهم کنند و بسیاری از کاربردهای دیگر.

به طور مثال پیم های گیره‌دار و پیم های قفل زبانه، این پیم های خود قفل‌ شونده اساساً انواع مختلفی از پیم های اتصال هستند که حاوی یک دستگاه قفل سیم یکپارچه هستند. آنها برای زمانی که توانایی اتصال و قطع مکرر مورد نظر است ایده آل هستند.

آن ها در صنایع و موارد مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند به طور مثال میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

خودرویی و امور مربوطه مانند (اوت کیلومتر پراید / زنجیر دوچرخه / ضبط 206 / ضبط ساینا) و پیم ماشین آلات و لوازم مانند (قالب / ضربه گیر اجاق گاز / طبقه کابینت / نقشه دیواری) پیم دستگاه ها مانند (زنجیر / قفل / لولا)، پیم قطعات الکتریکی و برقی مانند (ساعت)، صنایع پزشکی مانند (ارتوپدی / استخوان / دندان) و سازه ها و بسیاری از صنایع مختلف که بیشترین مصرف ها از مدلهای زیر میباشد:

 پیم استوانه ایی، پین مخروطی، پین چاکدار، پین حلقه دار، پین حلقوی، پین خاردار، پین قفل کننده، پین فنری، پین رزوه دار، پین خار، پین ضامن دار، پین فشاری، پین فنری چاکدار، پین قفل شونده، پین رولی، پین تو خالی، پین هلالی و هزاران مدل دیگر که در دیگر مقالات به آنها اشاره شده است.

مزایای پین ها

هزینه مناسب برای تهیه و مونتاژ ساده.

دارای استاندارد های  ISO- BS – DIN – ANSI

توزیع تنش یکسان و جلوگیری از ایجاد موجهای مخرب.

نصب و جداسازی آسان، از این رو برخی از آنها به راحتی قابل استفاده مجدد است.

اتصال استاندارد و یا کمک به یک اتصال مناسب و ایمن.

ضربه گیری مناسب و جلوگیری از صدمات سازه ها.

وجود انعطاف‌پذیری زیاد در قطر و طول.

قفل شوندگی مناسب و استاندارد

نحوه نصب پین

این محصولات به طور گسترده برای بسیاری از کاربردهای مهندسی عمومی استفاده می شود. نصب و جدا کردن این محصول کاملا آسان نیست و با نصب اشتباه موجب وارد کردن خسارت به محل نصب یا خود پیمها میشود. نحوه نصب هر کدام از نمونه هایش متفاوت میباشد که در دیگر مقالات به آنها اشاره میشود.

اما کلیات آن به این گونه میباشد که با وارد کردن آن در سوراخ محل مورد نظر و قفل کردن آن نصب انجام میپذیرد. اغلب با ابزارهای مخصوص خودشان مانند پیم بازکن یا دستگاه مخصوص آن عمل نصب انجام میشود. در حین نصب با ابزار به قطعات ضربه شدید نزنید.

در روش ساده نصب به دلیل نوع طراحی و سختی بالای سطح آن ها، باید به جای چکش کاری یا رانده شدن، با چکش ساخته شده از مواد نرم تر، در یک سوراخ باز شده فشار داده شود. این کار از شکستن و ایجاد آسیب جلوگیری می کند.

دین پین های مصرفی

در زیر دین استاندارد مدل های مصرفی ارائه شده است که میتوانید مشاهده نمایید و همچنین برای تهیه آن ها در صورت نیاز از فروشگاه سایت و یا از طریق ارتباط با کارشناسان ما اقدام به تهیه نمایید.

DIN 1052-2004

DIN 7-1981

DIN 1052-2008

DIN 7979-1977

DIN 6325-1971

DIN 1434-1977

DIN EN ISO 2338-1998

DIN 6889-1956

DIN EN 28733-1992

DIN 6883-1956

DIN EN ISO 8734-1998

DIN 6888-1956

DIN EN 28737-1992  

DIN 258-1977

DIN EN ISO 8733-1998

DIN 258-2011

DIN EN ISO 8735-1998

DIN 1-1981

DIN EN 22341-1992

DIN 7344-1969

DIN 5526-1999

DIN 7343-1969

DIN 1481-1978

DIN 1471-1978

این دین پیم ها اغلب مصرف بالایی دارند و دین های دیگری از این مدل قطعه وجود دارد که در دیگر مقالات مربوطه به طور کامل و طبقه بندی ارائه شده است لازم به ذکر است در صورت درخواست مشاوره و نیاز به کمک بابت کسب اطلاع بیشتر برای خرید دین مد نظر خود میتوانید از طریق واتسپ یا فرم های ارتباطی در وب سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لازم به ذکر می باشد که کتاب دین از کتاب های استاندارد بین المللی میباشد که در صورت نیاز میتوانید تهیه و کسب اطلاع نمایید.

بازار خرید و فروش پین

در کشورمان ایران مرکز فروش پین و یا مرکز خرید پین در پایتخت آن تهران به صورت پراکنده و در تعداد بسیار کم وجود دارد که به صورت صنفی مشغول به فعالیت می باشند ولی بسیار، بسیار کم هستند شاید به تعداد انگشتان دست و فروشگاه های پیچ و مهره و پین اغلب تلفیقی و با هم میباشند و فروشگاه تخصصی در تهران بسیار کم میباشد.

خرید اینترنتی پین از مراکز معتبر و متخصص در حال حاضر بهترین روش برای این رشته میباشد که مجموعه ما سعی کرده فروش اینترنتی پین ها را به صورت جامع شروع کرده و پشتیبانی نمایید و در این زمینه آماده کمک ها و همکاری با شرکت های مختلف میباشد و فروشگاه حضوری نیز به زودی راه اندازی میشود.

فروش پین ها

به منظور حمایت از مشتریان عزیز مجموعه در شگرف راه اندازی یک بخش جامع و کامل و 100% کاربردی برای تهیه قطعات مورد نظرتان هستیم و از پیشنهادات و نظرات شما نیز استقبال میکنیم. با ثبت نام در وب سایت از مزایای ویژه مجموعه و تخفیفات دوره ای استفاده نمایید.

قیمت های پین ها بنا به مشخصات فنی ای که دارند از جمله مدل و اندازه و جنس این قطعات صنعتی متفاوت بوده و فروش پین و خار مختلف در مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا به صورت تخصصی صورت میگیرد. قیمتهای انواع آن ها از قبیل قیمت پین صنعتی، قیمت مدل های خودرویی، قیمت مدل های تولیدی و دیگر موارد در قسمتی از فروشگاه وب سایت موجود میباشد و به مرور زمان بر محصولات اضافه میشود.

به منظور دسترسی راحت تر منبع جامعی برای شما همکاران عزیز فراهم آورده ایم و با تبلیغ و انتشار ما در شبکه ها و گروه های خود و دنیای مجازی و همچنین معرفی مجموعه به کسانی که به این رشته نیاز دارند ما را یاری فرمایید تا پیشرفت مناسبی در این زمینه در کنار هم داشته باشیم و توانسته باشیم کمکی کنیم به جامعه صنعت کشورمان.

» »  فروشگاه آنلاین پین ها  « «

6 دیدگاه

  1. درود بر شما
   برخی از مدل پینها را تولید میکنیم.
   و در صورت نیاز به پین های اصلی و اورجینال توانایی واردات پین از کشورهای مبدا نیز داریم.
   در کمترین زمان ممکن با توجه به حجم سفارش پین های درخواستی شما آنها را تهیه و ارائه میکنیم.

  1. درود بر شما
   قیمت انواع مدل های پین استیل از پینهای فولادی معمولی بالاتر است.
   بعضا نیز قیمت پین های فولادی با آلیاژ خاص تر از قیمت پینهای استیل بالاتر است.
   با این روال نمیتوان دقیقا گفت کدام یک قیمت پایینتری دارد نصبت به گرید آلیاژها متفاوت میباشد.
   امیدواریم توانسته باشیم پاسخ مناسبی ارائه دهیم.

  1. درود بر شما
   بله حتما از کتاب دین پین ها برای شما کاربران استانداردها و دین های پین ها را تهیه و انتشار میدهیم.
   باب قیمت پین ها میتوانید وارد فروشگاه وب سایت > دسته پین ها شوید،
   و قیمت انواع مدل پینهای موجود را مشاهده فرمایید.
   متاسفانه به دلیل نوسانات شدید قیمتها در حال حاضر لیست قیمت پین نمیتوانیم ارائه دهیم،
   ولی لیست انواع مدل پینها را میتوانید از بخش امکانات وب سایت و لیست محصولات مشاهده فرمایید.

پیام بگذارید