گلپیچ, گل پیچ, خرید گلپیچ, فروش گل پیچ ، انواع گل پیچ

گلپیچ چیست؟ آشنایی 100% و معرفی انواع گلپیچ ها | گل پیچ

(زمان مطالعه دوازده دقیقه)

با مطالعه مطالب این صفحه شناختی کلی پیدا میکنید از انواع مدل گلپیچ، انواع جنس گلپیچ، انواع ابعاد و سایز گلپیچ و انواع مارک و رنگ گلپیچ ها و در نهایت در فروشگاه میتوانید از قیمت گلپیچ ها اطلاع پیدا کنید. در این مقاله به کلیات اشاره میشود و برای جزئیات مقالات دیگری نیز ارائه میدهیم تا با تفکیک مطالب، مطالعه راحت تری داشته باشید در ضمن به معرفی برخی از آنها نیز اشاره میشود.

 

گلپیچ چیست؟ تعریف گلپیچ ها

همانطور که از نام این قطعه پیداست به قطعه ای گفته میشود که بر روی کلگی پیچها (سر پیچ و یا گل پیچ مهره ها یا پیچ رولپلاک ها) به روش های مختلف بنا به مدل پیچ ها سوار میشود و نقش زینت بخشیدن به نمای نصب و یا محافظت از زنگ زدگی پیچها و یا آسیب رسیدن به سر پیچ ها و بعضا نقش عایق کردن پیچ و دیگر موارد مربوطه را ایجاب میکند.

برای مهره ها نیز چنین استفاده ای دارد که نام آن به گل مهره تغییر مینمایید.

ویژگیهای گلپیچ ها

این قطعات دارای ویژگی های متفاوتی میباشند که مختلف بوده که در ادامه به آن اشاره میشود.

مدل های گلپیچ (شکل)

جنس های گلپیچ (آلیاژ)

اندازه های گلپیچ (ابعاد)

که این سه مورد بالا از ویژگیهای اصلی بوده و به دیگر ویژگیهایی نظیر موارد زیر نیز میتوان اشاره نمود.

مارک های گلپیچ

رنگ های گلپیچ

روکش های گلپیچ (گالوانیزاسیون)

نام های دیگر گل پیچ ها

به گل پیچ، سرپوش، محافظ سر پیچ، گل مهره و بعضا گل پرچ و گل میخ نیز گفته میشود. در برخی از موارد کلاهک پیچ و پوشش پیچ نیز استفاده میشود.

گلپیچ به انگلیسی اسکرو کپ و یا بولت کپ نامیده میشود (BOLT CAP) –  (SCREW CAP) و با اضافه نمودن مدل پیچ ها و یا آلیاژ پیچ ها و یا دیگر خاصیت ها به آن زیر مجموعه های آن نیز مشخص میشود مانند: گل پیچ های پیچ شش ضلعی (Hex Bolt Caps) و یا از نمونه جنسهای آن که میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

گل پیچ های پلاستیکی (Plastic Bolt Caps) – (Plastic Screw Caps)

گل پیچ های فلزی (Metal Bolt Caps) – (Metal Screw Caps)

گل پیچ های برنجی (Brass Bolt Caps) – (Brass Screw Caps)

گل پیچ های استیل (Steel Bolt Caps) – (Steel Screw Caps)

گل پیچ های لاستیکی (Rubber Bolt Caps) – (Rubber Screw Caps)

 

معرفی انواع مدل گلپیچ ها

شکل های مختلف گل پیچ باعث تنوع مدل در این قطعه شده است و در انواع صنایع اشکال مختلف گل پیچ ها به چشم میخورد و این نشان دهنده تنوع مدلهای آن میباشد. توضیح انواع مدلهای گل پیچ در این مقاله نمیگنجد بنابراین در این صفحه به کلیات و مدلهای گل پیچ های مصرفی بیشتر پرداخته میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تخصصی تر در مورد مدل های مختلف کلاهک های پیچ یا پولکی های واشردار میتوانید به بخش معرفی محصولات رفته و یا در قسمت مقالات وب سایت بیشتر در مورد این مبحث اطلاعات کسب نمایید.

لیست انواع گلپیچ، عکس های گلپیچ، مطالب و بسیاری موارد دیگر در قسمت های مختلف وب سایت موجود میباشد که پس از ثبت نام در وب سایت از طریق ناحیه کاربری میتوانید به قسمت های پنهان که فقط برای کاربران عضو قابل نمایش است مشاهده نمایید.

به طور مثال میتوان به چند مدل گل پیچ اشاره نمود. گلپیچ عدسی، گل پیچ تخت، گل پیچ مخروطی، گلپیچ پیچی، گلپیچ کیپی، گلپیچ صنعتی، گلپیچ ساختمانی، گلپیچ شیشه، گلپیچ تابلو، گلپیچ کابینت، گل پیچ شیروانی | گل پیچ بکسی و بسیاری از دیگر مدلها که هر یک نمونه ای از مدلهای مختلف گلپیچ فلزی و پلاستیکی را نشان میدهد.

به صورت کلی اغلب مواقع شکل گلپیچ ها به چند مورد میباشد که در ادامه بیان میشود.

گلپیچ های گرد یا گل پیچ های استوانه ای (Round Screw caps)

گلپیچ شش ضلعی (Hexagonal bolt caps) و چند ضلعی

گلپیچ گنبدی و یا مخروطی (Cone Screw caps)

گلپیچ تخت و یا فلت (Flat Screw caps)

و دیگر موارد با اشکال مختلف نیز موجود میباشد که کمتر دیده میشود، در مدلها و شکلهای گل پیچها که نام برده شد بیشترین مدل مصرفی آن گل پیچ گرد فلزی و گل پیچ پلاستیکی گرد میباشند. در مدل گل پیچ دایره ای نیز چندین زیر مجموعه از شکلهای مختلف نیز میتوان نام برد.

گل پیچ گرد واشر دار

گل پیچ گرد بدون واشر – گل پیچ کیپی

در ادامه میتوان گفت که گل پیچ های طرح دار و ساده و دیگر مدلها نیز دارای زیر مجموعه هایی میباشند که نیاز به معرفی دارند. در مورد انواع شکلهای گل پیچ در مقاله های مختلفی که در وب سایت قرار داده شده به طور کامل تمام آنها را معرفی و شرح داده ایم که میتوانید از آنها استفاده کنید و همچنین به مطالب اضافه خواهد شد.

مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا سعی میکند تا تمام مطالب و تصاویر گلپیچ ها که مورد نیاز میباشد قرار دهد تا محیط مناسب و جامعی برای کاربران محترم ایجاد کند.

لازم به ذکر میباشد که:

 گل پیچ های رزوه دار و یا گل پیچ های دنده ای.

گل پیچ های بدون رزوه – گل پیچ های کیپی، گل پیچ های فشاری.

گل پیچ های لولایی – گل پیچ های تاشو

نیز از دیگر مواردی میباشد که در مدلها تاثیر مستقیم میگذارد و بعضا ترکیب این چند مشخصه با هم نیز بنا به مصرف و نصب آنها دیده میشود.

با توضیحات ارائه شده میتوان نتیجه گرفت که مشخصه های مختلفی هستند که میتوانند مدلهای گوناگون گل پیچها را تشکیل دهند و اغلب بنا به محل استفاده و نوع نصب و کارایی آن است که مدلش مشخص میشود.

در مورد آشنایی با مدل های مختلف گل پیچها و یا گل مهره ها میتوانید در وب سایت وارد معرفی محصولات > قسمت دسته مربوطه به آن شوید و بسیاری از محصولات را مشاهده نمایید و همچنین برای خرید کلاهک های پیچ ها میتوانید از قسمت فروشگاه گلپیچ وب سایت مشخصات کامل آنها را مشاهده و اقدام به خرید گل پیچ کنید. سعی شده در قسمت فروشگاه به فروش انواع گلپیچ های مختلف پرداخته شود.

 

معرفی انواع آلیاژ گلپیچ ها

جنس گل پیچها نیز به مانند مدلهای آن از تنوع بالایی برخوردار است که در این قسمت به برخی از آلیاژهای پرمصرف آنها پرداخته میشود. جنسهای انواع گل پیچ ها بر اساس شرایط و موقعیت محیطی نصب انتخاب و تولید میشود برای مثال گلپیچ های ام دی اف بر روی پیچهای ام دی اف MDF نصب میشوند و اغلب در سایز های کوچک و متوسط قابل استفاده هستند و میتوانند از جنس گل پیچ پلاستیکی استفاده نمود.

و برای نمای بیرون ساختمان ها برای پیچ و رولپلاک کردن سنگ های نمای ساختمان حتما باید از گلپیچ های ضد زنگ و درشت استفاده نمود چون سر و یا کلگی پیچهای چوب بزرگتر از پیچ ام دی اف است و در فضای باز مورد استفاده میشود و در معرض باران نباید زنگ بزند و از فاصله دور نیز باید نمای خوبی را نشان بدهد.

از پر مصرفترین آلیاژ این قطعه میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

بعد از مطالعه کامل این صفحه و کسب اطلاعات بسیار مهم این صفحه میتوانید از صفحات زیر نیز استفاده نمایید.

 

گل پیچ های فلزی:

گل پیچ استیل / گل پیچ مسی / گل پیچ برنجی / گل پیچ فولادی / گل پیچ آهنی / گل پیچ آلومینیومی /

⭐  برای مشاهده انواع اطلاعات و تصاویر جهت خرید گل پیچ فلزی می توانید از پیوند زیر استفاده نمایید.

راهنمای خرید گل پیچ فلزی

 

گل پیچ های پلاستیکی:

گل پیچ پلاستیکی / گل پیچ پلی آمید / گل پیچ پلاستیکی روکش کروم نیکل / گل پیچ پلاستیکی رنگی

⭐  برای مشاهده انواع اطلاعات و تصاویر جهت خرید گل پیچ پلاستیکی می توانید از پیوند زیر استفاده نمایید.

راهنمای خرید گل پیچ پلاستیکی

 

موارد و جنس های دیگری نیز هستند که برای مصارف خاص در تولید انواع کلاهک های سرپیچ ها استفاده میشود که در دیگر مقالات کاملا به آنها اشاره میشود به طور مثال تولید انواع کلاهک های پولکی پلاستیکی و لاستیکی خاص با متریال های مختلف میباشد که خصوصیات مهمی ایجاد میکند که سبب می شوند مقاومت شیمیایی آنها سبب امن شدن استفاده از آن با ترکیب با مواد خورنده شود.

 مثلا کلاهک های پیچ شیروانی جنس پلاستیک چون در معرض نور شدید آفتاب، گرد و خاک، باد و باران اسیدی و غیره قرار میگیرد و بعضا سرما و گرما باعث خرابی آنها میشود پس باید از متریال های خاص و استاندارد این مورد استفاده نمود.

همچنین جنسها میتوانند سفت و خشک باشند و یا نرم و ژله ای مانند آلیاژهای سفت پلاستیکی و یا آلیاژ های ژله ای نرم، این متریال ها میباشند که خاصیت کلاهک های پیچ ها را مشخص میکند مانند مقاومت در برابر فشار، مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر اسید، مقاومت در برابر برودت، مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر بخار آب، مقاومت در برابر ازن، مقاومت کششی، خصوصیات الکتریکی، خصوصیات دینامیک و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش و دیگر موارد.

 که در مقاله های دیگر به آنها با جزییات پرداخته شده است، پس نتیجه میگیریم آلیاژ های مصرفی مناسب برای استفاده در فضای باز و وجود مایعات همچنین مکان های سرپوشیده متفاوت میباشد.

 

قیمت گل پیچ - خرید گل پیچ - فروش گل پیچ
نمونه های مختلف انواع گلپیچ

 

معرفی انواع اندازه گلپیچ ها

اندازه گل پیچ ها بنا به کاربردی که دارند مختلف میباشند، اندازه های مختلف گلپیچ ها بر حسب کاربردشان تولید و ارائه بازار میشوند اگر بخواهیم ابعاد کلاهک پیچها را به طور کلی شرح دهیم میتوانیم بیان کنیم که شامل گلپیچ های کوچک، گلپیچ های متوسط، گلپیچ های بزرگ میشود. گل پیچ های خیلی کوچک و خیلی بزرگ هم میتوان به آن اضافه نمود.

البته بعضا از ارتفاع گل پیچ ها نیز استفاده میشود مثلا سرپوش پیچ بلند و سرپوش پیچ کوتاه که نمونه ای دیگر از مشخصه های ابعاد این قطعه میباشد.

از پر مصرفترین اندازه نمونه های گرد و دایره ای آن میتوان به گلپیچ دور 10 میلی متری، گلپیچ دور 12 میلی متری و 13 میلی متری،  گلپیچ دور 14، گلپیچ دور 16، گلپیچ دور 18، گلپیچ دور 20، گلپیچ دور 22 را نام برد.

در مشخصه های اندازه گیری باید به انواع قطر، انواع طول، انواع عرض، انواع ارتفاع این قطعه دقت کرد و می توان اندازه ها را به میلیمتر و یا اینچ حساب نمود که به اصطلاح به آنها کلاهک سرپیچ میلیمتری و کلاهک سرپیچ اینچی گفته میشود.

در بیشتر موارد اندازه ها را به میلیمتر میگیرند و استفاده می کنند و در ابعاد اینچ به ندرت از آن ها استفاده میشود.

لازم به ذکر میباشد که در نحوه اندازه گیری اندازه کلاهک سرپیچ باید به چند نکته توجه نمود، تا انتخاب اندازه مناسب برای پیچ و نصب انجام شود.

هماهنگی اندازه قطر ضخامت پیچ و ضخامت واشر برای عبور پیچ از گل پیچ های واشردار.

هماهنگی قطر کلگی پیچ سرگرد با قطر داخلی گل پیچ. قطر سرپیچ باید کوچکتر گرفته شود نصبت به قطر داخلی کلاهک پیچ و یا درپوش پیچ ها.

هماهنگی ابعاد کلگی پیچ شش ضلعی یا پیچ بکسی با داخل کلاهک سرپیچ، پیچ بکسی که اکثرا نوک مته و برای نصب شیروانی استفاده میشوند.

هماهنگی قطر بیرون تا بیرون پیچ آچاری شش گوش و یا پیچ آلنی با داخل کلاهک سر پیچ آچاری یا کلاهک سر پیچ آلنی.

استفاده از واشر لاستیکی برای پشت کلاهک پیچ در هنگام نصب گل پیچ شیشه و یا گل پیچ تابلو اعلانات.

موارد مهم این چند مورد بود که در مقاله ای دیگر نحوه انتخاب اندازه گل پیچ برای پیچ نیز کاملا شرح داده شده است که در صورت نیاز به آن مراجعه کنید.

ابزار مناسب جهت اندازه گیری در گل پیچ های کوچک و متوسط و بزرگ کولیس و در صورت موجود نبودن ناچارا خطکش میباشد. کولیس ها دقیق تر از خطکش میتوانند اندازه به ما بدهند.

با ذکر یک مثال برای گلپیچ پیچ پیچگوشتی خور میتوانید با نحوه اندازه گیری بیشتر آشنا شوید.

به طور مثال قسمت کلگی و یا سر پیچ گرد استوانه ای دوسو و یا چهارسو را اندازه میگیریم که 8 میلیمتر میباشد و ضخامت پیچ هم 4 میلیمتر میباشد پس در انتخاب کلاهک پیچ (گلپیچ پیچ) باید به ضخامت داخلی واشر آن دقت کرد.

که کمتر از 4 میلیمتر نباشد که در این صورت از واشر عبور کند و قطر داخلی سرپوش پیچ هم باید بیشتر از 8 میلیمتر باشد تا کلگی پیچ مصرفی در داخل کلاهک قرار بگیرد. در مورد ارتفاع نیز اغلب استاندارد میباشد ولی نیم نگاهی هم به آن باید کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابعاد و اندازه های کلاهک ها میتوانید از بخش مقالات در قسمت اطلاعات وب سایت استفاده نمایید و یا در قسمت لیست محصولات در بخش امکانات لیست سایزهای انواع گل پیچ ها را مشاهده نمایید.

 

معرفی انواع مارک گلپیچ ها

با توجه به مصرف زیاد این مدل کلاهک های پیچ مارکهای مختلف گل پیچ در بازار به چشم نمیخورد. از مارک گل پیچ های ایرانی و مارک خارجی و در برخی موارد بعضی از شرکت ها و کارخانجات تولید گلپیچ محصولات خود را بدون مارک ارائه بازار فروش گلپیچ ها میکنند.

معروفترین آها در ایران گلپیچ ترک (گل پیچ فلزی ترکیه ای) میباشد که کیفیت و قیمت بالاتری دارد نصبت به دیگر برند ها. گل پیچ های چینی در بازار اغلب جنس پلاستیکی میباشند و حالت گلپیچ دکمه ای بیشتر دیده میشود. مارک گلد کاور کپ از معروفترین آنها میباشد. که اغلب برای کاور سرپیچ های چهارسو استفاده میشود

در آینده مقاله ای در مورد بهترین مارک ها ارائه میدهیم تا با برندهای استاندارد و مناسب بیشتر آشنا شوید. البته لازم به ذکر است مارک های زیادی برای این قطعات صنعتی کوچک و بزرگ وجود ندارد.

 

معرفی انواع رنگ گلپیچ ها

رنگ گل پیچ ها از نقش بالایی برخوردار میباشد زیرا که نمای کار را نشان میدهد مخصوصا زمانی که بابت موارد تزئینی از گلپیچ تزئینی استفاده میشود. همچنین در مواردی که روی آن ها پوشش یا روکش میشود به اصطلاح گالوانیزه میشود کیفیت گالوانیزاسیون نیز مهم است تا در طولانی مدت دچار رنگ پریدگی یا زنگ زدگی نمونه های فلزی نشود، از پر مصرف ترین رنگهای کلاهک سرپیچها میتوان موارد زیر را نام برد:

گلپیچ کروم / گلپیچ کروم نیکل / گلپیچ براق

گلپیچ نقره ای / گلپیچ طوسی / گلپیچ مات و یا کدر

گلپیچ طلایی / گلپیچ زرد رنگ

گلپیچ مشکی یا سیاه رنگ

گلپیچ سفید / گلپیچ رنگ استیل

و دیگر رنگها که کمتر به چشم میخورد مانند گلپیچ برنجی رنگ، آبی، قرمز، سبز، مسی رنگ و دیگر موارد.

 

گل پیچ ام دی اف MDF-گل پیچ ابزار-گل پیچ تزیینی
انواع گلپیچ های گرد

 

کاربرد گلپیچ ها (مصارف مختلف گل پیچ ها)

روکش های پیچ تزئینی برای هر پروژه ای مناسب است. تضمینی است برای زیبایی و طول عمر سازه یا قطعات نصب شده و برای پنهان کردن بسیاری از انواع پیچ ها، مهره ها، میخ ها و پرچ ها استفاده میشود و واشر آن کمک میکند اتصال پیچ محکمتر شود. این قطعه از جمله ملزومات کاربردی و ضروری است که در کارگاه های نجاری و یا در کیف ابزار باید وجود داشته باشد.

این درپوش های پلاستیکی پیچ و یا فلزی پیچ، سر پیچ ها را از دید پنهان می کنند. برای استفاده علائم، کمد لباس، یونیت آشپزخانه، ساخت و ساز، مبلمان، ساختمان خانه، میز و صندلی، لوازم فروشگاه، کرکره، پنجره، نرده، قاب عکس و هر جایی که پیچ و مهره ها در معرض دید یافت می شوند  به راحتی نصب میشوند. به طور مثال:

صنایع خودرویی: از داخل یا خارج ماشین در سواری، اتوبوس، کامیون، موتور سیکلت و لوازم جانبی استفاده میشود. مخصوصا برای کلگی پیچ اتوموبیل های اسپرت و روکش های چرم صندلی ها.

صنایع دریایی: فضای داخلی قایق های برقی و بادبانی و در اطراف سر فیکسینگ چون بعضی از آنها کاملاً ضد آب هستند.

صنایع  مبلمان و کابینت: روی تمام وسایل ثابت در مبلمان داخلی و خارجی استفاده میشود و نمای زیبایی به مبلمان و کابینت ها میدهد. و نمای زشت و بیرون زده پیچ و یا سوراخ ها را پنهان میکند. برای پوشاندن پیچ‌های نامناسب در مبلمان و کابینت‌های آشپزخانه استفاده می‌شود.

لوازم ساختمانی و جانبی: بیرون زدگی های پیچ مهره یراق آلات نامناسب و مزاحم را در انواع تاسیسات، پنجره ها و درها استفاده شده و آنها را میپوشاند.

سرویس های بهداشتی: برای پوشاندن پرچ ها و پیچ ها روی صفحه های دوش، شیرآلات، آینه های نصب شده پیچ های نصب شیلنگ ها و غیره استفاده میشود.

معماران و طراحان: در مرحله طراحی پروژه ها و غرفه ها بابت نما و تزیین با نصب آسان و ارزان بهره میبرند.

صنایع الکتریکی و برقی: ظاهر محصول را بهبود می بخشد و عایق مضاعف اقتصادی را برای اتصالات روی انواع تجهیزات فراهم می کند.

دکوراسیون ساختمانی: دکوراسیون داخلی و خارجی خانه ها و ویلاها در سقف و دیوار و دیگر نقاط منزل.

کلاهک های پیچ مناسب برای استفاده بر روی انواع سایز پیچ رول پلاک یا پیچ ام دی اف می باشند و همچنین برای پوشاندن گُل پیچ و زیبایی محیطی که از پیچ رول پلاک استفاده میشود کاربرد فراوانی دارد.

کاربرد های گل پیچ ها تنوع بالایی دارند و همانطور که در مباحث قبلی گفته شده نصبت به محل نصب و مدلهای آنها کاربردهای کلاهک انواع مدل پیچ مشخص میشود همچنین یک نمونه روپوش پیچ میتواند چندین نقش را نیز داشته باشد.

ولی اغلب بعضی کاربردها در بیشتر موارد یکسان میباشد. کلاهک ها مناسب برای انواع نمای مبلمان، نمای کابینت، نمای لوازم خانگی، (یخچال – بخاری – کمد) نمای خودرو و موتور، نمای دستگاه ها و ماشین آلات و غیره، و طیف گسترده ای از صنایع و حتی مکان هایی خاص می توانند مورد استفاده قرار گیرند و پوشش مناسبی می دهد.

کلاهک های فلزی و پلاستیکی پیچ ها ضمن حفظ زیبایی محصول؛ با مهر و موم کردن دهانه بخش مورد نظر از ورود گرد و غبار، رطوبت، مایعات و زنگ زدگی جلوگیری می نمایند.

این روکش های درپوش پیچ، موارد نصب شده را عالی جلوه می دهند. بعضا روکش‌ های درپوش پیچ دارای روکش کرومی هستند که به نشانه‌ها ظاهر شیک بیشتری می‌دهند. هنگام نصب تابلوها با این پوشش های درپوش پیچ، سرهای ناخوشایند پیچ ​​ها با یک کلاهک پیچی پوشانده می شوند روکش های پیچ سبک لوکس تری نسبت به پیچ خالی ارائه می دهد.

درپوش های پیچی علائم را محکم در موقعیت خود نگه می دارند.

مزایای گلپیچ ها

نمای زیبا و با کیفیت در محل نصب.

نحوه نصب گلپیچ / نصب آسان و سریع بدون نیاز به ابزار.

استحکام بیشتر محل نصب پیچ و پرچ یا میخ ها و غیره.

طول عمر برای نصب قطعه و عدم خوردگی سر پرچ و پیچ و میخ و غیره و صرفه جویی اقتصادی.

جلوگیری از نشتی مایعات به داخل قطعه و یا محل نصب به نوعی کاور شدن محیط.

بالا بردن کیفیت نصب اتصالات و کیفیت محل نصب یا قطعه و افزایش بازدهی نهایی در پروژه.

و دیگر مزایایی که این مزایا باعث ایجاد کارکرد ها و مصارف مختلفی میشود و رابطه مستقیم دارد با کاربرد و کارکرد آن ها.

با این اوصاف میتوان گفت که این قطعه در اغلب صنایع مورد استفاده قرار میگیرد و وجود آن در برخی از صنایع جزو استانداردهای نصب پیچ و مهره جات (اتصالات پیچی) میباشد.

نحوه نصب گلپیچ

نصب این کاور های پیچ و مهره ها آسان می باشد و استفاده از درپوش تزئینی پیچ ها برای نصب می‌تواند استایل مجلل را به محل نصب شما ببخشد. این درپوش های پیچی علائم را با حداقل تلاش برای نصب زیبا بهبود می بخشد.

برای نصب این روکش های درپوش پیچ، کافی است نقاطی را که سوراخ های از پیش سوراخ شده علامت شما در آن ردیف می شوند، علامت بزنید.

برای ایجاد سوراخ برای لنگرها از مته استفاده کنید. حلقه های O رزوه دار را روی پیچ ها قرار دهید و پیچ را از طریق علامت خود و داخل لنگرها وارد کنید.

هنگامی که علامت در جای خود قرار گرفت، پیچ ها را محکم کنید. در نهایت درپوش های پیچ را روی واشرهای رزوه دار قرار دهید و در جهت عقربه های ساعت بچرخانید. نتیجه یک علامت نصب شده ایمن است که نهایتا عالی به نظر می رسد.

 

بازار خرید و فروش گلپیچ ها

با توجه به اهمیت و کاربردهای متفاوت گل پیچ ها هیچ مرکز فروش گلپیچ و یا مرکز خرید گلپیچ در کشورمان وجود ندارد که به صورت صنفی مشغول به فعالیت باشند و پراکندگی هایی در این زمینه دیده میشود. و حتی یک فروشگاه تخصصی (به صورت جامع) نیز مشاهده نشده است.

خرید اینترنتی گلپیچ در حال حاضر بهترین گزینه برای این صنف میباشد که مجموعه ما سعی کرده فروش اینترنتی گلپیچ ها را به صورت جامع استارت زده و پشتیبانی کند و در این زمینه آماده کمک ها و همکاری با شرکت های مختلف میباشد و فروشگاه حضوری گلپیچ نیز در حال راه اندازی میباشد.

فروش گلپیچ ها

از بازخورد هایی که از بازار و مصرف کنندگان گل پیچ ها داشتیم به علت مهم بودن خرید گلپیچ پلاستیکی و خرید گلپیچ برنجی و استیل مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا برای فروش گلپیچ پلاستیکی و فروش گلپیچ برنجی و استیل قسمتی از فروشگاه وب سایت را به این زمینه تخصیص داده است.

و به مرور بر محصولات اضافه میشود تا منبع جامعی برای شما کاربران عزیز فراهم آورد و با تبلیغ و انتشار ما در شبکه ها و گروه های خود و دنیای مجازی و همچنین معرفی مجموعه به نیازمندان ما را یاری فرمایید تا پیشرفت مناسبی در این زمینه در کنار هم داشته باشیم.

لازم به ذکر است قیمت های گل پیچ ها بنا به مشخصات فنی از قبیل مدل و اندازه و جنس کلاهک های سرپیچ ها متفاوت میباشد. مثلا قیمت گل پیچ برنجی واشر دار کروم با قیمت گل پیچ پلاستیکی واشر دار کروم فرق دارد و همچنین دیگر مدلهای کلاهک های پیچ و مهره ها.

از ما غیر ممکن ها را انتظار داشته باشید! فضایی مهیج برای خرید انواع مدل های مد نظرتان.

معرفی محصول اطلاعاتی است که به صورت خاص ویژگی ها و مزایای یک محصول خاص را به مشتری به صورت واضح و مشخص معرفی می کند.

از جمله این توضیحات می توانیم به ویژگی های فیزیکی مانند رنگ، مواد تشکیل دهنده، وزن و غیره و ویژگی های خاص محصول مانند گارانتی، طول عمر، عمر مفید و موارد دیگر مثل مزایا، دستورالعمل استفاده از محصول و مواردی مانند این ها اشاره کنیم.

از جمله این موارد را برای انواع گل پیچ ها میتوانید در فروشگاه آنلاین گل پیچ بیابید، محصولات را با یک دیگر مقایسه کنید آن ها را بررسی و مطالعه نمایید تصاویر گل پیچ ها را ببینید و پس از کسب اطلاعات جامع اقدام به خرید گل پیچ مد نظر خود کنید.

برای مشاهده فروشگاه اینترنتی گل پیچ از پیوند زیر استفاده نمایید. شامل انواع مدل، انواع جنس، انواع سایز و مار با قیمت و تصاویر است.

 

» »  فروشگاه آنلاین گلپیچ  « «

مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا تخصصی ترین مرکز خرید سرپوش های انواع مدل پیچ با ارائه صدها مدل و جنس و رنگ و اندازه و مارک مختلف در دسترس شما میباشد. لطفا نظرات خود را در مورد این صفحه راهنمای خرید گلپیچ در بخش نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

4 دیدگاه

  1. درود بر شما
   بله هم تولیدی گل پیچ پلاستیکی و هم آلیاژهای دیگر فلزی را انجام میدهیم.
   انواع گل پیچ های فلزی و پلاستیکی را در قسمت فروشگاه وب سایت دسته گلپیچها میتوانید مشاهده نمایید،
   اطلاعات و تصاویر کاملی از محصولات ارائه شده موجود هست.
   اگر محصول مد نظر خود را نیافتید میتوانید فرم سفارش محصولات را در وب سایت تکمیل و ارسال نمایید.
   در سریع ترین فرصت بررسی و نتیجه خدمتتان اعلام میشود.

 1. سلام خسته نباشین گل پیچ و مهره که ضد زنگ باشه و زنگ نزنه مثلا گل پیچ استیل تو محصولات فروشگاهتون موجود هستش؟
  قطر گل پیچ میخام ۱ سانت و ۴ میل باشه اگه موجوده لطف کنین لینکشو برام بفرستین خرید کنم ممنون میشم

پیام بگذارید