پایه پیچی | پایه پیچ دار (انواع پیچ پایه دار)

جهت خرید پایه پیچی و شناخت کامل این قطعات کاربردی این صفحه را کامل مطالعه نمایید، سپس آگاهانه خرید پایه پیچ دار خود را به درستی انجام دهید. برای خرید پیچ پایه دار فلزی پلاستیکی مناسب، نیاز به کسب یک سری اطلاعات میباشد که همه آنها را در این صفحه منتشر میکنیم.

در ابتدا به تعریف پایه پیچدار فلزی لاستیکی میپردازیم. پایه پیچ در واقع یک قطعه از دسته اتصالات پیچی » پیچهای سر دار و زیر دسته پایه ها محصوب میشود.

در اغلب موارد انواع شکل پایه پیچی به این گونه است که قسمت سر آن از یک پیچ فلزی رزوه دار استوانه ای در ارتفاع و ضخامت مختلف بوده و قسمت پایین آن به صورت اشکال مختلف گرد و چهار ضلعی و غیره از جنس پلاستیک و لاستیک و فلز مثل آهن و فولاد و استیل بسته به کاربردش میباشد.

در ادامه در قسمت مدلهای پایه های پیچی به معرفی کامل همه کفی پایه پیچ خور ها میپردازیم.

مدل های مختلف پایه های پیچی با خاصیت ضد لغزش، ضد لرزش، ضد خش، عایق کاری و محافظت از آسیب دیدگی سطح و خود وسیله و همچنین تنظیم ارتفاع وسایل در سطح نا هموار مورد استفاده قرار میگیرند. این مدل پیچ پایه های فلزی پلاستیکی را میتوان با پیچ و مهره یا میخ و پرچ و جوش دادن و برخا چسب کاری برای محکم کردن انتهای لوازم محکم کرد.

لازم به ذکر است در صورت امکان برای استفاده بهترین مدل برای کفی پایه ها نمونه درپوش کیپی است که بدون هیچ ابزار و مکانیزمی نصب و کیپ و اجرا میشود.

در واقع کاربرد پایه پیچ دار بسیار فراوان است و قطعاتی کاربردی محصوب میشوند و در اغلب صنایع مختلف صنعتی و مسکونی و اداری مصرف دارند. به برخی از کاربردهای مهم کفی پایه های پیچ دار اشاره مینماییم.

نمونه مدل پایه پیچ دار پلاستیکی و پایه پیچ دار لاستیکی از پایه پیچ دار فلزی پر مصرف تر می باشند. انواع پایه پیچی لاستیکی و سیلیکونی و بعضا مدل هایی از پایه پیچی پلاستیکی به علت لیز یا سر نخوردن و همچنین ضربه گیری مناسب قابل توجه میباشد.

قسمت رزوه دار پایه پیچی فلزی از سه جنس مختلف میتواند تشکیل شود. مدل پیچ پایه دار فولادی پلاستیکی، مدل پیچ پایه دار آهنی پلاستیکی، مدل پیچ پایه دار استیل لاستیکی که دنده یا رزوه میشوند.

هر کدام از جنسها و متریال های این شکل پیچ پایه دار فلزی پلاستیکی ذکر شده دارای کاربرد و خاصیت مخصوص به خود را دارند که در ادامه توضیح داده شده است.

 

راهنمای خرید پایه پیچی / خرید پایه پیچ دار

برای خرید پایه پیچی و یا خرید پایه پیچ دار این قسمت را با دقت مطالعه نمایید تا دچار خرید اشتباه نشوید. در خرید پیچ پایه دار نیاز به یک سری اطلاعات است تا نصبت به آن انتخاب درست را انجام و خرید کنید.

اطلاعات مورد نیاز برای خرید پایه پیچ خور:

قبل از هر موردی اگر میتوانید مدل درپوش کیپی لاستیکی را به جای مدلهای پیچ پایه دار پلاستیکی فلزی به کار ببندید راحت تر هستید و با مشخص نمودن قطر داخلی یا بیرونی پایه به راحتی سرپوش کاور آن را انتخاب و نصب میکنید. ولی در برخی مواقع نمیتوان از این مورد استفاده نمود که در این شرایط باید مراحل زیر را برای خرید زیر پایه پیچ خور طی نمایید.

01 | مشخص نمایید برای چه مورد و یا هدفی میخواهید این کالا را تهیه نمایید (برای چی خرید پایه پیچ دار پلاستیکی و فلزی انجام میدهید). به طور مثال:

برای تنظیم ارتفاع، برای ایجاد دکوراسیون و زیبایی، برای ایجاد ایمنی از لرزش ها، و یا هر مصرف دیگر که نصبت به آن مدل مد نظر خود را شناسایی کنید.

02 | وزنی که باید کفی پیچ خور تحمل نماید را در نظر بگیرید. به طور مثال:

بر زیر یک وسیله سنگین مثل پیچ کف دستگاه تراشکاری نصب خواهد شد و یا یک وسیله نیمه سنگین مثل پیچ کف میز ناهار خوری بزرگ یا پیچ کف یخچال و یا سبک تر مثل پیچ کف صندلی تک نفره کوچک که سایز تقریبی و مقاومت برای خرید قطعه مشخص شود.

03 | قطر قسمت کفی وسیله (جایی که رزوه کاری شده) اگر از قبل موجود هست اندازه را به میلیمتر کولیس بزنید اگر نیست، نصبت به وزن و شرایط و کالاهای موجود در بازار مشخص نمایید. به طور مثال:

قسمت جایی که پیچ میخواهد بسته شود چند میلیمتر است آیا ریز است 2 میلی متر یا 3 میلی متر یا درشت است 8 میلی متر و 10 میلی متری.

04 | ثابت بودن یا متحرک بودن وسیله خود را در نظر بگیرید تا کیفیت را نصبت به آن مشخص کنید تا دچار خرابی بعد از نصب و یا مشکل های دیگر نشوید.

آیا لرزش شدید دارد مثل پیچ کف ماشین لباسشویی و پیچ کف ماشین ظرفشویی و یا کم تحرک تر مثل پایه پیچ خور اسپرسو ساز و پایه پیچ خور یخچال و یا اینکه ثابت مثل پایه پیچ خور کابینت و پایه پیچ خور مبلمان ثابت.

05 | ابعاد و اندازه پایه پیچی را نصبت به نیاز مشخص کنید.

06 | کیفیت در این قطعات مهم است کیفیت مطلوب و استاندارد را انتخاب کنید تا به سرعت تخریب (شکسته، خمیدگی، …) نشود و یا قسمت رزوه خور زیر پایه هرز شود و ناکارآمد شود و همچنین پلاستیک ته پایه پیچ خور ساییده و از بین برود.

به موارد دیگری نیز در خرید پایه پیچی باید دقت کنید که خلاصه وار بیان میشود.

تعداد مورد نیازتان + چند عدد بیشتر برای زاپاس مشخص شود، قیمت مشخص شود، محیط نصب را در نظر بگیرید (فضای آزاد یا داخل)، شرایط سطح زمین را در نظر بگیرید (صاف یا مورب)، از هر مکان یا سایتی خرید نکنید که در صورت سفارش اشتباه تعویض نکند و یا جنس معیوب و بی کیفیت ارائه دهد.

متریال و یا مواد اولیه در تولید ته پایه پیچی را از فروشنده بپرسید مثلا قسمت فلزی آهن معمولی است و در اثر ضربات یا فشار رزوه ها سریع خراب میشود آهن سخت کاری شده بوده و یا بهترین گزینه فولاد که عالی است و قسمت پلاستیک زیرپایه پیچی مواد نو و درجه 1 است یا درجه 2 یا بازیافتی و متریالش لاستیک و منعطف است یا پلاستیک و خشک.

لازم به ذکر است محل نصب پایه رزوه دار پلاستیکی فلزی نیز مهم است که باید به آن تپجه داشت مثلا در کدام قطعه یا دستگاه میخواهید به کار برید.

مدل پیچ پایه دار کابینت، نمونه پیچ پایه دار کمد، انواع شکل پایه پیچی ام دی اف، مدل پیچ پایه دار مبلمان و پیچ پایه دار میز و صندلی، نمونه پیچ پایه ای لباسشویی و ظرفشویی، پیچ پایه دار اسپیلت و پیچ پایه دار کولر و غیره هر یک نصبت به تحمل وزن و محل نصب از شکل های مختلفی برخوردارند.

برای انتخاب و خرید پایه زیری پیچ دار (خرید پیچ پایه دار پلاستیکی فلزی) مناسب ادامه صفحه را مطالعه کنید.

 

قیمت پایه پیچی / قیمت پایه پیچ دار

قیمت پایه پیچی پلاستیک فلزی، و یا قیمت پایه پیچ دار اگر بخش خیلی مهمی نباشد ولی یکی از موارد مهم در بحث خرید پیچ پایه دار است. قیمت پیچ پایه دار بر اساس مواردی که در ادامه گفته میشود متفاوت است.

* | انواع مدل پایه پیچی / انواع مدل پایه پیچ دار (چه مدلی باشد)

* | انواع اندازه پایه پیچی / انواع سایز پایه پیچ دار (چه ابعادی داشته باشد)

* | انواع متریال و جنس استفاده شده در تولید پایه پیچی (جنسش درجه یک یا پایینتر باشد)

* | انواع کیفیت پایه پیچی در ساخت و تولید (با کیفیت بالا یا معمولی یا پایین باشد)

* | انواع مارک و برند پایه پیچی (ایرانی یا خارجی بودن)

* | انواع رنگ و روکش و گالوانیزه پیچ پایه دار (پلاستیکش سفید یا سیاه باشد و فلزش چه نوع روکشی شده باشد)

* | تعداد خرید پایه پیچدار، خرید عمده پایه پیچی و یا خرید خورده پایه پیچی (در تعداد خرید خورد پایه پیچ دار مثلا 100 عدد باشد یا خرید عمده پایه پیچ دار در تیراژ بالا 100 هزار عددی یا میلیون عددی)

و مواردی دیگری که روی قیمت خرید و فروش زیرپایه پیچدار تاثیر دارد، که البته موارد مهم تر و تاثیر گذارتر بر روی قیمت پایه پیچ دار بیان شد.

 

انواع مدل پایه پیچی / انواع شکل پیچ پایه دار

برای کارایی صحیح ماشین آلات صنعتی و حفظ ایمنی و زیبایی وسایل برقی، برای نصب و تکمیل کابینت ها، کمدها و میزهای ساخته شده از ام دی اف و چوب و فلز و حتی سنگی، مبلمان و صندلی ها و موارد مختلف دیگر به انواع پایه های نگه دارنده پیچی یا غیر پیچی نیازمندیم.

این محصولات (پایه های تراز پیچ دار و پایه های قابل تنظیم پیچی) به ما کمک می‌کنند تا جلوه ای متفاوت به نما و دکوراسیون محیط ببخشیم و فاصله از سطح زمین را نیز رعایت نماییم و همچنین بحث ایمنی محیط را که بحث مهمی است انجام دهیم.

قابلیت ها و کاربری پایه پیچی 3 سانتی متری با کاربری پایه پیچ دار 6 سانتی متری فرق دارد همچنین شکل ها نیز بر اساس کاربرها متفاوت است از این رو مدل های مختلف کفی پایه پیچ خور ساخته و استفاده میشوند. در این بخش به معرفی انواع مدل زیر پایه های پیچ خور به صورت کلی اشاره میشود.

با توجه به شکل ته پایه پیچدار ها به صورت کلی از دو بخش تشکیل میشوند و با تغییر این دو بخش است که مدل ته پایه پیچی یا ته پایه پیچ دار مشخص میشود.

بخش اول قسمت بالایی و پیچی که فلزی می باشد و دارای یک استوانه دنده کاری (رزوه کاری) شده است. (پیچ استوانه میلیمتری و اینچی)

بخش دوم قسمت پایینی یا کفی زیرین پایه پیچ خور که اغلب پلاستیکی و لاستیکی بوده و برخا فلزی و در شکلهای پایه تنظیم ارتفاع دایره ای، پایه تنظیم ارتفاع ستاره ای، پایه تنظیم ارتفاع فلکه ای، پایه تنظیم ارتفاع چاهار ضلعی و پایه تنظیم ارتفاع یو شکل U، پایه تنظیم ارتفاع رگالی و غیره میباشد.

»

بخش اول یا قسمت بالایی پیچ پایه ای در اشکال و مدلهای زیر در بازار خرید و فروش زیرپایه پیچها (ته پایه پیچ خور) دیده میشود.

پایه دارای پیچ استوانه ای مهره خور، پایه دارای پیچ خودکار نوک تیز، پایه دارای پیچ میلیمتری، پایه دارای پیچ اینچی، ته پایه دارای پین یا پایه سر پین خور (پایه پینی)، پایه دارای پیچ کج و مورب (کفی پایه ای زاویه دار)، پایه پیچدار رگلاژی، پایه پیچدار تنظیم و غیره.

بخش دوم با قسمت پایینی پیچ پایه ای در اشکال زیر در بازار خرید و فروش زیرپایه پیچها مشاهده میشود.

کفی زیرپایه پلاستیکی یا لاستیکی یا زیر پایه فلزی در شکلهای کفی زیرپایه گرد، کفی زیرپایه مخروطی، کفی زیرپایه ستاره ای، کفی زیرپایه دو پر، زیرپایه سه پر، زیرپایه چهار پر، زیرپایه پنج پر، زیرپایه شش پر و کفی زیرپایه هشت پر، کفی زیرپایه بیضی شکل، کفی زیرپایه چهار ضلعی، کفی زیرپایه مربعی، کفی زیرپایه مستطیلی، کفی زیرپایه فلکه ای، کفی زیرپایه فندانسیونی، کفی زیرپایه عاج دار یا شیار دار و پایه پیچ خور تخم مرغی و موارد دیگر که بسیارند.

پس با توجه به اشکال مختلف و سایز بندی ها انواع مدل پایه پیچی تولید میشود. البته برخا مدل ها را بر اساس صنف نیز در نظر میگیرند و اسم آن وسیله ای که کفی پایه پیچ خور پلاستیکی یا فلزی در آن استفاده میشود را به خود میگیرد که میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

پایه پیچ دار کابینت، پایه پیچ دار مبل، پایه پیچ دار میز، پایه پیچ دار صندلی، پایه پیچ دار تخت خواب، پایه پیچ دار زیر دستگاه، پایه پیچ دار ام دی اف (mdf) یا پیچ پایه دار چوب، پایه پیچ دار یخچال فروشگاهی و خانگی و بخاری و ضبط و باند صوتی، پایه پیچ دار ویترین ها و پایه پیچ دار ضد لرزش ماشین لباسشویی، انواع سایز پیچ پایه دار میز و صندلی ها و غیره.

انواع مدل پیچ پایه دار فندانسیونی، انواع پیچ پایه دار قابل تنظیم (پیچ پایه دار تنظیم ارتفاع) و پایه پیچ خور گرد مفصلی، پایه پیچ خور رگلاژی کوتاه و بلند، پایه پیچ خور صنعتی، پایه پیچ خور رگال، پایه پیچ خور ATM بانکی، پایه پیچ خور بنر های تبلیغاتی زمینی، پایه پیچ خور تنور گازی و مواردی این چنین.

موارد بالا مثال هایی بود که با کلیات مدل ها و نام ها آشنا شوید که میتوانند نمونه های پایه پیچ خور ساخت ایرانی، ترکیه ای، چینی، و تایوانی یا اروپایی مثل آلمانی باشند.

در تصویر پایه پیچی / تصویر پایه پیچ دار پایین برخی از مدل ها را میتوانید مشاهده نمایید که از مدل ها و شکل های مختلفی تشکیل شده اند. انواع شکل پایه پیچی یو، شکل پایه پیچی ستاره ای، شکل پایه پیچی مهره دار مدل پیچ پایه رگلاژی استیل و غیره.

 

پایه پیچی، زیر پایه پیچ دار، ته پایه پیچدار، پیچ پایه ای تراز، پیچ پایه تنظیم ارتفاع
انواع پایه پیچی

تصویر انواع پیچ پایه دار پلاستیکی

تصویر پیچ پایه رگلاژی فلزی

 

در عکس پایه پیچی بالا همانطور که مدل های مختلف را مشاهده مینمایید میتوانید تفاوت در مدل و شکل ها را نیز متوجه شوید. در عکس پایه پیچ دار بالا میتوانید بخش بالایی و پایینی را بررسی کنید که برخی پایه پیچی بلند و برخی پایه پیچی کوتاه برخی بزرگ و برخی کوچک و همچنین قطر پیچ نازک و قطر پیچ کلفت تر و کفی های فلزی و پلاستیکی و لاستیکی گرد و مخروطی و چند پر و پله دار میباشند.

با ثبت نام در وب سایت از بخش ناحیه کاربری میتوانید از بروز رسانی و لیست انواع پایه پیچی / لیست پایه پیچ دار مطلع شوید. در آینده بنا به درخواست شما در این بخش به معرفی مدلهای پر مصرف و ارائه لیست پایه پیچی ها پرداخته خواهد شد.

برای مشاهده نمونه های دیگر ته پایه های بدون پیچ گرد میتوانید پس از بررسی این صفحه به پیوند های زیر نیز سر بزنید.

ته پایه پلاستیکی و لاستیکی گرد و دکمه ای

درپوش پلاستیکی و لاستیکی گرد توکار و روکار

ته پایه چهار ضلعی پلاستیکی و لاستیکی مربعی و مستطیلی

✅ ⭐ ⭐ ⭐ تنوع بالای محصولات در مدل ها و ابعاد و اجناس و کیفیت ها را از ما درخواست کنید.

میتوان بیان کرد که مجموعه شرکت ها و شعبات فروشگاه های ما متنوع ترین و بزرگترین مرکز فروش پایه پیچی در تهران و دیگر استانها و همچنین نمونه مدلهای ته پایه غیر پیچی و پیچ پایه ای رگلاژی میباشد.

 

انواع جنس پایه پیچی / کیفیت پایه پیچ دار

متریال / آلیاژ یا جنس تولید و ساخت پیچهای پایه دار نیز دارای تنوع میباشد و بسیار و بسیار مهم است که در این قسمت به آن پرداخته شده است.

علاوه بر جنس، کیفیت ساخت پایه پیچ رگلاژی هم مهم است که ترکیب این دو مورد کالای با کیفیت میباشد.

جنس بخش بالایی و جنس بخش پایینی میتوانند یکی و یا از دو متریال متفاوت باشند. در ادامه به برخی از موارد اشاره میکنیم.

قسمت سری میتواند فولادی، آهنی سخت کاری شده، آهن معمولی، استلس استیل، آلومینیومی، برنجی، چدنی و قسمت پایینی میتواند پلاستیکی سفت و خشک، پلی اتیلن، پلاستیکی نرم و منعطف، لاستیکی، پلی آمیدی، باکالیت، پلاستیک فشرده، پلاستیک بازیافتی، نیلون و دیگر مشتقات پلاستیکی و ترکیب فلز و پلاستیک یا تمام فلز مثل فولاد ضد زنگ و استیل و آهن و دیگر موارد باشد.

برخی از جنس پایه پیچی را میتوان به این صورت نام برد:

پایه پیچ خور آهنی گرد، پایه پیچ خور پلاستیکی شش پر، پایه پیچ خور لاستیکی مخروطی، پایه پیچ خور استیل کف لاستیکی، پایه پیچی سیلیکونی.

در هنگام خرید حتما به جنس و کیفیت کالا توجه نمایید که بسیار مهم است.

معایب کیفیت ساخت و جنس استفاده شده ضعیف:

رزوه پیچ ها بر اساس ضعف پس از مدتی هرز میشوند و یا گیر میکنند و بیرون نمی آیند یا بسته نمیشوند و واقعا دردسر ساز میشود.

کوتاه و بلندی پایه ها در اثر رزوه کاری نامناسب قسمت پیچ ها در انواع پایه پیچ دارها.

لق زدن و نازک و قطوری قسمت قلاویز کاری شده و شل شدن کفی انواع پیچ پایه دار پلاستیکی، لاستیکی.

نمونه مدل پایه پیچ دار پلاستیکی، فلزی بر اثر روکش نامناسبش با برخورد مایعات یا رطوبت دچار زنگ زدگی میشود.

خمیدگی و یا شکستگی برخی  از قسمت ها در اثر فشار وسیله ای که نمونه پیچ پایه دار نصب میشود.

ترد بودن قسمت پلاستیکی پایینی و شکستگی انواع مدل پایه پیچ دار پلاستیکی.

سایده شدن شدید و از بین رفتن بر اثر ضربات و حرکت ها.

پارگی و ترک و شکستن بر اثر ضربات به پیچ پایه دار ارزان قیمت و بی کیفیت.

پودر شدن در اثر برخورد نور خورشید و باد و باران و دیگر مایعات پیچ پایه دار ارزون قیمت و بی کیفیت.

عدم اتصال یا چسبیدن قسمت زیرین لاستیکی و بالایی فلزی و جدا شدنشان به یکباره در نمونه مدل های پیچ پایه دار پلاستیکی، فلزی یا مدل های پیچ پایه دار لاستیکی، فلزی.

پایه پیچی ضد لرزش نبودن و دفع نکردن ضربات.

و بسیاری از موارد دیگر که نشان دهنده این است که کیفیت مهمتر از قیمت پایه پیچی ارزان است. زیرا باعث از بین رفتن زمان و حتی خرابی وسیله و دستگاه اصلی میشود و باید دوباره هزینه کرد و مدل با کیفیت تر خرید که دچار ضرر و دوباره کاری میشوید.

بهتر است از مراکز فروش پایه پیچ دار اصیل و متخصص تهیه کنید و با خرید قطعات بی کیفیت و بعضا ارزان قیمت بی دلیل زمان و پول خود را از بین نبرده و فکر و کارتان را درگیر بی نظمی نکنید.

شرکت تدارکات صنعتی آپادانا با ارائه و فروش پایه پیچ خور در انواع مدل قبل از تحویل انبار و ارسال سفارشات به دست مشتریان توسط بخش کنترل کیفی بررسی مینمایید و خرابی ها و بی کیفیت ها جایی در محصولات ما ندارند. شعار ما کیفیت بالا و قیمت پایین است. پایه پیچی ارزان قیمت و پایه پیچی با کیفیت را از ما درخواست نمایید.

 

انواع سایز پایه پیچی / اندازه پایه پیچ دار

اندازه پاخور های پلاستیکی و فلزی متفاوت بوده و دارای استاندارد خاصی میباشند. از انواع سایز پاخور پیچی میتوان به پایه پیچی بزرگ و پایه پیچی خیلی بزرگ، متوسط و معمولی و پایه پیچی کوچک و ریز اشاره نمود. این ابعاد بر اساس قطر و طول پیچ رویی و قطر و طول و ضخامت قسمت کفی پاخور پایه پلاستیکی یا فلزی حساب میشود.

مهمترین بخش در اندازه گیری ته پایه پیچ دار قسمت پیچ آن میباشد که قطر آن و طول کل آن از اهمیت بالایی برخوردار است و بر اساس مواردی که قبل تر گفته شد میتوان آن را مشخص و خرید پایه پیچی مناسب را انجام داد.

انواع قطر پایه پیچ دار به میلی متر میتوانند از ام 2 و ام 3 تا ام 20 و بالاتر میباشند و همچنین طول و ارتفاع نیز میتواند از  5 میل الی 100 میل یا 10 سانتی متر و بالاتر تشکیل شود.

مفهم ام به انگلیسی M یعنی قطر به میلیمتر مثلا قطر پیچ ام 5 در طول 20 به میلیمتر میشود پایه پیچ خور 5 در 20 (Screw plastic feet m5*20) یا اندازه پایه پیچ دار قطر 5 میلیمتر در طول 2 سانتیمتر که همگی یک مفهوم را میرسانند و آن قطر ضخامت و طول و ارتفاع پیچ را ذکر میکند.

قسمت کفی پایه پیچی که اغلب پلاستیکی و لاستیکی هستند، بیشتر نصبت به شکلش قطر کلی آن در نظر گرفته میشود و بعضا ارتفاع کلی از کف تا قسمتی که به پیچ میرسد نیز در نظر گرفته میشود. لازم به ذکر است استاندارد اندازه گیری ها بر اساس میلیمتر است.

برخا پیچ پایه دار پلاستیکی / پیچ پایه دار لاستیکی سایز های اینچی نیز تولید و ارائه بازار میشوند ولی کم مصرف تر میباشند و در ایران اندازه گیری به اینچ زیاد به کار نمیرود. لازم به ذکر است قطر رزوه کاری و سایز فاصله دنده یا رزوه پیچ های اینچی به پایه پیچ خور میلیمتری نمیخورند و در هنگام بسته شدن دچار مشکل میشوند که باید به این موضوع دقت داشت.

در عکس پایه های پیچی زیر میتوانید قطر و طول پیچ ها را مشاهده کنید که برخی نازک و برخی قطور تر هستند و همچنین قسمت پاخور های پایه پیچ دار پلاستیکی، لاستیکی نیز کوچک و بزرگ داردند. و با مشاهده عکس پاخور پیچی زیر میتوانید متوجه شوید که اغلب پیچ ها تمام رزوه و کامل دنده کاری شده هستند تا نصب مناسب تری داشته و در تنظیم ارتفاع بهتر عمل شود.

انواع پیچ پایه دار کوچک و ریز و پیچ پایه دار متوسط و سایز معمولی و پیچ پایه دار بزرگ، درشت در تصویر پایه پیچی های مختلف زیر مشخص میباشد.

 

پایه پیچی پلاستیکی، پیچ تظیم ارتفاع پایه، پایه کفی پیچ خور، پیچ پایه ای تنظیم
انواع سایز پیچ پایه دار

 

سایز و اندازه کوچک و بزرگ هر یک بر اساس کاربرد و تحمل وزن و دیگر شرایط که قبل تر گفته شده تولید و ساخته و ارائه بازار خرید و فروش زیر پایه پیچ خور این قطعات مصرفی میشوند.

تدارکات صنعتی آپادانا فروش پایه پیچی در انواع سایز و اندازه را در حد امکان در انواع مدل پیچ پایه دار ۴گوش، مدل پایه پیچی ۳گوش، مدل پایه پیچ دار ستاره ای، پیچ پایه تنظیم ارتفاع بزرگ و کوچک و دیگر مدل ها را پشتیبانی مینماید.

 

رنگ انواع پایه پیچی / روکش انواع پایه پیچ دار

رنگ قسمت پلاستیکی پایه پیچ خور و قسمت فلزی پایه پیچ خور نیز یکی دیگر از معیار های انتخاب و استفاده این محصولات میباشد.

پلاستیک انتهای پایه پیچخور اغلب موارد مشکی رنگ هستند. زیر پایه پیچی مشکی یا سیاه پر مصرف ترین رنگ میباشد و بعد از آن زیر پایه پیچ دار سفید که در اکثر مدل ها سفارشی محصوب میشود و نصبت به رنگ سیاه آن قیمت بالاتری نیز دارد. رنگهای دیگر جزو نمونه رنگهای خاص محصوب شده و در دسته محصولات سفارشی قرار میگیرند رنگ هایی همچون:

پیچ پایه دار نقره ای، پیچ پایه دار طلایی، پیچ پایه دار زرد و قرمز، آبی، نارنجی، خاکستری، بنفش، قهوه ای، سبز، لیمویی و دیگر رنگ ها.

گالوانیزاسیون، یا آبکاری پیچ پایه دار گالوانیزه چیست و چگونه است؟ (پوشش / روکش)

اغلب فلزات مانند فولاد و آهن، از عناصری هستند که دچار خوردگی، زنگ‌ زدگی و در نهایت تضعیف، پوسیدگی و فروریختن میشوند.

با توجه به اقلیم آب و هوا و مقدار رطوبت دما در مکان های مختلف ساختمانی و صنعتی، اداری و تجاری انتخاب نوع گالوانیزه یکی از موارد مهم به شمار میرود و با توجه به شرایط آب و هوایی در ماندگاری و دوام تعیین کننده خواهد بود.

گالوانیزه یک فرآیند تولیدی است که در آن روکشی مانند روی از فولاد یا آهن محافظت کرده و از زنگ زدگی فلزاتی مثل آهن جلوگیری مینماید و متداول ترین آنها گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم است. از انواع آن ها گالوانیزه روی، گالوانیزه کروم، گالوانیزه کروم نیکل، گالوانیزه تفلون نسوز و غیره است.

قسمت بالایی پایه پیچی گالوانیزه میشود تا از خرابی های احتمالی جلوگیری شود و قسمت پایینی پایه پیچ دار فلزی باشد به همین گونه روکش میشود. رنگ پایه پیچ خور سفید کروم (پیچ پایه دار کروم) بیشترین مدل مصرفی است و برخا رنگ پایه پیچ خور طلایی نیز تولید میشود و رنگ های دیگر مثل انواع رنگ پایه پیچ خور سیاه، نمونه پیچ پایه دار نقره ای، انواع پیچ پایه دار سیلور، انواع پیچ پایه دار زرد و سبز و قرمز و آبی و مشکی و دیگر رنگها اغلب سفارشی محصوب میشوند.

 

فروش پایه پیچ دار حضوری + فروش آنلاین پایه پیچی

شعبه دوم میدان قزوین مجموعه ما فروشگاه پایه پیچی / فروشگاه پایه پیچ دار آپادانا به صورت کامل و تخصصی در این موضوع فعالیت میکند و فروش انواع پایه پیچ خور و غیر پیچی و کیپ شو را پشتیبانی مینماید.

همچنین به صورت فروش آنلاین پایه پیچی نیز اقدام به راه اندازی بخش مربوطه در فروشگاه اینترنتی پایه خور پیچی کرده و به مرور بر کالا ها افزوده میشود تا مصرف کنندگان با بررسی و مشاهده تصاویر و قیمت های پایه پیچ خور به صورت خرید غیر حضوری نیز بتوانند اقدام کنند.

همچنین کارشناسان فروش مجموعه آماده راهنمایی و پاسخگویی برای خرید تلفنی پایه پیچ خور میباشند.

فروش پایه پیچی در انواع شکل و مدل | فروش پایه پیچ دار در انواع سایز و جنس در مرکز فروش تخصصی تدارکات صنعتی آپادانا انجام میپذیرد و در کمترین زمان به تمام نقاط کشور و خارج از کشور ارسال میشود.

📌

همچنین برای مشاوره خرید پیچ های تراز / خرید پایه پیچ دار در انواع سایز و مدل و جنس میتوانید با شماره تلفن دفتر فروش شعبه دوم تماس بگیرید. کارشناسان فروش مجموعه آماده پاسخگویی میباشند.

مقالاتی در مورد نمونه های گرد و مربعی و مستطیلی و شکل های مختلف در وب سایت موجود است که با استفاده از نوار جستجو وب سایت میتوانید آن ها را نیز بیابید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به دیگر مقاله های وب سایت از بخش معرفی محصولات و یا فروشگاه آنلاین پایه پیچی (دسته پیچ های پایه دار) و (درپوش) مراجعه نمایید.

 

دیگر مشخصات کفی زیر پایه پیچ خور

معرفی برخی از اصناف و وسایل که از پایه های پیچی استفاده میکنند.

انواع پایه پیچ دار جهت مصارف در ماشین آلات قالب گیری تزریق پلاستیک، سیستم های هیدرولیک ماشین آلات بطری، ماشین آلات بسته بندی، ماشین آلات نساجی و نجاری، ماشین آلات ماشینکاری، مراکز انتقال تاسیسات، ربات های صنعتی، ماشین آلات ویژه، ماشین آلات مهندسی و مکانیکی، کارخانه و ساختمان، صنایع غذایی، صنایع دارویی و پزشکی، صنایع بیمارستانی، صنایع شیمیایی، صنایع بسته بندی.

انواع پایه پیچ دار ریز و درشت صنایع برقی و الکتریکی، صنایع مخابراتی، صنایع کابینت سازی و مبلمان سازی، صنف میز و صندلی و تخت خواب، لوازم برقی و گرمایشی و سرمایشی، کمد ها و وسایل چوبی و دکوریجات، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، لوازم و ابزار کشاورزی و باغداری، سنگ و سیمان و کاشی سازی درب و پنجره سازی و بسیار از شغل ها و صنف ها از انواع پایه پیچ خور استفاده میکنند که بسیارند.