خار, خرید خار, فروش خار ، انواع خارجات

خار چیست؟ آشنایی 100% و معرفی کامل انواع خار ها

(زمان مطالعه چهارده دقیقه)

با مطالعه این صفحه شما اطلاع پیدا مینمایید از خاصیت این قطعات متنوع و همچنین شناخت کلی از انواع مدل خار ها، انواع جنس خار ها، انواع سایز خار ها و انواع مارک و رنگ خار ها و همچنین به معرفی برخی از مدل ها نیز اشاره میشود.

در این قسمت از مقاله به کلیات اشاره میشود و برای اطلاع از جزئیات مدل خای مختلف، مقالات دیگری نیز ارائه میدهیم تا با تفکیک مطالب، تصاویر و ویدیوها، کسب اطلاعات راحت تری داشته باشید. در ضمن شما میتوانید پس از مطالعه این بخش با ورود به فروشگاه وب سایت، قیمت خار ها را نیز مشاهده فرمایید.

 

خار چیست؟ تعریف خار

خارهای صنعتی یک دسته از قطعات با شکل های متفاوت میباشند که جزو ملزومات یا لوازم جانبی اتصالات پیچ و مهره ای و یا پین و پرچی میباشند و بعضا خودشان نیز باعث اتصال میشوند و برای اتصال محکم تر و مطمئن تر بین قطعات و ماشینها کاربرد دارد و همچنین کاربردهای فراوان دیگر نیز دارد. اتصال این قطعات صنعتی از نوع اتصالات موقت میباشند.

این قطعات صنعتی پر مصرف به دلیل شباهت هایی که با پین ها دارند بعضا با یکدیگر اشتباه گرفته میشوند و در یک دسته قرار میگیرند. به همین دلیل توصیه میشود حتما این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید تا با کلیت و ماهیت آن آشنا شوید

ویژگیهای خار

ویژگیها و خاصیت های را میتوان از موارد زیر بررسی و متوجه شد.

شکل / مدل های خار

آلیاژ / جنس های خار

ابعاد / اندازه های خار

که سه مورد ذکر شده از ویژگی های اصلی این قطعات صنعتی میباشند و دیگر موارد آن شامل:

مارک ها

رنگ ها

پوشش روی قطعه / روکش ها (گالوانیزاسیون) یا همان آبکاری

نام های دیگر خار

در صنعت با نام های پین خار، خار اشپیل و شافت یا شفت نیز به اصطلاح به کار میبرند. البته لازم به ذکر است که تنوع در شکل و ظاهر آن ها و کاربردهایی که دارند باعث تنوع در نامهای آنها نیز شده است.

خار به انگلیسی (Industrial Thorns) میباشد که ماهیت کلی را نشان میدهد و معنی آن مرتبط با قطعه مد نظر نمیباشد و معادل فارسی به انگلیسی و بلعکس آن را نصبت به مدلهای انواع آن ها مشخص میتوان کرد.

خار فلزی

 (Metal shaft key) (Metal External Ring Snaps)  (Metal Arandelas Clips)

خار برنجی

  (Brass shaft key)  (Brass Arandelas Clips) (Brass External Ring Snaps)

خار استیل

  (Steel shaft key)  (Steel Arandelas Clips) (Steel External Ring Snaps)

خار آهنی

 (Iron shaft key)   (Iron Arandelas Clips)  (Iron External Ring Snaps)

خار مسی

  (Copper shaft key)  (Copper Arandelas Clips) (Copper External Ring Snaps)

خار آلومینیومی

 (Aluminium shaft key) (Aluminium Arandelas Clips)   (Aluminium External Ring Snaps)

خار فولادی

 (Alloy Steel shaft key) (Alloy Steel Arandelas Clips) (Alloy Steel External Ring Snaps)

خار پلاستیکی

(Auto Plastic Fasteners) (Plastic Clips) (Plastic Bumper-Retainer)

 

معرفی انواع مدل خار

تنوع در این قطعه بسیار زیاد است و اغلب از قطعات حساس و با تلرانس پایین محصوب میشوند و در تمامی صنایع صنعتی به چشم میخورد از اشکال مختلف خار ها میتوان متوجه شد که تنوع مدل هایشان فراوانی بالایی دارد و قطعا در یک مقاله نمیتوان این مبحث را جمع بندی نمود توضیح این شافت ها به صورت تک تک در این صفحه امکان پذیر نمیباشد بنابراین در این صفحه به موارد کلی و مدلهای شافت های مصرفی بیشتر پرداخته میشود.

برای دریافت اطلاعات تخصصی تر در مورد مدل های مختلف این قعطه میتوانید به بخش معرفی محصولات در نوار منو وب سایت رفته و یا در قسمت مقالات وب سایت در مورد این موضوع اطلاعات بیشتری کسب نمایید. لیست انواع خار، عکس های خار، مطالب و بسیاری موارد دیگر در قسمت های مختلف وب سایت موجود میباشد که پس از ثبت نام در وب سایت از طریق ناحیه کاربری میتوانید به قسمت های پنهان که فقط برای کاربران عضو در وب سایت قابل نمایش است رفته و مطالعه و بررسی نمایید.

خار متصل کننده قطعاتی نظیر چرخ دنده، پولی، چرخ زنجیر به محور بوده و همچنین از کمک کننده مهم به انواع اتصالات پیچی و غیر پیچی میباشد و اغلب به عنوان انتقال دهنده گشتاور عمل می کند. به بخشی از انواع شافت ها به صورت خلاصه وار اشاره میشود تا با وسعت تنوع در این قطعات بیشتر آشنا شوید.

از انواع آن میتوان به مدل خارهای مربعی، مستطیلی، دو سر گرد، هلالی، شیبدار یا گوه، هزار خار، فنری، خورشیدی، ستاره ای، تخت، چشمی، سه گوش، چهار پهلو، متری، طبقه، فشاری، دستگیره، نعلی، موکتی، ناخنی، خار پرسی پلاستیکی و صد ها و هزاران مدل شافت های خودرویی دیگر مانند پژو و پراید و سمند و نیسان و غیره.

نمونه از نامهایی انگلیسی از انواع مدل های شافت:

 Square parallel key, Round end parallel key, Gib head key, Woodruff key, Shaft key, Shaft Pin, Shaft Cylindrical, Roll Shaft, Clevis Shaft, Retaining Rings, Circlips, Ring, Clips,

و بسیاری از مدل های دیگر

شافت ها به صورت ساده و خاص در اشکال و مدل های مختلفی تولید و ارائه میشوند و هر یک از آنها بنا به استانداردهای خار دارای زیر مجموعه هایی میباشند که به معرفی آنها نیز میپردازیم.

در مورد سر و نوک شافت ها نیز مدل های مختلفی دارند مانند نوک اریب و همسان و سر کج و دیگر موارد. در مورد انواع شکلهای خار در مقاله های مختلفی که در وب سایت قرار داده ایم و در آینده نیز به آنها اضافه میشود به طور کامل تمامی آنها را معرفی و شرح میدهیم که میتوانید از آنها استفاده کنید.

گروه تدارکات صنعتی آپادانا سعی دارد تا تمام مطالب و تصاویر خار ها که مورد نیاز میباشد در قسمت های مختلف مربوطه در وب سایت ارائه دهد تا یک وب سایت جامع شفت به وجود بیایید و منبع مناسب و جامعی برای کاربران محترم ایجاد شود.

با توضیحات ارائه شده میتوانیم نتیجه بگیریم که مشخصات مختلفی هستند که میتوانند مدلهای گوناگون شفت ها را تشکیل دهند و و در اغلب موارد بنا به محل استفاده و نوع و نحوه نصب شافت ها و کارایی های آن ها است که مدل آن مشخص میشود.

در مورد آشنایی با مدل های مختلف انواع شفت ها میتوانید در وب سایت وارد معرفی محصولات > قسمت دسته مربوطه به آن شوید و بسیاری از محصولات را مشاهده و بررسی نمایید و همچنین برای خرید شافت ها میتوانید از قسمت فروشگاه خار وب سایت مشخصات کامل آنها را مشاهده و اقدام به خرید شفت های صنعتی نمایید.

تلاش شده در قسمت فروشگاه به فروش انواع شفت های مختلف توجه شود تا نیاز تمام صنایع برطرف شود.

 

معرفی انواع آلیاژ خار

جنس شافت های صنعتی بر اساس کاربردشان از مواد مختلف تشکیل میشود:

چند نمونه از اجناس که عموما در بازار یافت میشود .

01 شافت فلزی

02 شافت غیر فلزی

میباشد که هر کدام از این جنس ها نیز بر اساس کارایی از آلیاژهای مختلف در گروه خود تقسیم میشوند.

جنس شفت ها نیز به مانند مدلهای آن از تنوع بالایی برخوردار است که در این قسمت به برخی از آلیاژهای پرمصرف آنها پرداخته میشود.

جنسهای انواع شافت ها بر اساس شرایط و موقعیت محیطی نصب انتخاب و تولید میشود برای مثال از پر مصرفترین آلیاژ شافت ها میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

جنس فلزی:

شافت یا خار استنلس استیل / شافت استیل / شافت مسی / شافت برنجی / شافت فولادی / شافت آهنی / شافت آلومینیومی /

حنس پلاستیکی: غیر فلزی

شافت پلاستیکی

به طور معمول، این فرآورده از فولاد کربن متوسط یا فولاد ضد زنگ ساخته می شوند. اما آنها را می توان از انواع مختلفی از مواد مانند آلیاژ آلومینیوم، برنز، مس و برنج برای سازگاری با محیط های مختلف استفاده کرد. و همچنین از انواع آلیاژ پلاستیکی آن برای ماشین ها استفاده میشود.

جنس های دیگری نیز هستند که برای مصارف خاص در تولید انواع شافت ها استفاده میشود که در مقاله های دیگری به آنها اشاره میشود. در صورت نیاز به استحکام بالا، از فولاد آلیاژی مانند نیکل، نیکل کروم یا فولاد کروم وانادیوم استفاده می شود.

 

قیمت خار - خرید خار - فروش خار  

معرفی انواع اندازه خار

اندازه شافت ها بنا به کاربردشان و محل نصبشان متفاوت میباشند، اندازه های مختلف آنها بر حسب کاربردشان تولید و ارائه بازار میشوند اگر بخواهیم ابعاد خارها را به طور خلاصه شرح دهیم میتوانیم بگوییم که شامل شفت های کوچک، شفت های متوسط، شفت های بزرگ میشود.

شافت های خیلی کوچک و خیلی بزرگ هم میتوان به آن اضافه نمود. البته برخی مواقع از ارتفاع شافت ها نیز استفاده میشود مثلا بلند و کوتاه که نمونه ای دیگر از مشخصه های ابعاد این فرآورده میباشد. استاندارد شافت ها با ابعاد آنها نیز رابطه مستقیمی دارد. که در مورد آن لیست سایزهای خار در قسمت لیست محصولات ارائه میشود.

از پر مصرفترین اندازه نمونه های آن قطر های 2 میلیمتر تا 20 میلیمتری با طول های مختلف میباشند و ما بقی ابعاد کم مصرف تر هستند. در مشخصه های اندازه گیری باید به انواع قطر شافت ها، انواع طول شافت ها، انواع عرض شافت ها، انواع ارتفاع شافت ها، انواع گل شافت ها توجه داشت و میتوان اندازه ها را به میلیمتر و یا اینچ حساب نمود که به اصطلاح به آنها خار های میلیمتری و اینچی گفته میشود.

در بیشتر موارد اندازه ها را به میلیمتر میگیرند و استفاده میکنند و در ابعاد بزرگ بعضا از اینچ استفاده هم میکنند به طور مثال استاندارد اندازه گیری شافت در آمریکا به اینچ میباشد.

البته این سایز ها برای ماشین آلات و دستگاه ها میباشد بعضا خارهای چهار گوش یک متری با ابعاد مختلف از لحاظ ضخامت نیز در برخی از صنایع استفاده میشود. همچنین خارهای اتوموبیل که هم پلاستیکی و هم فلزی دارند از قطعات کوچکی هستند.

ساخت شافت های مختلف در همان خط تولید به یک دستگاه اندازه گیری بسیار انعطاف پذیر نیاز دارد. ماژول های اندازه گیری ویژگی های هندسی مکرر مانند کانتور دوربین، غلظت تلورانس، عرض زمین و غیره برای تشکیل یک عملیات با پارامتر واحد ترکیب می شوند. بنابراین کاربر می تواند ماژول های فردی عملیات اندازه گیری را تنظیم کند تا با طراحی شافت مطابقت داشته و پارامترهای مربوطه را وارد کند. نتایج به صورت گرافیکی و عددی به شکلی متناسب با نیاز کاربر نمایش داده می شوند.

نحوه اندازه گیری خار ها

محاسبه و ترکیب آنالیز پشته تحمل بار و تحمل آن دشوار است البته در بعضی از نمونه هاب آن، از این رو این قطعات بیش از حد ابعاد دارند و برخی در دهم میلیمتر هم مهم میباشند. ابزار استاندارد جهت اندازه گیری شافت ها کولیس و در صورت موجود نبودن ناچارا خطکش میباشد. کولیس ها دقیق تر از خطکش میتوانند اندازه به ما بدهند و بعضی اوقات که اندازه بسیار مهم میباشد حتما باید از کولیس استفاده شود.

در نحوه اندازه گیری اندازه شفت باید به چند نکته توجه نمود، تا انتخاب اندازه مناسب برای نصب انجام شود که شامل ابعاد مختلف محل نصب و ابعاد مختلف شفت های مورد استفاده در آن میباشد. باید فضای اختصاصی برای نصب شفت در محل مورد نظر و یا هاب وجود داشته باشد به علت مهم بودن این قسمت در مقاله ای دیگر نحوه انتخاب اندازه شفت هابرای پیچ و مهره و یا دیگر موارد نیز توضیح داده شده است که در صورت نیاز به آن مراجعه کنید.

به طور مثال توصیه می شود برای جلوگیری از انحراف شافت و هرگونه خطای اضافی دیگر در اندازه گیری، شفت های بزرگتر را در موقعیت عمودی جهت اندازه گیری قرار دهید. این امر به خصوص در مورد اندازه گیری میل لنگ های بسیار پیچیده صدق می کند.

شفت های بسیار دقیق مانند نمونه هایی که در انواع ساعت مورد استفاده قرار می گیرند، به همراه چرخ دنده ها و شیار های مربوطه اندازه گیری می شوند. برای این منظور از برنامه های پارامتری نیز استفاده می شود. دقت بالای دستگاه های مورد استفاده برای انجام اندازه گیری هایی از این دست، ایجاد تلورانس قطر چند میکرومتر را ممکن می سازد.

انتخاب کلید شفت برای جلوگیری از خرابی زودرس در مفاصل بسیار مهم است. برای درک نحوه محاسبه تنش های برشی و فشاری همچنین عوامل مهمی مانند مواد تشکیل دهنده آن، نوع بار، تناسب صحیح و غیره را که در دیگر تحقیقات در مورد آن ها در نظر گرفته می شود ارائه میدهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابعاد و اندازه های شفت و پینها میتوانید از بخش مقالات در قسمت اطلاعات وب سایت استفاده نمایید و یا در قسمت لیست محصولات در بخش امکانات لیست سایزهای انواع خار ها را مشاهده نمایید.

 

معرفی انواع مارک خار

این قطعات فلزی بیشتر مدل هایشان از نوع خار وارداتی و یا خارجی هستند که بهترین های آن مارک های ایتالیایی و آلمانی میباشند که از دقت بالایی برخوردارند و طبق استاندارد کاملی تولید میشوند. البته چینی و تایوانی هم در بازار موجود میباشد که طبعا قیمت و کیفیت پایین تری دارند.

شفت فلزی ترک هم از مارک های مناسبی میباشد و از شفت های صنعتی ایرانی هم میتوان به ماشینهای سایپا و ایران خودرو اشاره نمود که برای اتوموبیل های داخلی تولید و عرضه میشوند. از نمونه های آمریکایی برای بعضی از ماشین آلات حساس و گران قیمت نیز استفاده میشود که به علت تحریم ها در بازار شفت فروشی به ندرت دیده میشود.

هر مدل از این قطعات نصبت به وارد کنندگان آن یا تولید کنندگان شافت دارای مارک و برند خاصی میباشد به طور مثال برای خار دستگیره درب، مارک spa در بازار به چشم میخورد که از مارکهای قدیمی بازار که وارداتی است میباشد. و مجموعه ما چندین سال است که این مارک را در بازار ایران ارائه و پخش میکند.

در آینده مقاله ای در مورد بهترین مارک های این لوازم صنعتی ارائه میدهیم تا با برندهای استاندارد و مناسب آشنا شوید.

 

معرفی انواع رنگ خار

رنگ ها نقش زیاد مهمی را ندارند ولی روکش یا پوشش شافت ها مهم میباشد. از پر مصرف ترین رنگهای خار ها میتوان موارد زیر را نام برد:

کروم / کروم نیکل / براق

نقره ای / طوسی / مات و یا کدر

طلایی / خار زرد / رنگ برنج

مشکی یا سیاه

سفید / رنگ استیل

رنگ مس

و دیگر رنگها که کمتر به چشم میخورد.

خار گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد بنا به محل مصرفشان میتوانند متفاوت باشند. خار آبکاری گرم برای محیط های خشن تر و سخت تر از لحاظ آب و هوایی استفاده میشود و آبکاری سرد در محیط های عمومی تر مورد استفاده قرار میگیرد.

در شافت های پلاستیکی خودروهای خارجی و ایرانی تنوع رنگ بالاست و اهمیت نیز دارد مثال قرمز و آبی و سبز و دیگر رنگ ها نیز مشاهده میشود.

 

فروشگاه خار-انواع مدل خار

 

کاربرد خار ها | مصارف مختلف

شفت ها و گو ه ها برای انتقال حرکتهای گردشی از یک قطعه به نام محور به قطعه دیگری مانند چرخ و پولی و همچنین اتصال موقت بین دو یا چند قطعه به کار می روند.

در اغلب صنایع از جمله صنایع خودرویی، صنایع ریلی، صنایع هوایی، صنایع نظامی، درب و پنجره سازی، قفل و لولا، ماشین آلات، دستگیره و یراق آلات، کیت های پلاستیکی، لوازم الکتریکی و برقی، بلبرینگ و بسیاری از صنایع و مشاغل دیگر مصرف میشود.

چند مورد از مصارف این قطعه در خودرو

خار جلو پنجره سمند، جلو پنجره پراید، جلو پنجره 206، خار آمپولی پراید، خار رو دری پژو که از جمله موارد خودروهای ایرانی میباشد.

مدلهای فلزی مدل هایی هستند که عموماً برای تجهیزات سنگین استفاده می شوند.

میل محور که نوعی شفت می باشد به یا میله فولادی گفته می شود که از آن جهت انتقال نیرو و گشتاور استفاده می کنند. از این نمونه کالا که به عنوان عضو مکانیکی دورانی یا رفت و برگشتی به حساب می آید؛ در هر وسیله مکانیکی از جمله خودرو، ساختمان، آسانسور، تونل و بسیاری از دیگر موارد نیز مورد استفاده قرار میگیرد. از شافت‌های ثابت نیز برای سوار کردن چرخ دنده‌ها، کلاچ‌ها، چرخ تسمه و دسته لنگها استفاده می کنند.

نکته ای در مورد اشتباه گرفتن شفت و میلگرد: در حقیقت میلگرد های ساختمانی تفاوت بسیار زیادی با میلگرد های صنعتی دارند. از این رو انواع شفت صنعتی کاربردی مستقیم در ساخت و ساز ساختمان ندارند. برای اطلاع بیشتر شما کاربران عزیز بایستی عنوان کنیم که، متقابلاً میلگردهای ساختمانی نیز در صنعت کاربردی عمده ندارد.

از نظر ظاهری این میلگردها تفاوت های ظاهری قابل توجهی با یکدیگر دارند. میلگردهایی که برای ساختمان سازی مورد بهره برداری قرار میگیرند در سطح خود دارای آج هایی هستند به همین دلیل به این میلگردها، میلگردهای آجدار نیز گفته می شود. این در حالی است که میله های صنعتی کاملاً صاف بدون هیچ گونه برجستگی و براق هستند.

میلگردهای ترانس در ساخت ابزار آلات و یراق آلات کاربردهای بسیار زیادی دارند. از مغزی لولای درب و پنجره ها گرفته تا اجزای بکار رفته در قفل های آویزی و قفل های کتابی، همچنین تا قسمت آهنی پیچ گوشتی که همگی از انواع شفت صنعتی یا میله صنعتی تهیه شده اند. اما ممکن است کیفیت شافت یا همان میلگرد کششی به کار رفته در یراق آلات و یا ابزارآلات متفاوت باشد.

به عنوان مثال: میلگرد شفت به کار رفته در یک پیچ گوشتی احتمالاً تفاوت ساختاری بسیار زیادی با مغزی لولای درب دارد. در مورد مغزی لولای درب احتمالاً آلیاژ میلگرد بسیار مهم نیست. فقط برای ما مهم است که دو پارت لولای درب به هم متصل شوند و کارایی مناسبی داشته باشند. بنابراین با توجه به میزان فشار و یا انتظاری که ممکن است ما از میلگرد مورد نظر در محصول خود داشته باشیم، ممکن است از آلیاژ های متفاوتی از انواع شفت صنعتی استفاده نماییم.

مزایای خار ها

هزینه ارزان برای تهیه و مونتاژ ساده.

دارای استاندارد های  ISO- BS – DIN – ANSI

انتقال گشتاور متوسط به بالا.

نصب و جداسازی آسان، از این رو برخی از آنها به راحتی قابل استفاده مجدد است.

اتصال استاندارد و یا کمک به یک اتصال مناسب و ایمن.

به هیچ گونه برش، اندازه گیری، نصب یا پر کردن نیاز ندارد زیرا می توان آنها را به همان طول بازگرداند.

درمورد برخی از مدل های آن میتوان گفت می بایست به میزان کافی و دقیق، سنگ خورده باشد تا بتواند بهترین عملکرد را در حرکت ها و کاراییش ایفا نماید. و برای تنظیم شفت های مفصلی، زوایای دو مفصل باید با یک دیگر موازی باشند.

نحوه نصب خار

این محصولات به طور گسترده برای بسیاری از کاربردهای مهندسی عمومی استفاده می شود. نصب و جدا کردن این محصول کاملا آسان نیست و با نصب اشتباه موجب وارد کردن خصارت به محل نصب یا خود شفت میشود.

نحوه نصب هر کدام از نمونه هایش متفاوت میباشد که در دیگر مقالات به آنها اشاره میشود به طور مثال نصب خار تخت انطباقی طبق استاندارد DIN 6885-1 که مدل سر گرد و سر تخت دارد با خار تخت لغزشی و خارهای پولکی و هزار خارها متفاوت است.

اما کلیات آن به این گونه میباشد که با وارد کردن آن در سوراخ محل مورد نظر و قفل کردن آن نصب انجام میپذیرد. اغلب با ابزارهای مخصوص خودشان مانند خار بازکن یا شافت بازکن عمل نصب و یا بیرون کردن انجام میشود یک نیروی ثابت در سطح اعمال کنید تا فشار نامتوازن و زیاد، تا نصبی استاندارد انجام دهید.

نکته مهم: در حین نصب با ابزار به قطعات ضربه نزنید.

 

بازار خرید و فروش خار

در ایران مرکز فروش خار و یا مرکز خرید خار وجود دارد که به صورت صنفی مشغول به فعالیت باشند ولی بسیار کم هستند و کاملا تخصصی نیستند و فروشگاه های پیچ و مهره خار اغلب تلفیقی و با هم میباشند و فروشگاه تخصصی در تهران بسیار کم میباشد.

خرید اینترنتی خار در حال حاضر بهترین گزینه برای این صنف میباشد که مجموعه ما سعی کرده فروش اینترنتی خار ها را به صورت جامع استارت زده و پشتیبانی کند و در این زمینه آماده کمک ها و همکاری با شرکت های مختلف میباشد و فروشگاه حضوری نیز در حال راه اندازی میباشد.

فروش خار ها

قیمت های شافت ها بنا به مشخصات فنی از قبیل مدل و اندازه و جنسشان متفاوت میباشد. فروش پین و خار مختلف در مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا به صورت تخصصی صورت میگیرد.

قیمتهای انواع خارها از قبیل قیمت خار صنعتی، قیمت خار خودرویی، قیمت شافت تولیدی و دیگر موارد در قسمتی از فروشگاه وب سایت موجود میباشد و به مرور بر محصولات اضافه میشود تا منبع جامعی برای شما همکاران عزیز فراهم آورد و با تبلیغ و انتشار ما در شبکه ها و گروه های خود و دنیای مجازی و همچنین معرفی مجموعه به کسانی که به این رشته نیاز دارند ما را یاری فرمایید تا پیشرفت مناسبی در این زمینه در کنار هم داشته باشیم و توانسته باشیم کمکی کنیم به جامعه صنعت کشورمان.

راحتی و آسایش تهیه کالا در عین حال با قیمت خیلی پایین و کیفیت بالا. آیا ممکن است؟ بله، ما آن را برای شما آماده کرده ایم. همه چیز در داخل یک جعبه است و فراهم شده برای شما تنها با چند کلیک و یا یک تماس تلفنی هر آن چیزی که شما بخواهید! پشت درب منزل و یا محل کار خود از ما تحویل بگیرید .

تخصصی ترین مرکز فروش پین و خارها در ایران با ارائه مشخصات و ویژگی های محصولات به طور کامل و تصاویر آن ها باعث شده تا شما به راحتی محصول مد نظر خود را یافته و تهیه نمایید.

قیمت مناسب و کیفیت بالای محصول همیشه در دستور کار ما است. دقیقا همان کیفیتی که انتظار داشتید، همان قیمتی که شما اصلا انتظار آن را نداشتید.

بزرگترین فروشگاه در زمینه تخصصی قطعات صنعتی، فروشگاه اینترنتی را برای شما آماده کرده که میتوانید از طریق پیوند زیر به آنجا دسترسی پیدا نمایید.

» » فروشگاه اینترنی خارهای صنعتی « «

 

شرکت آپادانا اولین و بزرگترین وارد کننده مستقیم انواع مدل خار دستگیره جات است جهت مشاهده پیچ و مهره دستگیره درب و رینگ های دستگیره ای از پیوند زیر اقدام نمایید.

راهنمای خرید خار دستگیره درب

 

6 دیدگاه

 1. سلام وقت شما به خیر باشه قیمت خار فنری دستگیره چنده رو تعداد
  بنده شرکت تولیدی دستگیره در دارم و خارهای دستگیره زیاد مصرف داریم اگر قیمت و کیفیت مناسب باشه با هم همکاری کنیم

  1. درود بر شما
   خارهای دستگیره ها چندین مدل و چندین سایز و جنس داره و همچنین
   مارک خار دستگیره نیز بر روی قیمت خار دستگیره تاثیر داره
   شما میتوانید نمونه های خارهای دستگیره را در معرفی محصولات یا فروشگاه مشاهده نمایید،
   سپس با دفتر فروش تماس بگیرید و از قیمت به روز برای تعداد بالا اطلاع پیدا نمایید.

 2. ممنون از سایت جامعتون اگه امکان داره جدول استاندارد خار شفت به صورت pdf هم تو قسمت مقاله های خار بزارید تا استفاده کنیم
  همچنین استاندارد خار تخت و استاندارد خار ۴ پهلو رو هم بزارید
  بازم ممنون از اطلاعاتی که تو سایت میزارین

پیام بگذارید