رولپلاک ها, خرید رولپلاک, فروش رولپلاک ، انواع رولپلاک پلاستیکی، انواع مدل رولپلاگ فلزی، انواع سایز رولپلاک

رولپلاک چیست؟ معرفی 100% و لیست انواع رولپلاک ها

قیمت رولپلاک, خرید رولپلاک, فروش رولپلاک
فروشگاه رولپلاک, انواع مدل رولپلاک

(زمان مطالعه دوازده دقیقه)

با ادامه مطالعه این بخش شما اطلاع پیدا مینمایید از خاصیت رولپلاگ ها و شناخت کلی از انواع مدل رولپلاک ها، انواع جنس رولپلاک ها، انواع سایز رولپلاک ها و انواع مارک رولپلاک ها و انواع رنگ رولپلاک ها و همچنین به معرفی برخی از مدل ها نیز اشاره میشود.

در این صفحه از مقاله به کلیات اشاره میشود و برای اطلاع از جزئیات رول پلاک ها مقالات دیگری نیز ارائه میدهیم تا با تفکیک مطالب، تصاویر و ویدیوهای رولپلاگ ها، کسب اطلاعات راحت تری داشته باشید. شما میتوانید پس از مطالعه و مشاهده کامل این صفحه در صورت نیاز به خرید و تهیه نمونه مد نظر خودتان و اطلاع از قیمت رولپلاک ها وارد فروشگاه وب سایت شوید و پس از بررسی کالا و مشخات و مشاهده تصاویرش خرید خود را ثبت نمایید.

 

رولپلاک چیست؟ تعریف رولپلاک

رولپلاک توسط یک مهندس بریتانیایی به نام جان جوزف رالینگ در سال 1911 میلادی اختراع و ثبت شد. رولپلاگ ها فراورده ای میباشند از بخش ملزومات اتصالات پیچی و اغلب در کنار پیچ رول پلاک یا به اصطلاح پیچ چوب استفاده میشوند.

در توضیح آن میتوان بیان کرد که گیره یا سنجاقی میباشد که در سوراخی قرار میگیرد تا از حرکت یا لغزش جلوگیری کند و برای کنار هم نگه داشتن اجزای سازه استفاده می شود. در واقع ضمیمه ای میباشد برای اتصال بهتر اغلب پیچ های رولپلاگی. اتصال یک پیچ در مواد متخلخل یا شکننده سخت است که در این زمان مورد استفاده قرار میگیرد. جنس آن اغلب از پلاستیک تولید و ساخته میشود.

ویژگیهای خرید رولپلاک

ویژگیها و خاصیت ها را میتوان در موارد زیر یافت.

مدل های رولپلاک (شکل رولپلاک)

جنس های رولپلاک (آلیاژ رولپلاک)

اندازه های رولپلاک (ابعاد رولپلاک)

مارک های رولپلاک

رنگ های رولپلاک

روکش های رول پلاک (گالوانیزاسیون) یا همان آبکاری نمونه های فلزی

سه گزینه اول از ویژگی های بالا از مهمترین ها هستند، این موارد لیست قیمت رولپلاک ها را تشکیل میدهد.

رولپلاک به انگلیسی

در زبان انگلیسی (rawlplug) نوشته میشود و در فارسی رولپلاگ تلفظ میشود. و بعضا به آن (Wall Plug) وال پلاگ و  (Dowels) دولز، نیز گفته میشود، پین رول پلاک نیز به ندرت به کار میرود.

با اضافه نمودن مدل و یا آلیاژ به کلمه اصلی آن در انگلیسی از دیگر نوع های آن نیز میتوان معرفی و به شکل های زیر مثال زد.

رولپلاک پیچی (Screw rawlplug)

از لحاظ جنس آن ها

رولپلاک های پلاستیکی  (Plastic rawlplug)

رولپلاک های فلزی (Metal rawlplug)

رولپلاک های استیل (Steel rawlplug)  (Stainless Steel rawlplug)

رولپلاک های آهنی (Iron rawlplug)

رولپلاک های فولادی (Alloy Steel rawlplug)

رولپلاگ های برنجی (Brass rawlplug)

رولپلاگ های مسی (Copper rawlplug)

رولپلاگ های آلومینیومی (Aluminium rawlplug)

رولپلاک های فیبری (Fiber rawlplug)

 

معرفی انواع مدل رولپلاک

انواع مختلفی از رولپلاک دیواری، رولپلاک سقفی، رولپلاک زمینی، و دیگر موارد برای موقعیت های خاص در دسترس هستند و آنها حتما اتصال قوی تری نسبت به اتصالات معمولی تر ارائه میدهند. برای اطمینان از اینکه پیچ‌ هایی که در دیوار و سقف و زمین و دیگر نقاط قرار می‌گیرند، اتصال ایمن را فراهم ‌کنند، استفاده می‌شوند.

بدون آن ها، پیچ ها به سنگ  یا محل نصب نمیچسبند و یا ناقص و غیر ایمن وصل میشوند و نیروی فشاری کافی برای اطمینان از ثابت ماندن ایمن و دائمی ایجاد نمی کنند.

از شکلهای مختلف رولپلاگ ها میتوان متوجه شد که تنوع مدل رولپلاگ ها فراوانی بالایی دارد و در یک مقاله نمیتوان این مبحث را جمع بندی و شرح نمود توضیح کامل وال پلاگ ها به صورت تک تک در این صفحه امکان پذیر نمیباشد بنابراین در این صفحه به موارد کلی و مدلهای رولپلاک های مصرفی بیشتر پرداخته میشود. برای دریافت اطلاعات تخصصی تر در مورد مدل های مختلف رولپلاک ها میتوانید به قسمت معرفی محصولات در نوار منو در وب سایت بروید و یا در قسمت مقالات وب سایت در مورد این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید.

انواع لیست رولپلاک، عکس های رول پلاک، مطالب رولپلاگ و بسیاری موارد دیگر در قسمت های مختلف وب سایت ارائه شده است که پس از ثبت نام در وب سایت از طریق ناحیه کاربری میتوانید به قسمت های پنهان که فقط برای کاربران عضو در وب سایت قابل نمایش است رفته و مطالعه و بررسی نمایید.

تقسیم بندی مدل رول پلاک ها دارای تنوع بالایی میباشدنمونه لیست رولپلاگهای پلاستیکی و نمونه لیست رولپلاگهای فلزی هر یک دسته بندی جداگانه ای دارند. در اینجا به معرفی نام چند نمونه وال پلاگ یا دولز ها میپردازیم که بیشتر دیده میشوند.

رول پلاک های پلاستیکی و رول پلاک های فلزی از لحاظ شکل ظاهری که شامل لیست های مختلفی از لحاظ سایز و مارک و جنس هستند:

لیست رولپلاک ساده / لیست رولپلاک معمولی

لیست رولپلاک لبه دار / لیست رولپلاک واشر دار / رولپلاگ واشر دار خاردار

لیست رولپلاک شاخکدار / رولپلاگ شاخک دار لبه دار

لیست رولپلاک خار دار یا دارای خار

لیست رولپلاک پروانه ای / رولپلاک سفال و فضای تو خالی

رول پرچ / مولتی پلاگ

لیست رولپلاگ میخ دار / رولپلاگ صفحه ای

لیست رولپلاک بست دار / رولپلاک کابل گیر

لیست رولپلاک بال دار یا دارای باله ضد چرخش

لیست رولپلاک حلزونی برای کناف ها و سقف کاذب ها و فضای پوک

رولپلاگ انکر بولت / رولپلاگ رول بولت / رولپلاگ اکسپنشن

رولپلاک الیت مخصوص پیچ های الیت

رولپلاگ مخروطی شکل

لیست رولپلاک پیچ دار

لیست رولپلاک اچ یو دی / رولپلاک HUD

لیست رولپلاک شیمیایی / لیست رولپلاک انبساطی / لیست رولپلاک کوبشی

و صدها مدل دیگر از وال پلاگهایی که در دیگر مقالات کاملا به هر یک از آنها اشاره شده است.

گروه تدارکات صنعتی آپادانا سعی دارد تا تمام مطالب و تصاویر رولپلاگ ها که مورد نیاز میباشد در قسمت های مختلف مربوطه در وب سایت ارائه دهد تا یک وب سایت جامع رولپلاگ به وجود بیایید و منبع مناسب و جامعی برای همکاران و کاربران و دانشجویان و افراد نیازمند محترم ایجاد شود. لیست های مختلف و کاتولوگ انواع رولپلاگ به صورت کامل و مناسب تهیه و تنظیم و در وب سایت ارائه شده است و برای مشاهده و دانلود آن باید در وب سایت ثبت نام کرده باشید.

با توضیحات ارائه شده میتوانیم نتیجه بگیریم که مشخصات مختلفی هستند که میتوانند مدلهای گوناگون رولپلاگ ها را تشکیل دهند و و در اغلب موارد بنا به محل استفاده و نوع و نحوه نصب وال پلاک ها و کارایی رولپلاگ ها است که مدل آن مشخص میشود.

در مورد شناخت مدل های مختلف انواع رول پلاک ها در وب سایت وارد معرفی محصولات > قسمت دسته رول پلاک ها شده و بسیاری از محصولات وال پلاگی را بازدید نمایید و همچنین برای خرید رولپلاک ها از قسمت فروشگاه رولپلاک وب سایت مشخصات کامل آنها را بازدید نمایید و سپس اقدام به خرید رول پلاکها کنید. تلاش شده در قسمت فروشگاه به فروش انواع رولپلاک های مختلف توجه شود.

در تصویر زیر میتوانید عکس تک تک مدل ها را مشاهده نمایید.

 

رولپلاک ها, خرید رولپلاک, فروش رولپلاک ، انواع رولپلاک پلاستیکی، انواع مدل رولپلاگ فلزی، انواع سایز رولپلاک
انواع مدل رولپلاک پیچ

 

معرفی انواع آلیاژ رولپلاک | جنس ها

جنس رول پلاکها بر اساس کاربردشان از مواد مختلف تشکیل میشود و هر کدام از این جنس رولپلاگ ها نیز بر اساس کارایی از آلیاژهای مختلف در گروه خود تقسیم میشوند.

جنس ها نیز به مانند مدلهای آن از تنوع بالایی برخوردار است که در این قسمت به برخی از آلیاژهای پرمصرف آنها پرداخته میشود. جنسهای انواع رولپلاگ ها بر اساس شرایط و موقعیت محیطی نصب انتخاب و تولید میشود برای مثال از پر مصرفترین آلیاژ آن ها میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

رول پلاک فیبری / رول پلاک پلاستیکی / رول پلاک آهنی / رول پلاک استنلس استیل / رول پلاک استیل / رول پلاک مسی / رول پلاک برنجی / رول پلاک فولادی / رول پلاک آلومینیومی / رول پلاک چوبی /

جنس های دیگری نیز هستند که برای مصارف خاص در تولید انواع رولپلاک ها استفاده میشود که در مقاله های دیگری به آنها اشاره میشود.

به طور مثال در نمونه مدل رولپلاگ های پلاستیک دارای چندین درجه از آلیاژ میباشد مثلا از مواد آسیابی و بازیافتی و مواد نو درجه دو و مواد نو درجه یک در تولید و ساخت رولپلاگ ها استفاده میشود، مانند تولید رولپلاک مواد نو پلاستیکی که کیفیت خیلی بالاتری نصبت به دیگر آلیاژهای پلاستیکی مورد استفاده در آن دارد.

 

قیمت رولپلاک - خرید رولپلاک - فروش رولپلاک

نمونه مدل های مختلف

 

معرفی انواع اندازه رولپلاک | سایز های رولپلاک ها

وزن جسمی که میخواهد تحمل کند، اندازه پیچ و رولپلاگ مورد نیاز شما را تعیین می کند. در ایران رولپلاگ های ساده و مدل دار پلاستیکی را اغلب با ارتفاع میشناسند مثلا میگویند رولپلاگ 6 لبه دار پلاستیکی و منظور از این جمله این است که ارتفاع آن 6 سانتیمتر باشد و رول پلاک روکار باشد. و بیشتر برای رول پلاکهای ساختمانی این مدل اندازه استفاده میشود و یا رولپلاگ 6 ساده پلاستیکی که منظور ارتفاع 6 سانت و رول پلاک توکار میباشد.

اندازه رولپلاگ ها بنا به کاربرد و محل نصب گوناگون میباشند، اندازه های مختلف رول پلاک ها بر حسب کاربردهایی که دارند تولید و ارائه بازار میشوند اگر ابعاد وال پلاکها را به طور خلاصه بخواهیم شرح دهیم میتوانیم بگوییم که شامل رولپلاگ های کوچک، رولپلاگ های متوسط، رولپلاگ های بزرگ میشود.

رول پلاک های خیلی کوچک و رول پلاک های خیلی بزرگ هم میتوان به آن اضافه نمود. البته برخی مواقع از ارتفاع آن ها نیز استفاده میشود مثلا رولپلاگ بلند و رولپلاگ کوتاه که نمونه ای دیگر از مشخصه های ابعاد این فرآورده میباشد. در مورد لیست سایزهای رولپلاک در قسمت لیست محصولات مطالب و تصاویری ارائه میشود.

در نمونه های رولپلاگ در مشخصه هایی از اندازه گیری باید به انواع قطر رول پلاک ها، انواع طول رول پلاک ها، انواع عرض رول پلاک ها، انواع ارتفاع رول پلاک ها، انواع ضخامت رول پلاک ها توجه داشت و میتوان اندازه ها را به میلیمتر و یا اینچ حساب نمود که به اصطلاح به آنها رولپلاگ های میلیمتری و رولپلاگ های اینچی گفته میشود. در بیشتر موارد اندازه ها را به میلیمتر میگیرند و استفاده میکنند.

نحوه اندازه گیری انواع رولپلاک ها

محاسبه سایز دولز ها بر اساس محل نصب و مدل رول پلاک متفاوت میباشد. ابزار استاندارد جهت اندازه گیری رول پلاک ها کولیس و در صورت موجود نبودن به ناچار خطکش میباشد. کولیس ها دقیق تر از خطکش میتوانند اندازه به ما بدهند و بعضی اوقات که اندازه بسیار مهم میباشد حتما باید از کولیس استفاده شود. سایز های رول پلاک ها عموما از زیر یک سانتیمتر شروع میشود و بنا به موضوع مصرف آن به اندازه های بالاتر نیز میرسد.

انواع سایز ها عموما به چند قسمت سایزهای رولپلاگ مصرفی، رولپلاک ساختمانی، رولپلاگ صنعتی رول پلاک های خاص تقسیم میشود، مدل های مصرفی که از نامشان مشخص است مصرف بالایی دارد و در بازار فروش رولپلاک موجود میباشد.

همچنین وال پلاگ های صنعتی که در بخش صنعت مورد استفاده قرار میگیرد که عموما از لحاظ اندازه از نمونه های مصرفی بزرگتر هستند سایزهای خاص خود را دارا میباشند. و رولپلاگ های خاص که بر اساس مصرف مصرف کننده، به تولید کننده رولپلاک سفارش داده میشود.

در نحوه اندازه گیری اندازه این مدل ملزومات جانبی اتصالات به چند نکته باید توجه نمود، تا انتخابی اصولی و کارآمد برای نصب انجام شود که شامل ابعاد مختلف محل نصب و ابعاد مختلف رول پلاک های مورد استفاده در آن میباشد. باید فضای اختصاصی برای نصب در محل مورد نظر وجود داشته باشد به علت مهم بودن این قسمت در مقاله ای دیگر نحوه انتخاب اندازه دولز ها توضیح داده شده است که در صورت نیاز به آن مراجعه کنید.

انتخاب مناسب اندازه و جنس دولز ها مخصوصا استانداردهای رولپلاک ها برای جلوگیری از خرابی در اتصالات و سازه ها بسیار مهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابعاد و اندازه های آن ها میتوانید از بخش مقالات در قسمت اطلاعات وب سایت استفاده نمایید و یا در قسمت لیست محصولات در بخش امکانات لیست سایزهای انواع رولپلاک ها را مشاهده نمایید.

پس به این نتیجه میرسیم که برای نصب وال پلاگ اول باید مدل آن مشخص شود تا نحوه نصب آن نیز مشخص شود زیرا هر کدام به نحو مشخصی نصب و اجرا میشوند.

انتخاب اندازه مناسب رول پلاک بخش مهمی میباشد که هم اتصال مناسبی ایجاد شود و هم ایمنی و استاندارد نصب رعایت شود.

 

معرفی انواع مارک رولپلاک

اکثر وال پلاگ ها دارای مارک هستند که می توانند از مواد مختلفی مانند فلز و پلیمر ساخته شوند. نوع مارک رولپلاگ وارداتی و یا رولپلاگ خارجی به علت قیمت بالایی که دارند در بازار کمتر دیده میشوند که از بهترین مارک های آن رولپلاگ های اروپایی و آمریکایی میباشند.

رولپلاگ فیشر آلمانی (nylon plug fischer) و رولپلاگ هفله معروفترین آنها در ایران هستند که از دقت بالایی برخوردار هستند و طبق استاندارد کامل تولید می شوند.

البته رولپلاگ های چینی و تایوانی هم در بازار موجود میباشد که کمتر از دیگر مارک ها هستند.

از نمونه های مختلف رولپلاک ایرانی هم میتوان در بازار مشاهده نمود که برخی رولپلاک باکیفیت و برخی نامرغوب هستند. از برند های مدل های ایرانی میتوان به رول پلاک آریو، رول پلاک صدف، رول پلاک کاسپین، رول پلاک یاسر، رول پلاک آریا، رول پلاک تک پلاست، رول پلاک ممتاز، رول پلاک برادران، رول پلاک امید، رول پلاک پدیده، رول پلاک کاوه، رول پلاک تبریز، رول پلاک تاپ لاک، رول پلاک پوریا و بسیاری دیگر از مارکها که در فروشگاه محصولات برخی از شرکتهای رولپلاگ قرار داده شده است.

نکات خرید رول پلاک: در هنگام خرید باید به نکاتی در مورد کیفیت و مارک توجه نمود و از میان این همه مارکهای رولپلاگ برندی را انتخاب کرد که تولید استاندارد و با کیفیتی داشته باشند در مورد این موضوع مقاله ای با نام نحوه انتخاب بهترین مارک وال پلاگ ها ارائه داده ایم که میتوانید از آن استفاده نمایید.

زیرا هزینه ای که مصرف کننده میکند حق این را دارد تا محصولی مناسب با قیمتی مناسب تهیه کند و ما حق مشتری میدانیم که با بهترین گزینه رو به رو شود تا اینکه با کالاهای بی کیفیت رو به رو شود و هزینه و وقت خود را از دست بدهد و همچنین در نصب به مشکل بر بخورد و یا از لحاظ ایمنی آسیباتی جبران ناپذیر به مصرف کننده وارد کند.

مصرف کنندگان رولپلاگ ها میتوانند بر حسب مصرف خود از بین مارک تولید کنندگان رول پلاک ها که فراوان میباشد انتخاب خود را انجام دهند.

در آینده در دیگر مقاله هایی در مورد بهترین مارک ها منتشر میکنیم تا با برندهای استاندارد و مناسب آشنا شوید.

 

معرفی انواع رنگ رولپلاک

رنگ رولپلاگ های پلیمری (پلاستیکها) نقش اساسی در کاربردشان ندارند اما نقش زیبایی مدلهای روکار مهم بوده و همچنین روکش یا پوشش رولپلاگ های فلزی در برخی موارد مهم میباشد. از پر مصرف ترین رنگهای رول پلاک ها میتوان موارد زیر را نام برد:

رول پلاک رنگی یا وال پلاک رنگی در رنگهای گوناگونی موجود میباشند.

در بخش پلاستیکی

رولپلاگ سفید / رولپلاگ سفید شفاف و یا سفید استخوانی

رولپلاگ قرمز / رولپلاگ قرمز شفاف و یا کدر

رولپلاگ طوسی / رولپلاگ نقره ای

رولپلاگ زرد / رولپلاگ طلایی

رولپلاگ مشکی یا رولپلاگ سیاه

رولپلاگ آبی

رولپلاگ سبز

در بخش فلزی

رولپلاگ کروم / رولپلاگ کروم نیکل / رولپلاگ براق و کروم طلایی

و دیگر رنگها که کمتر به چشم میخورد.

در جنس های فلزی رول پلاک گالوانیزه گرم و رول پلاک گالوانیزه سرد بنا به محل قرار گیری و مصرف میتوانند متفاوت باشند. رول پلاک آبکاری گرم برای محیط های ناسازگار و سخت تر از لحاظ شرایط جوی استفاده میشود و رول پلاک آبکاری سرد در محیط های معمولی تر مورد استفاده قرار میگیرد.

رولپلاگ گالوانیزه سرد یا رولپلاگ های گالوانیزه سرد نمونه هایی هستند که طی یک سری فرایند روکش میشوند. رولپلاگهای گالوانیزه سرد اکثرا رنگ روشن بوده و از نوع رولپلاک ضد زنگ میباشد. انواع پلاگهای گالوانیزه سرد در بازار اتصالات بعضا موجود میباشد زیرا پر مصرفتر از نوع گرم آن هستند.

البته در رنگ بندی رول های پلاستیکی از هر رنگی میتوان استفاده نمود که مجموعه ما سفارشات در تعداد بالا را تولید و ارائه میدهد. برای سفارشات تولید رنگ های مختلف و خاص باید سفارش عمده ارائه کرد که کمترین تعداد تولید 500 هزار عدد می باشد.

 

فروشگاه رولپلاک-انواع مدل رولپلاک

نمونه مدل های مختلف

 

کاربرد رولپلاک ها | مصارف مختلف

بیشترین مصرف و یا کاربرد این قطعه کمک به پیچ چوب ها یا پیچ رول پلاک ها میباشد تا اتصالات مناسبی را ایجاد نماییند از جمله پیچهای چوب دو سویی، پیچهای چوب چهار سویی، پیچ های چوب آچاری و دیگر مدل پیچهای چوب و پیچهای نصب. این پیچها اغلب دارای نوک تیز هستند و به آنها پیچهای خودرو یا پیچهای خودکار (پیچهای نوک تیز) می گویند.

آن ها اتصالات پلاستیکی کوچکی هستند که پیچها را هنگامی که در محل های سخت مانند آجر یا سیمان یا محل های سست نصب می‌ شوند، گرفته و نگه می‌ دارند. آن ها از بیرون آمدن پیچ از دیوار پس از نصب آن جلوگیری می کنند و مانند یک لنگر نقش ایفا میکنند. آنها می توانند بارهای 10 تا 300 کیلو گرمی (kg) را تحمل کنند.

وال پلاک ها در صنایع و مشاغل و  موارد مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند به طور مثال میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

وال پلاک های ساختمان (وال پلاک نمای ساختمان / وال پلاک گچ / وال پلاک فضای تو خالی / وال پلاک سقفی)، وال پلاک های لوله و اتصالات، وال پلاک های تاسیسات (وال پلاک های شیرآلات / وال پلاک های سرویس بهداشتی)، وال پلاک های دیواری، وال پلاک های سیم کشی، وال پلاک های الکتریکی و برقی، وال پلاک های مخابراتی، وال پلاک های سنگ نما (وال پلاک های آجر تو خالی / رولپلاگ سنگ)، وال پلاک های کناف کاری ها، وال پلاک های بتن، وال پلاک های چوب، وال پلاک های سقف کاذب.

و موارد مختلف دیگر که در مقاله هایی دیگر با جزییات به آنها پرداخته میشود.

در واقع در اغلب صنایع که در آن ها اتصالات پیچی مورد استفاده قرار میگیرد کاربرد دارند که به برخی از این صنایع اشاره می شود.

صنایع مختلف ساختمانی، صنعتی، مخابراتی، برقی و الکترونیکی، ابزارآلات فروشی، صنایع چوبی و صنایع سنگی، نفت و گاز، پتروشیمی، آب و فاضلاب، شهرداری، راه سازی یا راه و ترابری، درب و  پنجره سازی، لوستر سازی، نصب پرده ها و آویز های سقفی و بسیاری از مشاغل و صنف های دیگر.

مزایای انواع رولپلاک ها

نصب آسان و سریع بیشتر مدل ها.

هزینه های مناسب و صرفه جویی در زمان برای انجام اتصالات.

جلوگیری از ریزش و تخریب سازه ها.

طول عمر بالای قطعه.

اتصال استاندارد و یا کمک به یک اتصال مناسب و ایمن.

کمک به نصب پیچ ها و یا اغلب اتصالات در تمام شرایط.

استقامت مناسب و تحمل بار و فشار بالا.

سبک بودن وزن نمونه های پلاستیکی.

تحمل وزن بالا در نمونه های فلزی.

عدم آسیب رساندن به محل نصب.

نحوه نصب رولپلاک ها

با توجه به مدلهای متفاوتی که دارند روشهای نصب رولپلاک نیز متفاوت می باشد بنابر این باید نصبت به مدل آن ها و محل نصبشان با رعایت اصول استاندارد نصب انجام شود برای این موضوع میتوانید به مقالات روش نصب انواع رولپلاگ ها در وب سایت مراجعه نمایید که به مرور انواع مختلف آن در وب سایت رولپلاگ مجموعه ارائه و باگذاری می شود.

ولی کلیات نصب انواع رول پلاک ها به شرح زیر میباشد:

01 سوراخی با قطر و عمق مورد نیاز با نته مناسب دریل کنید.

02 داخل سوراخ را با مکنده یا فشار باد خالی و تمیز نمایید.

02 با یک چکش، به آرامی رول را وارد سوراخ کنید تا به عمق ثابت برسید.

03 پیچ مناسب رولپلاک را بر روی آن نصب  و محکم نمایید.

در وصل کردن رولپلاگ باید به این موارد دقت نمود.

مته مورد استفاده برای رولپلاگ / قطر سوراخ در بستر / حداقل عمق سوراخ در بستر / حداقل عمق نصب / حداقل ضخامت بستر / حداقل فاصله گذاری / حداقل فاصله لبه / حداکثر گشتاور نصب / درایو پیچ / قطر پیچ و رولپلاگ / عمق جاسازی موثر

 

بازار خرید و فروش رولپلاک ها

پیچ و رول های گوناگون و قطعات جانبی آن روزانه میلیون ها مصرف در سطح جهان دارند. پخش رولپلاگ ها یا پخش رولپلاک در بازار رولپلاک های تهران توسط فروشنده رولپلاک انجام میشود که فروش وال پلاگ را به نقاط مختلف کشور یا خارج از کشور انجام میدهد و فروش عمده رولپلاک و فروش خرد رولپلاک را بر عهده دارد. کارخانه ها و کارگاه رول پلاک زیادی در ایران موجود می باشد که صنایع رول پلاک سازی ایران را متشکل میشوند.

مرکز فروش رولپلاک و یا مرکز خرید رولپلاک در ایران زیاد نبوده و فروشگاه یا مرکز پخش رولپلاک به صورت کامل از تمام آنها در یک مکان موجود نیست و دیده نشده فروشگاه های پیچ و مهره و رولپلاک به صورت تجمیعی با یک دیگر نیز بیشتر از مدل تخصصی آن دیده میشود. فروشگاه تخصصی رول پلاک در تهران کم میباشد که به صورت کاملا تخصصی در مورد این موضوع فعالیت نماید.

از مراکز پخش در تهران میتوان به مناطق مختلفی از جمله میدان قزوین تهران، خیابان زمزم تهران، میدان حسن آباد تهران، میدان امام خمینی تهران، بازار شادآباد تهران، چراغ برق و اکباتان اشاره نمود. که در برخی مراکز فروش عمده و در برخی مراکز پخش ها فروش خرده (خرده فروشی) نیز انجام میگیرد.

خرید اینترنتی رولپلاک از مراکز معتبر و متخصص در حال حاضر بهترین روش برای معامله میباشد که مجموعه ما سعی کرده فروش اینترنتی رولپلاگ ها را به صورت جامع شروع کرده و پشتیبانی نمایید و در این زمینه آماده کمک ها و همکاری با شرکت های مختلف میباشد و فروشگاه حضوری رولپلاگ نیز  افتتاح شده است.

در خرید اینترنتی و آنلاین میتوانید نمونه محصولات و برند ها را در فروشگاه اینترنتی ما با مشخصات جامع و کامل مانند شکل و مدل، جنس، ابعاد و اندازه (سایزها) رنگ، مارک و عکس ها با قیمت هایشان مشاهده نمایید و همچنین نظرات دیگر خریداران و با مقایسه آن ها نصبت به نیاز خود خرید آنلاین خود را به سهولت انجام داده و سفارش خود را سریعا دریافت نمایید.

همچنین میتوانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید تا از راهنمایی برای خرید خود استفاده کنید و در صورت نیاز خرید حضوری نیز داشته باشید.

فروش رولپلاگ ها

قیمت های رول پلاک ها بنا به مشخصات فنی ای که دارند از جمله مدل و سایز های آن ها و جنس آن ها متفاوت بوده و فروش پیچ و رولپلاگ مختلف در مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا به صورت تخصصی صورت میگیرد.

قیمت انواع رولپلاک ها از قبیل قیمت رولپلاگ صنعتی، قیمت رولپلاگ ساختمانی، قیمت رولپلاگ تولیدی و دیگر نمونه های مربوطه در قسمت دسته ها در فروشگاه وب سایت موجود میباشد و در طول زمان بر محصولات اضافه میشود تا بتوانیم منبع جامعی برای شما همکاران عزیز فراهم آوریم در ضمن پیچ های مخصوص هر یک را نیز در دسته بندی اتصالات پیچی > دسته پیچ ها میتوانید مشاهده نمایید.

از شما عزیزان نیز درخواستی داریم با تبلیغ و انتشار وب سایت ما در شبکه های مجازی و گروه های خود و همچنین معرفی مجموعه به کسانی که به این رشته نیاز دارند ما را یاری فرمایید تا پیشرفت مناسبی در این زمینه در کنار هم داشته باشیم و توانسته باشیم کمکی کنیم به جامعه صنعت کشور عزیزمان ایران.

این مجموعه اولین گروهی است که تخصصی در این زمینه فعالیتش را به صورت فروش حضوری رول پلاک ها شروع کرده و چندین سال سابقه درخشان در این زمینه داریم و اینک برای خرید اینترنتی رولپلاگ اقدام نموده ایم و با امید به خداوند روزی رسان قصد پیشرفت در کنار شما را در این زمینه داریم.

🎯 🔰

پیشنهاد میکنیم حتما در وب سایت از طریق منوی وب سایت ناحیه کاربری و یا فوتر وب سایت (انتهای صفحه) ثبت نام فرمایید (تنها یک دقیقه زمان میبرد) و عضو کاربران مجموعه شوید تا از مزایای بسیار شگفت انگیز آن بهره مند شوید و همچنین از تخفیفات خرید دوره ای که اعلام میشود بهره مند شوید و از خریدهای خود سود بیشتری ببرید. اگر در هنگام مراحل ثبت نام مشکلی داشتید حتما با کارشناسان ما از طریق تماس تلفنی ارتباط بگیرید تا راهنمایی شوید.

جهت ورود به فروشگاه از پیوند زیر استفاده نمایید.

 

» »  فروشگاه اینترنتی رولپلاک ها  « «

6 دیدگاه

 1. وقتتون بخیر واقعا تشکر ویژه بابت مطالب مفیدتون
  مشخصات پیچ و رولپلاک ها رو کدوم قسمت سایت میشه مشاهده کرد
  برای آشنایی بیشتر با رولپلاکهای مختلف نیاز دارم

  1. درود بر شما / متشکریم از نظر مثبت شما
   درمورد پیچ رولپلاکها و همچنین انواع رولپلاک ها میتوانید از بخش معرفی محصولات اقدام نمایید.
   همچنین میتوانید از مقالات پیچ و رولپلاک ها نیز استفاده کنید.
   با جستجوی کلمه مد نظر خود در نوار جستجو نیز میتوانید کمک بگیرید.

 2. درود بر شما
  بنده کارم رولپلاک سنگ نما و کار در ارتفاع هستش
  من چند ساله که از شما رولپلاکهای سنگ نما و همچنین پیچ های ۴ سوی رولپلاک هامو رو تهیه میکنم
  و راضی هستم از مجموعتون گفتم از اینجا یه خدا قوت بگم بهتون
  نصب پیچ و رولپلاک هم اگه کسی خواست با بهترین کیفیت و قیمت انجام میدیم

  1. درود بر شما
   با آرزوی موفقیت روز افزون برای کسب و کارتان و تشکر بابت نظر مثبت شما درباره مجموعه،
   خرسندیم از همکاری با مشتریان رولپلاک مجموعه همچون شما
   رولپلاک های سنگ موجود در مجموعه اغلب با کیفیت ترین از نوع خود و بهترین مارک ها میباشند.

 3. سلام و درود ممنون از سایتتون تو رولپلاک های مارک ایرانی کدوم مارک بهتر هستش؟
  رولپلاک فله ای میخام بخرم ولی نمیدونم کدوم مارک رولپلاک رو از شما تهیه کنم
  لطفا زود جواب بدین مرسی

  1. درود بر شما
   رولپلاک های ایرانی هر مارکی قیمت و کیفیت خاص خود را دارد.
   اغلب مارک های ارائه شده توسط مجموعه تدارکات صنعتی آپادانا،
   از لحاظ کیفیت تایید شده میباشند.
   نصبت به قیمت رولپلاک ها و مشخصات فنی ارائه شده در فروشگاه وب سایت میتوانید تصمیم مناسبی بگیرید.
   اگر به مشاوره تخصصی تر و بیشتری در مورد انواع رولپلاک ایرانی نیاز دارید،
   با کارشناسان ما ارتباط تلفنی برقرار نمایید تا راهنمایی بیشتری شوید.

پیام بگذارید